Dekorace a oslavy

Romantický interiér – vytvořte růžový pokoj!

růžový obývací pokoj

Buďte upřímní – pokud jste z jednoho růžový pokoj poslouchej, jsi vůči tomu impulzivní? Mnoho lidí si myslí, že růžová barva je vhodná pouze do školky a neumí si představit, že by měla růžovou barvu v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Tato barva připomíná panenky, stuhy nebo jiné dekorace, které jsou vhodné pro dítě. V každém případě je to jen pověra – růžová barva je nejen trendy, ale může také vypadat docela elegantně nebo dokonce funky – pokud je správně kombinována. Pokud chcete vyzdobit růžový pokoj, musíte se držet v určitých mezích. Podobně jako jiné nápadné barvy / oranžová, žlutá / růžová barva přitahuje pozornost každého – i světelné nuance jsou středem pozornosti designu, a proto je vhodné to s touto barvou nepřehánět. Místo toho s velkou pozorností můžete dát akcenty do růžové barvy.

Zařiďte růžový pokoj – dekorace

obývací pokoj s rozkládací pohovkou v růžové barvě

Další zlaté pravidlo, pokud ho máte růžový pokoj chcete ozdobit je kombinovat růžovou barvu s jinými neutrálními barvami. Oranžová, žlutá a růžová dohromady se do obývacího pokoje opravdu nehodí. Naproti tomu tmavě červeno-růžová směs vypadá velmi dobře a osvěžující kombinace jsou také purpurová, tmavě modrá a růžová.

Nastavte růžové pokoje – barevné kombinace

růžová toaletní stolek stojací lampa

Když jste si vybrali růžovou barvu pro velký kus nábytku / růžovou pohovku, křeslo nebo dokonce velké růžové závěsy /, potřebujete zbývající barvy v růžový pokoj zachovej neutrální. Jinými slovy, pokud zvolíte růžovou sedací soupravu, musíte stěny vymalovat béžovou, šedou nebo bílou barvou. Podobně, pokud dáte konferenční stolek do růžové barvy, zbytek nábytku by měl být černý, šedý nebo bílý.

A jako poslední rada – nechte se unést růžový pokoj nenechat se odradit. Tato barva přichází v mnoha odstínech a nemusí být nutně spojena pouze s dívčími pokoji. Některé z nejstylovějších domů na světě mají také akcenty růžové.

Růžové stěny v ložnici

růžová barva na zeď ložnice eklektický styl

Luxusní interiér – kuchyň

Luxusní kuchyňské růžové akcenty

Lesklá růžová kuchyně

lesklá růžová kuchyňská linka

Růžové barevné tapety

obývací pokoj s růžovým křeslem

Elegantní růžové křeslo

růžová židle-moderní-skandinávský-design