Dekorace a oslavy

Vítej zlato Nádherné nápady a tipy na příjem doma po porodu

Krátce po porodu přichází dlouho očekávaný okamžik – dítě se vrací domů! Těšíme se celá rodina – otec, prarodiče a sourozenci netrpělivě čekají na mámu a dítě. Chcete -li přivítat nejnovějšího člena rodiny, vyzdobte podle toho svůj domov a zahradu. Pár drobných dárků nebo lahodný dort by potěšily i maminku. Vše o tématu Welcome Baby si přečtěte v článku!

Vítej zlato: tipy, jak tě přivítat doma

Welcome baby banner jako ozdoba pro příjem doma po narození

Přivedení novorozence domů je jedním z nejzajímavějších kroků v životě. Neexistuje žádný průvodce, jak se stát rodičem, a brzy to zjistíte, až doma uvítáte své dítě. Aby byl tento okamžik opravdu nezapomenutelný, můžete si naplánovat něco zvláštního. To neznamená velkou oslavu, jako je miminko, ale nějaké drobné dekorace, které vykouzlí úsměv na tváři nové mámě a zůstanou navždy na fotkách se suvenýry.

Baby girl dekorace pro narození balónků sladkosti a dárky

Po porodu potřebuje matka a dítě hodně odpočinku, takže mnoho hostů se na uvítací párty nedoporučuje. Seznam hostů by měli doplnit někteří členové rodiny, například prarodiče, teta a strýc a kmotři nebo případně jeden nebo dva blízcí rodinní přátelé. V ideálním případě přijdou jen krátce poblahopřát novým rodičům a nezůstanou dlouho. Píseň „Hallo Welt, ich bin da“ od Rolfa Zuckowského nabízí láskyplný nápad na přijetí doma po porodu. Text je velmi krásný a perfektně se hodí na malou uvítací párty pro dítě.

Vítejte nápady dětské dekorace pro dům a zahradu

Vítejte dekorace růžového balónku s dětským jménem a fóliovými balónky

Chtěli byste novou maminku překvapit po narození dítěte? Pak si vyberete přesně tu správnou volbu s krásnou dekorací v domě a na zahradě. Ukážeme vám spoustu nápadů, jak z tohoto dne udělat něco velmi zvláštního. Plně nabijte baterii fotoaparátu, vaše dítě bude s procházením fotek s radostí procházet.

Umístěte čápa na zahradu

Chrastítko čáp v zahradě pozdravit nové dítě

Chrastítko na zahradě je klasickým vítaným pozdravem pro novorozence. Zvláště pokud má dítě starší sourozence, byli by velmi šťastní. Můžete si buď objednat velkého čápa na přední dvorek, nebo si ho vyrobit sami. Pro tvar lze použít například překližku, kterou vystřihnete do vhodného tvaru a poté natřete barvou ve spreji. Neměl by chybět ani balíček se jménem dítěte.

Ozdobte vchod do domu pro matku a dítě

Vítej doma dětský dekorační věnec z přírodních materiálů

Dalším skvělým nápadem by například bylo vyzdobit vchod, než se maminka a dítě vrátí domů. Ať už s krásným věncem dveří, bohatou dekorací balónu nebo krásným nápisem – máte k dispozici mnoho možností.

Ozdobte vchod do domu pro chlapečka

Vstupní dekorace do domu pro příjem doma po narození

Pro malé kluky jsou dekorace v modré, zelené a šedé klasikou. Například můžete ozdobit zábradlí před domem modrými mašlemi a udělat nějaké svazky modrobílé dekorativní síťoviny pro vstupní schody. Znak „Je to kluk!“ Na okno nebo na vchodové dveře nabízí další skvělý nápad.

Ozdobte vchod balónovými girlandami v modré a zelené barvě

Vítejte maminka a dítě s balónkovou výzdobou u vchodu do domu

Jednou z nejoblíbenějších dekorací pro miminko jsou také balónky. Vypadají velmi slavnostně a dodávají šťastnou náladu. Barvy balónků zase odhalí pohlaví dítěte. Tímto způsobem se o vaši velkou radost mohou podělit i sousedé a kolemjdoucí.

