design

Zařiďte si akvárium – neodolatelný nápad na výzdobu vašeho interiéru

Nápady na zimní zahradu vodní život

A Založte akvárium může to být těžká práce, ale co když použijete akvárium jako domácí dekoraci. Tento nápad na super elegantní dekoraci pro váš interiér je vhodný jak do soukromých rezidencí, tak do hotelové haly nebo baru. V Japonsku byl termín aquascaping používán jako synonymum pro avantgardní a excentrickou výzdobu

Založte akvárium a použijte jej jako dekoraci v obývacím pokoji – nápad Takashi Amano

Postavte velké akvárium

Takashi Amano je přední designér v Asii specializující se na aquascaping –  Založte akvárium zaměstnaný. Jeho inspirativní koncepty odrážejí popularitu jeho společnosti. To je v jeho portfoliu Aqua design Amano Studio nabízí fascinující kolekci několika mimořádných designů pro aquascaping. Přitahují pozornost každého a jsou vhodné pro různé interiéry – od dynamického vybavení interiéru po minimalistický design interiéru, který naléhavě potřebuje nové nápady na zdobení.

Založte si akvárium – stylové nápady na výzdobu vašeho domova

Středomořský styl

Myšlenky Takashi Amano jsou neuvěřitelně krásnou kombinací krásných rostlin, přírodních prvků a inovativní technologie. Založte akvárium Pro talentovaného designéra znamená především holistickou kompozici dekorace, která je v souladu se zbytkem nábytku. Futuristické a tak nějak primitivní, s velkou přitažlivostí – tak můžete popsat své návrhy. Svět v jeho akváriu je celý ekosystém, biosféra z kamenů a exotických vodních rostlin, ryb ze Středozemního moře a zlatého písku na dně akvária.

Založte akvárium – holistický ekosystém

Obývací pokoj akvarijních ryb

Inspirováno dánským zahradním designem, japonským uměním a konceptem Iwagumi, aquascapingových nápadů Takaschi Amano dodržujte strategii šetrnou k životnímu prostředí a odhalte divokou přírodu a její tajemství. Moderní technologie a metody z biologie jsou šikovně kombinovány s oblíbenými nápady na design zahrady Wabi Sabi. Takže je Založte akvárium stát skutečnou uměleckou formou.

Založte akvárium a spojte jej s interiérem

akvárium exotických ryb

Svět pod vodou bezpochyby vypadá tajemně a vzrušující – toto napětí a tajemství jsou základem návrhů Takashi Amano. Jeho akvária jsou dokonalá v každém obývacím pokoji a mohou úspěšně nahradit květináče, palmy a zbývající vegetaci v místnosti.

Abigail

Založení akvária – nápad z Japonska

Japonské akvárium

Akvárium s vodními rostlinami

Akvárium středozemního vodního života

Akvárium s exotickými rybami

Akvarijní výzdoba ryb

Zajímavý nápad na dekoraci s akváriem

zelené vodní rostliny akvárium

Navrhl Takashi Amano

Nápad na dekoraci akvária do obývacího pokoje

Osvěžující nápady na dekoraci s přírodou

dekorace zelených rostlin

Nápad na zimní zahradu

Japonský zahradní design

Takashi Amano a předimenzované akvárium

zelené akvárium

Integrujte 100 návrhů akvarijních nápadů do zdi nebo do obývacího pokoje