design

Příslušenství Belkin iPad – praktické trio do kuchyně

kuchyňský nápad ipad příslušenství z držáku belkin

IPad je fantastická kniha receptů, kterou můžete použít v kuchyni, ale kam ji při vaření dáte, je vždy problém. Belkin na to myslel a úspěšně problém vyřešil zavedením tří nových nápadů pro a Příslušenství Belkin pro iPad pro kuchyň.

Příslušenství Belkin pro iPad – Chef Stand

Prvním příslušenstvím pro iPad od společnosti Belkin je Boss Stand a Stylus. Jedná se o omyvatelný stojan s různými úhly. K dispozici je také odpovídající pero s jednoduchým úchopem a magnetickou špičkou. Toto příslušenství je navrženo tak, abyste s iPadem mohli pokračovat v práci, i když máte mastné ruce.

Příslušenství Belkin pro iPad – Chef Stand se stylusem 

stylus gumový iPad držák příslušenství kuchyňská linka

Druhým příslušenstvím pro iPad od společnosti Belkin je držák kuchyňské linky. To se snadno používá a dá se úžasně připevnit bez vrtání upínáním. Váš iPad je v úrovni očí a můžete bez obav pokračovat ve vaření. Protože teď víte, že je váš iPad v bezpečí a v dobrých rukou.

Držák kuchyňské linky – Praktické příslušenství pro iPad

kuchyňský držák do skříně idea ipad příslušenství od belkin

Třetím příslušenstvím pro iPad od společnosti Belkin je držák na chladničku. To lze snadno připevnit na dveře chladničky pomocí magnetů a výšku si můžete určit sami. Do něj pak lze nacvaknout iPad 2.

Držák lednice pro iPad Belkin

držák na ledničku ipad příslušenství z magnetu belkin

Každé příslušenství Belkin pro iPad je navrženo speciálně pro iPad s výjimkou druhého příslušenství. Jedná se o univerzální držák na tablety. Ceny se pohybují mezi 39,99 $ za stojan šéfkuchaře a 49,99 $ za držák kuchyňské linky. Nepřijde vám to levné?

IPad v leže na stojanu

Kniha příslušenství pro ipad z kuchyňského stojanu belkin

Přečtěte si recepty snadno s příslušenstvím Chef Stand pro iPad

ipad

Produkt z Belkin.