Dekorace a oslavy

Vesmírná párty nápad na výzdobu, jídlo a další – vytvořte si vlastní galaxii!

Galaktická párty, ať už k narozeninám, pro Mardi Gras nebo jen proto, je díky snovým barvám fascinující a krásná. Vesmírná párty inspiruje malé i velké a lze ji realizovat bez velkého úsilí. Vše, co potřebujete k vytvoření správné atmosféry, jsou ve skutečnosti jen správné barvy. A pak to použijte na dekoraci, jídlo a doplňky. Rádi bychom vás podpořili v přípravách na vesmírnou párty tím, že vám nabídneme pár návrhů, receptů a nápadů na řemesla.

Vesmírná párty – správné barvy

Vesmírná párty pro děti i dospělé - tipy a nápady pro plánování

Kouzelný efekt kombinace modré a fialové je to, co je na výzdobě na vesmírné párty tak zvláštní. Určitě jste už někdy viděli fotografii galaxie a fascinovala vás rozmanitost a kombinace barev. Základem jsou dvě zmíněné barvy, ale k dekoraci můžete přidat více: černá, tyrkysová, šedá, růžová nebo žlutá a béžová, ale ideální jsou i metalické tóny jako stříbrná a zlatá. Nezapomeňte také na malé třpytky symbolizující hvězdy.

Tyto barvy pak můžete použít, jak se vám líbí, pro make-up Galaxy, stejně jako pro dekoraci, ale také pro dezerty. S potravinářským barvivem můžete snadno dosáhnout požadovaného efektu pro vesmírnou párty. Zde je pár nápadů na vesmírnou párty na jídlo, pozvánky a domácí dekorace na vesmírnou párty.

Pozvánka na vesmírnou párty

Navrhněte pozvánku na vesmírnou párty, která odpovídá tematické párty

V pozvánce by se měly objevit i již zmíněné barvy. Kromě toho lze k návrhu galaktické pozvánky použít samolepky ve formě hvězd, planet nebo měsíce. Tu a tam můžete nastříkat trochu lepidla ve spreji a přidat třpytky. I přes nezaměnitelný design prostoru nezapomeňte uvést motto, aby všichni hosté věděli, co mohou očekávat. Je samozřejmé, že je třeba poznamenat také datum, čas a místo.

Vesmírné párty jídlo

Atraktivní cupcakes s kosmickým vzhledem na dezertním stojanu

Občerstvení by vás mělo nejen zasytit, ale také posloužit jako dekorace na stůl nebo bufet. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vybrat galaktické barvy pro dezerty a přesněji pro polevy, krémy a podobně. Zde je pár možností, které zaručeně budou velkým hitem na párty s vesmírnou tématikou.

Zmrzlina na vesmírnou párty pro děti i dospělé

Vesmírný dezert - vyrobte si vlastní zmrzlinu v galaktických barvách

Ať už jde o večírek pro dospělé nebo dětskou oslavu narozenin s vesmírnou tématikou, zmrzlina bude zaručeně dobře přijata. A díky krásné barvě je zmrzlina ještě chutnější. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený recept na zmrzlinu, který jednoduše vybarvěte, nebo náš návrh. Takto se vyrábí lahodná zmrzlina:

 • 500 g cukrářského krému (nebo šlehačky)
 • 225 g slazeného kondenzovaného mléka
 • 1 lžíce vanilkového extraktu
 • jakékoli potravinářské barvivo
 • volitelně jedlé třpytky

Smetanu vyšlehejte mixérem do tuha. Poté přidejte kondenzované mléko a vanilku a znovu promíchejte všechny ingredience. Poté krém rozdělte do několika misek a vybarvěte je požadovanými barvami. Poté je spojte ve větším pekáči. Barvy by do sebe měly dobře zapadat. Dávejte ale pozor, abyste je příliš nemíchali. Pokud chcete, můžete jej posypat třpytkami a poté zmrazit vanilkový krém na vesmírnou párty.

Galaktické želé k vesmírným narozeninám

Galaktický dezert se želé v galaktickém vzhledu

 • směs modré želé (nebo čirá želatina, jakákoli příchuť a modré potravinářské barvivo)
 • Sypání a jedlé dekorace ve tvaru hvězdy a koule, třpytky atd..

