Dekorace a oslavy

Vyrobte si plameňákové dekorace: tyto nápady pro kutily přinášejí tropické radosti!

flamingo deco party picker tinker koktejl

Výrazné barvy, exotické rostliny, ovoce a samozřejmě plameňáci – letos jsou tropické dekorace zjevně v módě. Všechno to začalo před dvěma lety, když Gucci udělal reklamu s plameňáky. Od té doby je růžový ptáček prakticky všude – v domě zdobí četné bytové doplňky, v šatníku každého trendsettera jsou minimálně jedny plavky s potiskem plameňáka, mimo růžovou zahradní figuru okoření krajinu. Plameňáci také vytvářejí šťastnou atmosféru jako party dekorace. Pokud byste chtěli do svých čtyř zdí přivést tropickou radost ze života, pak jste na správném místě – představujeme vám četné nápady na výzdobu plameňáků pro ruční práce.

Tinker flamingo dekorace na zahradní párty

udělejte si flamingo deco party sami

Ideální pro zahradní párty v létě – další nápad na řemeslo kombinuje dva koncepty v jednom. Sběrači večírků se jmenovkami vytvářejí u stolu šťastnou atmosféru. Jsou také velmi praktické, zvláště když se hosté navzájem neznají. Rozpoutejte přátele lahodným nápojem na uvítanou. Budete potřebovat následující materiály: čističe potrubí v růžové a stříbrné barvě, růžový papír, žluté pero. Nádobí: nůžky, černá tužka, vykrajovátko na papír, horká lepicí pistole.

plameňák dekorace dráteník party picker zábal čistič potrubí

Pokyny: Krok 1. Nejprve jednoduše obtočte růžové a stříbrné čističe dýmek, aby se nakonec vytvořila silueta plameňáka. Pro každého sběrače párty potřebujete dva čističe potrubí.

plameňák dekorace party sběrač peří stick

Pomocí horké lepicí pistole připevněte ke každému sběrači večírků jedno růžové a poté dvě žlutá peří (viz foto výše). Počkejte 10 minut, než lepidlo úplně zaschne, a poté otočte sběrač.

plameňák dekorace dráteník místo karty

Vystřihněte kruh a označte „kartu místa“ vytvořenou jménem hosta. Poté přilepte kartu místa na sběrač. kompletní!

plameňák dekorace nápad dráteník koktejl místo karta

Nyní můžete jednoduše zavěsit sběrače večírků na koktejly a přivítat hosty lahodným nápojem. Počítá se první dojem!

Dekorace plameňáků – vytvořte osvětlenou siluetu z pěny

figurka osvětlení osvětlení plameňáka

Věděli jste, že ananas, palmy a plameňáci jsou v USA symbolem stavu? V padesátých letech si jen velmi málo lidí mohlo dovolit podávat ovoce jako ananas, sázet rostliny jako kapradiny a palmy ve vlastních zahradách a chovat exotické ptáky jako plameňáky. Pro většinu z nich tropy zůstaly jen snem. Se správnou výzdobou však většina mohla přinést kousek ráje do vlastních čtyř stěn.

návody na výrobu dekoračních materiálů pro plameňáky

Pro další dekorační projekt budete potřebovat následující materiály: bílý pěnový list, šablonu plameňáka, lepenku, pohádková světla, růžový sprej. Nádobí: tužka, pravítko, nůžky, horká lepicí pistole, řezací podložka, řemeslný nůž, šroubovák, smirkový papír, základní nátěr. Nejprve si připravte všechny materiály a nakreslete siluetu plameňáka na papír nebo si ji vytiskněte a vystřihněte.

plameňák dekorace dráteník silueta vystřihnout pěnu

Poté vystřihněte siluetu plameňáka z molitanového prkénka, konce obrouste smirkovým papírem. Pomocí pravítka změřte vzdálenost mezi jednotlivými žárovkami na řetězci světel. Pomocí šroubováku propíchněte otvory pro řetězec světel – vzdálenost mezi otvory by měla být stejná jako vzdálenost mezi žárovkami.

plameňák dekorace růžová barva sprej lepenka

Z lepenky vystřihněte proužky a přilepte je k okraji siluety plameňáků. Poté naneste základní nátěr a nechte zaschnout. Poté nastříkejte barevným sprejem a nechte znovu zaschnout. Na konci sestavte pohádková světla. kompletní!

