Design nehtů

Barvy nehtů na nohou 2021: 20+ nejkrásnějších nápadů pro vaši letní pedikúru!

Konečně nastal čas krátkých šatů, sukní a pěkných sandálů! Léto je pro mnohé z nás také obdobím roku, kdy stojíme před nehtovou stěnou v nehtovém salonu dvakrát déle, protože nás čeká manikúra a pedikúra – musíme si tedy vybrat dva odstíny současně čas. I když jsou krásné a upravené nohy důležité po celý rok, vysoké podpatky, sandály a podobně vypadají v létě mnohem lépe, pokud jsou naše nehty na nohou řádně namalovány a ošetřovány. Laky na nehty nejsou nutností, ale vždy jsou skvělým vrcholem a také doplňují naše outfity. Stejně jako trendové barvy v módě, barvy pro letní nehty se stále mění. Chtěli byste, aby to bylo jemné, hlasité, nápadné, nebo byste dali přednost jednoduchému a nadčasovému? Barvy nehtů pro rok 2021 nabízejí něco pro milovníky laků na nehty všech příchutí a okamžitě podnítí chuť na pláž a slunce. Abychom vám výběr trochu usnadnili, řekneme vám, které nuance jsou právě v trendu, a proměníte svou letní pedikúru v opravdový poutač očí!

Barvy nehtů na nohou 2021: růžové odstíny pro perfektní letní pedikúru

Letní malba nehtů na nohou Trendy pedikúra

Módní návrháři Týdnů módy nám již ukázali, že letos nám může pořádně zazářit na nehtech! Od jemných pastelových růžových přes cukrovou růžovou až po zářivě neonové barvy – růžové nuance jsou v současné době velmi oblíbené a bezpochyby patří mezi nejkrásnější letní barvy nehtů na nohou. Po tmavších odstínech, které dominovaly chladnějším měsícům, je to vítaná a nádherná možnost, jak nás dostat do letní nálady! Jemné růžové odstíny jsou krásné, ale nepůsobí příliš nápadně a také úžasně ladí s našimi letními šaty. Pastelové odstíny jsou v této sezóně k vidění všude, takže není vůbec divu, že se přidávají k barvám nehtů i v roce 2021. Máte chuť experimentovat? Poté namalujte letní nehty na nohou v různých odstínech a přidejte kamínky, které dodají vaší pedikúře nádech půvabu.

Barvy nehtů 2021 Nápady pedikúry francouzských nehtů

Žádná jiná barva na nehty nekřičí léto jako krásná růžová Barbie Pink! Barva je stejně zářivá jako ohnivě červená, ale vypadá ještě svěžeji a naše opálená pokožka opravdu září! Zvláště krásně vypadá, když zkombinujete tuto krásnou barvu nehtů s bílým oblečením – prostě perfektní design nehtů pro letní dovolenou!

Malování nehtů na nohou Nápady na léto: S bílou můžete dělat všechno správně!

trend bílých laků na nehty v chladných letních barvách

Nadčasový, klasický a super osvěžující – bílý lak na nehty je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Ať už v každodenním životě, na pláži nebo v kanceláři – brilantní bílá je stylovým základem a je vždy možné! Díky barevnému tónu se naše pokožka jeví trochu tmavší a může tak ještě lépe zdůraznit naši letní pleť. Jasná barva také vypadá fantasticky na prstech a poskytuje skvělý kontrast k našim barevným letním šatům. Zda se rozhodnete pro jednobarevný vzhled nebo okořeníte pedikúru trochou lesku nebo jiných ozdob, je jen na vás.

Neutrální barvy nehtů na nohou 2021 pro elegantní vzhled

Letní nápady malování nehtů na nehty trendy v barvách laků na nehty 2021

S jasnými barvami a poutavými dekoracemi toho moc nezmůžete? Nebojte se, existuje mnoho skvělých barev na nehty pro rok 2021 i pro vás! Někdy je nejlepším lakem na nehty pro krásné letní nehty elegantní přirozený odstín. Nahé nuance byly v loňském roce na vzteku a letos v létě se nic nezmění. Nezáleží na tom, zda v jemných růžových nebo béžových nuancích – neutrální a elegantní letní pedikúra je prostě dokonalá pro každý vzhled. Díky jemným tónům se vaše nohy lesknou, aniž by upoutaly pozornost. Zde se však doporučuje určitá opatrnost, protože akt není vždy nahý. Ženy se světlou pletí by měly upřednostňovat růžové nuance, díky nimž bude vaše pleť vypadat svěžeji. Pokud máte tmavší pleť, pak jste v dobrých rukou s jemnou růžovo-béžovou. Přirozeným vzhledem byste navíc měli vždy zajistit, aby o vaše nehty na nohou bylo dobře postaráno.

