Dekorace a oslavy

Výroba pirátských dekorací z lepenky – nápady na dětské narozeninové oslavy a do dětského pokoje

Udělejte si pirátskou párty pro děti k narozeninovým ozdobám sami

Jo ho ho! Pirátská párty je skvělý nápad pro všechny děti ve věku od 6 do 12 let, které mají rády akci a mají divokou představivost. Toto motto nabízí tolik způsobů, jak uspořádat nezapomenutelnou párty. To se dobře hodí pro kreativní pozvánky, vtipné dekorace, autentickou hudbu, chutné jídlo, kreativní kostýmy a skvělý styl, který se snadno dělá. Speciální plány lze také implementovat s omezeným rozpočtem. Tyto zábavné kartonové pirátské dekorace si zamilujete vy i vaše děti! Po oslavě narozenin lze z dětského pokoje udělat také pirátskou jeskyni.

Pirátská dekorace z lepenky – kreativní a levné

Kupte si z hygienických důvodů nové, čisté lepenkové krabice

Správná dekorace je klíčem k úspěšné atmosféře. A čím autentičtější atmosféra, tím více si děti párty užijí. Další plusový bod: Pokud děláte ruční práce společně s dětmi, podporuje to jejich kreativní stránku. Dnes vám dáme pár návrhů na to, co můžete vyrobit z lepenky pro pirátskou párty nebo jednoduše jako dekoraci do dětského pokoje. Používat použité a znečištěné lepenkové obaly pro ruční práce s dětmi není z hygienických důvodů dobrý nápad. Nejlepší je získat nové čisté krabice správné velikosti. Takže můžete dělat své Nakupujte lepenku online a nechte si ho poslat přímo domů.

Vyrobte si z lepenky pirátskou loď sami

Červené vlajky pirátské lodi ve stylu 16. a 17. století

Žádný pirát by nikdy nesnil o tom, že by někam vyrazil bez své lodi! Proměňte velkou kartonovou krabici v působivou pirátskou loď! Loď by měla být dostatečně velká, aby pojala pirátského kapitána a jeho dvoučlennou posádku. Odřízněte horní lepenkové chlopně. Vyformujte záď a úklonu a zajistěte páskou. Na obě strany krabice namalujte tři kulaté kruhy v řadě a vystřihněte okénka. Jako stožár můžete použít roli balicího papíru nebo koště. Pokud právě nemáte tolik času na pohrávání, můžete si pořídit velký Kartonová pirátská loď objednat online. Velká hračka z vlnité lepenky také nabízí mnoho možností pro kreativní design a spoustu zábavy.

Hledání pokladu na oslavě narozenin dětí

Honba za pokladem lebka vlajky zlatých mincí pirátské party

Na pirátské párty by neměl chybět hon na poklad s povinnou pokladničkou. Kapitán a jeho posádka rádi vyplení vaši zahradu pomocí staré mapy pokladu. Chcete -li vytvořit starou mapu, vložte list papíru do kávy. Poté jej nechte na vzduchu uschnout na slunci. Rohy papíru vypalte zapalovačem. Nakreslete mapu a přidejte několik jednoduchých hádankových otázek. „X“ označuje místo, kde se poklad nachází. Kartonovou pokladničku si také velmi snadno vyrobíte a ozdobíte sami. Zde je například skvělý průvodce pokladnicí zobrazeno s kulatým víkem. Přesně tak by měla vypadat pirátská pokladnice! Před honbou za pokladem naplňte pokladnici čokoládovými mincemi, plastovými prsteny, náramky, náhrdelníky, dočasným lepícím tetováním atd..

Okénka jako dekorace na stěnu ve školce

Pirátská dekorace okénka okenní pirátská loď

Pro mnoho chlapců jsou piráti hrdiny moře. Piráti jsou tedy skvělým mottem nejen pro každou oslavu narozenin, ale také pro dětský pokoj. Nábytek z tmavého dřeva, mosazné prvky a červeno -bílé pruhované doplňky vytvářejí námořní pocit. Jsou skvělým nápadem na dekoraci stěn tato „falešná“ okénka vyrobená z lepenky. Řezacím nožem vyřízněte několik prstenů o průměru 40 cm. Poté pomocí horké lepicí pistole přilepte na každý lepenkový kroužek 5 šroubů pomocí plastových uzávěrů lahví. Kroužky položte na rozložené noviny a nastříkejte je zlatou barvou ve spreji. Chcete -li vytvořit „skleněný vzhled“, přilepte kousek voskového papíru na zadní stranu prstenu. Poté můžete také namalovat oceán zředěnou akrylovou barvou.

Vyrobte si dalekohled z toaletních válečků a papírových kelímků

Tinkerův teleskop pro pirátskou párty s dětmi

Karton je univerzální materiál, který se používá v mnoha různými způsoby. Takže ruční práce s lepenkovými krabicemi může být opravdové dobrodružství a nabízí vám i vašim dětem skvělou příležitost, jak nechat svou kreativitu volně běžet. Materiál lze také použít k vytvoření dalších skvělých hraček a dokonce i nábytku. Doufáme, že vás baví šťourat v kartonových krabicích!