Deštník

20 různých typů deštníků v Indii s obrázky

Lidé milují déšť, ale nejsou tak spokojeni, aby byli v deštivém počasí mokří. Samozřejmě hledají nejlepší design deštníku, který vyhovuje jejich potřebám. Zde najdete různé typy deštníků, které mají své vlastní charakteristické rysy a vlastnosti. To zcela závisí na jednotlivci, aby si vybral své požadované potřeby. Od nynějška existuje velké množství deštníků, ze kterých si můžete vybrat oblíbenou. Nebo můžete také darovat dárek pro své přátele nebo rodinu při jakékoli zvláštní příležitosti. Od výběru materiálu vrchlíku po tvar rukojeti byste se měli starat.

Než se do toho pustíte, měli byste se podívat na dobré vlastnosti deštníků. Abychom vám pomohli s výběrem dobrého sortimentu deštníků, níže uvedený popis je věnován diskusnímu fóru pro typy deštníků.

Nejlepší typy deštníků v Indii:

Zde je 20 nejlepších typů deštníků, z nichž vyberte svého blízkého podle svého požadavku.

1. Extra velké golfové deštníky:

Extra velké golfové deštníky

Tyto druhy deštníků mají mimořádně velkou stříšku o průměru 70 palců. To lze nosit v golfovém vaku, přestože má dlouhý hřídel. Baldachýn tohoto deštníkového designu má na každém panelu dvě černé a bílé barvy. Tento velký deštník lze také použít k sušení holí a golfistů, když jsou mokré v dešti.

2. Černý krajkový deštník:

Druhy deštníků v Indii

Jedná se o kupolovitý nový deštník ve starorůžově vyrobeném baldachýnu. Tři čtvrtiny deštníku jsou navrženy tak, aby zakrývaly černou síť. Je také oříznutý na okrajích a aplikace jsou dokončeny přidáním černých rozet na jeho okraj.

3. Růžové dámské deštníky:

Růžové dámské deštníky

Kdo by řekl těmto půvabným typům deštníků ne? Zde najdete zcela nový deštník s lotosovým vířivým vzorem ohraničeným bílými pruhy. Tento růžový deštník vám poskytuje baldachýn s baldachýnem jedinečných tvarů. Baldachýn měří v průměru asi 32 palců.

4. Deštníky s tištěnými písmeny:

Odvážné tištěné deštníky

Tento konkrétní model deštníku měří asi 9 a půl palce na délku a 35 palců v průměru. Baldachýn s potisky tučných abeced loga je vyroben z materiálu polyester. A rám s žebry je kovový. Písmena padají jako dešťové kapky, což mu dodává jedinečný a elegantní vzhled.

5. Přímý automaticky otevíraný deštník:

Rovný automaticky otevřený deštník

Tento deštník s designem klavíru je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti silnému větru a silnému dešti. Rám této nejlepší značky deštníků je rovný a tkanina baldachýnu je vyrobena z polyesteru. Jedná se o velký designový deštník s baldachýnem o rozměrech 43 až 45 palců při otevření.

6. Dlouhý a neskládací deštník:

Dlouhý a neskládací deštník

Zamávejte svými smysly a získejte jeden z takových dobrých deštníků. Jedná se o dlouhý a neskládací deštník s působivou ledovou rukojetí vyrobenou z panenského ABS. Látka použitá pro vrchlík je vysoce kvalitní nylon potištěný některými indickými designy. Dodává se s ochranným průhledným krytem.

7. Dětské deštníky mořské panny:

Mořské panny Dětské deštníky

Je to jedna ze sbírek mezi chladnými deštníky, které mají velikost 30 palců. Deštník mořské panny je ideální pro děti ve věku dvaceti let. Má potisk mořské panny na základní barvě světle modré stříšky. Má jakýsi výstupek, který je připevněn přes samotný baldachýn. Rukojeť je vyrobena ze sklolaminátu v designu mořského koně.

8. Obyčejné deštníky:

Obyčejné deštníky

Zde se můžete podívat na tento nádherný prostý deštník v zeleném odstínu. Vrchlík tohoto nového designu deštníku je vyroben ze 100% nylonu, který je vhodnější pro období dešťů. Rukojeť v krémovém odstínu je elegantně navržena s křivkami, které usnadňují uchopení a také vypadají trendy.

9. Skládací golfové deštníky:

Skládací golfové deštníky

Jedná se o jeden z různých typů deštníků mezi modely golfových deštníků. Tento golfový deštník má 56 palců široký černý a zelený panel s designem vrchlíku a větru odolného rámu. Nese také gumovou stříkací rukojeť s vložkou pro sladění barev. Je opatřen síťovinou pokrývající pouzdro.

10. Trojitý deštník s potiskem:

Trojnásobný deštník s potiskem

Je ideální pro ženy a dívky k příležitostné procházce. Tento vysoce kvalitní deštník má funkci automatického otevírání a velikost vrchlíku je asi 21 palců. Celková hmotnost tohoto deštníku je 350 g. Lze jej složit do tří sekcí, a proto se hodí pro jakýkoli typ malých dámských kabelek.

