Design nehtů

Tvarujte gelové nehty do špičky – dokonalé nehty ve špičatých trendových tvarech

špičaté gelové nehty slunečnicová oranžová manikúra

K upraveným dámským rukám nepochybně patří i krásné nehty. Na nehtech lze vykouzlit jedinečná umělecká díla, která z vašich rukou udělají skutečné poutače a doplní váš outfit. Někdy se vám bohužel lámou vlastní nehty. Jednou z možností, jak namáhaným nehtům pomoci znovu získat zářivý lesk a učinit je silnějšími a odolnějšími, by bylo posílit nehty gelem. V dnešním článku bychom vám chtěli představit aktuální trend, a to atraktivní a poutavé, špičaté gelové nehty. Do Gelové nehty špičaté K podání existují různé techniky podávání, které lze použít k dosažení požadovaného špičatého tvaru. Nechte se inspirovat širokou škálou špičatých gelových nehtů.

Gelová modelace promění špičaté nehty na absolutní poutač očí

modré šaty-tvary-gelové nehty-špičaté

Gelové nehty jsou vyrobeny z akrylátu a vytvrzovány pod vlivem světla. Gelové nehty se obecně snadno modelují, což vám umožní udělat si krásnou manikúru sami v pohodlí domova. Gelové nehty lze navrhnout mnoha způsoby. Pokud chcete své gelové nehty nosit špičaté, nic vám nestojí v cestě. Zúžené nehty nejenže vypadají elegantně a elegantně, ale mají také tu výhodu, že nemáte žádné rohy, do kterých byste mohli při svých každodenních aktivitách narazit. Pokud vytvarujete gelové nehty do určité míry, můžete si být jisti, že tímto aktuálním tvarem přitáhnete zajímavé pohledy.

Tvarujte gelové nehty do špičky – oblíbené tvary nehtů pro atraktivní, špičaté nehty

jehlicově-modro-lila-špičatý-meruňkový

Pokud máte přirozeně silné nehty a chtěli byste svou manikúrou upoutat pozornost, můžete z nehtů vytvarovat jehlové podpatky. Tento tvar vypadá vyzývavě, žensky a moderně. the Bodce jsou velmi dlouhé a jsou uloženy diagonálně od nehtového lůžka ke špičce. Samotný hrot hřebu není zaoblený a zůstává špičatý. Mnoho nositelů jehel tvrdí, že se v každodenním životě necítí omezováni příliš dlouhými nehty. Tato varianta špičatých nehtů, vhodná pro každodenní použití, si určitě zvykne.

mountainpeak-glitter-nude-gelové nehty

Pokud jste se již rozhodli pro moderní a elegantní špičaté nehty, pak musíte zvážit, jak budete své jehlové nebo okrajové nehty nosit. Jak již bylo zmíněno, špičaté nehty nabízejí mnoho možností designu a díky svému tvaru představují mnoho designů nehtů vzrušujícím a vzrušujícím způsobem.

špičatý-matný-vrchol hory-růžový

Například jehlové podpatky vypadají velmi diskrétně a upraveně. Pokud přesto chcete přidat zajímavé akcenty, můžete své špičaté gelové nehty nechat lesknout se třpytkami. Je jen na vás, zda položíte několik kamínků nebo celý nehet posypete třpytkami. Pokud si opravdu netroufáte vyzkoušet odvážný design nehtů pro již poutavý tvar nehtů, jehlové nehty a špičaté gelové nehty v matném vzhledu by byly skvělým nápadem.

stiletto-gel-nail-point-white

Dlouhé jehlové boty, známé také jako špičaté nehty, jsou bezpochyby svůdným vzhledem. Špičaté gelové nehty vypadají jednoduše stylově a upraveně s úzkou i širokou francouzskou špičkou. Francouzská manikúra subtilním způsobem zdůrazňuje extravagantní tvar nehtů.

vzor-květiny-francouzské-gelové nehty-špičaté

Chtěli byste mít své gelové nehty špičaté a krátké, možná by to tak bylo horský vrchol Tvar nehtů je pro vás to pravé. Tento tvar je krátký jehlový. V Mountain Peak jsou nehty špičaté od nehtového lůžka ke špičce. Nositelé tohoto poutavého tvaru nepochybně přitahují nadšené pohledy. Tvar je odvážný, výrazný a extravagantní.

