Design nehtů

Design nehtů do školy: 20+ nejúžasnějších nehtů „zpět do školy“!

I když se zdráháme to přiznat, léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Září je pro mnoho z nás zvláštním měsícem přechodu. Buď jsme se právě vrátili z letních prázdnin a nyní se musíme vrátit do práce, nebo se musíme připravit na nový školní rok. Se začátkem nové sezóny se tento skvělý pocit nového začátku vznáší ve vzduchu a vy obvykle toužíte po malé změně. Možná máte chuť na nový účes nebo změnu vzhledu? Nebo možná skvělá a elegantní manikúra? Naštěstí vám s tím druhým můžeme rozhodně pomoci! Ať už se musíte vrátit do školy, nebo si jen chcete vzpomenout na své bezstarostné dětství a dospívání, Back to School Nails jsou teď v módě a dodají vašemu vzhledu osvěžující a velmi chladný nádech! Ať už jsou jednoduché a rezervované nebo vtipné a barevně zdobené – s našimi nápady na nehtový design do školy se ujistěte, že jste nejhezčí dítě ve třídě!

Design nehtů do školy: jaké barvy laků na nehty jsou pro něj vhodné?

Nápady na návrhy nehtů pro dívky Trendy nehtů na podzim 2021

Roztomilý design nehtů do školy je pravděpodobně jedním z nejroztomilejších a nejúžasnějších způsobů, jak pozdravit podzim a ponořit se do školy. Na začátku nového školního roku chce každý samozřejmě vypadat co nejlépe, včetně učitelů, studentů a dokonce i matek, které ráno vezmou své děti do školy. A k tomu jsou nehty Back to School jako stvořené! Ale i když v některých školách neexistuje žádný specifický dress code nebo uniformy, příliš světlé a zářivé barvy jsou obvykle naprostým zákazem – jak v oblečení, tak na nehtech. Aby vaše ruce zářily, aniž by vaše manikúra byla příliš poutavá, je lepší použít jemnější odstíny. Myslete na růžové, béžové, bílé, krémové nebo pastelové barvy, jako je levandule, máta a nebesky modrá.

Odpovídající a cool motivy pro nehty zpět do školy

Návrhy designu nehtů pro krátké nehty Zpět do školy Nehty Trend na nehty

Zpátky do školy Nehty jsou zábavné, hravé a vždy vytvářejí příjemný školní pocit. Při výběru správného designu nehtů do školy se fantazii téměř nekladou. Některé z nejpopulárnějších návrhů jsou samozřejmě knihy, pravítka, kancelářské sponky, barevné pastelky a písmena. Jinými slovy – každá školní a kancelářská pomůcka se k tématu nějak perfektně hodí a na nehtech vypadá opravdu skvěle!

Trendy nehtů na podzim 2021 Zpět do školy Obrázky nehtů

Nebo možná máte oblíbený předmět? Matematika, chemie? Co takhle si ozdobit nehty chemickými sloučeninami, periodickou tabulkou nebo nějakým matematickým vzorcem nebo jiným? V kombinaci s jasnými barvami vypadají motivy neuvěřitelně vtipně a s takovým designem nehtů do školy zaručeně vystoupíte z davu! Ať už se rozhodnete pro akcentní nehet, nebo půjdete naplno a zvolíte pro každý prst jiný motiv, záleží na vašem vlastním vkusu. Ať tak či onak, konečný výsledek je vždy perfektní.

Samolepky na nehty pro jednoduchý a cool design nehtů do školy

Samolepky na nehty pro dívky školní obrázky nehtů

Nemusíte být profesionál, abyste vytvořili krásný design nehtů do školy. Složité dekorace nejsou pro vás a nemáte čas navštívit nehtový salon? Pak jste v dobrých rukou s nálepkami na nehty! Samolepky na nehty jsou nyní k dispozici ve všech představitelných variantách a vypadají stejně dobře a elegantně. A nejlepší věc? Na tak hezkou manikúru nepotřebujete ani 10 minut. Jednoduše namalujte nehty barvou laku na nehty dle vašeho výběru, naneste samolepky na nehty a nehty Zpátky do školy jsou připraveny!

Francouzské nehty pro elegantní vzhled

Francouzské nehty 2021 Zpět do školy Návrhy nehtů do školy

Francouzské nehty jsou nadčasovou klasikou, která je ideální pro každou příležitost a pro ženy všech věkových kategorií. A nehty Back to School nejsou výjimkou. Přízvuk na nehty je skvělý pro zpestření vašeho školního designu nehtů a pro zpestření manikúry. Co takhle připomenout svému učiteli, aby vám dal dobrou známku, nakreslením jednoduchého „A +“? Design nehtů se snadno replikuje, ale vždy vypadá opravdu pěkně a hravě.

Smajlíky design nehtů do školy

Smiley Nail Design Obrázky Nezávislé nehty Trendy na nehty Podzim 2021

To, že léto skončilo, neznamená, že nemůžete nosit jasné a zářivé barvy. Veselé smajlíky emodži v kombinaci s jasně žlutou vám okamžitě dodají dobrou náladu a jsou zábavnou volbou pro nehty zpět do školy.

Květiny a tmavší odstíny jsou ideální pro podzim

Trendy barev na nehty Podzim 2021 Zpátky do školy Obrázky nehtů

S návratem do školy přichází nová sezóna: podzim. Teplé barvy jsou pro nadcházející sezónu opět naprosto moderní a jsou ideální pro všechny, kteří chtějí do školy jednoduchý a elegantní design nehtů. V kombinaci s něžnými květinami získáte nadčasový a velmi elegantní vzhled.

Design nehtů do školy: nejkrásnější nehty zpět do školy k napodobení

Návod na design nehtů Crayola pro malování krátkých nehtů

Zkombinujte různé školní motivy a získejte zábavný a hravý vzhled

snadné návrhy nehtů pro dívky Obrázky nehtů Zpátky do školy

Ukažte všem, jak jste nadšení pro školní rok, a přidejte srdíčka na nehty

Trendy podzimních nehtů 2021 Zpátky do školy Obrázky designu nehtů

Zpátky do školy Modré a černé nehty vypadají opravdu skvěle

krátké nehty malování obrázků design nehtů pro dívky

Nebojte se hrát si s barvami a dekoracemi

Indie Nails Trend na nehty Zpátky do školy Trend na nehty

Jednoduchý a elegantní design nehtů do školy

Nehtové designy pro dívky podzimní trendy nehtů 2021

Barevně zdobené nehty do školy vám vždy dodají dobrou náladu

Obrázky nehtů pro školní manikúru pro dívky

Nemusí to být vždy pestrobarevné dekorace: jednobarevné nehty v pastelových barvách vypadají stejně dobře

Trendy v barvách na nehty 2021 návrhy nehtů pro dívky

Školní vzory nehtů pro krátké nehty

černé nehty obrázky design nehtů pro teenagery