Zdobení vchodových dveří pro holčičku

Vítejte na vlastní výrobě dekorací dětských dveří s květinami

Růžová barva je klasikou pro malé princezny. Vchod do domu můžete ozdobit růžovými velkými mašlemi a balónky nebo samolepkami. Jak například najdete tento košík s květinami a nápisem „Je to dívka“ u vchodových dveří? Každá maminka by z toho měla radost.

Vítejte dekorace dětských dveří

Tinker a ozdobte dětské body z lepenky na oslavu vítání dítěte

Existuje další nápad na dekoraci dveří, který je skvělý pro pozdrav mámy a dítěte doma. Můžete si buď pošťuchovat, nebo si objednat dětské tělo z lepenky a připevnit ho ke dveřím hezkou mašlí. Jméno dítěte na něm dělá dekoraci ještě osobnější a maminka si tuto dekoraci určitě zapamatuje.

Věnec s dětskými jmény pro přední dveře

Vítejte dekorace dětských dveří sami z papíru a tylu

Věnec s nápisem „vítejte doma“ je dobrou alternativou dveřního věnce nebo nápisu. Písmena můžete vystřihnout z barevného papíru a navléknout na vhodný provázek. S trochou tylu vespod si přijde na své.

Mají vaše přední dveře okno? Pomocí křídových per můžete na okno napsat něco hezkého, například uvítací poznámku nebo jednoduše data narození dítěte.

DIY lapač snů jako dekorace a dárek

Lapač snů na věnec jako ozdoba na uvítací párty po narození

Dekorace se stane ještě krásnější, pokud je také užitečná. Chcete -li ozdobit vchod, než se maminka a dítě vrátí domů, můžete vchod ozdobit praktickým plenkovým věncem. Nebo proč ne s lapačem snů? To může být zdobeno umělými květinami a peřím a vypadá jednoduše ohromující. Není však zcela jasné, zda by máma zničila toto umělecké dílo, aby používalo plenky.

Nápady na výzdobu balónků do interiéru

Dekorace dětského pokoje s balónky pro příjem doma

Nejen u vchodu, ale i uvnitř může hezká dekorace čerstvě upečené mámě udělat velkou radost. Narození miminka je rozhodně důvod k oslavě, takže některé barevné balónky by samozřejmě neměly chybět. Pokud se chcete distancovat od klasických barev růžové nebo modré, můžete se spolehnout na zlaté, stříbrné nebo pastelové nuance. Hlavní věc je, že dekorace balónu je barevná a veselá, stejně jako příležitost.

Balónková dekorace uvítací večírek dětské mraky hvězdy měsíc pro chlapečka

Nejprve se rozhodněte, jakou místnost nebo místnosti chcete vyzdobit. Pokud má dítě oddělený dětský pokoj, pak můžete vyzdobit prostor nad dětskou postýlkou, nebo jen distribuovat balónky sem a tam v místnosti. Jinak je balónová dekorace vhodná jak do ložnice, tak do obývacího pokoje. Je ale důležité to nepřehánět. Stačí 20 až 30 balónků.

Vítejte dětská dekorace se střapci a balónky

Pokud chcete pouze ozdobit jeden roh balónky, pak stojí za to udělat balónový oblouk nebo balónkový věnec. Další pěknou myšlenkou jsou dopisní balónky, které zobrazují jméno dítěte, nebo jednoduchý pozdrav jako „Vítejte doma, dítě“ nebo „Ahoj, zlato“.

Vítejte dětské vlajky a girlandy jako dekorace

Vítejte dětská dekorace s balónky a vlajkami

Další klasikou pro dekoraci na téma Welcome Baby jsou řetízky na vlajky. Mohou být zavěšeny kdekoli v domě a jsou skvělým způsobem, jak přivítat dítě do jejich domova. Pokud máte trochu času, můžete si věnec snadno vyrobit sami a označit jej, jak se vám líbí.

