Dekorace a oslavy

Vyplňování adventních kalendářů pro ženy: nápady, jakou kosmetiku byste si měli vybrat jako náplň

Adventní kalendáře plní nápady pro ženu, která si vybírá vhodnou kosmetiku

Velké dárky jsou skvělé, ale malá překvapení jsou pro ženy rozhodně zábavnější! Zvlášť pokud jde o adventní kalendáře. A přestože nyní existuje obrovský výběr hotových variant na určitá témata, je individuálnější a láskyplnější vyplnit adventní kalendář sami. Vzhledem k tomu, že většina produktů na líčení a péči je kapesní, jsou perfektní jako náplň do adventních kalendářů. Ale naplnit 24 dveří speciálním dárkem není tak snadné. Dáme vám pár nápadů, jak můžete svou nejlepší kamarádku, sestru nebo matku překvapit na Vánoce drobnými kosmetickými výrobky.

Adventní kalendář k vyplnění

Adventní kalendář k naplnění velkých pytlů Tašky nabízejí dostatek místa

Bez ohledu na to, zda si kosmetický adventní kalendář vyrábíte sami, nebo si kupujete hotový adventní kalendář, který chcete vyplnit, je důležité přizpůsobit obsah velikosti adventního kalendáře. na Adventní kalendář víla najdete příklady nádherných vzorků, kterými se můžete vyplnit, a testovací zprávy z mnoha různých adventních kalendářů. V každém případě je lepší zvolit velké tašky z látky nebo pytle z juty, které oproti boxům nabízejí dostatek prostoru. Velmi praktické jsou také papírové tašky, které si můžete přizpůsobit samolepkami a dřevěnými sponami.

Naplňte adventní kalendáře výrobky pro péči

Adventní kalendáře se plní růžovým vodním mýdlem vyrobeným pro ženy s pečujícími přípravky

Na první pohled nejsou výrobky pro péči o obličej a tělo tou nejlepší volbou pro dárek. Vybrat krém, exfoliant, čisticí pleťovou vodu atd. Jako dárek je obtížné, protože musí být vybrány přesně podle typu pokožky a problémů, které je třeba vyřešit (suchá pokožka, mastná pokožka atd.). Ale vždy existují výjimky. Voňavá, krásná mýdla například každá žena by potěšila. A Balzám na rty je nutností, zejména v zimě, a pečuje o suché a popraskané rty. Pokud vaše sestra nebo kamarádka často cestuje, o jedné se dozví Sada cestovních lahví nebo výrobky cestovní velikosti.

Peelingy na rty, polštářky na oči, masky na nohy, oleje na nehty, koupelové bomby a další podobné produkty jsou některé z produktů, které ne každý používá, ale rád by je vyzkoušel. the Krém na ruce je také jedním z mála „univerzálních“ prostředků, které nezávisí na faktorech, jako je věk a typ pleti.

Naplňte nápad přítelkyně adventního kalendáře Jadeitový váleček pro krásnou pleť

Krémy proti vráskám, akné, celulitidě a dalším estetickým vadám pokožky by měly být ošetřeny se zvláštní péčí a citlivostí. Měli byste to dát pouze blízké přítelkyni, která o svém problému mluví otevřeně nebo vás dokonce požádala o radu. Máme připraveno několik nápadů: Pohár proti celulitidě, Odlupující se rukavice proti celulitidě a poškozené pleti, Růžový křemen nebo nefritový váleček proti vráskám, dermaroller proti jizvám po akné.

Naplňte adventní kalendář líčením

Nápady adventní kalendář vyplnit žena vybrat dekorativní kosmetika mastnota

Pokud chcete zůstat na jistotě, nemůžete udělat chybu s dekorativní kosmetikou. Zamyslete se nad tím, jaký make-up ráda nosí žena, pro kterou plníte adventní kalendář. Má vždy na očích lehký make-up, spoléhá na klasické oční linky s kočičíma očima nebo ráda experimentuje s barevným Kohlem? Bez ohledu na její styl líčení, s jedním malý Paletka očních stínů V nahých a pastelových tónech se vždy dobře rozhodnete. Pokud žena nenosí hodně nebo velmi málo make -upu, doporučili bychom jeden Řasenka nebo jeden rtěnka vybírat v jemném odstínu. lak na nehty je také vždy dobrý nápad. A nejlepší: existuje tolik nuancí, že je téměř nemožné, aby měli přesně stejnou.

Naplňte adventní kalendář pro ženy mini kosmetickým mixérem pro zvýraznění

Doporučuje se nepoužívat přípravky, jako je podkladová báze, korektor a pudr, protože v závislosti na typu pleti je obtížnější a individuálnější najít správnou barvu a texturu. Tvářenku je těžké zasáhnout znovu. Zvýrazňovač byl by to však dobrý nápad – bude vyhovovat každé ženě bez ohledu na věk a pravděpodobnost chyby je tam mnohem nižší. Vyberte neutrální odstín, jako je světle zlaté nebo šampaňské, který funguje pro mnoho typů pleti.

Drobní kosmetičtí pomocníci mají také perfektní velikost pro adventní kalendář. Kosmetické mixéry, štětce na make-up (např. Kabuki), razítka na oční linky, omyvatelné pufry na odličování, tampony na čištění štětců, konjakové houbičky – všechny jsou praktické a usnadňují, zpříjemňují a zrychlují každou kosmetickou rutinu.

Adventní kalendáře plní nápady nejlepších přátel na přírodní kosmetiku