Dekorace a oslavy

Styl krátké vlasy – 7 účesů pro pixie střih k napodobení

Každý, kdo si myslí, že pro ženskost je charakteristická pouze dlouhá, vlnitá hříva, se zcela mýlí. Krátké účesy vyvedou hezkou tvář a stále více žen si troufá na radikální změny. Od rašple-po bradu styl krátké vlasy a upravte si vlasy individuálně – romantické, skalnaté nebo minimalistické.

Styl krátkých vlasů -pixie-blond-ofina-melír

Styl krátkých vlasů – Pixie Cut a ikona nadčasového stylu Audrey Hepburn

Styl krátkých vlasů -pixie-audrey-hepburn-star-klasika

Nepochybně ze všech krátkých účesů je střih pixie nejoblíbenější. Byla to vynucená hollywoodská hvězda z 50.-60. let Audrey Hepburn. Krátký sestřih byl tehdy, je dodnes, symbolem nezávislosti, emancipace a sebevědomí žen, protože dlouhé, plné vlasy nic neskrývají. Pozornost diváka přitahují výrazné oči a krásné jemné tvary obličeje.

Stylové krátké vlasy – hvězdy s pixie střihem

Styl krátké vlasy -stars-pixie-rihanna-anne-hathaway

Tyto pixie krátké účesy promění každou ženu v téměř andělskou bytost a zvýrazní jemné rysy obličeje. Možná proto to v angličtině znamená elf. Vzhled zcela závisí na nositeli. Existuje ale tolik variací na klasický pixie střih, že sluší opravdu každé ženě. Hvězdy a celebrity z Hollywoodu experimentují s účesy a můžete od nich sbírat inspiraci.

Podřezaný účes pro ženy – 30+ nápadů, inspirací a tipů na styling!

Pixie Cut Hairstyle – účes pro sebevědomé ženy

Blond krátké účesy 2019 – vyberte si perfektní účes pro svůj typ

Styl krátkých vlasů – objem v zadní části hlavy

krátké vlasy-styl-instrukce-pixie-objem-zadní část hlavy

Klasický střih pixie se může lišit jak délkou, tak do určité míry i samotným sestřihem.Nejnovější verze je velmi krátká u krku a po stranách, dlouhá 2-3 centimetry. Vpředu, na temeni hlavy, jsou vlasy ostříhané do trojúhelníku a často se nosí delší. Tato přední část vlasů může být upravena jako třásně, jak se vám líbí.

Pixie Cut nebo Style Short Hair – Pokyny

short-hair-style-instructions-pixie-volume-natural-brunette

Při úpravě krátkých vlasů je velmi důležité zachovat přirozený objem, zejména v zadní části hlavy. Vlasy by neměly ležet ploché, ale kreativně stylizované nahoru, od kořínků, se strukturou a stojem. Nejlepší je udržet účes pružný a přirozeně padající. Efektu dosáhnete správným fénováním a pomocí stylingových triků.

Stylové krátké vlasy – přirozeně ženské

short-hair-styling-instructions-pixie-volume-natural

Při fénování používejte kulatá vlasová prsa a konečky prstů. Fénujte vždy směrem nahoru, aby se vytvořil přirozený objem. Pokud je to žádoucí, můžete na ještě mokré vlasy nanést objemovou pěnu a poté ji upravit. Stylingové produkty však obvykle vytvářejí matný vzhled, což u pixie není žádoucí. Vlasy by měly vypadat lesklé a zdravé. Proč si vybrat pečující výrobky, které dodávají extra lesk.

Styl krátké vlasy – horní vlasy na boku

short-hair-style-instructions-pixie-great-volume

Praktické jsou zejména krátké vlasy. Mohou být dokonale stylizovány během chvilky, ale mohou být také stylizovány různě pro večírek. Experimentujte s horními vlasy, s ofinou a vždy vytvořte vzhled na několik minut, pokud je fénujete jinak.

Upravte krátké vlasy – dejte do pořádku vrchní vlasy

short-hair-style-instructions-pixie-great-bangs

Nechte obličej otevřený a upravte horní vlasy na jednu stranu. Kulatým kartáčem vyfoukejte krouživým pohybem směrem ven. Použijte správné produkty, aby byl účes dlouhotrvající. Nemělo by působit strnule, ale spíše jemně a třpytivě. To vyžaduje výživné tuky, které obsahují vosk na vlasy nebo pomádu.

Upravte krátké vlasy a noste vrchní vlasy jako pony

krátké účesy-instrukce-pixie-ofina-bruneta

Při nanášení stylingových produktů si dejte pozor na přesné množství, protože se uvolní, až když ho smyjete. Trochu produktu vetřete mezi ruce a poté upravte prsty.

