Dekorace a oslavy

Vytvořte si vlastní dekorace na leden: krásné DIY projekty na zimu 2021

O Vánocích díky třpytivým girlandám a ozdobám vánočních stromků v odvážných barvách dokonce i srdce puristů bijí rychleji. Nejpozději do ledna jsou však naše oči unavené a máme dost kýčovitých dekorací. Nyní je ten správný čas vyměnit poutavé vánoční ozdoby za jemnou zimní dekoraci. Ukážeme vám nápady, jak si můžete umírněnou, ale stylovou dekoraci na leden, únor a březen vyrobit sami. Zkrášlete svůj domov přírodními materiály, lampiony a lucernami ve stylu hygge.

Vytvořte si vlastní dekorace na leden: umírněné a vkusné

Zimní nápady na výzdobu domova po vánočních svátcích

V prvním uspořádání hraje hlavní roli textil. Potah na stoličku z umělé kožešiny, útulný pletený přehoz na postel a koberec s hlubokým vlasem v neutrálních šedých a pudrových tónech tvoří perfektní pozadí pro zavěšení zimní dekorace macrame. Dva vánoční stromky v květináčích dodávají přirozený nádech a řada světel přináší do místnosti tu správnou dávku lesku.

Dekorace v lednu: lucerny v mrazu

Která dekorace v lednu svíčky s efektem mrazu

Dvě vonné svíčky a několik luceren v mrazivém vzhledu: někdy nepotřebujete více, abyste do svých čtyř stěn vnesli dotek útulnosti. Náš tip: Soubor je obzvláště okouzlující, pokud sdružujete lampiony různých výšek. Poté je nastříkejte mrazivým sprejem, aby simuloval vzhled matného skla. Tlumené světlo ze svíček uvolňuje oči a navozuje příjemnou atmosféru.

Jak ozdobit nápady zimními světly po Vánocích

Alternativně můžete lucerny mramorovat nebo natřít tmavou barvou a poté barvu částečně otřít nebo rozmazat vlhkým hadříkem. To vytváří okouzlující vintage vzhled. K tomu se skvěle hodí přírodní zimní dekorace z cypřišových větví a hrušek.

Dřevěná mísa zdobí v zimě nápady pro půvabný vzhled

Zimní dekorace v lednu: akcentní osvětlení pro útulné posezení v obývacím pokoji

Zimní dekorace do interiéru po Vánocích s polštářky a pohádkovými světýlky

Nejen svíčky šíří pocit hygge ve vašich čtyřech stěnách. Víla světla také vydávají měkké světlo a mohou vytvořit útulnou atmosféru. Zvláště pěkně to vypadá, když pohádková světla nejsou zavěšena, ale ležérně přehozena na podlaze mezi ozdobnými polštáři, kobercem s dlouhou podlahou a měkkým kostkovaným vzorem. Konečným výsledkem je útulný čtecí koutek, který zvyšuje faktor pohody v chladných zimních měsících lednu a únoru. Přesně ve stylu dánského hygge, kde je pohodlí na prvním místě. Díky vzrušující kombinaci různých materiálů s příjemným pocitem je dekorace na zimu tak atraktivní.

Zimní dekorace po Vánocích: vánoční stromeček v sisalovém košíku

Nápady na dekoraci na dobu po Vánocích pohádkovými světýlky a postavami jelenů

Tři pilířové svíčky různých velikostí, sobi v bílém a řetěz světel, které umně kombinují jednotlivé prvky: zimní dekorace na leden a únor je připravena. Stylové akcenty můžete nastavit pomocí vánočního stromečku v sisalovém koši. Můžete jej nastříkat umělým sněhovým sprejem, aby barevně ladil s hygge chic. Soubor je připraven a můžete ho nechat celou zimu v obývacím pokoji. Ještě více – v květináči najdete také prostor pro živý vánoční stromek, dokud jej nebude možné zasadit na zahradu. Umělé stromy ale lze také inscenovat, pokud skutečně vypadají klamně skutečné. Protože kouzlo hygge dekorace spočívá v její přirozenosti.

Zimní dekorace v lednu: dekorace stolu na podnose

Dekorace stolu v lednu nápady, jak si vyrobit sami

Vánoce jsou dávno pryč a nyní vyvstává otázka: co dělat s vánočním domem, který donedávna zdobil krbovou římsu nebo okenní parapet? Na starodávném podnosu spolu s lucernou a puristickou keramickou vázou vytváří krásnou postavu. Toto uspořádání nejenže trvá velmi dlouho – dekorace může zůstat na stole od ledna do března – ale také umožňuje četné návrhy. Po Novém roce tedy můžete do vázy nazdobit větve stromů nebo bavlněné větve. Na začátku jara tam můžete vystavit krokusy.

