design

Kovové mříže s designem ve tvaru listu dodávají svěží nádech

Kovová lezecká podpora tvaru listu design popínavé rostliny moderní interiér

Zejména lidem ve velkých městech chybí rostliny a příroda a snaží se přinést alespoň kousek z nich domů. Projektanti a architekti se také zabývají tématem ekologizace v městském prostředí. Vyvíjejí koncepty a designy, které atraktivněji prezentují pokojové rostliny v interiéru a dělají z nich poutače. To je cílem návrhářky Helen Kontourisové a navrhla působivou kolekci kovových mříží s designem ve tvaru listu. Tímto způsobem je příroda zvána do domova obzvláště atraktivním způsobem.

Kovové mřížoví s designem ve tvaru listu zve přírodu do vašeho domova

Mřížoví z kovového tvaru listu design popínavé rostliny moderní zelená

Helen Kontouris navrhl pro svoji sbírku celkem 4 kovové podpůrné lezecké modely. Ty jednak umožňují druhově specifický růst popínavých rostlin nahoru a jednak nabízejí dostatečně velkou nádobu, ve které se rostlině daří. Sázecí stroj a pomoc při lezení fungují jako celek, a proto jsou ideální pro použití v interiéru. Mimořádné mříže navíc vynikají nejen praktickým využitím, ale také moderním designem. Listový tvar lezecké pomůcky působí velmi „přirozeně“.

Mřížoví z hliníku od Helen Kontouris

Mřížoví z kovu, design ve tvaru listu, práškově lakovaný hliník

Kovová lezecká pomůcka se ve skutečnosti skládá z práškově lakovaného hliníku a je k dispozici ve čtyřech verzích a třech barvách: černá, tmavě zelená a tmavě červená. Tři ze čtyř modelů se vyznačují charakteristickým tvarem listu, který je interpretován třemi různými způsoby – oválnými, obdélníkovými a pětiúhelníkovými. Čtvrtá varianta je díky svým rozměrům vhodnější jako zelená zástěna na ochranu soukromí nebo zelená dělící stěna na balkon, terasu nebo zimní zahradu.

Kovová lezecká podpora, design ve tvaru listu, moderní popínavé rostliny

Různé hliníkové lezecké pomůcky lze umístit jednotlivě do interiéru nebo je vzájemně kombinovat. Díky stejné velikosti a podobnému designovému jazyku vypadají dokonce všechny tři verze extrémně harmonicky, když jsou umístěny vedle sebe. Pokud chcete v interiéru vytvořit více rozmanitosti, můžete samozřejmě experimentovat s několika. Především je zaručen svěží poutač.

pomoc při lezení kovový tvar listu design popínavé rostliny ozelenění interiéru

pomoc při lezení kovový tvar listu design popínavé rostliny oválný interiér pomoc při lezení kovový tvar listu design popínavé rostliny černá zeleň

pomoc při lezení kovový tvar listu design popínavé rostliny černý hliník práškově lakovaný pomoc při lezení kov mřížoví design popínavé rostliny hliník černý pomoc při lezení kov mřížoví design popínavé rostliny černý hliník