Dekorace a oslavy

Vytvořte si kartu na začátek školy a pošlete blahopřání k nástupu do školy

Škola brzy začne znovu. To je důležitý bod v životě, zejména pro žáky prvního stupně. Není divu, že se na nástup do školy obzvlášť těší. Ale také děti, které dokončily základní školu a které se nyní chystají přejít na Realschule nebo Gymnázium, netrpělivě očekávají nový školní rok. Přejeme vám mnoho úspěchů a zábavy ve škole s láskyplně vytvořenou kartou na začátek školy. Dali jsme dohromady několik nápadů.

Karta Zpátky do školy: Vyrobte si pero z kartonu pro zápis do školy

Karta ve formě tužky pro nápady do školy

Barevné přáníčko ve formě tužky bude zaručeně dobře přijato žáky prvních tříd. Nejrychlejším způsobem je nakreslit šablonu volnou rukou, vystřihnout ji z bílého řemeslného papíru a pak ji s láskou namalovat. Nakonec napište na kartu jméno dítěte. Na zadní stranu přání můžete napsat láskyplnou zprávu.

Zpátky do školy nápady pro vytváření karet pro děti na základní škole

Alternativně můžete vyrobit přání z bílé lepenky a nanuků. Nejprve si vytvořte šablonu pro tužku a vystřihněte ji. Poté na něj přilepte čtyři nanuky a namalujte je. Otočte pero a nalepte na zadní stranu obdélník bílého papíru. Přeložte na polovinu. Na zadní stranu karty můžete sestavit dotazník pro dítě nebo jen napsat vřelé blahopřání. Můžete také namalovat zadní část podle svého výběru nebo vytvořit fotografickou koláž.

Tinker karta pro nápady a pokyny zpět do školy

Starší děti potěší speciální vizitka. Můžete dítě požádat, aby nalepilo jeho fotku na záda a zapsalo jeho jméno. Dítě může také přidat jméno svého učitele. Můžete také položit další otázky, jako je vaše oblíbená barva, práce snů a přání do budoucna.

první školní den s blahopřáním

Pokud máte doma také děti, můžete je požádat o pomoc. Společně můžete napsat první zprávu prvňáčkům se samolepícími písmeny. Nechte své kreativitě volný průběh a ozdobte si pero washi páskou.

Vyrobte si batoh blahopřání zpět do školy

Vyrobte si přáníčko jako batoh z lepenky na první školní den

Další kartu lze vyrobit ze stavebního papíru. Nejprve složte obálku z růžového papíru. Na přední straně nalepte dva oranžové obdélníky na kapsy batohu, dva detaily ze zeleného stavebního papíru na zapínání a detail z hnědého kartonu na držadlo. Připojte detaily a nakreslete švy černou značkou.

Vyrobte si kartu zpět do školy Pokyny pro batoh

Do batohu můžete vložit pera, dětské kresby a dokonce i malé sladkosti. Děti budou mít zaručeně radost a batoh zavěsí do dětského pokoje. Je to hezká vzpomínka na první školní den.

Vytvořte si 3D kartu zpět do školy

Vyrobte si s dětmi lístek ve tvaru jablka pro zápis do školy

Pro děti, které už umí dobře číst, můžete také vyrobit 3D jablko. Jednoduše nakreslete šablonu volnou rukou a několikrát ji přeneste na barevný stavební papír. Poté vystřihněte tři motivy jablek a každý přeložte doprostřed. Motivy poté slepte doprostřed (kde je přehyb). Nyní můžete na jednotlivé listy psát láskyplné vzkazy jako „Věřte si“, „Přeji krásný první den ve škole“ a „Hodně štěstí“.

Kreativně navrhněte kartu na začátek školy

Tinker karta pro zápis do školy, nápady a pokyny

Pokud to má být provedeno rychle, pak je vyžadována především kreativita. Na pomoc přicházejí různé rukodělné náčiní, jako jsou vykrajovátka, jemné nálepky a samolepky na dopisy. S ním lze vystřihnout a snadno připevnit různé motivy, takže ruční práce jsou hračkou.

Vytvořte si vlastní pozvánky pro zápis do školy

Různé varianty pohlednic pro první školní den

Brzy nadešel čas: začíná školní rok. Začátek této vzrušující životní fáze je třeba řádně oslavit s rodinou a přáteli. Rodiče a dítě mohou samozřejmě sdílet svou radost první školní den s ostatními. Krásně navržené pozvánky probouzejí očekávání dítěte na večírek a jsou skvělou příležitostí, jak si promluvit o školním roce a odpovědět na otázky o škole.

Vyrobte si s dětmi plstěné přání na první školní den

Výroba přáníček také nabízí příležitost znovu si procvičit bezpečné zacházení s lepidlem a střihačem nebo nůžkami. Rodiče a děti by si měli úkoly rozdělit, protože pak je ruční práce pro malé i velké zaručena.

Rodiče mohou například vytvářet šablony a poté požádat děti, aby je vystřihly a přenesly na stavební papír. Mapa je poté pečlivě sestavena.

Tinker karta pro začátek školy nápady pro zápis do školy

V závislosti na náladě můžete vytvořit velmi jednoduchá i komplikovaná přání. Pokud byste chtěli udělat pozvánku na rodinnou oslavu v těsném kruhu s dítětem, můžete jednoduše složit list lepenky doprostřed, nalepit na něj stránku ze sešitu a poté nalepit různé krásné motivy. Pomocí vykrajovátka vystřihněte dva růžové kruhy a nakreslete usmívající se tvář. Můžete si také vyrobit tužku z lepenky a přilepit ji na kartu. Hned upřesněte téma „Pozvánka na Emin školní večírek“, „Naše prvňačka Ema zve babičku a dědu na školní večírek“.

Tinker blahopřání pro první den školy pro dítě

Na pozvánce by pak mělo být uvedeno datum, čas a místo. Pokud chce dítě pozvat své přátele a jejich rodiny, požádejte také o zpětnou vazbu.