Letní barvy nehtů na nohou: modrá vypadá elegantně a svěže

Modré nehty pro letní krásné nehty, barva 2021

Od tyrkysové přes královskou modrou po nebesky modrou – letní nehty v modré barvě jsou bezpochyby velkým a krásným trendem nehtů pro toto léto! Paleta barev je obrovská, takže zaručeně bude něco pro každý vkus a styl. Mnoho nuancí nám navíc umožňuje vyzkoušet si řadu úžasných nápadů na skvělý design nehtů na nehtech a rozvíjet naši kreativitu. Například modrá pedikúra v kombinaci s geometrickými tvary, jako je ten na obrázku výše, skutečně zlepšuje náladu a okamžitě nám sní o slunci a pláži.

Malování nehtů na nohou – nápady zeleně

Letní krásné nápady na nehty na nehty v zelené barvě

Malovat si v létě nehty na zeleno? Říkáme ano! Světlý odstín vyzařuje zvláštní svěžest a lehkost a v následujících měsících nás bude provázet několika aspekty. A tady je dobrá zpráva – zelená se skutečně hodí ke každému tónu pleti a vždy vypadá super zasněně a elegantně. Léto je také ideálním obdobím na to, abyste přijali lehčí laky na nehty a doslova rozzářili naše nehty. Pokud tedy chcete pomocí letní pedikúry udělat barevné prohlášení, je nejlepší zvolit pěkný odstín zelené.

Jasně žlutá je ideální pro letní nehty na nohou

Letní barvy nehtů trendy trendy laky na nehty pro pedikúru

Několik barev nehtů na nohou může učinit takové prohlášení jako jasně a jasně žlutá. Je to jeden z nejkrásnějších odstínů na léto a také je často spojován se štěstím a nadějí. A po náročném roce, který jsme všichni měli, jsme mohli velmi dobře použít něco tak šťastného a slunečného. Ať už v monochromatickém vzhledu jako přízvuk nebo v kombinaci s modrými a bílými pruhy pro námořní atmosféru – barva vždy zajistí pedikúru, která vyčnívá z davu.

Barvy nehtů na nohou 2021: nejkrásnější nápady pro vaši letní pedikúru

Udělejte si vlastní pedikúru Krásné barvy nehtů na léto

Kovové nehty na nehty pro letní měsíce

Trendy barev na nehty v létě 2021 nápady na krásné nehty na nohou

Letos se francouzské nehty znovu interpretují a dostávají pěkný upgrade

Letní malba nehtů Obrázky francouzské pedikúry

Fialové a modré vzory nehtů Ombre opravdu rozzáří vaše letní nehty

Tipy pro péči o nehty na nehtech barvy 2021

Jemná nebeská modrá je jednou z nejlichotivějších letních barev pro nehty na nohou

Modré nehty vzory letní nehty barvy 2021

Malování nehtů na nohou – nápady fialové na léto

Trendy na nehty Confetti Nails 2021 krásné nehty barvy léta

Barevné francouzské nehty nehty design nehtů

Francouzské nehty Pedikúra Obrázky Nehty Barvy 2021

Nebojte se experimentovat s barvami

Trendy v lakování nehtů v létě 2020

Barvy nehtů na nohou 2021: Jasně žlutá je v módě

Barvy nehtů na nohou 2021 vám usnadní pedikúru

Modré nehty na nohou jsou ideální pro elegantní letní pedikúru

Barvy nehtů na nohou 2021 pedikúra si sami vytvořte jednoduché nápady

Malé květiny jako ozdoba nehtů prostě patří k létu

Nehtové barvy letní 2021 pedikúra nehtový design

Přidejte trochu lesku, aby vaše nehty na nohou zářily

Pedikúra s nápady na design třpytivých nehtů pro letní nehty na nohou

Modrá jako jedna z nejkrásnějších a nejvšestrannějších letních barev na nehty na nohou

Letní nehty barvy 2021 pedikúra nehtových vzorů

Jasné neonové barvy přinášejí hřejivý pocit léta

Letní barvy nehtů na nohou 2021 nápady na pedikúru na léto

Malé palmy promění vaši letní pedikúru ve skutečný poutač

Letní nápady na nehty na nohou krásné nápady na pedikúru 2021