design

Venkovní hřiště pro děti – 15 kreativních návrhů a herního vybavení

Venkovní hřiště kreativní design-úhoř-maják-monstrum

Dětská hřiště jsou jedním z nejoblíbenějších míst každého dítěte. Místo obvyklých houpaček, skluzavek, lezeckých stěn a pískoviště přišla dánská společnost s nápadem na kreativní Venkovní hřiště dále rozvíjeno, což by mělo přinést radost a mnoho nezapomenutelných zážitků pro nejmenší. Dětská hřiště Monstrum jsou jedinečná, bezpečná a ručně vyráběná.

Tematické venkovní hřiště od Monstrum

Venkovní hřiště dětská opice-džungle-hrací zařízení-lezení-koberec s umělým trávníkem

Společnost Monstrum se zabývá výrobou tematických venkovních hřišť, která vypráví celý příběh a vedou děti do fascinujícího světa. Výrobní závod v Kodani zaměstnává kvalifikované řemeslníky a designéry, kteří jsou zodpovědní za návrh a výrobu zábavných dřevěných herních zařízení. Jejich cílem je vytvořit místo, kde by se děti i jejich rodiče cítili příjemně a společně se bavili.

Venkovní hřiště s exkluzivním designem

Venkovní hřiště pro děti-lodě-maják-velryba-různé-hrací zařízení

Design tohoto hřiště je inspirován dánským kresleným seriálem, který vypráví o dobrodružství medvěda Petziho a jeho přátel. Na hřišti najdete různá herní zařízení spojená s mořem – lodě, maják a ponorku. Hlava velké velryby je také vodní hračkou, která v teplých letních dnech osvěží návštěvníky venkovního hřiště sprejem vody.

Nezapomenutelné zážitky na kreativních hřištích pro děti

Venkovní hřiště děti-roboti-monstrózní-lezecká-stěna-koberec z umělého trávníku

Většina dětí se obává příšer, ale ráda si s takovými hračkami hraje. Monstrum v tomto parku je uvězněno a svázáno lany, které jsou ideální pro lezení. Děti si s ním tedy mohou hrát, aniž by se bály.

Zakřivená herna je zábavnější než normální

Venkovní hřiště pro děti, zakřivené domečky na hraní, skluzavka, lezecká stěna, lanový most

Namísto obvyklého herního vybavení, se kterým jsme si jako děti hráli, se Monstrum zabývá výrobou neobvyklých, ale mnohem zajímavějších herních zařízení, jako jsou tyto zakřivené domečky s lanovými mosty, skluzavkami a lezeckými stěnami.

Venkovní hřiště pro batolata – v pavoučí hlavě

venkovní hřiště-děti-pavouk-lezení-zařízení-pavučina-lana-umělý trávník

Toto venkovní hřiště je rájem pro děti ve věku od jednoho do šesti let. Nabízí mnoho příležitostí k dobrodružství – dítě může vylézt na pavouka a otočit nohy ze sedadla v hlavě. Hřiště má také oblasti, kde můžete jezdit na kole nebo hrát míčové hry.

Dobrodružné hřiště jako pavučina příšer

venkovní-hřiště-děti-pavouk-pavučina-hřiště-vybavení-lezení

Společnost prozkoumala oblíbené činnosti dětí a kreativně je zpřístupnila. Například místo obyčejného kovového lezeckého zařízení se konstruktéři rozhodli pro pavučinu vyrobenou z lan, která je pro lezení stejně dokonalá a odpovídá tématu hřiště.

Venkovní hřiště pro odvážné děti

venkovní-hřiště-děti-strašidelný-dům-netopýr-lezení-stěna-duchové-stromy-design

Design pro venkovní hřiště pro nebojácné děti je strašidelný dům s netopýry a duchy. Nabízí mnoho příležitostí ke hře – lezecká stěna, skluzavka, lana na lezení a výhled na strašidelný dům.

Hrajte v orlím doupěti

outdoorové hřiště-orlí-skalní-lezecké-zařízení-děti-zábavné-monstrum

Na venkovním hřišti si ti nejmenší mohou hrát s orlem a lézt na záda. Hra s různými zvířaty a ptáky vzbuzuje v dětech zájem o poznávání nových věcí.

Tematické dětské hřiště od Monstrum

venkovní-hřiště-drak-hrací-zařízení-děti-design-monstrum

Pro ty, kteří mají rádi mýtická zvířata, jsou hřiště navržena s draky. Ty pro batolata nejsou tak vysoké a nemají nebezpečná hrací zařízení zajišťující bezpečnost.

Venkovní hřiště pro děti „velký drak“

venkovní-hřiště-zajímavý-design-drak-lezení-stěna-skluzavka

Některá hřiště jsou postavena na písčitém dně, aby poskytla další příležitost ke hře. Tento větší drak má po celém těle držadla pro lezení, která mu vedou do zad. Tělo draka je také nádherným úkrytem pro různé hry.

Dětské hřiště v Dánsku

venkovní-hřiště-děti-velký-medvěd-větev-snímek-větev-monstrum

Na tomto venkovním hřišti je k vidění kreativní skluzavka, jejíž začátek najdete na hřbetě medvěda. Spadané větve na koberci s umělým trávníkem s nakreslenými cestičkami jsou ideální pro vyvážení.

Hrací zařízení pro modrou velrybu pro dětské hřiště s lezeckou stěnou a skluzavkou

venkovní-hřiště-park-děti-modrá-velryba-hrací zařízení-lezecká stěna

Velryba je největším savcem na světě a objevuje se v mnoha dětských pohádkách, jako je Pinocchio a Moby Dick. Na tomto dětském hřišti ve Švédsku mohou děti lézt nebo je „pohltit“ modrá velryba.

Vorvani na venkovním hřišti s pískem

venkovní-hřiště-písek-velryba-hřiště-vybavení-lezení-děti

V Dánsku naopak na pískovém hřišti není modrá, ale vorvaně. Po ploše jsou roztroušeny velké kameny, které jsou vhodné pro různé hry.

Výlet do podmořského světa se štikou

venkovní hřiště-dravé ryby-řasy-podmořský svět-hrací zařízení-děti

Štika je dravá ryba a koluje o ní mnoho příběhů. Toto venkovní hřiště ve Stockholmu dává dětem představu o rybách a seznamuje je s podmořským světem. Vysoké řasy jsou ideální pro lezení a umožňují skluz v zadní části štiky.

* Chcete -li se dozvědět více o projektech společnosti Monstrum pro venkovní hřiště, klikněte tady.