Dekorace stolu po Vánocích: puristické lampiony, sloupové svíčky a ozdoby na vánoční stromeček

Dekorace po Vánocích obrázky ve stylu hygge

Puristická zimní dekorace do obývacího pokoje po Vánocích: nadměrné skleněné lucerny s černými kovovými rámečky. Dají se v něm perfektně zinscenovat sloupové svíčky a filigránové ozdoby na vánoční stromeček. V krásných třech skupinách spolu s lampiony s nálepkami můžete z obývacího pokoje udělat moře světel. Po skončení zimy můžete postupně vyměňovat jednotlivé dekorativní prvky za nové.

Náš tip: Aby aranžmá mohla plně rozvinout svůj efekt, můžete hovězí kůži použít i jako potah na židli nebo pohovku. Kožešina vytváří atraktivní kontrast k chladnému vzhledu skleněných luceren.

Dekorace stolu na leden: pletené potahy na čajové svíčky na tácu

Dekorace v lednu svíčkami s vlnou

Pokud jde o povánoční výzdobu, je to všechno o detailech. Skandinávský a hygge styl klade velký důraz na pohodlí. Správnou atmosféru zajistí zejména textil a pletené zboží. Útulné ručně pletené přehozy z merino vlny se staly ztělesněním útulného tepla. Perfektní k tomu: čajová světla s pletenými potahy poskytují tlumené světlo v tupých zimních dnech a dokonale podtrhují životní styl hygge. Uspořádané ve skupinách na konferenčním stolku na podnose nebo dobře dávkované po místnosti: lucerny dokonale zprostředkovávají skandinávský pocit života. Náš tip: nepřehánějte to. Dva nebo tři útulné doplňky jsou v pořádku. Ale když jich je víc, působí, že místnost působí přeplněně a chaoticky.

Zimní dekorace po Vánocích: DIY nápad na dřevěné podložky

Razítko nápady dekorace po vánočních dřevěných podložkách s motivy sněhových vloček

Nejpozději do začátku nového roku si nadšenci do řemesla položí otázku: „Jak v lednu zdobíte?“ Které motivy mohou zdobit doplňky? Pokud chcete vyrobit dekoraci na leden, pak byste se měli držet základního pravidla „méně je více“. Doby kontrolovaných vzorů, třpytivých vánočních koulí a ozdobených vánočních stromků jsou pryč. Místo toho v lednu zdobí dům sněhové vločky, lední medvědi a šišky. I jinak nudné tácky si přijdou na své s razítkem sněhové vločky a harmonicky zapadnou do konceptu. Myšlenku řemesla lze implementovat pouze ve třech krocích. Jednoduše otřete razítko bílou barvou na dřevo a orazítkujte podložky. Když barva úplně zaschne, naneste ochrannou vrstvu z průhledné lazury na ochranu dřeva. Káva zaručeně chutná lépe, když se podává na takové tácek.

Vyrobte si přírodní dekorace na leden sami

Dekorace okna po vánočních větvích jedle ve skle

Když se v lednu odstraní vánoční ozdoby, mnoho přírodních materiálů skončí v koši. To nemusí být. Při troše kreativity můžete na zimní dekorace použít zbytky jedlových větví, šišky a podobně. I jednoduché skleněné vázy se stanou zvláštním poutačem, například když na ně rozložíte jednotlivé větve jalovce. Jako sólisté jsou vhodní i větve thuja, cypřiš nebo borovice. V únoru můžete přidat bílé růže, bílé amarylky nebo gypsophilu.

Zimní dekorace k zavěšení

Vyrobte si zimní dekorace sami na leden

Další nápad na dekoraci na zimu je puristický a stylový. Origami šišky a papírové vločky zdobí vánoční věnec vyrobený ze skutečných jedlových větví. Puristický soubor, který je perfektní jako dekorace okna nebo stěny v obývacím pokoji, přináší do domu nádech přirozenosti.

Nápady na zimní výzdobu okna na leden 2021

Větve cypřiše a jedle jsou nejen krásné na pohled, ale také v místnosti příjemně voní. V kombinaci s menšími kužely se stanou skutečnými poutači a vykouzlí na okně špetku chaletového kouzla.

