Dekorace a oslavy

Vyrobte si dekorace na zahradní párty sami – napodobte 9 levných nápadů pro kutily

dekorace na zahradní párty závěsné-barevné-skleněné-kontejnerové-květinové-vázy-vinobraní

Počasí je lepší a lepší, začíná být tepleji a dny se prodlužují. Díky tomu je ideální pro zahradní párty a večírky. Ale aby to byl skutečný úspěch, hraje důležitou roli nejen jídlo nebo nápoje. Atmosféra také hodně ovlivňuje náladu hostů. A aby to bylo také dokonalé, měli byste vynaložit velké úsilí na výrobu a design party dekorací. Máme nějaký levný průvodce Dekorace na zahradní párty dát dohromady, což můžete snadno udělat sami a s pomocí svých přátel. Nechte to vytrhnout na další párty.

Zahradní party dekorace – nápad na běžecký stůl

zahradní párty deco party-stůl-design-peppig-ubrus

Ubrusy a běháky jsou skvělým způsobem, jak ozdobit jídelní stůl pro každou příležitost. Můžete to také použít jako dekoraci na zahradní párty a jednoduše si navrhnout běžecký stůl nebo podložku sami. Nebuďte hned v šoku! Pro tento nápad na dekoraci nemusíte být schopni šít.

Málo materiálů

zahradní party deco stolní běžec-nápad-led-hůl-matný-dráteník

K dekoraci zahradní párty potřebujete jen spoustu tyčinek zmrzliny, širokou lepicí pásku a jakékoli akrylové barvy. Nejprve na vybraný stůl naaranžujte tyčinky od nanuku, aby se vám tvar líbil. Ujistěte se, že je na všech stranách dostatek volného prostoru pro desky. Pokud jste s uspořádáním spokojeni, přilepte stonky k sobě pomocí lepicí pásky.

Nápad na barevné dekorace

zahradní party dekorace dřevěný stůl běžec-mat-ořezávátko-váza-lahve

Otočte běhoun stolu a položte jej na podložku. S barvami nyní dokončíte výzdobu zahradní párty. Ponořte štětec do jakékoli barvy, kterou máte rádi, a posypte a obarvěte běhoun, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Podle toho, kolik máte času a sklonu, můžete nanukové tyčinky namalovat úplně předem místo toho, abyste je zdobili paličkami. Nechte barvu zaschnout a máte hotovo!

Zahradní party dekorace s brýlemi

zahradní slavnost-dekorace-brýle-hosté-barevné-barvy-limonády

Sklenice na pití jsou nepostradatelným doplňkem a mohou být perfektně použity jako dekorace na zahradní párty tím, že si je jednoduše navrhnete sami. Můžete si vybrat jakýkoli vzor a popustit uzdu své fantazii. Vyberte si světlé barvy nebo ty, které se hodí k vašemu motivu večírku. Zde je několik návrhových nápadů:

Materiály pro zdobení

zahradní slavnost-dekorace-materiály-návod-barvy-lepicí-páska-washi-brýle

Na výrobu dekorace na zahradní párty si pořiďte barvy, pásku a staré brýle nebo si kupte nové. Pomocí lepicí pásky můžete sklo libovolně zakrývat a vytvářet tak různé vzory. K přidání zajímavých efektů lze použít i jiné prostředky, například houby. Vyberte barvy, které jsou vhodné pro malování hladkých povrchů.

Proužky navrhněte správně

zahradní párty-deko-páska-malba-zdobení skla

Nalepte pásku na sklo podle obrázku. Volná oblast se poté vyplní barvou, přičemž lepicí pásy zajistí vytvoření rovné hrany. Když dokončíte malování pásu na dekoraci zahradní párty, měli byste opatrně odstranit lepicí pásku, než barva zaschne. V opačném případě riskujete popraskání a odlupování barvy.

Vzor barvy

zahradní párty-dekorace-vzor-tečky-pruhy-barevné

Ať už klikaté vzory, tečky nebo motivy specifické pro dané téma, můžete zde být kreativní a namalovat na sklo cokoli, co se vám líbí. Udělejte si čas. Sklenice jako dekorace na zahradní párty udělají vašim hostům velkou radost a budou užitečné i pro pozdější večírky. Nápad je vhodný i jako dárek.

Vyrobte okouzlující balónky

zahradní slavnost-dekorace-glamour-inspirace-ruční práce-návod-jednoduše-ozdobit

Balónky v jasných barvách jsou samy o sobě skvělou ozdobou zahradní párty. To však neznamená, že je nemůžete dodatečně ozdobit. A myšlenka, kterou bychom vám chtěli ukázat, není vůbec těžká, ale také se rychle vyrábí. Potřebuješ:

Ozdobte balónky

zahradní párty-dekorace-návod-materiály-balónky-barevné-lepidlo-konfety

Kromě balónků budete potřebovat také lepidlo, štětec a konfety. Ty druhé lze vybrat v jasných barvách nebo, jako v našem příkladu, zlaté konfety pro okouzlující vzhled. V zásadě to opět závisí na tématu vaší party. Nejlepší je naplnit balónky heliem. Pokud nechcete do hélia investovat navíc, zvládne to i obyčejný vzduch.

