Design nehtů

Vyrobte si krásné nehty na mořskou pannu – tipy a inspirace pro trendový design nehtů

Mořská panna a design nehtů inspirovaný mořskou pannou a mušlemi a hvězdicemi

Minimálně stejně populární jako jednorožec je mořská panna jako motiv a téma. A samozřejmě design nehtů není výjimkou. Mořské panny jsou mystické a pohádkové a díky jejich spojení s mořem se nám zdá o létě a pláži. Existuje několik možností motivů a technik k vytvoření designu nehtů inspirovaného mořskou pannou. A ať už jen hledáte nápady pro svou příští návštěvu nehtové designérky nebo si to chcete vyzkoušet sami doma, inspirace a tipy, které pro vás máme, vám určitě pomohou. Proměňte své nehty ve skutečný poutač očí tím, že se rozhodnete pro nehty mořské panny.

Navrhněte nehty mořské panny se správnými barvami

Mořské panny nehty v pastelových odstínech pro efekt lupů v růžové korálové žluté a šedé

Pro vytváření nehtů mořské panny je vhodných mnoho odstínů a nuancí. V zásadě by měl design jen připomínat moře nebo ryby. Určitý záblesk toho, jak jej lze nalézt na rybích šupinách, je proto velmi užitečný. Chameleonský efekt je nejen možný, ale dokonce žádoucí. To však neznamená, že jednobarevné varianty nejsou povoleny. Použijte barvy jako modrá, zelená a oranžová a jejich nuance, šedé tóny, růžové nebo jiné pastelové tóny. Za zmínku stojí také zlato, stříbro a perleť, protože také napodobují vzhled vah nebo vyzařují určitou eleganci, která je pro mořské panny typická. Krásné efekty ombre jsou u nehtů mořské panny velmi vítané a činí již tak atraktivní design ještě zajímavější a romantičtější.

Vzory na nehty inspirované Arielle v růžové, fialové a tyrkysové nebo zelené barvě

Pokud byste si chtěli sami navrhnout nehty a nechat se inspirovat disneyovským filmem „Ariel, mořská panna“, vhodní jsou samozřejmě i příslušní hrdinové nebo barevná témata z filmu. Pak by neměly chybět barvy žlutá a modrá (pro Fabius), červená (pro Arielle nebo Sebastian) a zelená a fialová (také pro Arielle). Zda se třpytkami nebo bez nich je čistě vaše rozhodnutí.

Extravagantní nehty mořské panny v neonově žluté, zelené a světle modré barvě s ombre a zlatými akcenty

Samozřejmě můžete také hrát s jinými barvami a vytvářet extravagantnější vzory nehtů. Pokud jste tedy v jasných neonových barvách, proč s nimi neexperimentovat, pokud chcete vytvořit nehty mořské panny. Koneckonců, pravidla nemusí být vždy dodržována. Pokud používáte neobvyklejší barvy, použijte některé z níže uvedených motivů, vzorů a dekorací, abyste stále dosáhli efektu mořské panny.

Vzory a motivy na nehty s efektem mořské panny

Mořské panny nehty s efektem ombre v modré a tyrkysové barvě

Nejdůležitějším vzorem pro nehty mořské panny je samozřejmě vzor měřítka. Možná ho znáte z vybavení, kde ho najdete v podobě obkladových sprch a kachlových zrcadel, ale také zdobí podlahu. Vzorec měřítka je také velmi oblíbený u nehtů a může buď ozdobit všechny nehty, nebo jej lze použít jen sem tam jako přízvuk.

Hřebíky na jehlové mořské panně s třpytkami a různými ozdobnými prvky

Ale to zdaleka nestačí. Existují i ​​další motivy pro nehty mořské panny, které připomínají moře. Patří sem mušle, hvězdice, korály, perly, mořští koníci a podobně. Mořská panna může být také vyobrazena na hřebíku. Mušle můžete napodobit také pomocí hrubého třpytivého laku na nehty v perleti. Na nehtech to bude vypadat, jako by na nich byly třpytivé kousky mušle.

Účinky na nehty mořské panny

Lak na nehty s chameleonovým efektem v růžové, modré, oranžové a zelené barvě

Již výše jsme zmínili, že třpyt nebo třpyt by neměly chybět. K tomu se velmi hodí metalický nebo třpytivý lak na nehty. Ale v nabídce jsou i další zajímavé produkty, které můžete použít, pokud si chcete nehty na mořské panny vyrobit samy. Na jedné straně je pigment mořské panny s třpytivým efektem, který se používá na gelové nehty.

Tmavě modrá a zlatá skvěle ladí - nápad s hvězdicemi a perlami

Nebo co takhle napodobit písek na nehtech? Funguje to i s lakem na nehty ve správné barvě, ale této variantě stále chybí to jisté. I zde jsou pigmentové prášky úžasný nápad. Ve světle béžové barvě vypadají jako skutečný písek a pokud se obejdete také bez krycího laku, efekt je ještě lepší.

Extra dekorace na nehty mořské panny

Modrá a mátově zelená s mořskými koníky, hvězdicemi a mušlemi

Třpytivé efekty můžete vytvářet nejen třpytivým lakem na nehty, ale také kamínky. Je to tedy skvělá varianta pro navrhování nehtů mořské panny. Ale také perly, které, jak víte, se přirozeně vyskytují v moři, se ukáží jako velmi vhodná dekorace pro nehty, pokud jsou navrženy s efektem mořské panny. Perly jsou k dispozici nejen v různých velikostech, ale také v různých barvách, takže můžete snadno najít ten správný model pro svůj osobní design nehtů.

