Dekorace a oslavy

Zahradní párty v zimě – užitečné tipy pro úspěšnou venkovní párty

V letních teplotách je párty v zemi prostě její součástí. Na podzim a v zimě je to jiné: jakmile venku prší a je nepříjemné, grilování s přáteli a rodinou se nezdá nijak zvlášť atraktivní. Proč ale nevyužít krásný zimní nádech pro úspěšný den? Následující tipy odhalují, jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu v chladnějších teplotách.

Zahradní párty v zimě – proveďte správné přípravy

Pozvěte přátele na zahradní párty v zimě a oslavte venku

Ještě více než v létě, kdy jsou teploty chladné, se zdá důležité připravit zimní oslavu pod širým nebem. Je důležité vytvořit pro hosty příjemnou atmosféru, která je povzbudí k pobytu.

1. Nejprve se ujistěte, že máte na zahradní párty správné osvětlení. Protože se v zimních měsících stmívá, je dobré zajistit atmosférickou expozici. Solární lampy a LED spoty šíří v zeleni útulnou a hřejivou atmosféru. Jas lze generovat atmosférickými pochodněmi nebo čajovými světly zcela bez elektřiny.

Zahradní párty v zimě Tipy na vše, co souvisí s organizací

2. Pro vzdorování nachlazení lze uvažovat o různých metodách. Pokud je zahrada rozlohou malá, jsou ideálním zdrojem tepla sloupy přírodního ohně a ohniště. Ve větších zahradách jsou elektrická sálavá topení vhodná zejména pro terasy. Tyto mobilní dávkovače tepla se ukázaly jako výhodné, protože je lze v případě potřeby rychle vyměnit.

3. Protože někteří hosté tráví hodně času posezením na atmosférické zahradní párty, začnou se třást rychleji. I když jsou nainstalovány sálavé ohřívače, je několik přikrývek nezbytných. Přikrývky nejen chrání před chladem, ale také přispívají k útulné atmosféře.

Zahradní párty v zimě: ozdobte barevným způsobem

Zahradní slavnost v zimním osvětlení se světýlky a pohádkovými světly

Na jaře stoupá podle jednoho zahradní studie publikovaná Monheim Institute ochota navrhnout venkovní prostor atraktivním způsobem. Na druhou stranu není neobvyklé, že lidé v zimě kvůli chladu zahradní dekorace zanedbávají. Pestrobarevné ubrusy a další dekorace okamžitě zvednou smutnou náladu. Rychle se můžete vymalovat například pomocí nápadů jubelis magazine oilcloth-DIY.

Vyberte heslo pro zahradní párty v zimě a vhodně se oblékněte

Protože kromě toho, že jsou ubrusy odolné proti povětrnostním vlivům, mají ještě mnohostranné využití. Například řetěz vhodný pro děti, který lze v zimě připevnit jako alternativu k textilnímu řetězu odolnou vůči povětrnostním vlivům. Trojúhelníky se sešijí šicím strojem podle šablony. Pak má smysl držet hotové trojúhelníky v předpínací pásce a zavěsit je. Když visí v mrazivých teplotách, může takový řetěz potěšit děti při hraní. Kromě tohoto kreativního nápadu na výzdobu lze z potahovaných bavlněných tkanin vyrobit polštáře sedadel odolné proti povětrnostním vlivům. Takové polštáře fungují společně s veselými zahradními ubrusy jako vizuální poutače ve venkovním prostoru. Chcete -li nastavit speciální akcenty, krásné vzory, jako jsou rostliny a květiny, automaticky přinášejí jarní horečku. Vaše uvolněné, pozitivní charisma vám pomůže zpříjemnit si pobyt venku se sklenkou vína na zimní oslavě.

Je však důležité zakoupit vodoodpudivou dekoraci hned od začátku. V případě nouze to nemusí být vyměněno. Kromě toho lze pohádková světla nebo lucerny použít také jako zahradní dekorace bez ohledu na roční období.

Vybavte zahradu na zimu

Zahradní slavnost v zimě Grilování a příprava kávy pro hosty

I v zimě mají vždy víc Lidé podle předpovědi budoucího institutu hluboká potřeba zdržovat se v přírodě. Pokud tedy pobýváte delší dobu, měli byste zvážit vybavení zahrady tak, aby byla vhodná na zimu. Abyste byli připraveni na všechny události související s počasím, je vhodné kryté sedadlo. První věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda je pro vaši vlastní oslavu lepší sluneční plachta nebo pavilon. To, jak se hosté cítí pohodlně nebo nepříjemně, závisí do značné míry na velikosti kryté oblasti.

Připravte a podávejte svařené víno na zimní zahradní párty

Někdy se pod ochrannou střechu musí vejít bohatý bufet. V každém případě by tato oblast měla být dostatečně velká, aby umožnila průchod prostoru. Ti, kteří rádi používají otevřený pavilon, by měli použít vodoodpudivý materiál. Alternativně lze nastavit sluneční plachtu. V první řadě se používá k ochraně před sluncem, ale může být také vodoodpudivý. Aby déšť mohl odtékat, měl by být jeden roh markýzy umístěn níže než druhý.

Zdá se, že chránit zahradní nábytek před nepřízní počasí není o nic méně důležité než střecha. K tomu je vhodné zakrýt zahradní nábytek ochranným krytem. Jednoduché mrholení v zimě není pro většinu nábytku z hliníku, plastu nebo nerezové oceli problém. Případ je jiný, jakmile se po několik týdnů očekávají silné mrazy. Pak může mít smysl skladovat nábytek do příštího večírku nebo jej chránit krytem.

Zahradní slavnost v zimě: jaké jídlo by nemělo chybět v chladném období

Zahradní stůl vhodně uspořádejte pro zahradní párty v zimě

Každá dobrá zimní párty potřebuje správné jídlo. Koneckonců neexistuje žádná slavnostní nálada pro všechny zúčastněné, aniž by byli plní. Zatímco v létě je na talíři preferováno lehké jídlo, v zimě je povoleno něco luxusnějšího. Mnoho hostů přísahá na lahodná krůtí prsa s těstovinovým salátem nebo roastbeefem s kysaným zelím. Ale hlad lze také zmírnit jednoduššími jídly, jako je bratwurst. Pokud chcete vynaložit malé úsilí a jíst společensky s přáteli, spustíte grilování. Protože zimní grilování jsou velmi populární a vytvářejí uvolněnou atmosféru. Pokud nejíte maso, můžete si vybrat chutné vegetariánské alternativy, jako je grilovaný sýr nebo halloumi. Vzhledem k chladnějším teplotám je vhodné pokrmy podávat rychle.

Zahradní párty v zimě: stanovte heslo, které zahřeje u srdce

Nabídka lahodných nápojů na zahradní párty v zimě

Večírková nálada se výrazně zvyšuje s vlastním mottem. Za tímto účelem lze předem navrhnout a odeslat atraktivní pozvánku. Několik řádků v nabídce by mělo hosty informovat, jaký dress code je žádoucí. Za deštivého počasí se na párty skvěle hodí pláštěnky a gumáky. V případě ledu a sněhu lze například nosit oblečení odolné proti povětrnostním vlivům v modré nebo bílé barvě. Cokoli se vám líbí a osladí večer návštěvníkům, je povoleno.

Zdroje obrázků:

Obrázek (2), (5), (8): Pixabay

Obrázek (1), (3), (6), (7): Envato

Obrázek: (4): Pexels