Připravte balón

zahradní párty-dekorace-balón-dráteník-lepidlo-štětec-snadné

Jakmile nafouknete požadovaný počet balónků, můžete se pustit do navrhování dekorace na zahradní párty. Namísto zdobení všech balónků najednou a spěchu je projděte jeden po druhém. Naneste lepidlo na jakékoli oblasti. Pomozte štětcem.

Přidejte konfety

garden-party-deco-diy-party-outdoor-ozdobit

Dokud je lepidlo stále vlhké, musíte na něj nasypat konfety. V případě potřeby přitlačte konfety na balón jen velmi zlehka. Odložte balón stranou a přejděte k dalšímu. Můžete také ozdobit různé oblasti každého balónu.

Ozdobte zahradu

zahradní párty-dekorace-konfety-dekorace-zlato-lepidlo-nápad pro začátečníky

Hotové balónky pak můžete rozdávat na zahradě. Zavěste je na stromy, přivažte je ke židlím, na dezertní stůl nebo kamkoli budete chtít. Pokud jsou balónky naplněné héliem, můžete si dokonce později užít nějakou zábavu navíc dýcháním plynu. Slzy smíchu jsou zaručeny.

Další nápady pro výzdobu balónku

zahradní slavnost-dekorace-skupina-balónky-helium-inspirace-léto

Do každého balónku vložte zprávu, přání nebo dokonce malý dárek, než balónky nafouknete a ozdobíte. Díky dekoraci na zahradní párty můžete udělat radost každému hostovi. Poté ke každé židli přivažte balón.

Zahradní party dekorace s osvětlením

zahradní párty-deko-víla světla-stromy-zábal-osvětlení-dřevěná židle

Vzhledem k tomu, že vaše párty bude mít zaručený skutečný úspěch, bude určitě trvat dlouho do noci. Buďte připraveni a připravte si dobré, ale nepříliš rušivé osvětlení zahrady. Velmi oblíbené jsou lampiony, svíčky nebo dokonce pochodně. Pokud nechcete pracovat s otevřeným ohněm, doporučujeme pohádková světla. Jsou vhodné pro jakékoli téma a mohou být distribuovány kdekoli. Zabalte stromy, sloupy nebo jiné struktury a vytvořte zářící dekoraci zahradní párty.

Světlé a barevné stuhy

zahradní party-deco-pásky-barevné-lampy-single-zedník sklenice-dráteník

Podívejte se, jaké jednoduché věci můžete použít na to, abyste si sami vyrobili působivou dekoraci na zahradní párty. Skleněné nádoby zavěste na strom s barevnými stužkami a použijte je jako vázy nebo je ozdobte umělými květinami. Znovu rozdělte řadu světel nebo jiného osvětlení.

Ozdobné koule

zahradní párty-dekorace-lucerny-bílá-šňůra-lepidlo-síť-koule-jídelní stůl

Pravděpodobně jste již viděli, jak si můžete sami vyrábět takové ozdobné koule a víte, že je to velmi snadné. Budete potřebovat balón nebo starou kouli jakékoli velikosti. K dispozici je také lepidlo a nit v jakékoli barvě. Omotejte přízi kolem balónku, lépe řečeno koule, vše potřete lepidlem a nechte zaschnout. Poté vysuňte balónek nebo míč a vyjměte jej z výsledné koule příze. Zavěste dekoraci zahradní párty na zahradu.

Girlandy

zahradní slavnost-dekorace-deštník-bílá-věnec-pompony-romantická-ochrana před sluncem

Existuje mnoho odrůd girland. Mohou být instalovány vodorovně, ale i svisle a vyrobeny z celé řady materiálů. Zde můžete vidět představu o pomlázkách, na které můžete použít i bavlnu a které byly kombinovány s deštníky. Dekorace na zahradní párty slouží v létě také jako ochrana před sluncem.

Papírová dekorace

zahradní párty-dekorace-zahradní-nábytek-dřevo-barevné-stropy-girlandy-papírové koule

Vezměte papír a vystřihněte libovolné tvary, které poté přilepíte na stužku nebo provázek. Jako dekoraci zahradní párty můžete kombinovat několik girland. Papír by měl být pestrobarevný nebo dokonce vzorovaný. Stejný papír pak můžete použít k návrhu stolu.

Vyrobte si látkový věnec

zahradní slavnost-dekorace-girlandy-barevné-látky-víla-letní-optika

Látka, kterou si na girlandu vyberete, by měla být také veselá nebo ladit s vaším tématem. Aby se látka venku netrhala, doporučujeme přišít lem. Neodvažujte se šít a nemáte čas experimentovat, vyberte si umělou látku, jejíž okraj můžete zapečetit zapalovačem.