design

Vyrobte si dřevěný nábytek sami – inovativní kolekce puzzle

udělejte si sami nápady dřevěného nábytku designové studio Praktrik

Podobně jako v logické hře můžete také vytvářet moderní kousky z několika jednotlivých částí Dřevěný nábytek dráteník do obývacího pokoje. Nevěříš tomu? Představujeme vám kolekci Praktrik.

Udělejte si sami dřevěný nábytek-díl po dílu pro dokonalý design

stylový prvek designu dřeva

Bulharské studio a značka Praktrik je již dlouho známý svým moderním nábytkem. Popularita značky je dána především inovativními triky, které proměňují montáž nábytku ve hru. Každý kus nábytku ze sbírky je malý kousek skládačky. Tímto způsobem se stimuluje inteligence a racionální myšlení. the Dřevěný nábytek Na první pohled mají komplikovanou konstrukci, která se skládá z několika částí. Když jsou jednotlivé prvky propojeny, vytvoří se originální konstrukce s 3D efekty. Zvláště na nás zapůsobila symetrie návrhů. Výběr materiálů se může lišit od nábytkové sady po nábytkovou sestavu – designéři se snaží používat udržitelné materiály, jako je dřevo nebo recyklovaný plast.

Dřevěný nábytek pro hlavolamy

Židle udělejte ze sebe prvky při navrhování dřevěného nábytku

the Dřevěný nábytek od Praktrik jsou rozděleny do tří kategorií, v závislosti na stupni obtížnosti a počtu prvků. Nedávno byly představeny tři kolekce – první je založena na principu koordinace – všechny prvky je nutné sestavit najednou. Když je struktura připravena, zůstává velmi stabilní, i když je vyjmuto několik prvků. druhý se skládá z prvků s kluznými kolejnicemi, třetí je pro opravdové profesionály v logické hře a doslova znamená – nemožné. Sestavit nábytek teoreticky není nemožné, v každém případě potřebujete velkou představivost a zručnost.

Dřevěný stůl s logickou konstrukcí

Praktrik skládací nábytek ze dřeva

Tabulka se skládá z více než 24 jednotlivých prvků

jednotlivé prvky dřevěný nábytek sklo

Moderní nábytek pro vlastní stavbu – jednotlivé části

Nábytkové dílky v originálním designu

Díly pro lampu – vyrobené ze dřeva

vytvořte si vlastní designové nápady

Rychlý stavební návod