design

Betonové designové prvky uvnitř – 10 špičkových bytových doplňků a drobného nábytku

Betonový design -home doplňky-dekorace-cement-moderní-minimalistický

Milovníci jasného a funkčního designu mají rádi výrobky z puristických materiálů, jako je sklo, ocel, beton a přírodní dřevo, které jsou typické pro tradiční řemeslné zpracování. Tyto přírodní a současné materiály se vyznačují jednoduchým designovým jazykem a působí nenápadně, funkčně a jednoduše krásně nadčasově. Lze je dokonale integrovat do moderních interiérů a zaujmout jednoduchostí a jednoduchými detailními řešeními. Nabízíme osm vybraných Betonový designový prveke pro vnitřní použití, mezi všemi bytovými doplňky, malými kusy nábytku a světly, které dávají cementu nový význam jako robustní stavební materiál.

Prvky betonového designu v interiéru – jednoduché, udržitelné a moderní

Beton Design-obývací doplňky-obývací pokoj-šedé dřevo-židle na stůl

Betonový nábytek již není v dnešním světě neznámý a dominuje živé kultuře svým monumentálním vzhledem. Jedná se většinou o redukovaný formální jazyk s charakteristickou geometrickou strukturou. Beton se nalévá a nabízí tak spoustu možností designu. V kombinaci se dřevem je dosaženo fascinujícího kontrastu mezi chladným a teplým pocitem materiálů. Individuální struktura dřeva – zrno dřeva a bublinkové inkluze v litém betonu zajišťují, že každý ručně vyrobený prvek je jedinečný.

Malý nábytek s betonovými designovými prvky

Beton Design-živé doplňky-malý nábytek-lavice-čalounění-tuhé

Lavice by měla na chvíli nabídnout pohodlné sezení a přesvědčit jistým pohodlím, i když na krátkou dobu. Od betonové lavičky se podle názvu nic takového neočekává. Ale vypadá to opravdu měkké, jako ten s pohodlnými sedáky. Lavice Tictail je také dokonale vhodná pro venkovní použití, což by jiný čalouněný nábytek rozhodně nemohl zaručit. Díky velmi hladkému povrchu bez pórů se také snadno udržuje a lze jej setřít pouze čistou vodou. Je k dispozici ve třech barevných variantách – bílé, šedé a antracitové. Rám je vyroben z nerezové oceli a opatřen práškovým nástřikem v barvě podle vašeho výběru.

Betonová lampa DIY – návod a nápady, jak si betonovou lampu vyrobit sami

DIY lampa – 26 kreativních nápadů na výrobu lamp

Vyrobte si stínidla pro stojací lampy sami – nápady k napodobení

Betonový design – lavice s tuhým čalouněním

Beton Design-živé doplňky-lavice-minimalistické-čalounění-tuhé

Zkombinujte efektivní betonový design s jinými materiály – dřevem

Beton Design -životní doplňky-taburet-mramor-efekt-stůl-nohy-dřevo

Když oblíbené materiály dosáhnou nového vzhledu a pohrají si s efektem nebo s vizuálním vnímáním diváka, určitě existuje něco mimořádného, ​​co slouží jako poutač. Beton je vybarven jako skutečný mramor s kontrastními zrny, dřevo je natřeno jemnými kovovými nuancemi. Přirozený efekt odpovídajícího materiálu je také částečně zachován a tvarován svým původním účinkem. Ve stejné produktové řadě jsou k dispozici i další bytové doplňky, jako jsou malé květináče atd., Které v bytě vytvoří stylový celkový obraz.

Betonový design s mramorovým efektem

Betonový design-obytné doplňky-malý nábytek-stolička-postranní stůl na sezení

Efektivní taburet nebo praktický odkládací stolek – účel je na vás. Návrhy od Mono Home.. 

Betonový design bytových doplňků a dekorativních předmětů

betonový design-domácí příslušenství-mísa-vanička-msrmor-efekt

Ručně vyráběné betonové výrobky stojí uprostřed mezi řemeslem a výrobou, designovými objekty a předměty použití. Jsou vyráběny vášní v malém počtu a tvarovány s důrazem na detail. Jsou navrženy podle hesla: „Méně je více“ a zaujme svým jednoduchým tvarem a minimalistickým vzhledem. Betonové designy však zdobí byty obzvláště stylovým způsobem, harmonicky s jinými nábytkovými materiály, jako je například dřevo.

Betonová designová mísa s minimalistickým charakterem

betonový design-bytové doplňky-mísa-stůl-dekorace-talíř-podnos

Jednoduchá mísa umístěná na stejně jednoduchém stole upoutá pozornost, aniž by padla do oka. Je to dáno kontrastem mezi materiály a možná netradičním použitím cementu, který je široce známý jako stavební materiál. Betonovou mísu Oked a další designové kousky s jednoduchým designem a tvarované podle jejich funkce, jako například závěsná lampa Bucket na obrázku, najdete na Lebe mit Emperor.