Nástěnná dekorace vítá dítě banner a papírové květiny

Pěkné jsou také prapory vyrobené z designů, jako je kojenecké oblečení, podbradníky, kojenecké lahve nebo dětské nožičky. Ty lze navrhnout pomocí vhodných šablon a poté označit samolepícími písmeny. Taková dekorace připomíná dětské oblečení na vodítku a vypadá opravdu roztomile.

Vítej maličký – hezký věnec ze zlata a stříbra na zeď

Vítejte zlatá girlanda s hvězdami

Jsou květiny vhodné na večírek dítěte?

Pleněná kytice místo skutečných květin pro maminku po narození

Květiny jsou vždy dobrá volba, že? Na vítanou domácí miminko opravdu ne. Květiny mohou způsobit alergické reakce u kojenců a kojících matek, takže je pravděpodobnější, že se jim bude vyhýbat příjem po narození. Pokud čerstvá maminka miluje květiny, můžete samozřejmě dát kytici květin, ale ta nesmí být umístěna v dětském pokoji. Dobrou alternativou ke skutečným květinám jsou kytice vyrobené z umělých květin, nebo ještě lépe – z malých dárků. Ať už jde o plenky, kojenecké body nebo ponožky – taková kytice nejen krásně vypadá, ale je také velmi užitečná.

Vítej dětský dort

Dětský dort na uvítanou pro mraky večírku s ovčími hvězdami

Nezáleží na tom, zda oslavujete příchod dítěte s hosty nebo ne – dort s roztomilými dětskými motivy se k této příležitosti hodí. Dort nemusí být vůbec velký, protože většina hostů nemusí na jeho vyzkoušení dlouho čekat. Čerstvá maminka by určitě měla první dny doma s dítětem radost z něčeho sladkého.

malý dort s fondánem na uvítací večírek pro dítě a mámu

Vhodnými motivy pro dort k porodu by byly například dětské oblečení a doplňky, kočárek a také nápis jako uvítací pozdrav nebo odhalení pohlaví. S fotkou dortu můžete také použít Whatsapp nebo sociální sítě vašich přátel a podělit se o radostnou zprávu, že vaše dítě už je tady.

Vítej doma nápady na znamení dítěte

Křídová tabule jako znamení vítání novorozenců

Pokud výzdoba nemá být tak opulentní, pak stačí vhodné znamení. Můžete například použít malou tabuli a ručně napsat uvítací pozdrav pro matku a dítě. Takže dekorace také vypadá více osobní. Správné místo pro značku si vyberete sami.

DIY dřevěná cedule pro příjem doma po narození

Přivítejte dítě, podepište se

Nadšenci pro kutily si také mohli nápis vyrobit sami z různých materiálů. Například starý dřevěný nápis lze natřít vhodnou barvou a podle přání ozdobit. Takové vlastnoručně vyrobené znamení je vhodné jako láskyplný dárek pro matku a dítě a skvěle se hodí jako dekorace do dětského pokoje.

Vítejte baby výroky k blahopřání

Vyrobte si obálku na přání a dárky k porodu

Existuje mnoho krásných výroků a gratulací, kterými můžete poblahopřát rodičům k narození jejich dítěte. Můžete to buď napsat na přání, nebo poslat přes WhatsApp. Zde je několik hezkých věcí, které je třeba říci na den, kdy se dítě vrátí domů.

Buďte vřele vítáni na této zemi kolem! Milé stvoření, zůstaň šťastný a zdravý!

Uvítací dětská pořekadla pro příjem doma po narození

Malá máma, malý táta a spousta zázraků! Vítej zlato!

Malá máma, malý táta a spousta zázraků

S malým dítětem v domě vypadá svět mnohem krásněji!