Nápad na výzdobu plameňáka sestavit pohádková světla

Stolní lampu plameňáka lze použít jako ozdobu bufetu. Nebo jen okořenit jednoduchý interiér. Mohou být společně představeny obzvláště stylovým způsobem vedle exotických rostlin, jako jsou palmy nebo barvy.

Vytvořte miniaturní skalku

Nápad na výzdobu plameňáka si udělejte mini zahradu sami

Plameňáci jsou dnes považováni za exotické, ale ptáci se nenacházejí pouze v tropech, ale také v severní Africe, jižní Asii, jižních částech Severní Ameriky a severních částech Jižní Ameriky, v jihozápadní Evropě. Atraktivní růžová barva a dlouhé nohy se staly jejich ochrannou známkou – siluetu plameňáka lze tedy snadno rozeznat i v malém formátu. Další nápad na ruční výrobu dekorací plameňáků je pro každého, kdo je rád venku, ale nemá vlastní zahradu.

mini zahradní materiály pro dekoraci plameňáků

Potřebujete následující materiály: bílý a růžový dekorativní písek, dřevěný tác, malé plastové figurky plameňáků (můžete si je koupit například v obchodě s domečky pro panenky) kameny, dřevěné tyčinky, řemeslný nůž, lepidlo. Požádejte v řemeslné dílně o lepidlo vhodné na dřevo a plast. Pokud si přejete, můžete si také koupit další dekorace, nebo postříkat plameňáky / dřevěný tác bronzovou barvou – tak aranžmá vypadá nóbl.

flamingo dekorace zen mini zahradní dráteník

Pokyny: Nejprve přilepte dva plameňáky na dřevěný tác a počkejte, až lepidlo úplně zaschne. Poté na tácku posypeme bílým a poté růžovým pískem. Z dřevěných tyčinek můžete vyrobit zahradní hrábě. Uspořádejte kameny na konci. kompletní!

vyrobte si miniaturní zahradu pro plameňáky sami

Konečný výsledek vypadá tak stylově – dekorace je stylovým dárkem k nastěhování nebo k výročí svatby rodičů. Rovněž uřezává jemnou postavu na balkonovém stole nebo na komodě a přináší do domu ten sváteční pocit.

Nápad na výzdobu plameňáka k vytvoření skalky

Tinker flamingo dekorace na Halloween

plameňák dekorace nápad dýně halloween dekorace legrační

Ne každý miluje strašidelné dekorace na Halloween – batolata se mohou vyděsit. Děti do 3-4 let se určitě budou těšit na další rukodělný projekt – z dýně se stane plameňák! Pro projekt budete potřebovat: malou dýni, růžovou barvu, růžové, žluté, černé a oranžové pěnové listy, nůžky, štětec, horkou lepicí pistoli.

Flamingo dekorace dýňová růžová barva

Dýni namalujte na růžovo, nechte ji hodinu odležet a poté posuďte, zda je nutná druhá vrstva.

Flamingo dekorace nápad dýně na podzim zdobí

Mezitím můžete z pěny vystřihnout výše uvedené detaily. Zde je vyžadována především trpělivost a precizní práce – můžete si vytvořit šablonu na hlavu (úplně nahoře na fotografii).

plameňák dekorace dráteník halloween dýňová dekorace

Nyní slepte jednotlivé detaily dohromady, jak je znázorněno na fotografii výše. Počkejte alespoň půl hodiny, než tyto zaschnou.

plameňák dekorace děti halloween nápad

Poté na dýni přilepte hlavu, křídla a ptačí ocas – plameňáka nechte uschnout a máte vyrobenou halloweenskou dekoraci.

