Dekorace a oslavy

Vytvářejte si fotky z dětských boulek sami – nápady a tipy na těhotenské fotky

Těhotenství je intenzivní doba, která se v životě hodně změní a radost je nekonečná. Těhotenské fotografie zachraňují tento jedinečný zážitek a umožňují vám dopřát si vzpomínky i po letech. Jeden může Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami a zdokumentovat těhotenství.

Vytvářejte si fotky z dětských boulí sami-těhotenské fotografie-nápady-tipy-něžná bílá látka

Vytvářejte si fotky z dětských boulek sami – dejte své těhotenství na výsluní

Vytvářejte si fotografie o nárazu dítěte-těhotenské fotografie-nápady-tipy-témata-estetické

Trvale rostoucí bříško je v těhotenství skutečným zážitkem. Tento proces je u každé ženy odlišný a žádné dvě dětské boule nejsou stejné. U některých žen sedí více kolem kyčle, u jiných – hluboko. Bez ohledu na to, jak vypadá váš žaludek, je nádherný a skutečný zázrak.

Pořiďte si fotky dětských boulek sami a dokumentujte okamžiky těhotenství

Vytvářejte si fotky z dětských boulí sami-fotky z těhotenství-nápady-tipy-dětské boty-dětské ponožky

Díky fotkám s dětskými boulemi nebo sádrovému odlitku lze tuto nádhernou fázi života uchovat jako vzpomínku na věčnost. Aby to fungovalo, dali jsme dohromady cenné rady a 30 skvělých, inspirativních obrázků.

Tipy, jak natočit dětskou bouli ve vaně jako jedinečnou vzpomínku na těhotenství

Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami pomocí tipů na úspěšnou paměť

Malování dětské boule – tipy na materiály a nápady na krásné motivy

Vytvářejte si fotky z dětských boulek sami – černobílé těhotenské fotografie 

Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami-těhotenské fotografie-nápady-tipy-černobílá-silueta

Digitální fotografie, stejně jako veškeré příslušenství, jako jsou selfie tyče, stativy a dálkové ovladače, usnadňují pořizování selfie jako dětskou hru. Fotografie, které se vám nelíbí, lze smazat pouhým stisknutím tlačítka, ostatní – díky aplikacím – rychle upravit. Přesto je jen zřídka možné dosáhnout kvality profesionálních nahrávek. Hobby fotograf, který ví hodně o portrétní fotografii, si může na focení pronajmout profesionální vybavení nebo dokonce studio.

Romantické těhotenské fotografie pro dva

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-černobílý-pár-rodiče

Na těhotenských fotografiích je samozřejmě kladen důraz na těhotnou ženu a zejména její dětskou bouli. Fotografování se však mohou zúčastnit i další členové rodiny a samotný partner.Je důležité, aby další prvky jako příslušenství a další účastníci, které jsou na fotografii vidět, měly jasný a blízký vztah k těhotné ženě.

Pořiďte si s rodinou fotky přirozeného miminka

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-s-dítětem

Oblíbené jsou nahrávky s partnerem a / nebo sourozencem, kteří obdivují a objímají dítě. Zahrnutí typického dětského příslušenství, jako je dětská obuv, ponožky, kolébky nebo medvídci, je součástí uspořádání natáčení. Tak si kulaté břicho přijde na své.

Vytvářejte si dětské fotografie – vytvořte koláž

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-ročník-retro

Umělecké a hravé fotografické koláže lze vytvořit pouhými několika kliknutími a mohou skutečně uspět, pokud pečlivě vyberete a poskládáte jednotlivé fotografie. Spojení mezi prvky by mělo být okamžitě patrné a současně směřovat k těhotenství.

Pořiďte si fotky dětských boulek sami – oblečení hraje důležitou roli

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-photos-tips-black-white.misterious

Bez ohledu na to, zda si těhotenské fotografie pořizujete samy nebo si na ně najmete profesionálního fotografa, vždy se doporučuje jednoduché oblečení. Nesmí mít zobrazené velké motivy a nápisy, protože by odváděly pozornost od podstatných věcí.

Pořiďte si malé dětské fotky – každodenní fotografie

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-baletka-sport

Oblečení by mělo být především pohodlné. Na jedné straně tak, aby se žena cítila pohodlně a uvolněně, na straně druhé příliš těsný outfit často zanechává stopy na dětském zádržku, který na obrázcích později jednoduše nevypadá hezky. Příliš volný top skryje krásné kulaté břicho, takže je lepší během natáčení nosit elastické oblečení.

