Design nehtů

Podzimní nehty 2017/2018 – nápady na krásný design nehtů na podzim

Podzimní nehty 2017/2018 inspirace týdnem módy v New Yorku

Když se dny zkracují a večery jsou chladnější, přišel podzim! A to znamená, že je čas nahradit letní design nehtů krásnými podzimními motivy a barvami. V tomto článku najdete spoustu inspirace pro krásný design nehtů na podzim. Podívejte se na nejoblíbenější trendy pro podzimní nehty 2017/2018 a najděte si ten nejlepší design pro vás.

Nejoblíbenější barvy na nehty pro podzimní nehty 2017/2018

Podzimní nehty 2017/2018 lak na nehty-barvy-trendy-podzim

Podzim je jedním z nejbarevnějších období, a proto nabízí širokou škálu barev pro podzimní nehty. Obzvláště oblíbené jsou tmavé tóny, protože byly v létě zatlačeny do pozadí. Tlumené barvy, jako je černá, kaki, okrová nebo béžová, jsou stejně oblíbené a jsou ideální pro jednobarevný podzimní design nehtů. Módní mokrý vzhled, který je letos v módě pro vlasy a účesy, si také přijde na své s podzimními nehty 2017/2018. K tomu se nejlépe hodí extra silné lesklé laky na nehty a gelové nehty.

Podzimní nehty 2017/2018 logo tmavé barvy

Trendy na mole z podzimních týdnů módy kladou důraz na design nehtů s logy. Obyčejnou manikúru v podzimních barvách lze hezky doplnit motivy s písmeny a logy těch nejskvělejších módních značek. Manikúra Marca Jacobse se zlatými písmeny na tmavě hnědém laku představila stylový trend nail art.

Zimní a vánoční nehty – 25 designů do stylu

55 obrázků na nehtech – grafické vzory v trendu pro rok 2016

Nápady na design nehtů na podzim – 31 krásných obrázků

Geometrické motivy

podzim-nehty-2017-2018-geometrické-tipy na nehty

Geometrické vzory a motivy zůstávají v trendu podzimu a mohou být navrženy různými způsoby pro krásný design nehtů. Moderní design lze stylově aplikovat na konečky nehtů a vzniká skvělá variace francouzských nehtů. K tomu se skvěle hodí různé barvy a barevné kombinace, které jsou pro podzim typické.

podzimní nehty-2017-2018-nahé-laky na nehty-geometrické motivy

Různé geometrické tvary dokážou pěkně zinscenovat neutrální nahý tón a atmosféricky ho okořenit. S body, pruhy, trojúhelníky a čtverci lze zdůraznit nejen konečky nehtů, ale také půlměsíce nehtů. Motivy v monochromatických barvách, jako je černá nebo bílá, vypadají velmi stylově.

Trend blokování barev pro podzimní nehty 2017/2018

podzim-nehty-2017-2018-barevné-laky na nehty-blokování barev

Nejbarevnějším trendem roku je takzvané blokování barev. Jasně zbarvené barvy bloku jsou úspěšně kombinovány do společného designu. Obvykle se jedná o geometrické tvary, které jsou na nehty namalovány různými barvami laku na nehty. K tomu se velmi dobře hodí barevné kombinace podobných, zářivých barev.

podzim-nehty-2017-2018-trend blokování barev

Color blocking je ideální pro podzimní design nehtů, protože barevné kombinace připomínají podzimní paletu barev. Zvláště se doporučují podzimní barvy, jako je oranžová, červená, okrová, hořčičná žlutá, hnědá a samozřejmě nahé tóny. Skvělých kontrastů lze dosáhnout také pomocí černé nebo modré barvy, pokud zvolíte správné nuance.

Černé motivy

podzimní nehty-2017-2018-nahé-laky na nehty-černé prvky

V designu nehtů podzim 2017/2018 černá slaví svůj návrat pro různé dekorativní prvky na nehty. Ať už jde o pruhy, tečky nebo jen čmáranice, černá barva je ideální pro krásné akcenty. Malování nehtů přirozeným tónem a navrhování půlměsíce nehtů černým lakem na nehty je snadné udělat sami a v současné době je velmi v módě.

