design

Kovový minibar do obývacího pokoje s industriálním vzhledem

stylový minibar kovový interiér obývacího pokoje klasický

Představujeme vám projekt, který dodá vašemu obývacímu pokoji jedinečný vzhled – tento Kovový mini bar byl inspirován starým testerem žárovek z 20. let minulého století.

Kovový minibar inspirovaný starým továrním vybavením

Domácí bar rustikální vzhled železo původní tvar

Originál, který pro svůj design vytvořili designéři z Restoration Hardware Kovový mini bar byl nalezen ve staré továrně v Německu. Minibar vyrobený ze železa se skrytým otevíracím systémem může poskytnout úložný prostor pro lahve, šálky a příslušenství. Malé poklopové dveře slouží nejen jako dekorace, ale také umožňují rychlý přístup k šálkům. Povrch lišty byl speciálně zpracován tak, aby vypadal starý. V každém případě musíte předem pečlivě zvážit správné místo – kovová tyč váží hrdých 125 kg. Stylový design se skvěle hodí jako dekorace do obchodů i do vašeho vlastního domu. Minibaru prospěje zejména zařízení s klasickou, průmyslovou nebo eklektickou kombinací stylů. Pro maximální efekt zkombinujte kovový minibar s koženým gaučem a rustikálním konferenčním stolkem.

Kovový minibar – stylový doplněk interiéru

Domácí bar kovové kulaté lahve na víno šálky skladovací police

Restoration Hardware, výrobce Kovový mini bar je luxusní značka, která se specializuje na výrobu nábytku, kojeneckých potřeb, osvětlení, textilu, koupelnových doplňků, dekor a zahradního nábytku. Široká škála produktů má jeden spojovací prvek – zvláštní styl. Designéři se snaží svým zákazníkům představit autentické reprodukce nábytku. Nábytek je často inspirován historickými budovami. Originální výběr materiálů definuje vaše návrhy – materiály jsou často kombinovány, což na první pohled nejde dohromady. Na navrhování nových kolekcí se podílejí umělci z celého světa. V současné době je nábytek a dekorace renomované značky vystaven ve více než 75 galeriích po celém světě.

Stavitelé železných domů v průmyslovém stylu

Poklop dveří minibaru detail originálního nábytku vyrobeného na míru

Inspirováno starým továrním vybavením

Kovový mini bar v industriálním stylu

Originál sloužil k testování žárovek

Na zakázku vyrobený mini bar inspirovaný testerem žárovek

Povrch minibaru byl speciálně zpracován tak, aby vypadal autenticky

Nábytek 20s domácí bar původního tvaru železo