Jednoduchý návod na galaxii želé ve sklenici

Modré želé připravte podle pokynů na obalu. Pokud nemůžete najít modré želé, můžete také použít želatinu a sami si ji vybarvit a dochutit chutí. Hotový pudink rozdělte do několika sklenic nebo misek, ozdobte je jedlými ozdobami a vložte do lednice..

Mramorová poleva na koblihy a jiné pečivo

Atraktivní poleva na koblihy a jiné pečivo s třpytkami

 • 200 g moučkového cukru
 • 4 lžíce mléka
 • 1 špetka vanilkové pasty
 • Potravinářské barvivo v jakékoli barvě
 • jedlé třpytky dle libosti

Práškový cukr, mléko a vanilkovou pastu dobře promíchejte. Hotová glazura by neměla být příliš tuhá, ale ani příliš tekutá. V případě potřeby přidejte trochu mléka nebo moučkového cukru. Rozdělte glazuru do několika misek a vybarvěte je v požadovaných barvách. K některým (nebo všem) barvám můžete přidat třpyt (nebo ještě mokrou polevou na konci posypat třpytkami).

Koblihy s glazurou z galaxie - recept na vlastní výrobu mramorové polevy

Nyní dejte z každé barvy trochu do hlubokého talíře, nahrubo je promíchejte tyčinkou a namočte do ní pečivo. Odložte stranou, aby ztvrdla, a pokračujte po zbytek času.

Veselé narozeninové dekorace a nápady na řemesla

Nástěnný design pro vesmírnou párty s balónky v mramorovém vzhledu

Sám s Balónky můžete zabít dvě mouchy jednou ranou: Na jedné straně ji můžete použít k implementaci barevného motivu kdekoli v místnosti. Na druhou stranu mohou symbolizovat planety nebo hvězdy, zvláště pokud se místo oválných modelů rozhodnete pro kulaté. Existují také skvělé balónky v alternativních tvarech, jako jsou hvězdy nebo s odpovídajícími motivy (planety, astronauti, rakety atd.). Mohou být také použity k vytvoření velkých balónkových girland.

Girlandy a závěsy na vesmírnou párty k narozeninám dětí

Vesmírná párty v černé a bílé s hvězdami a planetami a mnoha balónky

Chtěli byste si vyrobit dekoraci vesmírného večírku sami? Poté vyrobte girlandy například lepením hvězd nebo planet z papíru na provázek. Pokud takové girlandy zavěsíte svisle, získáte pěkný závěs, který můžete zavěsit před zeď. Mimochodem, pozlátko je také vhodné jako dekorace na tematickou párty. Vše, co se třpytí, třpytí a září, lze použít k dekoraci.

Řemeslné nápady pro dětské narozeninové oslavy s mottem kosmos - rakety

Dekorační raketa

Zvláště pokud je prostor pro večírek dekorace určen pro narozeninovou oslavu dětí, raketa by neměla chybět. Na internetu jsou k dispozici skvělé šablony pro tisk, takže si rakety můžete vyrobit předem a použít je jako dekoraci na večírek. Pár raket si ale můžete s dětmi vyrobit i během samotné oslavy. Zde je nápad:

Potřebuješ:

 • Role papírového ručníku
 • Kartonový nebo hedvábný nebo krepový papír
 • Barevný papír
 • Lepidlo
 • nůžky
 • štětec
 • Akrylová barva
 • volitelně: třpytky, papírové hvězdičky, samolepky atd..

Na vesmírné párty dělejte s dětmi ruční práce - vyrobte si rakety sami z papíru

Rolku namalujte libovolnou barvou a vytvořte z papíru kužel a přilepte jej na jeden z konců role. Z lepenky pak můžete udělat „nohy“, které nejprve namalujete a poté připevníte k raketě řezáním do role. Ruční práce se stává ještě jednodušší, když místo nohou jednoduše několikrát složíte hedvábný papír, vložíte ho do role a mírně načechráte.

Tinker astronaut

Zvláště, když se slaví narozeniny s dětmi ve vesmíru, jsou v určitém okamžiku vyžadovány aktivity, aby se nenudily. Pár rukodělných projektů je pak skvělý nápad. A protože se jedná o vesmírnou párty, musí se drotované samozřejmě shodovat také s mottem. Astronaut je skvělý nápad. Co říkáte na tento nápad: nakreslete muže s helmou na papír a poté ho navrhněte pomocí vystřižených prvků ze samolepicí pěnové gumy.

