design

Experimentální design obuvi „NOVA“ od Zahy Hadid pro United Nude

experimentální design obuvi zaha hadid nova sjednocený akt

Zaha Hadid je jedním z nejuznávanějších architektů své doby a spojuje svět architektury a módy velkolepým způsobem. Navrhla přehlídková mola pro Chanel, boty pro Lacoste a Melissu a dokonce ji časopis Glamour Magazine pojmenoval „Žena roku 2012“. Má neustálou touhu po experimentování a inovacích, proto sklouzla do světa menších předmětů a experimentální design obuvi prozkoumáno.

Experimentální design obuvi inspirovaný architekturou Zahy Hadid

zaha hadid boty nova architektura sjednocená akt

Oceněný architekt hledá nové výrobní technologie a může dokonce předefinovat formální vztahy. Jejím posledním módním úspěchem jsou boty „NOVA“, které byly vytvořeny ve spolupráci se značkou United Nude navrhl Rem Koolhaas D. Zaha Hadid přináší svůj architektonický styl na ženské nohy a představuje tyto úžasně futuristické boty bez podpatků. Tento extravagantní pár stojí 1500 eur.

Experimentální design obuvi bez podpatků

design obuvi zaha hadid sjednocené nahé stříbro

Pařížský obchod United Nude vystavil NOVA Schuh 5. července. Design čerpá ze strukturálních principů a představuje nám botu bez podpatku, ale s výškou 16 cm. United Nude tvrdí, že digitálně navržené boty (vyrobené z vinylu, gumy, sklolaminátu a kůže) jsou nejen pohodlné, ale také revoluční: „NOVA je první botou v historii navrženou pomocí procesu rotačního formování – jedinou technologií, která umožňuje hladké a bezproblémový výsledek, jako je tento. “

   experimentální design obuvi nova shoes zaha hadid

design obuvi zaha hadid nova sjednocený akt

experimentální design obuvi nova united nude without heels

boty bez podpatků zaha hadid nova united nude

experimentální design obuvi zaha hadid sjednocený akt

experimentální design obuvi bez podpatků zaha hadid

experimentální design obuvi nova united nude brand

design obuvi nova bota bez podpatků zaha hadid