11. Kostkované modré deštníky:

Kostkované modré deštníky

Jedná se o kvalitní deštník s bezproblémovým otevíracím mechanismem. Je vyrobena z nylonového taftu. Má krásný kostkovaný design na modré základně. Hřídele jsou vyrobeny z oceli a rukojeť je rovná.

12. Polyesterové modré deštníky s potiskem:

Polyesterové deštníky s potiskem

Tato nejlepší značka deštníků vám poskytuje vícebarevný potištěný modrý deštník. Získáte trojnásobný deštník s materiálem hřídele vyrobeným z nerezové oceli. Látka použitá pro vrchlík je polyester a rukojeť je vyrobena ze sklolaminátového materiálu s rovným modelem.

13. Vyšívané deštníky Rabari:

Vyšívané deštníky Rabari

Je to jeden z druhů indického výšivkového designu, který se nazývá Rabari a tento design se používá k výrobě tohoto nového deštníkového designu. Je to barevný deštník, který připomíná kulturu a dědictví kmenových lidí žijících v Indii. Ty se používají spíše jako dekor, než aby využívaly tak vzácnou sbírku na ulici a nutily ji opotřebovávat se. Jsou preferováni Indy spolu s mnoha cizinci, kteří navštěvují Indii.

14. Červený a bílý deštník:

Červené a bílé deštníky

Zde máte šanci vyzkoušet nejlepší design deštníků, který přichází v kombinaci dvou odstínů, konkrétně červené a bílé. Alternativně jsou na každém panelu zastíněny. Hřídel je dostatečně pevná, aby udržela kvalitu deštníku, která může trvat věčně. Látka vrchlíku je smíšená jak z nylonu, tak z polyesteru.

15. Bubble Deštníky:

Bublinkové deštníky

Tyto typy deštníků jsou snadno rozpoznatelné podle samotného tvaru, který je sférický. Baldachýn takových deštníků je mnohem vyšší než běžné. Pro svůj baldachýn používají průhledné plastové materiály. Zde má na vrchlíku vytištěné modré ryby a odpovídající modrou plastovou rukojeť, díky čemuž je nejnovějším designem deštníku.

16. Baby Pink Deštníky:

Dětské růžové deštníky

Získejte zde svou oblíbenou kolekci nového designu deštníků, která byla navržena s fantastickým odstínem Baby pink. Baldachýn, který je vyroben z nylonového taftu, je tak kvalitní a má na sobě vytištěné puntíky. Je také ozdoben krajkovým materiálem a potisky lukem v ohraničení deštníku. Hřídel je vyrobena ze železa a je to 4násobný deštník.

17. Dětské deštníky Chhota Bheem:

Dětské deštníky Chhota Bheem

Zde je nádherná kolekce deštníků pro děti, které nejsou spokojené s dospělými. Na celém baldachýnu má vytištěnou jejich oblíbenou kreslenou postavičku Chhota Bheem. Lehký design se snadno přenáší a má rukojeti, které mohou děti bezpečně používat. Má snadno uchopitelné rukojeti, které mají také funkci snadno otevíratelných deštníků.

18. Deštníky s rukojetí ve tvaru C:

Deštníky typu C ve tvaru rukojeti

Nemělo by být divu, že kdyby někdo řekl, že tato konkrétní kolekce je jedinečným designem deštníku. Tento deštník má rukojeť ve tvaru písmene C, kterou můžete přejít přes paži a dokonce použít ruku k uchycení dítěte nebo mobilu. Má dvouvrstvou ochranu a vnitřní strana vrchlíku je potištěna květinami. Má také kvalitu protisluneční ochrany a umožňuje vám otevření jedním dotykem pomocí elegantně navrženého tlačítka.

19. Vroubkované puntíky deštníky:

Vroubkované puntíky deštníky

Toto je opravdu krásná kolekce ze série puntíkovaných deštníků. Tyto roztomilé a úžasně navržené nejlepší deštníky jsou pro dámy. Má vlastnosti řezání UV, vodotěsné a také lehké. Rukojeť je vyrobena z tvrdého plastu a má tvar U. Snadno se nosí a také velmi dobře vyhovuje všem příležitostným oděvům.

20. Ručně otevřené deštníky:

Ručně otevřené deštníky

Jedná se o trojnásobný deštník s vícebarevným květinovým potiskem z nylonu. Tento skvělý deštník má kvalitu vodotěsné, sluneční ochrany a také snadno přenosnou váhu. Má funkci ručního otevírání a ručního zavírání snadno. Rukojeť je střelného typu, která velmi dobře ladí s vrchlíkem.

Zde jsou také k dispozici nejlépe navržené různé typy deštníků, abyste se mohli podívat a poté si ho jít koupit. K dispozici jsou baldachýny se 100 % polyesterem, nylonem a také se smíšenou kombinací tkanin. Použitý materiál hřídele také závisí na volbě výrobců. Délka rámů a hřídele se také liší. Baldachýny jsou k dispozici také ve variantních velikostech.

K dispozici jsou také široké možnosti barev. Je na nás, abychom využili nejlepší teorii výběru nad deštníky a vydali se za tou nejlepší. Bavte se tedy po celý den, bez ohledu na to, zda v mnoha případech dojde ke změně počasí. Máte ochrannou zbraň zvanou deštník, kterou lze použít jak na ochranu před sluncem, tak i před deštěm.