Flamingo dekor zdobí dýňovou tkaninu

Ozdobte kabelku vzorem plameňáků

flamingo deco taška plážová ozdoba

Trend tropického života také způsobil senzaci ve světě módy – na začátku byly tapety zdobeny motivy plameňáků, poté ubrusy a nyní si bez potisků lze jen stěží představit letní kolekci téměř každého významného módního domu. Módní návrháři v USA již dlouho mají alespoň jeden doplněk s plameňáky. V módě je také další nápad ručního řemesla – plážová taška na obrázku výše.

flamingo dekorace taška drátěný ratan

Přehled potřebného materiálu a náčiní: Flamingo šablona, ​​růžová, černá, bílá plsť, nůžky, lepidlo na textil, krejčovská křída (v řemeslné dílně požádejte o křídu, kterou lze pak snadno odstranit z látky!)

nápad na vystřiženou tašku z plameňáka

Návod: nejprve vytvořte šablonu, poté ji rozřízněte na dvě části (viz foto výše). Z plsti vystřihněte potřebné detaily a slepte je dohromady.

vyrobte si ozdobnou tašku pro plameňáky sami

Nyní pečlivě přilepte plstěné detaily k sáčku a nechte je uschnout. Váš nový módní doplněk pro horké letní dny je připraven! Noste kabelku ke žlutým nebo azurovým šatům – takhle si opravdu přijde na své.

Flamingo dekorační taška vystřižená plsť

Upečte dorty s plameňákovými ozdobami na dětskou oslavu narozenin

plameňák dekorace dort děti narozeniny

Překvapte děti a rodinu lahodným dortem! Na plameňákový dort potřebujete následující materiály: růžovou, bílou a černou polevu, růžový krém na potření, těsto na koláče, dlouhé dřevěné tyčinky, formu s pružinovou základnou.

plameňák dekorace nápad dort narozeniny

Dortové těsto nejprve upečte podle libovolného receptu, poté potřete růžovým krémem. Do dortu šikmo vložte dlouhou dřevěnou hůl (na hlavu) a krátkou dřevěnou hůlku (na ptačí ocas). Z polevy vytvarujte křídla, hlavu a ptačí ocas a připevněte k dřevěným holím. kompletní!

Nápad na pečení dortu s plameňákem

Další nápady na půvabné nápady na výzdobu plameňáků najdete ve fotogalerii níže. Nechte se inspirovat novým trendem a proměňte svůj domov na exotický ostrov.

Ozdobte svatební dort čerstvými květinami a figurkou plameňáka

plameňák dekorace narozeninový dort ušlechtilý

Čerstvé květiny mohou nejen okořenit sváteční stůl – jednoduchý svatební dort také vypadá elegantně s bílými růžemi. Postava plameňáka poskytuje ještě větší půvab.

Pečení plameňáků dekorace narozeninový dort

Na dětské narozeninové oslavě by v bufetu samozřejmě neměly chybět dobroty. V tomto případě můžete dort ozdobit figurkou plameňáka z papíru.

Flamingo dekorace narozeniny dítě udělat sami

Pokud máte čas a chuť, můžete upéct plameňáky a vyrobit si věnec z květin a plameňáků.

plameňák dekorace upéct narozeninový dort ozdobit

Můžete také slavit společně s lahodnými koktejly a dortem – uspořádejte romantické překvapení pro svou oblíbenou osobu. Nebo pozvěte několik přátel na zahradní párty na téma „tropy“ a nechte večer skončit na terase.

plameňák dekorace letní party dekorace nápad

Čerstvé květiny, látkový věnec, vinobraní šperkovnice a talíř s křišťálovými dorty vytvářejí nádherné aranžmá, které do vašich čtyř zdí vnese nádech zašlých dob. Dvě figurky plameňáků doplňují design.

nápady na ozdobu dortu s plameňákem

Je to všechno o detailech – sušenky ve tvaru plameňáka s polevou a kryty plameňáků automaticky přitahují pozornost.

