Design nehtů

Podzimní nehty 2021: Tyto barvy a vzory budeme nosit letos na podzim!

Eggshell Nails, Micro French, Indie Nails: Rok 2021 byl doposud plný barevných vzorů nehtů. Nyní byly stanoveny nové trendy nehtů pro podzim 2021. Které barvy a vzory laků jsou velmi oblíbené? Hned vám to řekneme! Zde jsou ty nejkrásnější nápady na podzimní nehty 2021, které byste rozhodně měli vyzkoušet.

Tyto barvy budeme mít na nehtech na podzim 2021

Podzimní design nehtů v zelené barvě

Zelená je jednou z trendových barev pro nehty na podzim 2021

Zelená je jednou z oblíbených podzimních nehtů 2021, a to ve všech možných nuancích – od olivové a šalvějové přes zelenou žlutou a zelenou řasu až po syté smaragdové a hravé neonové tóny. Zelené tóny vypadají ve vzorcích a provedeních stejně dobře jako plné kryty. Inspirujte se barvou listů, které ještě neopadaly a rozhodněte se pro stejně hluboké a syté barvy.

nápady na nehty podzim 2021 v zelené barvě

Krásné podzimní nehty ve žlutých tónech

Teplá žlutá jako trendová barva nehtů v roce 2021

Odborníci předpovídají boom podzimních vzorů nehtů ve žlutých odstínech: med, hořčice a dokonce i citron budou v podzimním a zimním období 2021/2022 v módě. May Kawajiri, nehtová designérka Gigi Hadid a mistr manikúry na přehlídkách Balenciaga a Marc Jacobs, již tuto trendovou barvu vyzkoušela.

akrylové nehty podzim v okrové žluté

Teplé červené a pomeranče

nehty podzim 2021 v červených a oranžových tónech

Červené a hluboké vínové tóny jsou s příchodem podzimu stále oblíbenější, ale v nadcházející sezóně doporučují nehtoví umělci vyzkoušet tlumenější hnědé, terakotové nebo bobulové tóny.

Fialová a modrá

Tmavé barvy pro plné krycí nehty na podzim 2021

A pokud dáváte přednost tmavším barvám laků na nehty, sáhněte po bohaté lilkové purpurové a syté královské modři. U jednobarevných nehtů stále dominují fialové, azurové a purpurové tóny.

Nahé nehty jsou stále populární

krátké nahé nehty vždy populární

Trend k přirozenosti pokračuje ve všem: od výběru barvy vlasů po make-up a manikúru. Nahé nehty byly k vidění na většině přehlídek Fashion Weeks. Pro intenzivnější povrch se rozhodněte pro poloprůhledné nahé tóny nebo pastelové barvy, jako je prašná růžová.

krátké nahé nehty se zlatou fólií

Akt je možné znovu a znovu obměňovat pomocí nedávno oblíbených zlatých a stříbrných fólií. Doplní vaši manikúru, aniž by byla příliš křiklavá. I malé stříkance zlata vypadají nádherně a atraktivně.

Nahé nehty s jednoduchým designem nehtů ve formě bodů

Transparentní nahé nehty s jednoduchým designem nehtů ve formě bodů nebo tenkých čar jsou ideální pro milovníky minimalismu.

Vícebarevné nehty

barevné nehty podzim 2021

Taková manikúra je perfektní, pokud vám chybí letní rozmanitost barev. Módní podzimní tóny k sobě skvěle ladí, například tmavě zelená s hořčicí a sytě modrá s terakotovou a okrově žlutou.

Trendy vzory a vzory nehtů na podzim 2021

Podzimní francouzské nehty

francouzské podzimní nehty 2021

Francouzské nehty jsou věčnou klasikou. Na podzim roku 2021 zůstane v trendu jak klasická francouzská manikúra, tak její variace Reverse a Half Moon French Nails. Místo bílé mohou být konečky nehtů zdůrazněny podzimními barvami, jako je tmavě červená, oranžová, modrá nebo zelená.

Francouzský variant podzimního designu nehtů 2021

Design nehtů ve stylu Pucci

Vzor nehtů 2021 podzim Emilio Pucci

Je pravděpodobné, že jste viděli tuto efektní manikúru od Kylie Jenner – je inspirována vintage kolekcemi italské značky Emilio Pucci. Značkové nehty jsou již neodmyslitelnou součástí trendů v designu nehtů a určitě si získají na popularitě. Existuje mnoho variací designu – od více grafických návrhů po plynulé linie a abstraktní skvrny, které do sebe zapadají.

nehty abstraktní vzor podzim

Nail art s 3D kapkami

Podzimní nehty 2021 s gelovými kapkami a třpytkami

Trend gelové kapky k nám přišel z Asie a má všechny šance stát se jedním z nejoblíbenějších nehtových designů na podzim tohoto roku. Stačí dát kapku na každý nehet a nemusíte se obávat, že by objemná 3D dekorace narušovala vaše každodenní aktivity.

Gelové kapičky mohou také skvěle doplňovat motivy, jako je podzimní listí

Podzimní design nehtů s třpytkami, motivem listů a kapičkami

Různé tvary a délky

Billie Eilish s mega dlouhými akrylovými nehty v černé barvě

Extra dlouhé nehty se pomalu stávají populárnějšími a již nejsou jevištním atributem. Zpěvačka Cardi B nosí v každodenním životě také ultra dlouhé nehty. Pokud máte chuť experimentovat, vyzkoušejte jehlové podpatky – dlouhé nehty se špičatým koncem. Ačkoli taková manikúra není zrovna praktická, stále více dívek volí tento tvar.

extra dlouhé jehlové nehty trendy na podzim 2021

Místo gelu běžný lak na nehty

krásné krátké nehty v tmavě zelené

V poslední době se ženy stále častěji rozhodují pro pravidelný lak na nehty. Na pozadí zablokování a kontroverzí ohledně škodlivých účinků gelu na nehty jeho popularita za poslední rok vzrostla. Díky inovativním přísadám může i moderní lak na nehty vydržet dlouho bez poškození nehtové ploténky.