Můžete ale také vystřihnout obdélníkový otvor z papírového talíře a poté jej použít jako masku (helmu astronauta). Další možnost najdete ve videu níže.

Nástěnný design, který odpovídá mottu

Uspořádejte vesmírnou párty pro narozeniny dětí s pozadím galaxie

Pokud chcete zvýraznit zeď za bufetem nebo vytvořit fotostěnu, před kterou se může každý vyfotit, můžete za tímto účelem předělat bílý list. Je jen na vás, zda použijete textilní nebo akrylovou barvu. Barvy dostatečně zřeďte, aby je pak bylo možné nanášet na list ve skvrnách a vytvářet plynulé přechody.

Návrh na večírek Star Wars s černým listem a hvězdami jako pozadím

Nakonec můžete pomocí štětce přidat bílé nebo světle žluté cákance hvězd. K tomu nemusíte ředit barvu. Můžete také malovat planety, měsíc nebo jiné vesmírné prvky, jako jsou padající hvězdy. Alternativně můžete použít černé nebo tmavě modré prostěradlo a pár neonových barev, které ve tmě září.

Minimalistické a černobílé v černé a bílé

Jednobarevné a minimalistické dekorace vesmírných párty v černé, bílé a šedé

Řekli jsme, že modrá a fialová jsou hlavní barvy, ale to samozřejmě neznamená, že nemůžete použít své vlastní interpretace prostoru pro dekorace vesmírných párty. Tato myšlenka v černé a bílé například vypadá velmi elegantně a atraktivně a je vhodná jak pro vesmírnou párty pro děti, tak pro galaktickou párty pro dospělé.

Oslavte galaktické narozeniny večírky „Two the Moon“

Mottoparty nápad a rčení k druhým narozeninám a se slovními hrami

Se slovními hrami můžete udělat téma, dekoraci nebo dort ještě zajímavější a originální. Tímto způsobem lze realizovat zejména oslavu narozenin Two-the-Moon, která je často vybírána ke 2. narozeninám dětí. Anglické slovo „to“ (zu / zum) se nahrazuje slovem „two“ (two). Protože obě slova zní stejně, vytváří to zábavnou hru se slovy. Nebo co s tím:

 • Jste mimo tento svět!
 • Love you two the Moon and back (I / we love you to the moon and back)
 • Jsi prostě galaktický!
 • Jsi můj / náš vesmír!

Další nápady

Nápad na dekoraci stěny stříbrnými papírovými deskami ve tvaru hvězd

Párty dekorace ve stříbrné barvě pro futuristickou atmosféru

Futuristická párty dekorace ve stříbře pro vesmírnou oslavu k narozeninám

Nápad na bílý dort

Narozeninový dort v bílé barvě s vesmírnou polevou se sypáním

Galaktické designové nápoje pro vesmírnou párty s potravinářským barvivem

Připravte nápoje galakticky pro vesmírnou párty s potravinářským barvivem

Ozdobte hvězdami

Balónkový věnec a hvězdy na ozdobu dezertního stolu

Zábavné dárkové tašky pro roboty

Motto až k měsíci - planetový věnec a dárkové tašky jako roboti

Dekorace stolu s metalickými kuličkami

Stolní dekorace pro vesmírnou párty s míčky

Originální dort se sladkostmi v metalické, růžové a modré barvě

Živý narozeninový dort zdobený sladkostmi v růžové, modré a zlaté barvě

Galaxy papírové talíře a hrnky

Krásné papírové talíře a poháry s potiskem galaxií na oslavu

Vyrobte si galaktický sliz sami

Oslavte trendy galaxie pro magický zážitek

Nápad na dekoraci na večírek pro dospělé

Vesmírná párty pro dospělé v modré a bílé s dorty se souhvězdími hvězd

Tématická párty na Měsíc s balónky a girlandami

Vesmírná párty v barvách oranžové, modré a stříbrné s ozdobou ze střapců a balónků

Dort se zrcadlovou glazurou s designem hvězdné oblohy

Galaktický dort se zrcadlovým zasklením a vesmírnými lízátky

Udělejte si galaktický popcorn sami s čokoládou a posypem

Vyrobte si galaktický popcorn sami z rozpuštěné čokolády a posypte

Dekorace a oslavy

Vesmírná párty nápad na výzdobu, jídlo a další – vytvořte si vlastní galaxii!