Flamingo dekorační omítka z Paříže, aby šperky stály samy

Dekorace plameňáka je v USA velmi oblíbená – nabízí se mnoho bytových doplňků, jako je stojan na šperky na výše uvedené fotografii.

Vystřižená silueta pěny pro dekoraci plameňáků

Plameňáci na obrázku výše jsou vystřiženi z pěnových desek. Dvě dřevěné tyče slouží jako nohy. Slamě hostů zdobí plameňáci z papíru. Trávově zelený ubrus a palmové listy vytvářejí vzrušující kontrasty a dotváří atraktivní barevné schéma.

udělejte si pozvánku na koktejl flamingo deco sami

Plánujete rodinnou oslavu a rádi byste všechny překvapili láskyplně vytvořenými pozvánkami – pak se můžete rozhodnout pro výše uvedené návrhy.

Flamingo dekorace dětské narozeniny udělejte si sami

Další rukodělný projekt nabízí perfektní zábavu o deštivých víkendech – zúčastnit se mohou i děti. Rodina si tak může užívat spolu i za špatného počasí.

plameňák dekorace děti narozeniny místo karty

flamingo dekorace dětské narozeninové nápoje

Tato okouzlující plameňáková dekorace z papíru zdobí brčka na dětském stole.

plameňák dekorace bufet děti narozeniny

Dekorace plameňáka i na zahradu

nápad na výzdobu plameňáka zahrada udělejte si sami

Flamingo zahradní figury se nejlépe inscenují společně s exotickými rostlinami, jako jsou palmy a kapradiny. Výše uvedený design také ořezává jemnou postavu na okraji záhonu. Výrazná růžová barva automaticky přitahuje pozornost, a proto se dekorace hned dostává do popředí a měla by být použita jako přízvuk.

plameňák dekorace zahradní kovový patchwork

Barevné zahradní figurky jsou skutečnými poutači na trávníku nebo přímo před živými ploty.

Flamingo dekorace zahradní postava fáze

Dekorace a oslavy

Vyrobte si plameňákové dekorace: tyto nápady pro kutily přinášejí tropické radosti!

flamingo deco party picker tinker koktejl

Výrazné barvy, exotické rostliny, ovoce a samozřejmě plameňáci – letos jsou tropické dekorace zjevně v módě. Všechno to začalo před dvěma lety, když Gucci udělal reklamu s plameňáky. Od té doby je růžový ptáček prakticky všude – v domě zdobí četné bytové doplňky, v šatníku každého trendsettera jsou minimálně jedny plavky s potiskem plameňáka, mimo růžovou zahradní figuru okoření krajinu. Plameňáci také vytvářejí šťastnou atmosféru jako party dekorace. Pokud byste chtěli do svých čtyř zdí přivést tropickou radost ze života, pak jste na správném místě – představujeme vám četné nápady na výzdobu plameňáků pro ruční práce.

Tinker flamingo dekorace na zahradní párty

udělejte si flamingo deco party sami

Ideální pro zahradní párty v létě – další nápad na řemeslo kombinuje dva koncepty v jednom. Sběrači večírků se jmenovkami vytvářejí u stolu šťastnou atmosféru. Jsou také velmi praktické, zvláště když se hosté navzájem neznají. Rozpoutejte přátele lahodným nápojem na uvítanou. Budete potřebovat následující materiály: čističe potrubí v růžové a stříbrné barvě, růžový papír, žluté pero. Nádobí: nůžky, černá tužka, vykrajovátko na papír, horká lepicí pistole.

plameňák dekorace dráteník party picker zábal čistič potrubí

Pokyny: Krok 1. Nejprve jednoduše obtočte růžové a stříbrné čističe dýmek, aby se nakonec vytvořila silueta plameňáka. Pro každého sběrače párty potřebujete dva čističe potrubí.

plameňák dekorace party sběrač peří stick

Pomocí horké lepicí pistole připevněte ke každému sběrači večírků jedno růžové a poté dvě žlutá peří (viz foto výše). Počkejte 10 minut, než lepidlo úplně zaschne, a poté otočte sběrač.

plameňák dekorace dráteník místo karty

Vystřihněte kruh a označte „kartu místa“ vytvořenou jménem hosta. Poté přilepte kartu místa na sběrač. kompletní!

plameňák dekorace nápad dráteník koktejl místo karta

Nyní můžete jednoduše zavěsit sběrače večírků na koktejly a přivítat hosty lahodným nápojem. Počítá se první dojem!