Zimní dekorace na okno po Vánocích v lednu

Papírové hvězdy origami s vyraženými motivy mohou také vylepšit interiér. Pokud jsou vyrobeny z hnědé lepenky, hodí se obzvláště dobře do přirozeného prostředí hygge.

Zimní dekorace na zavěšení větví jedlí na chodbu

Zimní lesní magie se přesune do domu s věncem z jedlových větví. Jedlové větve jsou odolné a vydrží dlouho i v nevytápěné místnosti, jako je chodba. Pokud se rozhodnete pro přírodní zimní dekoraci, můžete jí dát domov na předsíňový stůl, na háček na kabát nebo na zrcadlo.

Vyrobte si dekoraci na leden sami: svícen na kmen stromu

Nápady na výzdobu stolu pro zimní čas se svíčkami a vázami

Svíčky na kmen stromů se těší velké oblibě. Z dobrého důvodu, protože je lze pořádat znovu v závislosti na ročním období, a jsou proto považováni za opravdové všestranné hráče. Spolu s vintage porcelánovou konvicí a vonnou svíčkou efektivně doplníte puristický soubor k jídelnímu stolu. Konvice se také ukazuje jako skutečný univerzál. V zimních měsících od ledna do března zdobí jedlovou zeleň, od března tam lze aranžovat jarní kytici divokých květin.

U držáku svíčky na kmen stromu: vyvrtejte do dřeva díru tak širokou jako svíčky, vložte svíčky a natřete kůru bílou barvou. Protože u hořících svíček vždy hrozí požár, můžete výjimečně použít LED svíčky.

 Vyrobte si květinové dekorace po Vánocích

Na půvabné květinové úpravy nemusíte čekat na jaro. Řezané květiny jsou perfektní jako dekorace od ledna do března a zajišťují bezproblémový přechod ze zimy na jaro. Kytice bílých květin, suchých větví stromů a dalších přírodních materiálů podle vašeho výběru je puristická a stylová zároveň. Jednoduše naplňte několik zavařovacích sklenic čerstvou vodou a podélně je položte na jídelní stůl. Sklenice omotejte knotovou přízí s přechodem a naaranžujte do nich květiny. Náš tip: Knotová příze o tloušťce 6 se ukazuje jako ideální pro zdobení váz.

Květinová dekorace na lednové nápady ve stylu hygge

Nástěnná dekorace od ledna do března: aranžujte přírodní materiály do vintage rámečků na obrázky

Jak ozdobit větvemi jedlí a lampiony po Vánocích

Díky prázdným bílým stěnám působí místnost sterilně. Řešení: pěkná zimní dekorace na zeď. Ve velkém dřevěném rámu obrazu lze uspořádat pohádková světla, dřevěné přívěsky a jedlové větve. Bílá lucerna se vzorem sněhové vločky, dvě malé konvice a přírodní materiály na vedlejším stole pojímají puristické téma hygge a okoření holou zeď.

Dekorace obývacího pokoje na leden: ozdobte vázu bez květin

Tinker puristické hygge stolní dekorace v lednu s přírodními materiály

Jedle zelený soubor může být účinný i bez květin. V uspořádání vavřínových a cypřišových větví a jedlové zeleně udávají tvary a struktury tón. Kytice bez květin se v lednu a únoru ukazuje jako dobrá alternativa ke konvenčním aranžmá. V únoru se k nim mohou připojit první krokusy a od března bude k dispozici velký výběr květin.

Zimní dekorace ve stylu hygge vytváří útulné prostředí. Přesně to, co potřebujeme v chladných měsících leden, únor a březen. Přeneste kouzlo chaty do svých čtyř stěn s nádechem purismu.