S dítětem v domě vypadá svět mnohem krásněji

Dekorace a oslavy

Vítej zlato Nádherné nápady a tipy na příjem doma po porodu

Krátce po porodu přichází dlouho očekávaný okamžik – dítě se vrací domů! Těšíme se celá rodina – otec, prarodiče a sourozenci netrpělivě čekají na mámu a dítě. Chcete -li přivítat nejnovějšího člena rodiny, vyzdobte podle toho svůj domov a zahradu. Pár drobných dárků nebo lahodný dort by potěšily i maminku. Vše o tématu Welcome Baby si přečtěte v článku!

Vítej zlato: tipy, jak tě přivítat doma

Welcome baby banner jako ozdoba pro příjem doma po narození

Přivedení novorozence domů je jedním z nejzajímavějších kroků v životě. Neexistuje žádný průvodce, jak se stát rodičem, a brzy to zjistíte, až doma uvítáte své dítě. Aby byl tento okamžik opravdu nezapomenutelný, můžete si naplánovat něco zvláštního. To neznamená velkou oslavu, jako je miminko, ale nějaké drobné dekorace, které vykouzlí úsměv na tváři nové mámě a zůstanou navždy na fotkách se suvenýry.

Baby girl dekorace pro narození balónků sladkosti a dárky

Po porodu potřebuje matka a dítě hodně odpočinku, takže mnoho hostů se na uvítací párty nedoporučuje. Seznam hostů by měli doplnit někteří členové rodiny, například prarodiče, teta a strýc a kmotři nebo případně jeden nebo dva blízcí rodinní přátelé. V ideálním případě přijdou jen krátce poblahopřát novým rodičům a nezůstanou dlouho. Píseň „Hallo Welt, ich bin da“ od Rolfa Zuckowského nabízí láskyplný nápad na přijetí doma po porodu. Text je velmi krásný a perfektně se hodí na malou uvítací párty pro dítě.

Vítejte nápady dětské dekorace pro dům a zahradu

Vítejte dekorace růžového balónku s dětským jménem a fóliovými balónky

Chtěli byste novou maminku překvapit po narození dítěte? Pak si vyberete přesně tu správnou volbu s krásnou dekorací v domě a na zahradě. Ukážeme vám spoustu nápadů, jak z tohoto dne udělat něco velmi zvláštního. Plně nabijte baterii fotoaparátu, vaše dítě bude s procházením fotek s radostí procházet.

Umístěte čápa na zahradu

Chrastítko čáp v zahradě pozdravit nové dítě

Chrastítko na zahradě je klasickým vítaným pozdravem pro novorozence. Zvláště pokud má dítě starší sourozence, byli by velmi šťastní. Můžete si buď objednat velkého čápa na přední dvorek, nebo si ho vyrobit sami. Pro tvar lze použít například překližku, kterou vystřihnete do vhodného tvaru a poté natřete barvou ve spreji. Neměl by chybět ani balíček se jménem dítěte.

Ozdobte vchod do domu pro matku a dítě

Vítej doma dětský dekorační věnec z přírodních materiálů

Dalším skvělým nápadem by například bylo vyzdobit vchod, než se maminka a dítě vrátí domů. Ať už s krásným věncem dveří, bohatou dekorací balónu nebo krásným nápisem – máte k dispozici mnoho možností.

Ozdobte vchod do domu pro chlapečka

Vstupní dekorace do domu pro příjem doma po narození

Pro malé kluky jsou dekorace v modré, zelené a šedé klasikou. Například můžete ozdobit zábradlí před domem modrými mašlemi a udělat nějaké svazky modrobílé dekorativní síťoviny pro vstupní schody. Znak „Je to kluk!“ Na okno nebo na vchodové dveře nabízí další skvělý nápad.

Ozdobte vchod balónovými girlandami v modré a zelené barvě

Vítejte maminka a dítě s balónkovou výzdobou u vchodu do domu

Jednou z nejoblíbenějších dekorací pro miminko jsou také balónky. Vypadají velmi slavnostně a dodávají šťastnou náladu. Barvy balónků zase odhalí pohlaví dítěte. Tímto způsobem se o vaši velkou radost mohou podělit i sousedé a kolemjdoucí.