Dekorace plameňáků – vytvořte osvětlenou siluetu z pěny

figurka osvětlení osvětlení plameňáka

Věděli jste, že ananas, palmy a plameňáci jsou v USA symbolem stavu? V padesátých letech si jen velmi málo lidí mohlo dovolit podávat ovoce jako ananas, sázet rostliny jako kapradiny a palmy ve vlastních zahradách a chovat exotické ptáky jako plameňáky. Pro většinu z nich tropy zůstaly jen snem. Se správnou výzdobou však většina mohla přinést kousek ráje do vlastních čtyř stěn.

návody na výrobu dekoračních materiálů pro plameňáky

Pro další dekorační projekt budete potřebovat následující materiály: bílý pěnový list, šablonu plameňáka, lepenku, pohádková světla, růžový sprej. Nádobí: tužka, pravítko, nůžky, horká lepicí pistole, řezací podložka, řemeslný nůž, šroubovák, smirkový papír, základní nátěr. Nejprve si připravte všechny materiály a nakreslete siluetu plameňáka na papír nebo si ji vytiskněte a vystřihněte.

plameňák dekorace dráteník silueta vystřihnout pěnu

Poté vystřihněte siluetu plameňáka z molitanového prkénka, konce obrouste smirkovým papírem. Pomocí pravítka změřte vzdálenost mezi jednotlivými žárovkami na řetězci světel. Pomocí šroubováku propíchněte otvory pro řetězec světel – vzdálenost mezi otvory by měla být stejná jako vzdálenost mezi žárovkami.

plameňák dekorace růžová barva sprej lepenka

Z lepenky vystřihněte proužky a přilepte je k okraji siluety plameňáků. Poté naneste základní nátěr a nechte zaschnout. Poté nastříkejte barevným sprejem a nechte znovu zaschnout. Na konci sestavte pohádková světla. kompletní!

Nápad na výzdobu plameňáka sestavit pohádková světla

Stolní lampu plameňáka lze použít jako ozdobu bufetu. Nebo jen okořenit jednoduchý interiér. Mohou být společně představeny obzvláště stylovým způsobem vedle exotických rostlin, jako jsou palmy nebo barvy.

Vytvořte miniaturní skalku

Nápad na výzdobu plameňáka si udělejte mini zahradu sami

Plameňáci jsou dnes považováni za exotické, ale ptáci se nenacházejí pouze v tropech, ale také v severní Africe, jižní Asii, jižních částech Severní Ameriky a severních částech Jižní Ameriky, v jihozápadní Evropě. Atraktivní růžová barva a dlouhé nohy se staly jejich ochrannou známkou – siluetu plameňáka lze tedy snadno rozeznat i v malém formátu. Další nápad na ruční výrobu dekorací plameňáků je pro každého, kdo je rád venku, ale nemá vlastní zahradu.

mini zahradní materiály pro dekoraci plameňáků

Potřebujete následující materiály: bílý a růžový dekorativní písek, dřevěný tác, malé plastové figurky plameňáků (můžete si je koupit například v obchodě s domečky pro panenky) kameny, dřevěné tyčinky, řemeslný nůž, lepidlo. Požádejte v řemeslné dílně o lepidlo vhodné na dřevo a plast. Pokud si přejete, můžete si také koupit další dekorace, nebo postříkat plameňáky / dřevěný tác bronzovou barvou – tak aranžmá vypadá nóbl.