Dekorace oken v lednu

Dekorace okna po Vánocích přírodními materiály

Zimní dekorace k zavěšení

Zimní dekorace k zavěšení věnečku se sněhovými vločkami nad stůl

Zimní dekorace v obývacím pokoji

Deco v lednu a únoru vytvořte si vlastní nápady

Dekorace ve sklenici na zimu

Vyrobte si zimní dekorace do sklenice sami se sněhovými vločkami a sněhuláky

Vyrobte si po Vánocích zimní dekorace sami

V přechodu z Vánoc na leden a únor ozdobte svíčky bobkovým listem

Vyrobte si dekoraci dveří na zimu sami

Vyrobte si dekoraci dveří na zimu po Vánocích sami

Zimní dekorace na leden dělají tácky na svíčkách a vánoční hvězdy

Jak vyzdobit po Vánocích nápady na výzdobu v lednu

Dekorace a oslavy

Vytvořte si vlastní dekorace na leden: krásné DIY projekty na zimu 2021

O Vánocích díky třpytivým girlandám a ozdobám vánočních stromků v odvážných barvách dokonce i srdce puristů bijí rychleji. Nejpozději do ledna jsou však naše oči unavené a máme dost kýčovitých dekorací. Nyní je ten správný čas vyměnit poutavé vánoční ozdoby za jemnou zimní dekoraci. Ukážeme vám nápady, jak si můžete umírněnou, ale stylovou dekoraci na leden, únor a březen vyrobit sami. Zkrášlete svůj domov přírodními materiály, lampiony a lucernami ve stylu hygge.

Vytvořte si vlastní dekorace na leden: umírněné a vkusné

Zimní nápady na výzdobu domova po vánočních svátcích

V prvním uspořádání hraje hlavní roli textil. Potah na stoličku z umělé kožešiny, útulný pletený přehoz na postel a koberec s hlubokým vlasem v neutrálních šedých a pudrových tónech tvoří perfektní pozadí pro zavěšení zimní dekorace macrame. Dva vánoční stromky v květináčích dodávají přirozený nádech a řada světel přináší do místnosti tu správnou dávku lesku.

Dekorace v lednu: lucerny v mrazu

Která dekorace v lednu svíčky s efektem mrazu

Dvě vonné svíčky a několik luceren v mrazivém vzhledu: někdy nepotřebujete více, abyste do svých čtyř stěn vnesli dotek útulnosti. Náš tip: Soubor je obzvláště okouzlující, pokud sdružujete lampiony různých výšek. Poté je nastříkejte mrazivým sprejem, aby simuloval vzhled matného skla. Tlumené světlo ze svíček uvolňuje oči a navozuje příjemnou atmosféru.

Jak ozdobit nápady zimními světly po Vánocích

Alternativně můžete lucerny mramorovat nebo natřít tmavou barvou a poté barvu částečně otřít nebo rozmazat vlhkým hadříkem. To vytváří okouzlující vintage vzhled. K tomu se skvěle hodí přírodní zimní dekorace z cypřišových větví a hrušek.

Dřevěná mísa zdobí v zimě nápady pro půvabný vzhled

Zimní dekorace v lednu: akcentní osvětlení pro útulné posezení v obývacím pokoji

Zimní dekorace do interiéru po Vánocích s polštářky a pohádkovými světýlky

Nejen svíčky šíří pocit hygge ve vašich čtyřech stěnách. Víla světla také vydávají měkké světlo a mohou vytvořit útulnou atmosféru. Zvláště pěkně to vypadá, když pohádková světla nejsou zavěšena, ale ležérně přehozena na podlaze mezi ozdobnými polštáři, kobercem s dlouhou podlahou a měkkým kostkovaným vzorem. Konečným výsledkem je útulný čtecí koutek, který zvyšuje faktor pohody v chladných zimních měsících lednu a únoru. Přesně ve stylu dánského hygge, kde je pohodlí na prvním místě. Díky vzrušující kombinaci různých materiálů s příjemným pocitem je dekorace na zimu tak atraktivní.

Zimní dekorace po Vánocích: vánoční stromeček v sisalovém košíku

Nápady na dekoraci na dobu po Vánocích pohádkovými světýlky a postavami jelenů

Tři pilířové svíčky různých velikostí, sobi v bílém a řetěz světel, které umně kombinují jednotlivé prvky: zimní dekorace na leden a únor je připravena. Stylové akcenty můžete nastavit pomocí vánočního stromečku v sisalovém koši. Můžete jej nastříkat umělým sněhovým sprejem, aby barevně ladil s hygge chic. Soubor je připraven a můžete ho nechat celou zimu v obývacím pokoji. Ještě více – v květináči najdete také prostor pro živý vánoční stromek, dokud jej nebude možné zasadit na zahradu. Umělé stromy ale lze také inscenovat, pokud skutečně vypadají klamně skutečné. Protože kouzlo hygge dekorace spočívá v její přirozenosti.

Zimní dekorace v lednu: dekorace stolu na podnose

Dekorace stolu v lednu nápady, jak si vyrobit sami

Vánoce jsou dávno pryč a nyní vyvstává otázka: co dělat s vánočním domem, který donedávna zdobil krbovou římsu nebo okenní parapet? Na starodávném podnosu spolu s lucernou a puristickou keramickou vázou vytváří krásnou postavu. Toto uspořádání nejenže trvá velmi dlouho – dekorace může zůstat na stole od ledna do března – ale také umožňuje četné návrhy. Po Novém roce tedy můžete do vázy nazdobit větve stromů nebo bavlněné větve. Na začátku jara tam můžete vystavit krokusy.

