design

Interaktivní designová lampa – Vstříkněte stříkačkami různé barvy

interaktivní LED RGB lampa stříkající inkoust červená modrá zelená

„Barevný injektor“ je jeden interaktivní designová lampa, který se skládá z komponent Arduino. Jejich barva se ovládá třemi stříkačkami naplněnými různými inkousty. Stříkačky umožňují lidem měnit barvu světelného zdroje netradičními způsoby. Stříkačky jsou naplněny červeným, zeleným a modrým inkoustem.

Vícebarevná interaktivní designová lampa

interaktivní lampa taras sgibnev různé barvy sprej

Ruský designér Taras Sgibnev vyvinul tento interaktivní produkt jako fyzické vyjádření způsobu, jakým se v digitálních rozhraních používá červené, zelené a modré světlo k vytvoření široké škály různých odstínů barev. Projekt představuje proces analogové digitální konverze barev. Směšovacím systémem RGB lze vytvořit libovolnou barvu.

Interaktivní designová lampa – vstřik barevného inkoustu

designová lampa RGB LED bar reflexní válec inkoustové trubice

Stříkačky visí pod lampou a jsou připojeny k jiné sadě uvnitř těla lampy. Používají se průhledné tuby, aby bylo možné rozpoznat barvu a pohyb inkoustu. Stříkačky uvnitř lampy jsou propojeny posuvnými přepínači s mikroprocesorem Arduino, který ovládá barevný výstup.

součásti lampy

interaktivní designová lampa arduino components rgb

LED světla jsou připevněna k reflexnímu válci, takže rovnoměrné světlo proniká do průsvitné plastové obrazovky. Stínidlo je umístěno mezi dřevěnou základnou a víkem. Lampu lze namontovat na strop stříkačkami dolů nebo obrátit dnem vzhůru na stůl.

RGB směšovací systém a mikroprocesor Arduino

RGB lampa inkoust úvodní stavební komponenty taras sgibnev  interaktivní závěsné světlo splash rgb barvy inkoustu splash

interaktivní lampa různé barvy splash

interaktivní designová lampa designér taras sgibnev