flamingo dekorace zen mini zahradní dráteník

Pokyny: Nejprve přilepte dva plameňáky na dřevěný tác a počkejte, až lepidlo úplně zaschne. Poté na tácku posypeme bílým a poté růžovým pískem. Z dřevěných tyčinek můžete vyrobit zahradní hrábě. Uspořádejte kameny na konci. kompletní!

vyrobte si miniaturní zahradu pro plameňáky sami

Konečný výsledek vypadá tak stylově – dekorace je stylovým dárkem k nastěhování nebo k výročí svatby rodičů. Rovněž uřezává jemnou postavu na balkonovém stole nebo na komodě a přináší do domu ten sváteční pocit.

Nápad na výzdobu plameňáka k vytvoření skalky

Tinker flamingo dekorace na Halloween

plameňák dekorace nápad dýně halloween dekorace legrační

Ne každý miluje strašidelné dekorace na Halloween – batolata se mohou vyděsit. Děti do 3-4 let se určitě budou těšit na další rukodělný projekt – z dýně se stane plameňák! Pro projekt budete potřebovat: malou dýni, růžovou barvu, růžové, žluté, černé a oranžové pěnové listy, nůžky, štětec, horkou lepicí pistoli.

Flamingo dekorace dýňová růžová barva

Dýni namalujte na růžovo, nechte ji hodinu odležet a poté posuďte, zda je nutná druhá vrstva.

Flamingo dekorace nápad dýně na podzim zdobí

Mezitím můžete z pěny vystřihnout výše uvedené detaily. Zde je vyžadována především trpělivost a precizní práce – můžete si vytvořit šablonu na hlavu (úplně nahoře na fotografii).

plameňák dekorace dráteník halloween dýňová dekorace

Nyní slepte jednotlivé detaily dohromady, jak je znázorněno na fotografii výše. Počkejte alespoň půl hodiny, než tyto zaschnou.

plameňák dekorace děti halloween nápad

Poté na dýni přilepte hlavu, křídla a ptačí ocas – plameňáka nechte uschnout a máte vyrobenou halloweenskou dekoraci.

Flamingo dekor zdobí dýňovou tkaninu

Ozdobte kabelku vzorem plameňáků

flamingo deco taška plážová ozdoba

Trend tropického života také způsobil senzaci ve světě módy – na začátku byly tapety zdobeny motivy plameňáků, poté ubrusy a nyní si bez potisků lze jen stěží představit letní kolekci téměř každého významného módního domu. Módní návrháři v USA již dlouho mají alespoň jeden doplněk s plameňáky. V módě je také další nápad ručního řemesla – plážová taška na obrázku výše.

flamingo dekorace taška drátěný ratan

Přehled potřebného materiálu a náčiní: Flamingo šablona, ​​růžová, černá, bílá plsť, nůžky, lepidlo na textil, krejčovská křída (v řemeslné dílně požádejte o křídu, kterou lze pak snadno odstranit z látky!)

nápad na vystřiženou tašku z plameňáka

Návod: nejprve vytvořte šablonu, poté ji rozřízněte na dvě části (viz foto výše). Z plsti vystřihněte potřebné detaily a slepte je dohromady.

vyrobte si ozdobnou tašku pro plameňáky sami

Nyní pečlivě přilepte plstěné detaily k sáčku a nechte je uschnout. Váš nový módní doplněk pro horké letní dny je připraven! Noste kabelku ke žlutým nebo azurovým šatům – takhle si opravdu přijde na své.

Flamingo dekorační taška vystřižená plsť

Upečte dorty s plameňákovými ozdobami na dětskou oslavu narozenin

plameňák dekorace dort děti narozeniny

Překvapte děti a rodinu lahodným dortem! Na plameňákový dort potřebujete následující materiály: růžovou, bílou a černou polevu, růžový krém na potření, těsto na koláče, dlouhé dřevěné tyčinky, formu s pružinovou základnou.

plameňák dekorace nápad dort narozeniny

Dortové těsto nejprve upečte podle libovolného receptu, poté potřete růžovým krémem. Do dortu šikmo vložte dlouhou dřevěnou hůl (na hlavu) a krátkou dřevěnou hůlku (na ptačí ocas). Z polevy vytvarujte křídla, hlavu a ptačí ocas a připevněte k dřevěným holím. kompletní!