Dekorace stolu po Vánocích: puristické lampiony, sloupové svíčky a ozdoby na vánoční stromeček

Dekorace po Vánocích obrázky ve stylu hygge

Puristická zimní dekorace do obývacího pokoje po Vánocích: nadměrné skleněné lucerny s černými kovovými rámečky. Dají se v něm perfektně zinscenovat sloupové svíčky a filigránové ozdoby na vánoční stromeček. V krásných třech skupinách spolu s lampiony s nálepkami můžete z obývacího pokoje udělat moře světel. Po skončení zimy můžete postupně vyměňovat jednotlivé dekorativní prvky za nové.

Náš tip: Aby aranžmá mohla plně rozvinout svůj efekt, můžete hovězí kůži použít i jako potah na židli nebo pohovku. Kožešina vytváří atraktivní kontrast k chladnému vzhledu skleněných luceren.

Dekorace stolu na leden: pletené potahy na čajové svíčky na tácu

Dekorace v lednu svíčkami s vlnou

Pokud jde o povánoční výzdobu, je to všechno o detailech. Skandinávský a hygge styl klade velký důraz na pohodlí. Správnou atmosféru zajistí zejména textil a pletené zboží. Útulné ručně pletené přehozy z merino vlny se staly ztělesněním útulného tepla. Perfektní k tomu: čajová světla s pletenými potahy poskytují tlumené světlo v tupých zimních dnech a dokonale podtrhují životní styl hygge. Uspořádané ve skupinách na konferenčním stolku na podnose nebo dobře dávkované po místnosti: lucerny dokonale zprostředkovávají skandinávský pocit života. Náš tip: nepřehánějte to. Dva nebo tři útulné doplňky jsou v pořádku. Ale když jich je víc, působí, že místnost působí přeplněně a chaoticky.

Zimní dekorace po Vánocích: DIY nápad na dřevěné podložky

Razítko nápady dekorace po vánočních dřevěných podložkách s motivy sněhových vloček

Nejpozději do začátku nového roku si nadšenci do řemesla položí otázku: „Jak v lednu zdobíte?“ Které motivy mohou zdobit doplňky? Pokud chcete vyrobit dekoraci na leden, pak byste se měli držet základního pravidla „méně je více“. Doby kontrolovaných vzorů, třpytivých vánočních koulí a ozdobených vánočních stromků jsou pryč. Místo toho v lednu zdobí dům sněhové vločky, lední medvědi a šišky. I jinak nudné tácky si přijdou na své s razítkem sněhové vločky a harmonicky zapadnou do konceptu. Myšlenku řemesla lze implementovat pouze ve třech krocích. Jednoduše otřete razítko bílou barvou na dřevo a orazítkujte podložky. Když barva úplně zaschne, naneste ochrannou vrstvu z průhledné lazury na ochranu dřeva. Káva zaručeně chutná lépe, když se podává na takové tácek.

Vyrobte si přírodní dekorace na leden sami

Dekorace okna po vánočních větvích jedle ve skle

Když se v lednu odstraní vánoční ozdoby, mnoho přírodních materiálů skončí v koši. To nemusí být. Při troše kreativity můžete na zimní dekorace použít zbytky jedlových větví, šišky a podobně. I jednoduché skleněné vázy se stanou zvláštním poutačem, například když na ně rozložíte jednotlivé větve jalovce. Jako sólisté jsou vhodní i větve thuja, cypřiš nebo borovice. V únoru můžete přidat bílé růže, bílé amarylky nebo gypsophilu.

Zimní dekorace k zavěšení

Vyrobte si zimní dekorace sami na leden

Další nápad na dekoraci na zimu je puristický a stylový. Origami šišky a papírové vločky zdobí vánoční věnec vyrobený ze skutečných jedlových větví. Puristický soubor, který je perfektní jako dekorace okna nebo stěny v obývacím pokoji, přináší do domu nádech přirozenosti.

Nápady na zimní výzdobu okna na leden 2021

Větve cypřiše a jedle jsou nejen krásné na pohled, ale také v místnosti příjemně voní. V kombinaci s menšími kužely se stanou skutečnými poutači a vykouzlí na okně špetku chaletového kouzla.