Vytvářejte si přirozené fotografie dětských boulí sami 

Udělejte si fotky z dětských boulí sami-těhotenské fotografie-nápady-tipy-černobílé-břicho

Těsně před natáčením si raději nedávejte pleťovou vodu. Těhotné ženy si břicho několikrát denně krémují a promašťují, aby pokožka v této oblasti získala dostatek vlhkosti a péče. Je třeba poznamenat, že tyto výrobky zanechávají na pokožce zvláštní lesk, který se na nahrávkách jeví jako velmi umělý.

Vytvářejte kreativní nápady pro fotografie s dětskými hrbolky sami 

Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami-těhotenské fotografie-nápady-tipy-černobílé-se psem

Abyste mohli pořizovat krásné snímky sami, je třeba řádně zinscenovat dětskou bouli. Sférický tvar si při pohledu ze strany přijde na své. Efekt vylepšují černobílé fotografie.

Fotky z těhotenství domácích mazlíčků jsou vždy zábavné

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-pes-mazlíček-vtipné

Kromě skvělých těhotenských fotografií můžete získat také párové fotografie, dokonce i rodinné, pokud je na obrázcích uveden partner nebo domácí zvíře. Pokud je to možné, vždy stojí za to provést několik pokusů a rychlé nahrávání. Většinou stačí, když se to podaří jen některým z nich, aby byl krásný a hlavně vtipný okamžik uchován jako vzpomínka.

Vytvářejte vtipné fotografie s dětskými boulkami sami

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-se psí tlapkou

Spontánní fotografie mají obvykle větší hodnotu. Každou chvíli vzbuzují pozitivní asociace a alespoň úsměv než ty profesionální ve fotoateliéru.

Vytvářejte si s partnerem legrační fotografie z dětských boulí – pózy

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-vtipná-matka-otec

Přestože vždy usilujete o přirozeně vypadající portréty, stojí za to vyzkoušet před kamerou pár zajímavých a originálních póz. Nemusíte působit znetvořeně a nemusíte se dívat přímo do objektivu. Své kouzlo mají i obrázky pouze z dětského pupíku nebo obrázky, na kterých přímo nevidíte tvář těhotné ženy.

Udělejte si s dítětem a manželem fotky z dětských boulí

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-rodina-dvě-děti

Asi nejpřirozenější věcí, na kterou se dívat, jsou těhotenské fotografie se třemi lidmi. Když je sourozenec malý, jen zřídka je lze donutit k určité póze a držení těla. Spontánní a opravdu láskyplné obrázky vznikají, když je celá rodina pohromadě.

Fotky z těhotenství pro nejlepší kamarádky

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-bratranci-nejlepší-přátelé

Pokud jsou dvě spřízněné ženy nebo blízké přítelkyně současně těhotné, bude zábavné společné fotografování. Zde je několik inspirací v závislosti na situaci.

Vytvářejte si fotky s dětskými hrbolky sami a jen se bavte

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenské fotky-nápady-tipy-hravé-hry

Přestože muži ve skutečnosti nemají moc společného s fotografováním a pózami, snímek vypadá uceleně, když na něm společně stojí budoucí matka a otec. Na internetu je spousta krásných nápadů a kreativních scénářů, které si každý může sám interpretovat.

Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami nebo je nechte vyrobit

Vytvářejte si fotografie o dětských boulích sami-těhotenské fotografie-nápady-tipy-černobílé-roztomilé

Pokud si nejste zcela jisti, zda se investice vyplatí nechat těhotné fotografie pořídit profesionálnímu fotografovi, nebo si s nimi raději poradíte sami, je třeba zvážit několik věcí. Nahrávky ve studiu často vypadají zkresleně a nepřirozeně. Abyste se tomuto efektu vyhnuli, musíte si naplánovat alespoň 1–2 hodiny, abyste trochu uvolnili atmosféru.

Úspěšné miminko fotografie ve studiu

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-pláž-léto-moře

Profesionální focení může být bohužel nákladné. Navíc si musíte domluvit schůzku s dostatečným předstihem. Může se však stát, že se těhotná žena v tuto chvíli všech dob necítí dobře. Za focení mimo fotoateliér se platí příplatek. Dalším bodem, který je třeba poznamenat, je, že za cenu fotografování včetně přibližně 10 upravených, opravených, digitálních fotografií si musíte připlatit za výtisky a další obrázky. V obecném případě musíte počítat s více než 300 euro.

Směr kojení pro těhotenské fotografie – vyberte si téma a styl

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-jaro-bohém

Pokud máte zájem fotit sami, můžete si těhotenské fotky pořídit sami. K tomu je zapotřebí dobrý fotoaparát a také stativ s dálkovým ovládáním, který je vhodný pro model fotoaparátu. S tímto základním vybavením lze využít každou příležitost a můžete tak dokumentovat celé těhotenství.

