Design nehtů

Trendy balerínkové nehty – tento tvar nehtů vypadá naprosto ušlechtile a stylově!

Balerínkové nehty Akryl Nude Francouzská varianta Juwellen

Balerínkové nehty, nazývané také rakevní nehty, jsou v módě už několik let a konkurují špičatým jehlovým. Vzhled byl poprvé viděn na celebritách jako Rihanna a Kim Kardashian, nyní je výrazný tvar nehtů oblíbený u mnoha dam po celém světě. Na rozdíl od podivných trendů, jako jsou „Bubble Nails“ a „Fur Nails“, kterým se na Instagramu v poslední době dostává velké pozornosti, jsou balerínové nehty trendem, který mohou běžní lidé skutečně nosit. Kromě toho již existuje mnoho variací a nápadů na krásné vzory nehtů. Dnes vám řekneme, co charakterizuje tento tvar nehtů, a dáme vám nápady pro elegantní manikúru.

Co dělá balerína nehty?

Pointe boty baletka tanečnice zdroj inspirace balerína nehty

Tento tvar nehtů vděčí za své jméno klasickým baletním botám, známým také jako špičaté boty. Ty mají rovnou přední část, která nabízí tanečníkovi rovný stojací povrch. Balerínkové nehty jsou kombinací dvou tvarů nehtů – „čtvercového“ a „mandlového“. Hřebíky se nejprve nabrousí do mandlového tvaru, poté skončí ploché s ostrými rohy. Špička nehtu by měla vypadat jako rovnoramenný lichoběžník a nehet jako celek tvoří diamantový tvar.

Tvary nehtů na rakvích zdůrazňují kamínky

Navzdory eleganci jejich jména jsou nehty baleríny považovány za docela odvážné a okázalé. Balerínkové nehty jsou vhodnější pro sebevědomé, odhodlané ženy a nejlépe se kombinují s přísnými obleky než s romantickými šaty.

Tvarování nehtů – tipy a triky pro dokonalé nehty

Gelové nehty na léto 2019 – 5 trendů v designu nehtů a spousta inspirace

Inspirace pro bílé gelové nehty: pěkné nápady na zimní sezónu

Krátké vyztužení nehtů baletkou s fialovou gelovou lila

Balerínkové nehty představují kombinaci oválného a hranatého tvaru. Vzhled je vhodný pro silné a silné přírodní nehty i pro umělé gelové nehty. S delšími nehty si však tvar přijde na své. Je velmi důležité, aby všechny nehty na deseti prstech byly dokonale pilovány, protože jakékoli nesrovnalosti okamžitě padnou do oka.

“Ballerina” pro přírodní nehty

Baletka tvar nehtů přírodní nehty dlouhé silné

Pokud chcete své přirozené nehty zapilovat do tvaru baletky, můžete vyzkoušet tyto techniky pilování:

Metoda 1 – Nejprve určete délku nehtů a napilujte všechny špičky nehtů na plocho. Poté zaoblete boky a střed nehtu pod úhlem 45 stupňů, abyste vytvořili lichoběžníkový tvar.

Metoda 2 – Nejprve opilujte boky a střed nehtu jako u mandlového tvaru a poté upravte hroty na požadovanou délku. Špička je podána rovně vodorovně.

Přírodní nehty baleríny nalakované růžově

Dbejte na to, aby špičky nehtů nebyly příliš úzké nebo příliš široké. Jinak celý efekt tvaru baletky zmizí a nehty budou brzy připomínat obvyklé „náměstí“.

Gelové nehty ve tvaru baletky

Baletka nehty odstíny růžové pastelové kamínky trojúhelník

Protože se přírodní nehty mohou pomocí této techniky poměrně rychle odlomit, zesílení přírodních nehtů pomocí gelu by dávalo větší smysl. Gelové nehty ve tvaru baletky jsou obzvláště oblíbené v nehtových studiích po celém světě. Pokud jde o umělecký design nehtů, možnosti jsou neomezené. Pokud máte konkrétní design nehtů, můžete jej předvést své manikérce.

Balerínový gel na nehty matný třpyt vínově tmavě červený

Abychom vám poskytli inspiraci pro vaši další manikúru, shromáždili jsme několik skvělých nápadů na nail art, které dávají tento tvar nehtů do centra pozornosti. V závislosti na zvolené barvě nebo dekoraci se vytvoří velmi odlišný efekt.

Černobílý

Samolepky na nehty růžové tóny balerína

I když jsou všechny nehty namalovány v jedné barvě, manikúra baleríny způsobí rozruch. Jemné pastelové a nahé tóny, jako je béžová, růžová nebo šedá, způsobují, že design nehtů působí vizuálně klidněji. Světelné neonové barvy naopak podtrhují divoký vzhled a zesilují efekt. Pestrobarevný design nehtů je ideální pro letní dovolenou.

