Design nehtů

Tyrkysové nehty – krásné vzory nehtů pro nadcházející léto

Tyrkysový prstenový náramek s plážovou bílou krajkovou sukní

Dlouho očekávané léto klepe na dveře a přináší s sebou myšlenky na pláž a moře. Při výběru správného oblečení a šperků pro váš letní look nezapomeňte nalakovat nehty, aby ladily! Zde můžete získat skvělé nápady pro tyrkysové nehty – vše od návrhů po tipy pro kombinaci s oblečením.

Zkombinujte tyrkysové nehty s jinými barvami

Tyrkysové gelové laky na nehty-světle fialové květinové motivy-nailart-lak na nehty

Tyrkysová je zvláštní barva mezi zelenou a modrou, která se objevuje v různých nuancích. Neodpovídá všem barvám a vypadá lépe se světlejšími tóny. Vhodná kombinace je zobrazena se světle fialovou, která není kontrastní s tyrkysovou, ale odhaluje ji. Květiny na bílém pozadí dotvářejí nádherný design nehtů s tyrkysovými nehty.

Tyrkysové nehty, aby ladily k outfitu

Tyrkysové nehty outfit-kombinovat-business-oblečení-léto

V parném létě je vždy lepší se obléknout do světlejších barev. Tyrkysové místo je nejen na pláži, ale i v každodenním životě. Moderní barva mátové zmrzliny je světlý odstín tyrkysové, který je opravdu trendy. Elegantní sukně této barvy v kombinaci s bílým topem a botami se perfektně hodí k pracovnímu dni, který si můžete udělat šťastnějším díky tyrkysovým nehtům.

Malujte nehty tyrkysovou barvou 

tyrkysové nehty-malování-laky na nehty-světle-modré-dárek

Na krásnou tyrkysovou manikúru nepotřebujete dlouhé nehty. Barva vypadá skvěle i na krátkých nehtech a neměla by být nutně ozdobena dekoracemi. Tyrkysové nehty si tedy můžete nalakovat sami doma a získat opět pěkný efekt. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme přelakovat alespoň jednou nebo dvakrát, aby byla barva silnější.

Motivy pro design nehtů v tyrkysové barvě

Tyrkysové nehty design-nailart-peří-lapač snů-čtvercový tvar

Mezi nejoblíbenější vzory nehtů patří zdobení některých nebo všech nehtů. Hezký nápad na tyrkysové nehty je nechat si vyrobit malé lapače snů tenkým štětcem. Zde je zdobení nehtů namalováno na světle růžovém pozadí a kombinováno s peřím na palci.

Malování nehtů s efektem graffiti

tyrkysové nehty-graffiti-laky na nehty-prsteny-kombinace-hnědé

Craquelure lak na nehty, stále známý jako graffiti, vytváří zajímavý efekt zničené lakové optiky na nehtech. Ilustrovaný design pro tyrkysové nehty je kombinován s tmavě hnědou jako základní nátěr, ale vypadá skvěle s opálenou kůží.

Správně přizpůsobte tyrkysové nehty letnímu vzhledu

tyrkysové nehty-kombinovat-letní-outfit-nail art-nápady

Tyrkysové oděvy s etnickými motivy jsou trendy a vyžadují vhodný lak na nehty i nehty. Je důležité věnovat pozornost barvám motivů a zvolit vhodné dekorace pro tyrkysové nehty. Design nehtů s třpytkami nebo bez nich je osobní volbou a závisí na vašich vlastních preferencích. Pokud je to možné, je vhodné obout si vhodnou obuv pro kompletní letní look.

Tyrkysový design nehtů s květinovými motivy

tyrkysové nehty-čtvercový tvar-růžová-květinová dekorace

Zde je tmavší odstín tyrkysové pro tyrkysové nehty, který je blíže k modré. Přesto znovu připomíná moře a v kombinaci s květinovými motivy vytváří skvělý design nehtů na léto.

Manikúra a pedikúra ve stejné barvě – přesně sedí!

tyrkysové nehty-peří-třpytky-nehty-nehty-nehty-upravit-léto

Úprava prstů na rukou a nohou tyrkysovými nehty je to možné zejména v létě. Otevřené boty, jako jsou sandály, lodičky nebo žabky, předvádějí vaši krásnou pedikúru, kterou jste dostali při poslední návštěvě kosmetického salonu. Trendy dekorace s peřím a třpytkami na nehtu je na léto jako stvořená – drzá a elegantní zároveň.

Vhodný šperk na ruce s tyrkysovými nehty

tyrkysové nehty-lak na nehty-bílá-kombinace-top-prst-prsteny-klouby-prsteny

Jednoduchý design nehtů je namalovat nehty jednou barvou a pro dva z nich zvolit jinou barvu. Módní prstenové klouby, které nosíte na přední straně prstu, jsou dokonalým doplňkem každé krásné manikúry, včetně tyrkysových nehtů.

Design nehtů s etnickým vzorem na tyrkysovém pozadí

tyrkysové nehty-nehty-design-černá-bílá-růžová-etno-vzor

Tyrkysové nehty mohou také sloužit jako pozadí pro etnický vzor. Pozoruhodný design s aztéckými motivy je ideální pro večírky a snadno si ho vyrobíte sami. K tomu potřebujete tenký kartáč a pár laků na nehty v různých barvách.

