Design nehtů

Motivy na vánoční zimní nehty – 27 nejkrásnějších obrázků

Vánoční zimní nehty design nehtů-motivy-bílá-stříbrná-třpytivá-lak

Každá žena chce být pro oslavu Silverster krásná a okouzlující – od hlavy až k patě nebo jako vždy po konečky nehtů. Proto pro vás máme skvělé nápady Vánoční zimní nehty, které by vám mohly navodit příjemnou, slavnostní náladu po celou zimu. Pevnou rukou, správnými barvami laku na nehty a trochou kreativity můžete na nehtech vykouzlit skutečná umělecká díla.

Vánoční zimní hřebíky v modré barvě

zimní-nehty-design-tmavě-modrá-stříbrná-motivy hvězd

Dominantními barvami na vánočních nehtech jsou modrá, bílá, červená a zelená. Ty jsou pak obvykle zdůrazněny zlatými a stříbrnými akcenty. Nezapomeňte na trendový efekt ombre, ve kterém manikúra dostane pěkný gradient. Často se používá jako pozadí pro návrhy nehtů se sněhovými vločkami. A samozřejmě varianty matného laku v kombinaci s vysoce lesklým lakem na nehty. Motivy jako jeleni, sněhové vločky, vánoční stromky, Santa Claus a další jsou na nehtech vítány. Pokud neumíte kreslit složité motivy, pak vyzkoušejte samolepky na nehty se zimní tematikou. Nechte své nehty zářit nanesením laku na nehty s třpytivými částečkami na konci.

Vánoční zimní nehty s efektem ombre

Vánoční zimní nehty sněhové vločky-kamínky-ombre-základna

Nejjednodušší způsob, jak získat design ombre, je použít také houbu k malování. Nejprve nalakujte nehty bílým lakem jako obvykle. Jakmile je toto suché, vezměte houbičku a nakapejte na ni pár kapek modrého laku. Nyní naneste barvu na konečky nehtů. Poté můžete ozdobit kamínky a sněhovými vločkami. Nakonec naneste transparentní vrchní nátěr.

bílé a černé sněhové vločky na zlatém pozadí

Vánoční zimní nehty středně dlouhé-nehty-zlaté-pozadí-černé-bílé-sněhové vločky

Pěkný design nehtů můžete získat velmi snadno, pokud použijete hotové samolepky. Naneste zlatý nebo stříbrný lak na nehty, nebo použijte jinou barvu, která se hodí k zimě nebo Vánocům. Poté si na nehty nalepte nálepky. Aby zůstaly krásné, nezapomeňte na vrchní nátěr!

 jemné zimní nehty v modré a stříbrné barvě

zimní-design nehtů-tmavě-modrý-lak-na nehty-stříbrný-třpyt

Dvoubarevná půlměsíční manikúra je hitem od loňského roku! Je to prakticky moderní alternativa k francouzské manikúře. Samozřejmě, pokud můžete, můžete udělat design volnou rukou a tenkým štětcem. Ale to může být velmi obtížné. Nápravu zde zajišťují vyztužovací kroužky otvorů.

půlměsíc-manikúra-zima-bílá-stříbrná-třpytka

Na půlměsíční manikúru se zimním nádechem potřebujete základní nátěr, krycí lak, dva laky na nehty ve stříbrné a tmavě modré barvě a prsteny vyztužující otvory. Nejprve naneste základní nátěr a nechte zaschnout. Poté naneste stříbrný lak na nehty. Nyní na každý nalakovaný hřebík přilepte do poloviny vyztužovací kroužek. Zbytek nehtů nalakujte tmavě modrým odstínem laku a nechte znovu zaschnout. Druhý lak na nehty musí být vždy krycí než první. Jakmile je lak na nehty zcela suchý, lze výztužné kroužky otvorů odstranit. Na konci následuje vrstva vrchního laku a je to!

 zasněžené kopce na nehty

zimní-design nehtů-modrá-bílá-sněhuláci-noc

Jednou z pomůcek, které lze v designu nehtů použít velmi různými způsoby, je nástroj s tečkami. Můžete jej použít k ozdobení nehtů puntíky, výrobě drobných květů nebo kreslení očí. Nástroj na tečky má obvykle konce různých velikostí, takže můžete vytvářet menší i větší tečky. Můžete tak vykouzlit celou zasněženou krajinu se sněhuláky a sněhovými vločkami na nehtech.