chromované špičaté gelové nehty s krátkou šipkou

Metalické lesklé nehty na vrcholcích hor přitahují pozornost. Tyto nehty se netřpytí, ale zapůsobí rovnoměrným leskem, jako by se třpytily kovové. Špičaté gelové nehty jsou posypány jemným třpytivým práškem přes vrstvu laku a vetřeny aplikátorem. Ať už v šedé, modré nebo jiné oblíbené barvě, tento design nabízí skvělou hru barev.

gelové nehty-špičaté-hranaté-francouzské barvy

Další moderní a fascinující variantou špičatých nehtů jsou tzv Okrajové hřebíky. Tato technika pilování padá hlavně přes ostrou hranu, která zdobí vrchol špičky nehtu. Nehty vypadají podélně ohnuté. Tohoto jedinečného a zvláštního tvaru dosáhnete stabilním gelem nebo prodloužením hrotu. Aby se tento fascinující okrajový efekt projevil, musí být špička nehtu vypilována do bodu. To samozřejmě vyžaduje určitý instinkt, ale s trochou praxe to zvládnete velmi dobře.

neonové gelové nehty-květinové kamínky

Tyto trendy špičaté nehty vypadají fascinující, když jsou zdobené různými vzory. Špičaté gelové nehty v tmavě červené barvě s jemnými, bílými, nepravidelnými vzory vypadají přítomné, ženské a poutavé. Květinové vzory mohou také ozdobit vaše okrajové nehty. Vzory nehtů s květinami vypadají jemně, hravě a romanticky.

hranově špičatý-růžovo-zlatý

Dalším skvělým letním designem jsou nabroušené neonové gelové nehty. Neonově modrá, růžová, žlutá nebo zelená – tyto barvy dodávají špičce nehtů zvláštní kouzlo a působí svěže a moderně. Pokud jsou pro vás jednobarevné nehty příliš nudné, můžete také vytvořit okouzlující krásné tipy na laky na nehty s geometrickými tvary, jednoduchými liniemi nebo zlatými akcenty.

růžově třpytivé rtěnky

Možná jsou o něco nápadnější Rtěnkové nehty. Pokud chcete tímto způsobem vytvarovat své gelové nehty, nemusíte si dělat starosti s designem. Tohoto vzhledu lze snadno dosáhnout tím, že boční linie vašich nehtů narovnáte rovně a špičku nehtu tvarujete nápadně pod úhlem. Výsledkem je bod s jednou stranou delší než druhou. Aby se tento typický asymetrický efekt projevil, musí být zkosení hřebu podáno velmi přesně.

hrot šípu-černý-třpytivý

Jedním z nejnovějších trendů tvarování nehtů, které určitě přitáhnou pozornost, je Hřebíky se šípovou hlavou. S touto technikou pilování jsou boční linie vyplněny rovně, zatímco špičky nehtů jsou tvarovány do hrotu šípu, jak naznačuje název. Každý, kdo si takto gelové nehty namíří, by neměl ani zaokrouhlovat přechod do hrotu, ani samotný hrot nehtu.

obyčejně béžová-světle špičatá-krátká

Pro ty z vás, kteří chtějí sami vykouzlit jeden z těchto speciálních tvarů a dát svým přírodním nehtům špičatý tvar, je třeba vzít v úvahu několik věcí pro bezchybnou manikúru. V první řadě se ujistěte, že nehty nepilujete příliš zúžené, protože se tam mohou snadno trhat. Vaše nehty musí být po stranách rovné a pouze volný okraj nehtů lze tvarovat, jak se vám líbí.

červeno-gelové nehty-lesk na vrchol hory

Abyste mohli gelové nehty pilovat do určitého bodu, měli byste si představit bod, kde se nachází hrot. Poté můžete začít pilovat boky od prstu směrem ke špičce. Postranní čáry pilujte co nejrovněji, aby při pohledu ze strany vyběhly přímo z nehtového lůžka. Délka nehtů je také důležitá pro dobře vypadající bodce. Nehty musí mít určitou délku, protože extrémně krátké nehty nelze z čistě technického hlediska vytvarovat do bodu.