Nápad na pečení dortu s plameňákem

Další nápady na půvabné nápady na výzdobu plameňáků najdete ve fotogalerii níže. Nechte se inspirovat novým trendem a proměňte svůj domov na exotický ostrov.

Ozdobte svatební dort čerstvými květinami a figurkou plameňáka

plameňák dekorace narozeninový dort ušlechtilý

Čerstvé květiny mohou nejen okořenit sváteční stůl – jednoduchý svatební dort také vypadá elegantně s bílými růžemi. Postava plameňáka poskytuje ještě větší půvab.

Pečení plameňáků dekorace narozeninový dort

Na dětské narozeninové oslavě by v bufetu samozřejmě neměly chybět dobroty. V tomto případě můžete dort ozdobit figurkou plameňáka z papíru.

Flamingo dekorace narozeniny dítě udělat sami

Pokud máte čas a chuť, můžete upéct plameňáky a vyrobit si věnec z květin a plameňáků.

plameňák dekorace upéct narozeninový dort ozdobit

Můžete také slavit společně s lahodnými koktejly a dortem – uspořádejte romantické překvapení pro svou oblíbenou osobu. Nebo pozvěte několik přátel na zahradní párty na téma „tropy“ a nechte večer skončit na terase.

plameňák dekorace letní party dekorace nápad

Čerstvé květiny, látkový věnec, vinobraní šperkovnice a talíř s křišťálovými dorty vytvářejí nádherné aranžmá, které do vašich čtyř zdí vnese nádech zašlých dob. Dvě figurky plameňáků doplňují design.

nápady na ozdobu dortu s plameňákem

Je to všechno o detailech – sušenky ve tvaru plameňáka s polevou a kryty plameňáků automaticky přitahují pozornost.

Flamingo dekorační omítka z Paříže, aby šperky stály samy

Dekorace plameňáka je v USA velmi oblíbená – nabízí se mnoho bytových doplňků, jako je stojan na šperky na výše uvedené fotografii.

Vystřižená silueta pěny pro dekoraci plameňáků

Plameňáci na obrázku výše jsou vystřiženi z pěnových desek. Dvě dřevěné tyče slouží jako nohy. Slamě hostů zdobí plameňáci z papíru. Trávově zelený ubrus a palmové listy vytvářejí vzrušující kontrasty a dotváří atraktivní barevné schéma.

udělejte si pozvánku na koktejl flamingo deco sami

Plánujete rodinnou oslavu a rádi byste všechny překvapili láskyplně vytvořenými pozvánkami – pak se můžete rozhodnout pro výše uvedené návrhy.

Flamingo dekorace dětské narozeniny udělejte si sami

Další rukodělný projekt nabízí perfektní zábavu o deštivých víkendech – zúčastnit se mohou i děti. Rodina si tak může užívat spolu i za špatného počasí.

plameňák dekorace děti narozeniny místo karty

flamingo dekorace dětské narozeninové nápoje

Tato okouzlující plameňáková dekorace z papíru zdobí brčka na dětském stole.

plameňák dekorace bufet děti narozeniny

Dekorace plameňáka i na zahradu

nápad na výzdobu plameňáka zahrada udělejte si sami

Flamingo zahradní figury se nejlépe inscenují společně s exotickými rostlinami, jako jsou palmy a kapradiny. Výše uvedený design také ořezává jemnou postavu na okraji záhonu. Výrazná růžová barva automaticky přitahuje pozornost, a proto se dekorace hned dostává do popředí a měla by být použita jako přízvuk.

plameňák dekorace zahradní kovový patchwork

Barevné zahradní figurky jsou skutečnými poutači na trávníku nebo přímo před živými ploty.

Flamingo dekorace zahradní postava fáze