design

Porcelánový šálek na kávu udrží v zimě ruce v teple

Šálek kávy porcelán design nápad bílé barvy teplé ruce

Moderní Porcelánový šálek kávy udrží vaše ruce v teple – tak si můžete v zimě opravdu vychutnat horké nápoje! Design od italské Sabriny Fossi je pro každého, kdo jen těžko odolává chladu.

Moderní porcelánový šálek kávy – takhle si kávu vychutnáte!

Porcelánové horké nápoje s nápadem na zelenou barvu

the Porcelánový šálek kávy je vhodný zejména pro čaj a kávu a zajišťuje příjemný start dne. Ergonomická rukojeť skvěle padne do ruky. Neobvyklý tvar udrží nápoj i ruce v teple. Můžete si tak udělat pohodlí na balkoně nebo terase a vychutnat si horkou čokoládu. Nebo nechte své kolegy v kanceláři žárlit! Příznivci zimních sportů jistě ocení pohár – každý se tak může po lyžování zahřát šálkem čaje. Šálky na kávu jsou vyrobeny zkušenými řemeslníky z malého městečka Montelupo v Itálii. Region, který se nachází poblíž Florencie, je známý především díky své keramice. Poháry jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – neutrální šedá a zářivě zelená.

Porcelánový šálek kávy – kreativní nápad z Itálie

podržte šálek čaje teplý nápoj porcelánová bílá barva

Italský designér Sabrina Fossi rád si hraje s tvarem tradičních bytových doplňků a vždy představuje nové a vzrušující projekty. Minimalistické linie charakterizují design a dodávají místnosti nadčasové kouzlo. Dokonalá povrchová úprava v detailu přispívá ke konceptu. Výsledkem je, že jejich návrhy jsou vysoce ceněny řadou časopisů. Rostoucí popularita jejich produktů jak v jejich domovské zemi Itálii, tak v celé Evropě vedla v září 2011 k založení společnosti.

Ručně vyrobený porcelánový pohár v zelené barvě

Porcelán italský design originální nápad teplé ruce

Šálek kávy má originální design a je zároveň velmi praktický

Porcelánový hrnek na šálek čaje, který pohodlně podává kávu

Zahřejte si ruce – tento hrnek na kávu vám pomůže

originální design Itálie udržuje ruce v teple

Šálky na kávu jsou nabízeny ve dvou barvách – zelené a šedé

Keramický hrnek Itálie ručně vyrobená krásná zelená barva