Ojíněný

Kombinace nehtů balerína čtvercový ovál matný

Sametově vypadající matný lak na nehty způsobí, že rohy nehtů baletky budou měkčí a zajistí vizuální klid. Okouzlující kontrast se vytvoří, když je matný povrch ozdoben třpytivými kamínky. Můžete také smíchat matné a lesklé povrchy, abyste některým nehtům dodali akcenty.

Podtrhněte také tvar nehtu

Nehty balerína krátké francouzské varianty stříbrné třpytky

Nehty pro baletky se vyznačují krásnou geometrií, kterou lze zdůraznit pomocí nail art. Spolehněte se na vzor s jasnými liniemi, negativní design prostoru nebo pruhovaný vzhled.

Akcenty se třpytkami

Nehtové balerínky krátké gelové laky růžové třpytky stříbrné

Pokud chcete, aby vaše nehtové umění vypadalo živěji, rozhodně byste se měly spolehnout na třpytky. Jemný třpyt částic třpytu vizuálně vyvažuje hranatý tvar nehtů a působí velmi žensky. Možnosti jsou velmi rozmanité: zdůrazněte špičku nehtu, vytvořte barevný přechod nebo jen nalakujte několik nehtů třpytivým lakem na nehty.

Barevné pigmenty

Baletní nehty akrylové pastelově růžové kamínky

Díky barevným pigmentům se nehty třpytí ještě více a jsou v současné době na vrcholu seznamu oblíbenosti. Chrom, hologram, skleněné nehty – všechny tyto pohledy jsou skvělé pro balerínové nehty a přinášejí do hry efektní prvek.

barevný přechod

Balerína nehty přechod nahá bílá

Ombré vzhled v jasných barvách je skvělý pro balerínové nehty. Nejoblíbenější kombinací je nahá a bílá. Přízvuk je umístěn na špičkách nehtů. Do přechodu můžete také přidat nějaké třpytky a vytvořit ještě působivější efekt.

Nehtové umění šperkové vlny

Ombre Nude White Ballerina Nails Rhinestones

Nehty baleríny se obvykle ukážou jako neobvyklé a extravagantní. Kamínky dodávají modelu nehtů konečnou úpravu a nelze je přehlédnout. Úchvatně třpytivé zvýraznění ještě více ozvláštní každý design nehtů.

Mramorový vzhled

Baletka tvar nehtů Nude mramorový vzhled stříbrné pruhy

Všichni teď nosí nehty s mramorovým efektem! Vypadají super elegantně a je velmi snadné je vyrobit. Tento vzhled můžete kombinovat s různými nahými tóny, pastelovými barvami nebo dalšími detaily, jako jsou pruhy nail art.

Bláznivé čáry na bílém základním nátěru lze vykouzlit také permanentním fixem! Jednoduše udělejte pár načmáraných čar a poté je lehce rozmazejte štětcem namočeným v alkoholu. Vzhledem k tomu, že hřebíky do rakve se obvykle vyznačují určitou délkou, stačí 4–5 řádků, jinak bude design nehtů příliš tmavý.

Mramorový tvar baleríny vypadá jako bílé černé nahé tóny

Mramorové nehty bílý dlouhý tvar baletky

Nehty s tygřím okem

Baletka nehty optika tygří oko bílé černé zlaté třpytky

Manikúra tygřího oka rozhodně upoutá oko. Název vám pravděpodobně zní povědomě. Před několika lety byl Tiger Hair v módě. Trend vlasů byl pěknou směsí hnědé, zlaté a bronzové, což ve vlasech vytvořilo krásné odlesky. Nehty kočičích očí také září fascinujícími odrazy světla a jedinečnou hloubkou barev.

Gotický design nehtů

Baletka ve tvaru nehtů matný černý gotický design nehtů

Černě namalované nehty baletky také vypadají velmi stylově. Nakonec se tomuto tvaru nehtů říká také „rakevní hřebíky“. Design nehtů proto může být trochu gotický a zprostředkovat temný pocit. Matný efekt efekt ještě zvýrazní.

Motivy na nehty

Motýl na lososovou barvu rakve baletky

Nehty baletky nabízejí dostatek prostoru pro malování roztomilých motivů. S bodovým perem lze například vyrobit malé mikičky, srdíčka a květiny. Pokud nemůžete malovat komplikované vzory ručně, existují také skvělé alternativy, jako jsou obtisky s vodou, razítka, samolepky atd. Složité motivy jsou zvláště účinné na delších nehtech.

Bez ohledu na to, jaký vzhled laku na nehty si vyberete, nehty balerína rozhodně způsobí rozruch!

Tvar nehtu baletka Peach Pink Black White

Gelové nehty baletka tvar ananas motiv léto

Béžové hnědé kamínky ve tvaru nehtů

Hřebíky na rakev Tvar nehtů Mramor Modrá Bílá Stříbrné akcenty

Rakev hřebíky baletka matné tmavě červené kamínky

Balerínové rakev nehty nahé odstíny matné kamínky