Dekorace a oslavy

Uspořádejte zahradní párty: S těmito tipy je úspěch zaručen!

Každý, kdo si může užít předností velké zahrady s terasou, asi napadlo, že si čas od času uspořádá pěknou letní párty s mnoha hosty. Jak ale vlastně s něčím takovým začít? Plánování je zde obzvláště důležité, aby nemohly nastat žádné nepředvídané problémy. S pouhými několika kroky vaše party určitě zůstane v myslích vašich návštěvníků po dlouhou dobu!

Uspořádejte zahradní párty: Krok 1. Napište pozvánky

Uspořádejte pozvánky na zahradní párty

Může to znít staromódně, ale ručně psané nebo alespoň vytištěné pozvánky dodávají vaší párty zvláštní nádech! Jejich barvu můžete změnit tak, aby odpovídala mottu. Výhodou je, že se hosté cítí příměji osloveni a pozvánku nelze v dnešní záplavě zpravodajských vln ztratit tak rychle jako e-mail nebo textová zpráva. Šance je tedy vyšší, že se objeví více hostů! Pozvánka by měla obsahovat všechny důležité informace o místě a čase a také obsahovat lhůtu pro přijetí nebo odmítnutí. V případě potřeby můžete také vytvořit uspořádání stolu pro lepší organizaci větších skupin.

Organizace zahradní párty: Krok 2. Jíst a pít

Garden party organizovat jídlo a pití

Co by to byla zahradní párty bez správného cateringu? Zjistěte předem o svých hostech a jejich stravovacích návycích, abyste se ujistili, že je pro každého něco. Jídlo můžete podávat například na krásném ručně vyrobeném Kameninové nádobí. Je k dispozici v různých vzorech a barvách a je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který přežije jeden nebo dva nárazy. Nejen, že vytváří jedinečnou atmosféru, ale také vás odlišuje od ostatních hostitelů a je mnohem udržitelnější alternativou než papírové desky.

Uspořádejte zahradní párty a servírujte nápoje

Saláty a prsty jsou zvláště vhodné pro velkou skupinu. Také dejte na stůl dostatek nápojů, ze kterých si můžete vybrat, aby nikdo z hostů necítil žízeň. Pokud máte možnost, můžete také použít gril k přípravě šťavnatého masa nebo zdravých zeleninových špízů. Navíc by neměly chybět omáčky a dipy.

Organizace zahradní párty: Krok 3. Správné prostředí

Zahradní párty svíčky na stole a květiny ve vázách

Místo pro oslavu by mělo být vhodné pro večírek. Musí být dostatečně velký, aby měl stoly a posezení pro všechny přítomné. Můžete také zapůsobit na své návštěvníky svými rostlinami na zahradě. Chcete -li to provést, měli byste o ně pečovat a odstranit plevele. Pomocí sekačky zkraťte trávníky na příslušnou délku.

V průběhu večera to nelze vyloučit Komáři nebo jiný hmyz bude rušit vaši párty. Ovládat to můžete například nastavením speciálních svíček, jejichž vůně otravná stvoření voní. Podobný účinek mají i některé rostliny.

Uspořádejte nápady na výzdobu zahradní párty pomocí lampiček

Dekoraci si můžete koupit nebo si ji vyrobit sami. Při výrobě lampionů, girland a dekorací stolu je zaručena zábava a kreativita! Stačí hledat něco, co odpovídá vašemu mottu, a držet se konkrétního barevného schématu.

Na co ještě při organizaci myslet

Zahradní párty s přáteli Tipy na přípravu

Informujte o večírku své sousedy předem, aby se necítili rušeni, nebo je pozvěte přímo. Kromě toho je důležité sledovat hlášení o počasí a mít připravené nouzové řešení, když prší.