Bujné nehty mořské panny s mušlemi, perlami, kamínky a třpytkami v tmavě zelené barvě

Dalšími vhodnými dekoracemi jsou ty, které odpovídají výše uvedeným motivům. Existují různé 3D dekorace, které se jednoduše nalepí na hřebík. Protože se však mohou ukázat jako docela neohrabané, doporučují se spíše na gelové nehty, protože se tam lépe fixují. Na obyčejném laku se pravděpodobně dostanou příliš rychle. To ale nakonec také závisí na vašich každodenních aktivitách a na tom, jak moc si namáháte nehty.

Šestiúhelníkový třpyt připomíná šupiny a je vhodný pro manikúru mořských panen

Malé třpytivé pigmenty ve formě šestiúhelníků nebo v jiných tvarech nejsou opravdu typické mořské panny, ale přesto jsou velmi vhodné k dosažení efektu mořské panny, pokud použijete vhodnou barvu. Můžete kombinovat několik barev nebo odstínů na jednom nehtu namísto použití jedné barvy. Pokusit se. Výsledkem budete ohromeni! Pomocí pinzety nebo špičatých kleští můžete jednotlivé prvky přesněji umístit na nehet.

Techniky udělej si sám

Se správnými doplňky pro nail art můžete malovat vzor měřítka sami

Pokud si troufáte, můžete všechny vzory a motivy zmíněné na nehtech samozřejmě namalovat ručně. Ale pokud spěcháte nebo prostě nemáte talent na malování tak malých obrázků, můžete se v dnešní době považovat za šťastného, ​​protože existuje mnoho pomocníků, se kterými mohou i začátečníci vytvářet krásné designy nehtů. Na jedné straně samozřejmě existují samolepky, které se jednoduše nalepí na hotový a vysušený lak na nehty. Toto je možná nejrychlejší a nejsnadnější technika nejen pro nehty mořské panny, ale také pro mnoho dalších nehtových vzorů

Nápady na nehty mořské panny v odpovídajících barvách a s motivy razítek a dekorací

Existují také razítka na nehty, pro které existují speciální šablony s motivy a pomocí kterých lze požadovaný motiv přenést ze šablony na nehet. Vzhledem k tomu, že nehty mořské panny jsou právě teď velmi trendy, určitě pro vás nebude těžké najít vhodnou šablonu, abyste mohli začít s vlastním designem co nejdříve. Pokud si své nehty pravidelně navrhujete sami, určitě byste měli zvážit investici do razítka a tím rozšířit své nail art doplňky.

Navrhněte efekt mořské panny s typickými barvami oceánu, jako je zelená, modrá a tyrkysová

Pak jsou tu také šablony, které se nalepí na nehet a pak se na konci zase odstraní. Je důležité, aby lak na nehty předem dobře zaschl. V opačném případě byste jej následně odloupli pomocí šablony. Takové šablony se také dobře hodí, pokud chcete mít vzor měřítka pěkný a rovnoměrný, což je velmi obtížné volnou rukou. Poté, co nalepíte šablonu na nehet, naneste požadovaný lak a ihned jej znovu odlepte, ještě než lak na nehty zaschne, jinak bude tahat nitě.

Kombinace tmavě modré a jasně světle modré barvy pro měřítko mořské panny

Tmavě modrý třpytivý lak na nehty a šupiny černé barvy

Elegantní nehty na mořské panně v zeleno-modré barvě s třpytkami a kamínky

Třpytivé laky na nehty s metalickým efektem jsou skvělé na nehty mořské panny

Nehtové umění pro ženy s výraznými akcenty inspirovanými mořem

Ombre v růžové, fialové, světle modré a zelené barvě s třpytkami a šupinami

Pastelové odstíny jako korál, broskev a světle modrá se zlatými akcenty pro tento design nehtů mořské panny

Diamantový vzor jako alternativa k měřítku pro nehty mořské panny

Snové gelové nehty v tyrkysové a fialové barvě s mořskými pannami a vzorem v měřítku

Tyto tmavě modré nehty napodobují noc a jako motiv mají mořskou pannu

Módní jehlová podpatky jsou obzvláště ženská a ideální pro návrhy mořských panen

Mořské panny lze kombinovat s odpovídající barvou vlasů

Jemný nehtový design v modro-fialové barvě se zdůrazněným vzorem

Hravé nehty mořské panny se vzory a motivy

Originální vzor stupnice na nehty v modré barvě s patchworkovým designem

Jiskřivý nápad na nail art z fialové a modré na krátké nehty

Gelové nehty s efektem ombre a akcenty se zlatými třpytkami

Okouzlující design nehtů v růžové a fialové barvě se spoustou kamínků

Mořské panny nehty v tmavě modré a světle modré se vzorem stupnice

Vytvořte dlouhé nehty růžové s efektem perleti pro vzhled mořské panny

Umělé nehty a nápady na manikúru s ozdobami a třpytkami

Korály jako motivy pro manikúru udělejte si sami

Kombinace vzoru stupnice, třpytu a lesku v mátově zelené barvě

Kombinace zeleného a fialového motivu mořské panny na prsteníčku

Nápad na krátké nehty se světle pastelovou modří

Zkombinujte nehty mořské panny s francouzskou manikúrou

Hrubý třpyt lze použít k návrhu nehtů mořské panny a imitaci mušlí