Design nehtů

Černý design nehtů – 13 nápadů a obrázků pro jedinečné nehty

design nehtů v černé květinové třpytce kutilství

Pokud jde o nehtový design v černé barvě, existuje mnoho různých způsobů, jak dát prsty do záře reflektorů. Černá barva není nic jiného než nudná a je také ideální jako pozadí pro širokou škálu motivů, vzorů a vzorů. Výsledek může být elegantní nebo hravý, takže pro každou příležitost lze najít úžasné nápady. Dali jsme dohromady několik zajímavých nápadů a inspirací pro design nehtů v černé barvě, stejně jako obrázky pro design nehtů jako ilustraci. Použijte je jako inspiraci nebo zkopírujte a vložte, jak chcete všechny ohromit.

Design nehtů-černé kameny-tečky-vzor-inspirace-3d

Černé nehty jsou tedy atraktivní, ale co s nimi můžete dělat? Odhlédneme -li od skutečnosti, že lze navrhnout nejrozmanitější vzory a motivy, jak uvidíte na následujících obrázcích nehtového designu, lze nehtový design s francouzskou manikúrou implementovat také navržením špiček v jakékoli barvě. Reverzní francouzština také vypadá skvěle v černé barvě.

design nehtů v černých nahých nehtových proužcích-stick-star-třpyt-zlatý

Černý design nehtů se navíc hodí ke každé délce a tvaru nehtu. Ať už tedy chcete navrhovat krátké nehty, střední nebo dlouhé, ať jsou nehty zaoblené nebo hranaté, nebo zda hledáte design pro špičaté nehty, černá je vždy dobrá volba. Ale nyní se dostáváme k některým populárním technikám, které mají nabídnout malý vhled do mnoha možností.

Design nehtů s tečkami

design nehtů v černé do-it-yourself-white-dot-pattern-idea

Hravý puntíkovaný vzor je pravděpodobně jedním z nejoblíbenějších vzorů. Která dáma to nemá ráda? Jsou nejen roztomilé, ale také klasické a stylové a mohou být implementovány v různých barevných kombinacích na černém pozadí. Pokud například chcete design nehtů v černé a bílé barvě, můžete snadno vytvořit bílé tečky pro vzor v černé a bílé. Pokud hledáte design nehtů v černé a růžové barvě, můžete tomuto odstínu ustoupit. Nebo co takhle design nehtů s mašlí a tečkami? Nahoře a dole můžete vidět pár skvělých obrázků s designem nehtů.

design nehtů v černých tečkách-šedá-stříbrná-jednoduché umění

Samozřejmě lze kombinovat více než jen dvě barvy. Barevný tečkovaný vzor na černém pozadí může vypadat velmi vesele. Díky tomu je velmi vhodný pro večírky. Všechny body mohou mít stejnou velikost nebo můžete vytvořit kombinaci různých velikostí. Aby byly rovnoměrně kulaté, můžete použít takzvaný bodkovací nástroj, se kterým se velmi snadno pracuje. Alternativně je vhodný také tupý párátko, hlava špendlíku a dokonce i konce bobbyho kolíku, který jednoduše ohnete od sebe. Pomocí těchto předmětů můžete také navrhnout tečky různých velikostí pro design nehtů v černé barvě.

Obrázky na nehty s pruhy

design nehtů-černé-bílé-pruhy-neutrální-barvy-jednoduché-šablony

O pruzích nelze říci nic jiného než o bodech. Tento vzor patří také ke klasice a možnosti jsou stejné. Černé nehty vypadají elegantně s bílými nebo béžovými pruhy a peppy s jasnou barvou. Na druhé straně můžete získat nějaký půvab vytvořením designu nehtů v černé a zlaté nebo stříbrné barvě nebo použitím třpytu.

design nehtů-černé-pruhy-ombre-růžová-růže

Pruhovaný vzor v rovnoměrných intervalech nejsnadněji získáte pomocí proužků na nehty, které se jako šablona přilepí na nehet a které se po lakování jednoduše znovu odlepí. Za tímto účelem by měla být předchozí vrstva barvy dobře vysušena. Zvláště zajímavé jsou duhové pruhy. Chcete -li to provést, nejprve namalujte nehty v různých jasných barvách. Po zaschnutí se použijí pásy, přes které se poté natře černý lak. Pokud stáhnete pruhy, znovu vyjdou jasné barvy a vytvoří se atraktivní vzor nehtů. Tímto způsobem lze implementovat širokou škálu variant.