Upravte krátké vlasy – vlny na temeni hlavy

short-hair-style-instructions-pixie-waves-casual

Takto usilované vlny lze vykouzlit i s krátkými vlasy. Jako obvykle si zde kulma přijde na své. Vlasy by měly být zcela suché a aby účes déle vydržel, je nejlepší je předchozí den umýt. Pročešte horní vlasy dopředu, směrem k čelu a zachyťte pramen od špičky hlavy, abyste stočili kulmu.

Upravte krátké vlasy – udělejte si vlny pomocí kulmy

krátké vlasy-styling-návod-pixie-vlna-kulma

Dopřejte svému účesu dokonalou úpravu pomocí laku na vlasy s extra jiskrou. Kvalitativní výrobky také obsahují ochranná činidla, například proti UV záření. Při stříkání je důležité dodržovat vzdálenost 20 cm, aby se mlha na vlasy rovnoměrně rozložila. Poté vlasy krátce protřepejte vzhůru nohama a pěkně je upravte.

Styl krátké vlasy – ležérní vlny

short-hair-styling-instructions-make-pixie-waves-yourself

Tenké vlasy často ztrácí svůj objem po prvním nebo druhém dni po umytí, protože se v koříncích mastí. Osvěžte krátký sestřih, ale nejen stylingovým pudrem nebo suchým šamponem. Prášek ve velmi malém množství naneste na vlasovou linii. Příliš mnoho z toho způsobí, že její barva vlasů bude vypadat šedě.

Styl typický pro krátké vlasy 60. let

krátké vlasy-styl-instrukce-pixie-strana rozchod-elegantní

Přesný opak posledního účesu, krátké vlasy lze stylizovat rovně. Twiggy způsobil v 60. letech senzaci díky slavnému elegantnímu střihu pixie. Velmi konzervativní a přísný je perfektní účes pro oblíbený minimalistický nebo úhledný vysokoškolský vzhled. Lak na vlasy a vosk na vlasy jsou nutné jako fixační stylingové přípravky. Vybíráte si je podle struktury vlasů.

Styl krátkých vlasů – upravte střih pixie s rovným bočním dělením

krátké vlasy-styling-instrukce-pixie-strana-loučení-hladké

Elegantního efektu docílíte u krátkých vlasů, když buď máte rovné vlasy, nebo je nejprve narovnáte. Udělejte boční rozchod a začněte se narovnávat takto. Před tepelnou úpravou nezapomeňte vlasy chránit před teplem. To je velmi důležité pro zdravou strukturu vlasů, a to navzdory krátké délce vlasů.

Elegantní a elegantní kStylové krátké vlasy – hladké a lesklé s uhlazeným efektem

krátké vlasy-styl-instrukce-pixie-strana dělení-hladké-elegantní

Když máte vlasy v požadovaném tvaru, naneste na ruce trochu vosku na vlasy a několikrát je narovnejte rukama. Nastavte lak na vlasy pro extra lesk.

Pozpátku kStyl krátkých vlasů – jako hollywoodská hvězda Jennifer Lawrence v roce 2014

short-hair-styles-stars-jennifer-lawrence-volume

Hollywoodská herečka Jennifer Lawrence představila další stylový způsob stylingu pixie střihů na červeném koberci 2014, když měla velmi krátké vlasy. Tento účes je opravdu elegantní a velmi vhodný pro zvláštní příležitosti. Vlasy jsou ještě mokré vyfouknuty krok za krokem kulatým kartáčem a poté lehce zafixovány lakem na vlasy. Účes by měl vypadat velmi přirozeně, ne tuho nebo příliš stylově.

Asymetrické Upravte krátké vlasy – delší prameny na jedné straně nebo prodloužení

krátké vlasy-styl-pixie-asymetrické-prodloužení-ležérní

Asymetrický střih pixie je v současné době velmi trendy, protože vypadá opravdu ležérně a dobře se hodí pro mladé ženy, včetně teenagerů. Na jedné straně jsou ponechány delší prameny, které lze stylizovat různými způsoby. Volitelně je možné zapracovat rozšíření, která se používají v době přemostění dlouhé hřívy.

Efektivní kStyl krátkých vlasů – experimentujte s barvou a podříznutím

short-hair-styles-undercut-sidecut-pixie-color-orange

Pokud jde o krátce střihané vlasy, můžete experimentovat s barvou a výraznými pod- a sidecuty. Vlasy rychle rostou a jsou také pravidelně stříhány, čímž je obnovují a nepoškozují.

* Pixie-cut styl pokyny od Rafinerie 29