Zdobení vchodových dveří pro holčičku

Vítejte na vlastní výrobě dekorací dětských dveří s květinami

Růžová barva je klasikou pro malé princezny. Vchod do domu můžete ozdobit růžovými velkými mašlemi a balónky nebo samolepkami. Jak například najdete tento košík s květinami a nápisem „Je to dívka“ u vchodových dveří? Každá maminka by z toho měla radost.

Vítejte dekorace dětských dveří

Tinker a ozdobte dětské body z lepenky na oslavu vítání dítěte

Existuje další nápad na dekoraci dveří, který je skvělý pro pozdrav mámy a dítěte doma. Můžete si buď pošťuchovat, nebo si objednat dětské tělo z lepenky a připevnit ho ke dveřím hezkou mašlí. Jméno dítěte na něm dělá dekoraci ještě osobnější a maminka si tuto dekoraci určitě zapamatuje.

Věnec s dětskými jmény pro přední dveře

Vítejte dekorace dětských dveří sami z papíru a tylu

Věnec s nápisem „vítejte doma“ je dobrou alternativou dveřního věnce nebo nápisu. Písmena můžete vystřihnout z barevného papíru a navléknout na vhodný provázek. S trochou tylu vespod si přijde na své.

Mají vaše přední dveře okno? Pomocí křídových per můžete na okno napsat něco hezkého, například uvítací poznámku nebo jednoduše data narození dítěte.

DIY lapač snů jako dekorace a dárek

Lapač snů na věnec jako ozdoba na uvítací párty po narození

Dekorace se stane ještě krásnější, pokud je také užitečná. Chcete -li ozdobit vchod, než se maminka a dítě vrátí domů, můžete vchod ozdobit praktickým plenkovým věncem. Nebo proč ne s lapačem snů? To může být zdobeno umělými květinami a peřím a vypadá jednoduše ohromující. Není však zcela jasné, zda by máma zničila toto umělecké dílo, aby používalo plenky.

Nápady na výzdobu balónků do interiéru

Dekorace dětského pokoje s balónky pro příjem doma

Nejen u vchodu, ale i uvnitř může hezká dekorace čerstvě upečené mámě udělat velkou radost. Narození miminka je rozhodně důvod k oslavě, takže některé barevné balónky by samozřejmě neměly chybět. Pokud se chcete distancovat od klasických barev růžové nebo modré, můžete se spolehnout na zlaté, stříbrné nebo pastelové nuance. Hlavní věc je, že dekorace balónu je barevná a veselá, stejně jako příležitost.

Balónková dekorace uvítací večírek dětské mraky hvězdy měsíc pro chlapečka

Nejprve se rozhodněte, jakou místnost nebo místnosti chcete vyzdobit. Pokud má dítě oddělený dětský pokoj, pak můžete vyzdobit prostor nad dětskou postýlkou, nebo jen distribuovat balónky sem a tam v místnosti. Jinak je balónová dekorace vhodná jak do ložnice, tak do obývacího pokoje. Je ale důležité to nepřehánět. Stačí 20 až 30 balónků.

Vítejte dětská dekorace se střapci a balónky

Pokud chcete pouze ozdobit jeden roh balónky, pak stojí za to udělat balónový oblouk nebo balónkový věnec. Další pěknou myšlenkou jsou dopisní balónky, které zobrazují jméno dítěte, nebo jednoduchý pozdrav jako „Vítejte doma, dítě“ nebo „Ahoj, zlato“.

Vítejte dětské vlajky a girlandy jako dekorace

Vítejte dětská dekorace s balónky a vlajkami

Další klasikou pro dekoraci na téma Welcome Baby jsou řetízky na vlajky. Mohou být zavěšeny kdekoli v domě a jsou skvělým způsobem, jak přivítat dítě do jejich domova. Pokud máte trochu času, můžete si věnec snadno vyrobit sami a označit jej, jak se vám líbí.