Zimní dekorace na okno po Vánocích v lednu

Papírové hvězdy origami s vyraženými motivy mohou také vylepšit interiér. Pokud jsou vyrobeny z hnědé lepenky, hodí se obzvláště dobře do přirozeného prostředí hygge.

Zimní dekorace na zavěšení větví jedlí na chodbu

Zimní lesní magie se přesune do domu s věncem z jedlových větví. Jedlové větve jsou odolné a vydrží dlouho i v nevytápěné místnosti, jako je chodba. Pokud se rozhodnete pro přírodní zimní dekoraci, můžete jí dát domov na předsíňový stůl, na háček na kabát nebo na zrcadlo.

Vyrobte si dekoraci na leden sami: svícen na kmen stromu

Nápady na výzdobu stolu pro zimní čas se svíčkami a vázami

Svíčky na kmen stromů se těší velké oblibě. Z dobrého důvodu, protože je lze pořádat znovu v závislosti na ročním období, a jsou proto považováni za opravdové všestranné hráče. Spolu s vintage porcelánovou konvicí a vonnou svíčkou efektivně doplníte puristický soubor k jídelnímu stolu. Konvice se také ukazuje jako skutečný univerzál. V zimních měsících od ledna do března zdobí jedlovou zeleň, od března tam lze aranžovat jarní kytici divokých květin.

U držáku svíčky na kmen stromu: vyvrtejte do dřeva díru tak širokou jako svíčky, vložte svíčky a natřete kůru bílou barvou. Protože u hořících svíček vždy hrozí požár, můžete výjimečně použít LED svíčky.

 Vyrobte si květinové dekorace po Vánocích

Na půvabné květinové úpravy nemusíte čekat na jaro. Řezané květiny jsou perfektní jako dekorace od ledna do března a zajišťují bezproblémový přechod ze zimy na jaro. Kytice bílých květin, suchých větví stromů a dalších přírodních materiálů podle vašeho výběru je puristická a stylová zároveň. Jednoduše naplňte několik zavařovacích sklenic čerstvou vodou a podélně je položte na jídelní stůl. Sklenice omotejte knotovou přízí s přechodem a naaranžujte do nich květiny. Náš tip: Knotová příze o tloušťce 6 se ukazuje jako ideální pro zdobení váz.

Květinová dekorace na lednové nápady ve stylu hygge

Nástěnná dekorace od ledna do března: aranžujte přírodní materiály do vintage rámečků na obrázky

Jak ozdobit větvemi jedlí a lampiony po Vánocích

Díky prázdným bílým stěnám působí místnost sterilně. Řešení: pěkná zimní dekorace na zeď. Ve velkém dřevěném rámu obrazu lze uspořádat pohádková světla, dřevěné přívěsky a jedlové větve. Bílá lucerna se vzorem sněhové vločky, dvě malé konvice a přírodní materiály na vedlejším stole pojímají puristické téma hygge a okoření holou zeď.

Dekorace obývacího pokoje na leden: ozdobte vázu bez květin

Tinker puristické hygge stolní dekorace v lednu s přírodními materiály

Jedle zelený soubor může být účinný i bez květin. V uspořádání vavřínových a cypřišových větví a jedlové zeleně udávají tvary a struktury tón. Kytice bez květin se v lednu a únoru ukazuje jako dobrá alternativa ke konvenčním aranžmá. V únoru se k nim mohou připojit první krokusy a od března bude k dispozici velký výběr květin.

Zimní dekorace ve stylu hygge vytváří útulné prostředí. Přesně to, co potřebujeme v chladných měsících leden, únor a březen. Přeneste kouzlo chaty do svých čtyř stěn s nádechem purismu.

Dekorace oken v lednu

Dekorace okna po Vánocích přírodními materiály

Zimní dekorace k zavěšení

Zimní dekorace k zavěšení věnečku se sněhovými vločkami nad stůl

Zimní dekorace v obývacím pokoji

Deco v lednu a únoru vytvořte si vlastní nápady

Dekorace ve sklenici na zimu

Vyrobte si zimní dekorace do sklenice sami se sněhovými vločkami a sněhuláky

Vyrobte si po Vánocích zimní dekorace sami

V přechodu z Vánoc na leden a únor ozdobte svíčky bobkovým listem

Vyrobte si dekoraci dveří na zimu sami

Vyrobte si dekoraci dveří na zimu po Vánocích sami

Zimní dekorace na leden dělají tácky na svíčkách a vánoční hvězdy

Jak vyzdobit po Vánocích nápady na výzdobu v lednu