Fotky z těhotenství – akty nejsou nutností

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenské fotky-nápady-tipy-černo-bílí-andělé

Na internetu je mnoho aplikací pro retušování fotografií, které jsou volně dostupné online. Se stativem a dálkovým ovládáním lze úspěšně uspořádat i studiové fotografie, pokud do nich investujete trochu více času a spoustu kreativity. Samozřejmě byste si měli dobře rozmyslet, do jakého stylu se chcete pustit.

Fotky z těhotenství s vaším partnerem – koordinované oblečení

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenské fotografie-nápady-tipy-téma-džíny-pár

Fotografie z těhotenství lze navrhnout velmi různými způsoby. Klasické akty nejsou nutností, stejně jako černé pozadí. Venkovní oblast je nádherná scéna, zejména v teplém období. Můžete těžit z přirozeně krásného světla a pořizovat nádherné atmosférické snímky bez velkého technického úsilí.

Těhotenství fotografie estetika a dekorace 

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-koupelna-koupel-mléčná koupel

Krásné, expresivní obrázky také vznikají, když je žaludek zcela nebo částečně zakryt nebo částečně zakryt. Dobře se hodí šály nebo závoje z tekoucí, průhledné nebo poloprůhledné látky v jemných nuancích, které nenápadně padají na žaludek a hrudník.

Dětské boule a těhotenské fotografie inspirované hvězdami – Beyonce 2017

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-hvězdy-beyonce-2017

Nejlepší doba k pořízení těhotenského snímku je, když je bříško pěkné a velké. Přitom posledních pár týdnů je často pro matku a dítě vyčerpávajících, a proto je vhodné naplánovat si focení po 28. týdnu těhotenství a až po 37. týdnu těhotenství.

Baby bump a těhotenské fotografie inspirované hvězdami – Blake Lively těhotná se svým prvním dítětem

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-boho-západ slunce-blake-živé

Nejlepší místo pro pořízení těhotenských fotografií je místo, kde se cítíte dobře a které nejlépe odpovídá vaší osobnosti. Venku jsou pro fotografie nejlepší ráno a pozdní odpoledne kvůli optimálním světelným podmínkám.

Dětské boule a těhotenské fotografie na pláži – Bar Rafaeli

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-pláž-moře-bar-rafaeli

Totéž platí pro pózy – měly by také odpovídat osobnosti a samozřejmě umístění. Nádherné snímky můžete pořídit i ve svém vlastním bytě. Vybrat si světlé místo v bytě, kde rádi trávíte svůj volný čas, nebo postel, je skvělé místo pro roztomilé dětské obrázky.

Nápady na černobílé těhotenství – Těhotná Ciara s koženou bundou a body

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenské fotky-nápady-hvězdy-kožená bunda-rocky-ciara

Skvělý nápad k napodobení je každý týden se zaznamenávat před zrcadlo nebo jen siluetu a dokumentovat tak celé těhotenství. Později můžete ze všech obrázků vytvořit koláž a přidat ji do dětského fotoalba.

Baby bump a těhotenské fotografie – Gisele Bündchen jako skutečná bohyně pro Vogue 2010

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenské fotografie-nápady-gisele-bundchen-těhotná-us-vogue-2010

Výběr správného oblečení může být obtížný, zvláště když je uspořádáno studiové focení. Těžištěm klasických fotek s dětskými hrbolky je samozřejmě bosý žaludek. Pokud se vám nelíbí příliš mnoho holé kůže, vypadají opravdu hezky volné blůzy, které lze rozepnout pod prsy.

Dětské boule a těhotenské fotky – Shakira v hábitu

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipshakira-bohyně

Je důležité, aby se žaludek ukázal jako nejlepší. Těsně přiléhající oblečení nebo volné střihy, které představují pouze dětskou bouli, jsou vždy dobrou volbou. K tomuto účelu se skvěle hodí klasické neutrální barvy, jako je bílá, černá nebo šedá, a jemné pastelové nuance. Barevné nebo vzorované oblečení může naopak odvést diváka od tématu.

Retro dětské boule a těhotenské fotky – Liv Tylor

baby bump photos-do-it-yourself-těhotenství-fotky-nápady-tipy-ročník-20s-liv-tylor

Pokud si stále nejste jisti, zda zkušený profesionál lépe splní vaše individuální požadavky a představy, můžete na aktuální domovské stránce získat skvělé informace od příslušného fotografa a získat tak první dojem z jeho práce. Ne každý módní fotograf pořizuje skvělé těhotenské fotografie.