Galaktická párty, ať už k narozeninám, pro Mardi Gras nebo jen proto, je díky snovým barvám fascinující a krásná. Vesmírná párty inspiruje malé i velké a lze ji realizovat bez velkého úsilí. Vše, co potřebujete k vytvoření správné atmosféry, jsou ve skutečnosti jen správné barvy. A pak to použijte na dekoraci, jídlo a doplňky. Rádi bychom vás podpořili v přípravách na vesmírnou párty tím, že vám nabídneme pár návrhů, receptů a nápadů na řemesla.

Vesmírná párty – správné barvy

Vesmírná párty pro děti i dospělé - tipy a nápady pro plánování

Kouzelný efekt kombinace modré a fialové je to, co je na výzdobě na vesmírné párty tak zvláštní. Určitě jste už někdy viděli fotografii galaxie a fascinovala vás rozmanitost a kombinace barev. Základem jsou dvě zmíněné barvy, ale k dekoraci můžete přidat více: černá, tyrkysová, šedá, růžová nebo žlutá a béžová, ale ideální jsou i metalické tóny jako stříbrná a zlatá. Nezapomeňte také na malé třpytky symbolizující hvězdy.

Tyto barvy pak můžete použít, jak se vám líbí, pro make-up Galaxy, stejně jako pro dekoraci, ale také pro dezerty. S potravinářským barvivem můžete snadno dosáhnout požadovaného efektu pro vesmírnou párty. Zde je pár nápadů na vesmírnou párty na jídlo, pozvánky a domácí dekorace na vesmírnou párty.

Pozvánka na vesmírnou párty

Navrhněte pozvánku na vesmírnou párty, která odpovídá tematické párty

V pozvánce by se měly objevit i již zmíněné barvy. Kromě toho lze k návrhu galaktické pozvánky použít samolepky ve formě hvězd, planet nebo měsíce. Tu a tam můžete nastříkat trochu lepidla ve spreji a přidat třpytky. I přes nezaměnitelný design prostoru nezapomeňte uvést motto, aby všichni hosté věděli, co mohou očekávat. Je samozřejmé, že je třeba poznamenat také datum, čas a místo.

Vesmírné párty jídlo

Atraktivní cupcakes s kosmickým vzhledem na dezertním stojanu

Občerstvení by vás mělo nejen zasytit, ale také posloužit jako dekorace na stůl nebo bufet. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vybrat galaktické barvy pro dezerty a přesněji pro polevy, krémy a podobně. Zde je pár možností, které zaručeně budou velkým hitem na párty s vesmírnou tématikou.

Zmrzlina na vesmírnou párty pro děti i dospělé

Vesmírný dezert - vyrobte si vlastní zmrzlinu v galaktických barvách

Ať už jde o večírek pro dospělé nebo dětskou oslavu narozenin s vesmírnou tématikou, zmrzlina bude zaručeně dobře přijata. A díky krásné barvě je zmrzlina ještě chutnější. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený recept na zmrzlinu, který jednoduše vybarvěte, nebo náš návrh. Takto se vyrábí lahodná zmrzlina:

 • 500 g cukrářského krému (nebo šlehačky)
 • 225 g slazeného kondenzovaného mléka
 • 1 lžíce vanilkového extraktu
 • jakékoli potravinářské barvivo
 • volitelně jedlé třpytky

Smetanu vyšlehejte mixérem do tuha. Poté přidejte kondenzované mléko a vanilku a znovu promíchejte všechny ingredience. Poté krém rozdělte do několika misek a vybarvěte je požadovanými barvami. Poté je spojte ve větším pekáči. Barvy by do sebe měly dobře zapadat. Dávejte ale pozor, abyste je příliš nemíchali. Pokud chcete, můžete jej posypat třpytkami a poté zmrazit vanilkový krém na vesmírnou párty.

Galaktické želé k vesmírným narozeninám

Galaktický dezert se želé v galaktickém vzhledu

 • směs modré želé (nebo čirá želatina, jakákoli příchuť a modré potravinářské barvivo)
 • Sypání a jedlé dekorace ve tvaru hvězdy a koule, třpytky atd..