Nástěnná dekorace vítá dítě banner a papírové květiny

Pěkné jsou také prapory vyrobené z designů, jako je kojenecké oblečení, podbradníky, kojenecké lahve nebo dětské nožičky. Ty lze navrhnout pomocí vhodných šablon a poté označit samolepícími písmeny. Taková dekorace připomíná dětské oblečení na vodítku a vypadá opravdu roztomile.

Vítej maličký – hezký věnec ze zlata a stříbra na zeď

Vítejte zlatá girlanda s hvězdami

Jsou květiny vhodné na večírek dítěte?

Pleněná kytice místo skutečných květin pro maminku po narození

Květiny jsou vždy dobrá volba, že? Na vítanou domácí miminko opravdu ne. Květiny mohou způsobit alergické reakce u kojenců a kojících matek, takže je pravděpodobnější, že se jim bude vyhýbat příjem po narození. Pokud čerstvá maminka miluje květiny, můžete samozřejmě dát kytici květin, ale ta nesmí být umístěna v dětském pokoji. Dobrou alternativou ke skutečným květinám jsou kytice vyrobené z umělých květin, nebo ještě lépe – z malých dárků. Ať už jde o plenky, kojenecké body nebo ponožky – taková kytice nejen krásně vypadá, ale je také velmi užitečná.

Vítej dětský dort

Dětský dort na uvítanou pro mraky večírku s ovčími hvězdami

Nezáleží na tom, zda oslavujete příchod dítěte s hosty nebo ne – dort s roztomilými dětskými motivy se k této příležitosti hodí. Dort nemusí být vůbec velký, protože většina hostů nemusí na jeho vyzkoušení dlouho čekat. Čerstvá maminka by určitě měla první dny doma s dítětem radost z něčeho sladkého.

malý dort s fondánem na uvítací večírek pro dítě a mámu

Vhodnými motivy pro dort k porodu by byly například dětské oblečení a doplňky, kočárek a také nápis jako uvítací pozdrav nebo odhalení pohlaví. S fotkou dortu můžete také použít Whatsapp nebo sociální sítě vašich přátel a podělit se o radostnou zprávu, že vaše dítě už je tady.

Vítej doma nápady na znamení dítěte

Křídová tabule jako znamení vítání novorozenců

Pokud výzdoba nemá být tak opulentní, pak stačí vhodné znamení. Můžete například použít malou tabuli a ručně napsat uvítací pozdrav pro matku a dítě. Takže dekorace také vypadá více osobní. Správné místo pro značku si vyberete sami.

DIY dřevěná cedule pro příjem doma po narození

Přivítejte dítě, podepište se

Nadšenci pro kutily si také mohli nápis vyrobit sami z různých materiálů. Například starý dřevěný nápis lze natřít vhodnou barvou a podle přání ozdobit. Takové vlastnoručně vyrobené znamení je vhodné jako láskyplný dárek pro matku a dítě a skvěle se hodí jako dekorace do dětského pokoje.

Vítejte baby výroky k blahopřání

Vyrobte si obálku na přání a dárky k porodu

Existuje mnoho krásných výroků a gratulací, kterými můžete poblahopřát rodičům k narození jejich dítěte. Můžete to buď napsat na přání, nebo poslat přes WhatsApp. Zde je několik hezkých věcí, které je třeba říci na den, kdy se dítě vrátí domů.

Buďte vřele vítáni na této zemi kolem! Milé stvoření, zůstaň šťastný a zdravý!

Uvítací dětská pořekadla pro příjem doma po narození

Malá máma, malý táta a spousta zázraků! Vítej zlato!

Malá máma, malý táta a spousta zázraků

S malým dítětem v domě vypadá svět mnohem krásněji!

S dítětem v domě vypadá svět mnohem krásněji