Design nehtů s třpytkami

nehtový design-černé špičaté nehty-třpytky-reverzní-francouzské-zlaté

V naší galerii nehtového designu vám nechceme zatajit varianty s třpytkami. I zde lze mnoho navrhnout. S černou jako základní barvou lze navrhnout širokou škálu vzorů se zlatými nebo stříbrnými třpytkami, protože design nehtů v černé a zlaté nebo jiné kovové barvě vypadá okouzlující a šik. Skvělé jsou samozřejmě i jiné barvy. Můžete také získat zajímavý design nehtů v černé barvě, pokud si jako pozadí vyberete jakoukoli barvu a poté ji navrhnete s černými třpytkami.

nail-design-black-glitter-silver-idea-simple-nail-polish-nail-art

Nápady jsou vhodné i pro design gelových nehtů s třpytkami, který se dělá rychle a snadno. Můžete použít třpytky v práškové formě nebo výběrem již hotového třpytivého laku na nehty. Poté lze implementovat širokou škálu vzorů, jako jsou pruhy nebo tečky, ozdoby nebo jednotlivé obrázky designu nehtů. Každý design nehtu je zaručeně jedinečný!

Design nehtů v matné černé barvě

nehtový design-černý-matný-lesklý-pruhy-měděný-glamour-style

Pokud jste se rozhodli pro klasickou černou, můžete vytvořit speciální poutač pomocí matné povrchové úpravy místo lesklé povrchové úpravy. Zde můžete kombinovat se stejně matnými vzory v jiných barvách nebo vzory obzvláště dobře zdůraznit tím, že budou lesklé nebo dokonce třpytivé. Jen experimentujte s návrhy. Určitě rychle najdete originální a jedinečný design nehtů v černé matné barvě.

design nehtů-černý-matný-vzor-lesk-originál-jednoduchý

Matnou černou lze také velmi pěkně kombinovat se zlatou, stříbrnou nebo měděnou. Rychle získáte stylový a elegantní design, který můžete použít na večírky. Pěkné akcenty na matném povrchu můžete získat také pomocí kamínků nebo lesklých proužků na nehty. S touto myšlenkou se nepoužívá vrchní lak, protože dodává lesk a zabraňuje účinku matných nehtů.

Volná ruční kresba motivů a vzorů

design nehtů-černá-bílá-dámy-styling-květiny-volná ruka

Pokud si na to troufáte, můžete místo již zmíněných pomůcek nakreslit obrázky nebo vzory svépomocí. Získáte tak krásné a také jedinečné orientální ozdoby v černé a bílé nebo jiné barvě, domorodce a dokonce i drobné krajiny nebo motivy vhodné pro určitý festival, jako jsou Velikonoce nebo Vánoce. Pokud nemůžete najít správné nálepky, je to vaše nejlepší alternativa. Jistě, často to zabere více času, ale rozhodně to stojí za námahu.

Zejména gelové nehty v černé barvě se snadno navrhují ručně, protože gel na vzduchu nevysychá jako lak a při navrhování neztvrdne. Místo toho máte dost času na kreslení a pouze tuhnete gel pod lampou. Existuje široká škála návodů, které krok za krokem vysvětlují i ​​složité motivy, takže úspěch si mohou užít i začátečníci.

Černý design nehtů a obrázky na nehty s nálepkami

nail-design-black-flowers-sticker-sticker-pink-accent-nail-corner

Pro zvlášť komplikované vzory jsou k dispozici také hotové samolepky. Zejména začátečníci nebo ženy, které nemají pevnou ruku, se mohou těšit, protože samolepky během chvilky vytvoří dokonalý vzhled. Vše, co potřebujete, je základní nátěr jakékoli barvy, který si můžete vybrat v závislosti na barvě nálepky. Jakmile nálepku nalepíte, zafixujte ji průhledným vrchním lakem. Tímto způsobem zaručíte, že černý design nehtů vydrží déle.

Budete překvapeni, kolik různých vzorů existuje ve formě samolepek. Lze najít jak orientální, tak romantické, hravé a pozitivní návrhy, a proto vždy nabízejí perfektní variantu pro každou příležitost. A pokud se vám nechce, stačí navštívit svoji manikérku, která vám na nehtech přinese požadovaný design, zatímco se budete hýčkat.