Jednoduchý návod na galaxii želé ve sklenici

Modré želé připravte podle pokynů na obalu. Pokud nemůžete najít modré želé, můžete také použít želatinu a sami si ji vybarvit a dochutit chutí. Hotový pudink rozdělte do několika sklenic nebo misek, ozdobte je jedlými ozdobami a vložte do lednice..

Mramorová poleva na koblihy a jiné pečivo

Atraktivní poleva na koblihy a jiné pečivo s třpytkami

 • 200 g moučkového cukru
 • 4 lžíce mléka
 • 1 špetka vanilkové pasty
 • Potravinářské barvivo v jakékoli barvě
 • jedlé třpytky dle libosti

Práškový cukr, mléko a vanilkovou pastu dobře promíchejte. Hotová glazura by neměla být příliš tuhá, ale ani příliš tekutá. V případě potřeby přidejte trochu mléka nebo moučkového cukru. Rozdělte glazuru do několika misek a vybarvěte je v požadovaných barvách. K některým (nebo všem) barvám můžete přidat třpyt (nebo ještě mokrou polevou na konci posypat třpytkami).

Koblihy s glazurou z galaxie - recept na vlastní výrobu mramorové polevy

Nyní dejte z každé barvy trochu do hlubokého talíře, nahrubo je promíchejte tyčinkou a namočte do ní pečivo. Odložte stranou, aby ztvrdla, a pokračujte po zbytek času.

Veselé narozeninové dekorace a nápady na řemesla

Nástěnný design pro vesmírnou párty s balónky v mramorovém vzhledu

Sám s Balónky můžete zabít dvě mouchy jednou ranou: Na jedné straně ji můžete použít k implementaci barevného motivu kdekoli v místnosti. Na druhou stranu mohou symbolizovat planety nebo hvězdy, zvláště pokud se místo oválných modelů rozhodnete pro kulaté. Existují také skvělé balónky v alternativních tvarech, jako jsou hvězdy nebo s odpovídajícími motivy (planety, astronauti, rakety atd.). Mohou být také použity k vytvoření velkých balónkových girland.

Girlandy a závěsy na vesmírnou párty k narozeninám dětí

Vesmírná párty v černé a bílé s hvězdami a planetami a mnoha balónky

Chtěli byste si vyrobit dekoraci vesmírného večírku sami? Poté vyrobte girlandy například lepením hvězd nebo planet z papíru na provázek. Pokud takové girlandy zavěsíte svisle, získáte pěkný závěs, který můžete zavěsit před zeď. Mimochodem, pozlátko je také vhodné jako dekorace na tematickou párty. Vše, co se třpytí, třpytí a září, lze použít k dekoraci.

Řemeslné nápady pro dětské narozeninové oslavy s mottem kosmos - rakety

Dekorační raketa

Zvláště pokud je prostor pro večírek dekorace určen pro narozeninovou oslavu dětí, raketa by neměla chybět. Na internetu jsou k dispozici skvělé šablony pro tisk, takže si rakety můžete vyrobit předem a použít je jako dekoraci na večírek. Pár raket si ale můžete s dětmi vyrobit i během samotné oslavy. Zde je nápad:

Potřebuješ:

 • Role papírového ručníku
 • Kartonový nebo hedvábný nebo krepový papír
 • Barevný papír
 • Lepidlo
 • nůžky
 • štětec
 • Akrylová barva
 • volitelně: třpytky, papírové hvězdičky, samolepky atd..

Na vesmírné párty dělejte s dětmi ruční práce - vyrobte si rakety sami z papíru

Rolku namalujte libovolnou barvou a vytvořte z papíru kužel a přilepte jej na jeden z konců role. Z lepenky pak můžete udělat „nohy“, které nejprve namalujete a poté připevníte k raketě řezáním do role. Ruční práce se stává ještě jednodušší, když místo nohou jednoduše několikrát složíte hedvábný papír, vložíte ho do role a mírně načechráte.

Tinker astronaut

Zvláště, když se slaví narozeniny s dětmi ve vesmíru, jsou v určitém okamžiku vyžadovány aktivity, aby se nenudily. Pár rukodělných projektů je pak skvělý nápad. A protože se jedná o vesmírnou párty, musí se drotované samozřejmě shodovat také s mottem. Astronaut je skvělý nápad. Co říkáte na tento nápad: nakreslete muže s helmou na papír a poté ho navrhněte pomocí vystřižených prvků ze samolepicí pěnové gumy.

