Design nehtů

Pudr na nehty místo laku na nehty: Tak funguje nový trend krásy

Pudrované nehty ve tvaru nahých a měděných nehtů

Dip pudrové nehty jsou novým trendem nehtů, který zasáhl Instagram! Existuje již více než 160 000 příspěvků s hashtagem #dippowdernails. Podle zprávy Pinterest o nejžhavějších trendech roku 2019 se vyhledávací dotazy na pudr ve srovnání s loňským rokem zvýšily o 442 procent! Čím je nová technologie tak výjimečná? Nehtové pudrové nehty by měly vydržet tři až čtyři týdny, dvakrát déle než gelová manikúra, a být zdravější než gelové laky! Řekneme vám, o čem ještě tento humbuk je.

Co je prášek na nehty?

Prášek na nehtový prášek takto funguje

Trend pochází z USA. Hřebíky se nejprve natřou základním lakem, poté se ponoří do jemného prášku a poté zafixují krycím lakem. Tajemství spočívá v tom, že prášek ulpívá pouze na lakovaném povrchu. Přebytečné množství lze snadno srazit a odstranit kartáčem.

Pudrové oválné nehty fialové a stříbrné

Největší rozdíl mezi gelovým lakem a práškem na nehty je ten, že k utěsnění barvy nepotřebujete UV světlo. Místo použití tekutého laku na nehty získáme barvu z pigmentovaného prášku. Prášek na nehty lze obvykle také aplikovat mnohem rychleji. “Ale je to zdravější než gelová nebo akrylová barva?” Pravděpodobně přemýšlíte. Jsou podobné v tom, že oba poskytují další vrstvu ochrany pro přírodní nehty. Pudrový prášek ale slibuje delší držení a odstranění je mnohem jednodušší. Mimochodem, prášek na nehty by neměl obsahovat chemikálie, ale speciální vitamíny, které nehty navíc zpevňují.

Jak funguje pudr na nehty?

Jak se prášek na nehty ponoří Práškový nail art Dip nehty

Použití:

  1. Nejprve se nehty dobře vyčistí a odstraní starý lak na nehty. Poté pomocí elektrického lešticího pilníku nebo pufru vyrovnejte hrubá místa na nehtech a vytvořte čistý povrch pro barevný prášek.
  2. Stříhejte a tvarujte nehty (zvažte podání oválného nebo mandlového tvaru).
  3. Nyní by měla být kůžička zatlačena zpět.
  4. Na suchý nehet naneste vrstvu základní vrstvy.
  5. Poté se hřebík ponoří do barevného prášku pod úhlem 45 stupňů. Dunking by se měl opakovat v závislosti na požadovaném barevném efektu. Přebytek lze snadno odstranit kartáčem.
  6. Nyní je každý hřebík zapečetěn vrchním nátěrem. Necháme zaschnout, hotovo!

Jarní letní nehty v pastelových barvách s pudrem na nehty

Celý proces trvá přibližně 90 minut. Po třech týdnech by manikúra měla stále vypadat jako špičková. Dip manikúra může také trvat až měsíc nebo déle, v závislosti na péči po ošetření.

růžové nehty s práškovým tvarem navrženým na nehty

Než se vydáte do nehtového salonu vyzkoušet nový trend nehtů, mějte na paměti, že existuje riziko z hlediska hygieny. Mnoho nehtových salonů neprovádí ošetření z hygienických důvodů. Je neuvěřitelně nehygienické, když si několik zákazníků ponoří prsty do stejné nádoby na prášek. I když si nehty jen posypete práškem, zbytek spadne zpět do nádoby. Existuje tedy možnost, že se mezi zákazníky mohou přenášet bakteriální infekce nehtů.

krátké nehty používají na přírodní nehty pudr

Naneste si na přírodní nehty pudr sami

Nanášení dipového prášku na přírodní nehty je dětská hra! Nyní je na trhu mnoho značek, které nabízejí sady prášků na nehty pro začátečníky. Sady na nehty obsahují vše, co potřebujete pro kreativní designy dipu: barevný pudr, základní lak, krycí lak atd. Jakmile se rozhodnete pro značku, můžete se podívat na několik video návodů online. A co je nejdůležitější, než nanesete prášek na nehty, udělejte si průzkum, jak jej odstranit! Obvykle to funguje s hliníkovou fólií a acetonem.

Přípravné práce Pilníky hřebíky a zdrsněte nárazníkem

  • Váš přírodní nehet se může stát velmi křehkým.

Jako u všech vylepšení nehtů existuje riziko, že se vaše nehty dehydratují a lámou. Proces odstranění je zásadní. Vždy je nejbezpečnější vrátit se do nehtového salonu a nechat si odstranit práškový dip.

krátké nehty z perleti a stříbra s práškem na nehty

  • Následná péče je nesmírně nápomocná při obnově zdraví vašich nehtů.

Nadměrný kontakt s chemikáliemi, jaké se nacházejí v domácích čisticích prostředcích, může oslabit kůžičku nebo způsobit křehkost přírodních nehtů. Doporučuje se používat ochranné rukavice k ochraně pokožky i vašich přírodních nehtů. Chcete -li obnovit zdraví nehtů po ošetření, zkuste několikrát denně aplikovat kutikulové oleje a kvalitní zvlhčovače.

Powder Dip Beauty trendový pudr na nehty místo laku na nehty

Trend krásy Powder Dip 2019

Zimní nehty v pastelově modrém a stříbrném práškovém dipu

červené krátké nehty s nálepkou práškového dipu na prsteníčku

Jehlové nehty v černém a tmavě modrém pudru na nehty

Dip pudrový design nehtů s pudrovou nahou barvou

Hřebíky na rakvi v ombre vypadají růžově bílé s kamínky

Třpytivý prášek na nehty ve tvaru mandlí

Obdélníkový růžový tvar nehtu se zlatým listem a kamínky

Squoval nehty namalované růžovým práškem na nehty místo laku na nehty

Squoval nehty v červené a zlaté barvě s práškem

Squoval nehty ombre růžový a stříbrný dip prášek

krátké nehty černý a stříbrný pudr na nehty

Růžový a stříbrný mramorový efekt ponořte pudrové nehty

Ponořte pudrové nehty do světle růžového tvaru

krátké nehty malované v odstínech zelené s barevným pudrem

Squoval nehty v růžové a bílé s motýlkovým přízvukem

Squoval nehty ve žluté barvě s barevným práškem

Nehty ve tvaru mandlí navržené v odstínech fialové s barevným pudrem

Mandlové nehty ve fuchsiové a černé barvě s nálepkou

krátké nehty natřené barevným práškem v červené barvě