Kreativní betonový design připomíná původní účel materiálu – stavební prvky

betonový design-bytové doplňky-stojan na víno-dřevěné-stavební-bloky-postava

Když je vše na ulici podnětné a přitahuje pozornost prostřednictvím barev a světla, cítíte potřebu se stáhnout, najít místo útočiště, kde vládne mír a bezpečí. Toto místo je domovem a za účelem vytvoření uklidňující, harmonické atmosféry jsou požadovány neutrální tóny. Jednoduché efektivně nevylučuje a ekonomickými prostředky lze upoutat poutače.

Betonové designové bytové doplňky – stojany na víno

betonový design-bytové doplňky-dekorace-stavební bloky-cementový stojan na víno

Tato skutečnost dokazuje modulární systém pro ukládání lahví vína, ale může úspěšně plnit i další funkce. Litos se skládá z několika částí podobných stavebním blokům z cementového nebo ořechového dřeva, které lze použít a uspořádat mnoha způsoby – nahoru, vedle sebe nebo jednotlivě. Designový jazyk je utvářen geometrickými tvary a lze jej stylově integrovat do každého moderního domova.

Betonová designová lampa s geometrickými tvary

betonový design-bytové doplňky-tio-fena-geometrický tvar-žárovka

Litý beton ponechává mnoho možností designu otevřených. Materiál je úžasně vhodný pro všechny výrobky a někdy také pro nápadité designové experimenty. To ve skutečnosti vytváří úspěšný konečný výsledek – produkt. Tak vznikla spolupráce mezi dvěma íránskými designéry – Asia Samimi a Nima Fardi – ve fascinující stolní lampě – Inside Out. Tělo svítidla je pevné, robustní a těžko postřehnutelné, zcela tvarované svou funkcí. Brilantně leštěný mosazný rámeček obklopuje stínítko a v jeho středu svítí žárovka s vinobraní. Mimořádnou lampu najdete v Daevas Design.

Kov a beton – moderní design s vintage nádechem

betonový design-bytové doplňky-lampa-stolní lampa-kov-cement-vinobraní

Betonové stolní hodiny s minimalistickým designem

betonový design-bydlení-příslušenství-stolní hodiny-moderní-čas-analog

Čas běží a nečeká. Možná s ohledem na to francouzský designér Bertrand Jayr, známý z některých předchozích návrhů uvedených v článku, navrhl pro Lyon Beton ukazovátko „Life in Progress“. Je vyroben z betonu a ukazuje přesný čas díky velmi chytře integrovanému digitálnímu mechanismu. V průběhu času se číselník vyprázdní a poté znovu zaplní, což je leitmotiv, který by se mohl přenést do skutečného života.

Betonový design s humorem dosahuje kromě vizuálního dopadu i dalších cílů

betonový design-bydlení-příslušenství-noviny-stojan-podlaha-dřevo-vtipné

Design dosahuje svého cíle, když je za vizuálním efektem stále něco skrytého, co po delší dobu přitahuje pozornost. Pouhého polichocení zrakového vjemu je mnohem snazší dosáhnout a zájem o předmět netrvá dlouho. Ale pokud existuje vtipná poznámka, pokud design vzbuzuje pozitivní emoce, pak je úspěch zaručen. Při navrhování interiérů rozhodně stojí za to zahrnout humor jako strategii úspěchu. Designové kousky, které vyvolávají úsměv, místnost oživí, působí útulně a moderně. Tento novinový regál od Lyona Betona připomíná obrovské složky plné souborů, ale v tomto případě plné časopisů.

Mimořádné vázy – betonové odtokové potrubí

betonový design-bytové doplňky-váza-mimořádné-odtokové potrubí-deco

Předměty navržené francouzským umělcem Bertrandem Jayrem pro Lyon se vyznačují vtipným designovým jazykem. Předměty vypadají dobře známé svým tvarem, ale vyznačují se jinou funkcí. Odtoková trubka se stává volně stojící vázou-Pipeline M-Steam Vase, která například dává neživému koutu domu nový vzhled.

Stěnový design s betonovým designem

betonový design-bytové doplňky-stěna-design-plástev-reliéfní-dlaždice

Cement byl původně používán k výrobě robustních podlahových krytin a stavebních konstrukcí. V posledních letech se beton stále více používá k dekorativním účelům a jeho vlastnosti se v tomto směru dále rozvíjejí. Je však ideální pro navrhování objektů díky jednoduchému způsobu lití. Konstrukce stěn z betonových prvků stojí uprostřed mezi praktickým využitím a vizuálním působením. Voštinové cementové dlaždice byly vyvinuty společností Kaza Concrete, Itálie v úzké spolupráci s architekty a designéry, aby intuitivně a meditativně ovlivňovaly diváka prostřednictvím jednoduchých 2D a 3D tvarů.