Můžete ale také vystřihnout obdélníkový otvor z papírového talíře a poté jej použít jako masku (helmu astronauta). Další možnost najdete ve videu níže.

Nástěnný design, který odpovídá mottu

Uspořádejte vesmírnou párty pro narozeniny dětí s pozadím galaxie

Pokud chcete zvýraznit zeď za bufetem nebo vytvořit fotostěnu, před kterou se může každý vyfotit, můžete za tímto účelem předělat bílý list. Je jen na vás, zda použijete textilní nebo akrylovou barvu. Barvy dostatečně zřeďte, aby je pak bylo možné nanášet na list ve skvrnách a vytvářet plynulé přechody.

Návrh na večírek Star Wars s černým listem a hvězdami jako pozadím

Nakonec můžete pomocí štětce přidat bílé nebo světle žluté cákance hvězd. K tomu nemusíte ředit barvu. Můžete také malovat planety, měsíc nebo jiné vesmírné prvky, jako jsou padající hvězdy. Alternativně můžete použít černé nebo tmavě modré prostěradlo a pár neonových barev, které ve tmě září.

Minimalistické a černobílé v černé a bílé

Jednobarevné a minimalistické dekorace vesmírných párty v černé, bílé a šedé

Řekli jsme, že modrá a fialová jsou hlavní barvy, ale to samozřejmě neznamená, že nemůžete použít své vlastní interpretace prostoru pro dekorace vesmírných párty. Tato myšlenka v černé a bílé například vypadá velmi elegantně a atraktivně a je vhodná jak pro vesmírnou párty pro děti, tak pro galaktickou párty pro dospělé.

Oslavte galaktické narozeniny večírky „Two the Moon“

Mottoparty nápad a rčení k druhým narozeninám a se slovními hrami

Se slovními hrami můžete udělat téma, dekoraci nebo dort ještě zajímavější a originální. Tímto způsobem lze realizovat zejména oslavu narozenin Two-the-Moon, která je často vybírána ke 2. narozeninám dětí. Anglické slovo „to“ (zu / zum) se nahrazuje slovem „two“ (two). Protože obě slova zní stejně, vytváří to zábavnou hru se slovy. Nebo co s tím:

 • Jste mimo tento svět!
 • Love you two the Moon and back (I / we love you to the moon and back)
 • Jsi prostě galaktický!
 • Jsi můj / náš vesmír!

Další nápady

Nápad na dekoraci stěny stříbrnými papírovými deskami ve tvaru hvězd

Párty dekorace ve stříbrné barvě pro futuristickou atmosféru

Futuristická párty dekorace ve stříbře pro vesmírnou oslavu k narozeninám

Nápad na bílý dort

Narozeninový dort v bílé barvě s vesmírnou polevou se sypáním

Galaktické designové nápoje pro vesmírnou párty s potravinářským barvivem

Připravte nápoje galakticky pro vesmírnou párty s potravinářským barvivem

Ozdobte hvězdami

Balónkový věnec a hvězdy na ozdobu dezertního stolu

Zábavné dárkové tašky pro roboty

Motto až k měsíci - planetový věnec a dárkové tašky jako roboti

Dekorace stolu s metalickými kuličkami

Stolní dekorace pro vesmírnou párty s míčky

Originální dort se sladkostmi v metalické, růžové a modré barvě

Živý narozeninový dort zdobený sladkostmi v růžové, modré a zlaté barvě

Galaxy papírové talíře a hrnky

Krásné papírové talíře a poháry s potiskem galaxií na oslavu

Vyrobte si galaktický sliz sami

Oslavte trendy galaxie pro magický zážitek

Nápad na dekoraci na večírek pro dospělé

Vesmírná párty pro dospělé v modré a bílé s dorty se souhvězdími hvězd

Tématická párty na Měsíc s balónky a girlandami

Vesmírná párty v barvách oranžové, modré a stříbrné s ozdobou ze střapců a balónků

Dort se zrcadlovou glazurou s designem hvězdné oblohy

Galaktický dort se zrcadlovým zasklením a vesmírnými lízátky

Udělejte si galaktický popcorn sami s čokoládou a posypem

Vyrobte si galaktický popcorn sami z rozpuštěné čokolády a posypte