Tyrkysové nehty se dobře kombinují s černou, bílou a stříbrnou

tyrkysové nehty-gel-lesk-láska-třpytky-dekorace srdce

Na rande s partnerem si můžete nechat vyrobit krásné motivy se srdíčky a písmem jako ozdobu tyrkysových nehtů. Tento design obsahuje kombinaci černé, bílé a třpytivých a výsledek je opravdu pěkný.

Zkombinujte tyrkysovou s béžovou pro pěkný letní vzhled

tyrkysové nehty-béžové oblečení-správně-kombinovat-nehty-nehty

Nahé tóny dokonale ladí s tyrkysovou. Jejich kombinace je vhodná na léto, protože jsou obě zářivé barvy. Příslušenství a lak na nehty by měly patřit do stejné barevné škály. Zobrazený design nehtů vytváří zajímavou kompozici – tyrkysové nehty představují moře a oblohu a béžová písek na pláži.

Tyrkysové gelové nehty s nehtovými šperky

tyrkysové nehty-bílé-kombinované-kamínky-stuha-flitr-srdce

Šperky na nehty jsou velmi oblíbené v designu nehtů pro tyrkysové nehty. Kamínky a 3D šperky na nehty vypadají opravdu hezky, ale nevydrží dlouho a někdy zasahují do každodenní práce. Na druhé straně jsou upřednostňovány flitry, protože jsou trvalejší a zároveň vytvářejí pěkný efekt.

Elegantní design nehtů se světlými a tmavými tóny

tyrkysové nehty-krásná-kombinace nehtů-design-zeleno-bílé tečky

Tento model nehtů obsahuje oblíbené geometrické tvary ve dvou různých nuancích. Kontrast je umocněn bílými tečkami a dotvářejí celý design pro tyrkysové nehty.

Nápady na letní design nehtů v tyrkysové barvě

tyrkysové nehty-fingelnail-design-nápady-letní-motivy-květinové-šperky

Tyrkysové nehty lze ozdobit květinovými a letními motivy. Šperky na nehty, jako jsou malé hvězdice a mušle, připomínají moře a jsou trochu extravagantní. Na druhou stranu jsou květiny klasikou a existuje mnoho variant. Na jednobarevné nehty v tyrkysové barvě můžete jako šperky použít barevné prsteny nebo náramky, ale nikdy to nepřehánějte.

Černo-tyrkysové nehty se zajímavým efektem

tyrkysové nehty-oválné nehty-graffiti-motivy-černé

Existuje mnoho možností pro malování černými a tyrkysovými nehty. Zobrazený motiv vypadá jako praskliny a snadno se znovu uděláte sami, protože umožňuje improvizaci a nemusí být nutně stejný na každém nehtu.

Nail art s razítkem na tyrkysové nehty

tyrkysové nehty-čtvercové-podané-nail-art-stříbrné razítko

Aztécké motivy na nehty lze získat vhodnými razítky. Zde byly tyrkysové nehty zdobeny poněkud tmavšími metalickými motivy, což dává jemný vzhled. Obě barvy navíc dokonale ladí.

Tiffany modrá místo tyrkysové

tyrkysové nehty-jednobarevné-krátké nehty-tiffany-box

Tyrkysová dostala také jiné jméno – Tiffany Blue. Důvodem je, že barva slouží jako symbol světoznámé americké společnosti a je její registrovanou ochrannou známkou barev. Pomocí nich upravte tyrkysové nehty.

Kombinujte tyrkysové nehty se zvířecími motivy – krásný design nehtů

tyrkysové nehty-světlá barva-máta-zvířecí motivy-dekorace

Opět s lehkým tyrkysovým tónem, tento design nehtů kombinuje ve výzdobě dva zvířecí motivy. Polovina prstenového nehtu má motiv zebry, druhá polovina motiv leoparda. Ačkoli kombinace těchto dvou je neobvyklá, celý efekt není zajímavý jen pro tyrkysové nehty.

Černé vzory a kameny

tyrkysové nehty nápad-vzor-kameny-černá-světlá barva

Tropický design pro nehty

tyrkysové nehty oceán-vzhled-exotická-korálová-pláž

Pruhy pro vzhled zebry

tyrkysové nehty pruhy-deco-letní-look-dámy

Stříbrná dekorace

tyrkysové nehty-lesklá dekorace-samolepka-tečky

Zvířecí motivy

tyrkysové nehty-leopardí vzor-zlatý-elegantní styl

Mramorový efekt

tyrkysové nehty-mramorový efekt-černá-kombinace-prsten

Třpytivá dekorace

tyrkysové nehty-ombre-třpytky-inspirace-modro-zelené

Jednoduchý design nehtů

tyrkysové nehty-prosté-bez motivů vzorů-tropické

Elegantní zlatý efekt

tyrkysové nehty zlatý akcent ozdobný prstenový prsten Kleopatra

Plážové téma

tyrkysové nehty barva kůže-kamínky-námořní-design