motivy zimních nehtů sněhulák vánoční stromky

Jako alternativu k nástroji s tečkami však můžete použít téměř cokoli, v závislosti na požadované velikosti. Super praktické jsou například sponky do vlasů, párátka a guma na tužku pro super velké body.

zimní-design nehtů-sněhulák-tvář-mrkvový nos

Pro tvar sněhuláka na nehtu musíte použít bílý lak na nehty, abyste na sebe namalovali tři tečky různých velikostí. Poté jsou oči a knoflíky natřeny černou barvou. Nezapomeňte také na oranžový nos. Pokud jsou vaše nehty příliš krátké, můžete jednoduše reprezentovat tvář sněhuláka na celém povrchu nehtu.

Jiný druh vánočního stromku

vánoční stromeček na nehty nálepka třpytivé částice

Jedle na nehtech jsou skvělým motivem pro váš další design nehtů. Malá část třpytu je vždy součástí Vánoc. Každý to snadno zvládne pomocí několika triků. Vše, co potřebujete, je lak na nehty ve dvou různých barvách, páska a nějaký třpytivý lak na nehty nebo kamínky.

 malá jedle

Motiv jedle vánoční zimní nehty design

Naneste světlý lak na nehty a nechte dobře zaschnout. Pomocí proužků lepicí pásky zamaskujte obrys vánočního stromku a oblast namalujte neprůhlednou barvou. Začátečníci mohou vánoční stromeček jednoduše představovat jako trojúhelník. Co by to mělo být, poznáte podle zlatého drahokamu na špičce.

udělejte si to sami-vánoční stromeček-pokyny

Ujistěte se, že máte dobrý kontrast mezi těmito dvěma tóny laku na nehty. Jakmile druhá vrstva laku zaschne, naneste třpytivý lak na nehty. Když jsou všechny vrstvy suché, můžete pásku odlepit.

Ušlechtilý a okouzlující

winternagel-design-white-snowflake-glitter-lacquer

Natřete si nehty jednobarevným lakem na nehty a nechte dobře zaschnout. Poté můžete použít třpytivý lak na nehty od špičky nehtu přibližně do poloviny nehtu. K tomu buď použijete kartáč na nehty nebo malou houbičku. Lak na nehty se nanese na houbičku a poté se nanese na nehet. Přebytečné třpytky odstraníte vatovým tamponem namočeným v odlakovači.

Santa klobouk

vánoční-nehtové motivy-obrázky-sněhulák-klobouk

Santa hat je další skvělý nápad pro zimní nehtový design. Santasův klobouk na nehtech lze znázornit několika způsoby. Toto je nejjednodušší z nich.

Nejprve naneste nahý lak na nehty jako základní nátěr a nechte zaschnout. Poté pomocí páskové techniky nebo volnou rukou namalujte trojúhelník červeným lakem na nehty. Poté přidejte bambule klobouku a bílý okraj, nechte zaschnout a mikulášská manikúra je hotová!

 Ombre gradient jako pozadí

winter-nail-design-blue-white-ombre-effect-snowflakes

 Francouzská manikúra se zimní atmosférouUdělejte si to sami-Vánoce-zima-nehty-nápad-sněhové vločky

slavnostní červené zimní nehty

vánoce-zima-hřebík-červená-bílá-sněhové vločky

vánoční-nehtové motivy-santa-claus-červeno-bílá-třpytka-lak

vánoční nehty motivy santa claus klobouk nápad

vánoční nehty-krátké-francouzské-černé-abstraktní-vánoční stromky

vánoční nápady na vánoční nehty vánoční koule-bílé pozadí

vánoční-nehtový-design-červeno-bílý-vánoční stromeček-tečky

vánoční strom nehty design vánoční motivy nápad

zimní-design nehtů-krátký-nehet-tmavé pozadí

winter-nail-design-black-nail-polish-white-snowflake-glitter-parts

winternagel-design-snowman-white-dark-blue-snowflakes

zimní-nail-design-sněhulák-sněhem pokryté kopce

vánoční-nehty-design-krátké-nehty-červené-stromové koule