Design suchého kartáče na nehty na podzim

Herbstnägel-2017-2018-suchý štětec-nageldesign-zlatý

Jedním z nejoblíbenějších trendů podzimních nehtů 2017/2018 je takzvaná technika suchého štětce. Nehty jsou nejprve namalovány plnou barvou a poté vybranou barvou suchého štětce. Jak naznačuje název techniky, tento design nehtů je vytvořen suchým štětcem. Chcete -li to provést, odstraňte barvu na okraji lahve, dokud na štětci nezůstane jen malá část. Poté počkejte několik sekund, než zbývající barva mírně zaschne. Nyní je barva nanesena na nehet v libovolném směru. To vytváří skvělý efekt suchého kartáčování. Tuto techniku ​​lze použít na celé nehty i na konečky nehtů. Vyberte si vhodné barvy na podzim a sami si vykouzlete krásnou podzimní manikúru.

Francouzština s barevnou špičkou

podzim-nehty-2017-2018-francouzská-manikúra-růže

Francouzské nehty jsou nadčasovým trendem, který je prostě v módě každou sezónu. Trendy ve francouzském designu nehtů se však víceméně mění. Letos na podzim si barevné tipy nehtů přijdou na své. K tomu je pro špičky obvykle zvolena kontrastní, poutavá barva. K tomu se perfektně hodí laky na nehty se třpytivými nebo metalickými efekty. Dalším oblíbeným trendem designu nehtů na podzim 2017/2018 je reverzní francouzská manikúra, ve které je místo špiček nehtů namalován půlměsíc nehtů. Kombinace obou provedení vypadají stejně skvěle.

Nahé odstíny pro podzimní nehty

podzim-nehty-2017-2018-nahé tóny-lak na nehty-trend

Pokud chcete pro své nehty přirozenější vzhled, s laky na nehty v nahých tónech máte rozhodně pravdu. Neutrální barvy jsou jako stvořené pro podzimní nehty 2017/2018 a lze je krásně kombinovat s dalšími trendy designu nehtů. Kamínky, samolepky na nehty a ozdobné vzory s tečkami a pruhy mohou okořenit jakýkoli jednoduchý nahý odstín.

podzim-nehty-2017-2018-tenký-proužek-přízvuk

Chtěli byste sami vykouzlit podzimní design nehtů na nehty, pak je tento krásný nápad pro vás ideální. Jako základní nátěr můžete použít jak nahou, tak tmavou podzimní barvu, nebo proč ne, černou. Malované a již zaschlé nehty pak lze krásně navrhnout pomocí tenkých proužků. K tomu potřebujete tenký štětec na nehty, který namočíte do kontrastní barvy a na nehty nakreslíte rovné a šikmé linie. Tento design nehtů lze velmi rychle a snadno kopírovat a hodí se jak pro každodenní život, tak pro zvláštní příležitosti.

Třpyt a zlato

podzimní nehty-2017-2018-nehtové designy-podzimní třpytky

Ačkoli v této sezóně dominují podzimním nehtovým vzorům přírodní nehty a neutrální látky, třpytivá manikúra zůstává také trendem. Design nehtů s třpytkami dodá každému slavnostnímu outfitu něco zvláštního a zajistí výrazný vzhled. Pro krásnou podzimní manikúru s třpytkami jsou nejlepší třpytivé laky na nehty z bronzu, zlata, stříbra a mědi. Lze je kombinovat a vytvořit jednotný design nebo použít jednotlivě.

podzim-nehty-2017-2018-příroda-krajina-zlaté akcenty

Na podzimní nehty 2017/2018 se úžasně hodí nehtové designy s pozlacenými prvky. Zlaté akcenty připomínají zlatý podzim, i když nehty nezdobí podzimní listí. Můžete použít zlatý třpyt na obyčejný lak na nehty nebo jej použít jako ozdobný akcent pro komplikované nehtové umění.

Podzimní nehty 2017/2018 v mramorovém vzhledu

podzim-nehty-2017-2018-černý-mramor-design nehtů-podzim

Mramorové nehty jsou jedním z největších trendů laků na nehty v roce 2017 a zůstávají v centru pozornosti i na podzimních nehtech. Sami se rozhodnete, zda bílý nebo černý mramor. Gelové nehty jsou obzvláště vhodné pro tento podzimní design nehtů, protože dodávají celému designu skvělý lesklý povrch.