Dekorace a oslavy

Pokud si tyto kostýmy pro venku vyrobíte sami, zaručeně vám nebude zima

Každý ví, že v Německu je během karnevalu stále zima. A to samozřejmě také ovlivňuje výběr kostýmu. Zvláště když se karnevalová párty koná v čerstvé místnosti nebo dokonce venku, je vyžadován karnevalový kostým, který vás zahřeje. Nebo možná hledáte teplé kostýmy na stěhování? Zvláště pokud si chcete vyrobit kostýmy pro sebe, můžete správnou věc najít velmi rychle.

Vytvořte si vlastní kostýmy pro volný čas - vtipné nápady, které vás zahřejí

K tomu je ale potřeba kreativita a kdo ji nemá, těší se na pár návrhů a nápadů. Rádi bychom vám je dnes ukázali. Dali jsme dohromady pár skvělých návrhů na teplé kostýmy do přírody, z nichž některé mohou být vhodné právě pro vás. Podívejte se, jak snadné je vyrobit si vlastní venkovní kostýmy pro děti i dospělé!

Vyrobte si kostýmy pro sebe – kostýmy zvířat na chladný karneval v Německu

Vytvořte si vlastní kostýmy pro venku - zvířata z kombinéz jsou teplé oblečení

Domácí zvířecí kostýmy jsou skvělý nápad, pokud si chcete vyrobit kostýmy pro sebe, protože pro většinu z nich můžete jednoduše obléknout kombinézu přes běžné oblečení (alternativně dvoudílný oblek nebo svetr). Zbytek tvoří správné příslušenství. Pokud se chcete například obléknout jako lev, pořiďte si béžovou nebo světle hnědou plyšovou kombinézu. Použijte šedou pro slona, ​​bílou pro ledního medvěda, černou pro pantera atd..

Vytvořte si vlastní kostýmy pro venkovní použití s ​​tlustými mikinami pro kostýmy zvířat

Kapuce je v mnoha případech výhodná, protože pomocí ní můžete připevnit uši, rohy, parohy nebo jiné prvky. A co víc, kapuce vám zároveň zahřeje hlavu. Inspirujte se našimi průvodci kostýmy zvířat. Jsou mezi nimi opravdu vtipné kostýmy!

Nápady na kostýmy Mardi Gras – kostým na poslední chvíli pro lva

Vyrobte si kostýmy pro sebe - lva ze žlutého oblečení a hnědých balónků pro hřívu

Co říkáte na tento kostým lva, který je vhodný i pro venkovní karnevalové kostýmy? Kromě žlutého oblečení potřebujete jen trochu béžové, žluté a hnědé plsti a malé prodloužené balónky v hnědé barvě, pokud chcete vyrábět tyto druhy kostýmů pro sebe. Také je potřeba delší žlutý balón pro ocas.

Vyrobte si legrační lví kostýmy pro venkovní použití s ​​balónky

Nafoukněte několik balónků. U ocasu přivažte krátký hnědý k dlouhému žlutému. Z plsti vystřihněte dva větší žluté a dva menší hnědé kruhy, hnědé nalepte na žluté a přeložte do středu. Záhyb zafixujte horkým lepidlem. Toto zalomení vytváří 3D vzhled. Podél vnějšího okraje kapoty nalepte oboustrannou lepicí pásku, na kterou poté připevníte hnědé balónky.

Vytvořte si vlastní venkovní kostýmy pro děti i dospělé - slona a geparda se sametovým oblekem

Chcete-li to provést, nejprve naneste oboustranný lepicí bod na balónky na straně bez uzlu a poté je připevněte na lepicí pásku. Nakonec připojte také lví uši. K tomu můžete také použít horké lepidlo. Z béžové / světle hnědé plsti vystřihněte elypse, jednou ji nařízněte a přilepte na obě strany břicha horkým lepidlem nebo lepidlem na textil. Pomocí zavíracího špendlíku připevněte ocas k zádům tak, že jej prostrčíte uzlem balónu.

Vytvořte si vlastní kostýmy pro volný čas – Mary Poppins

Vytvořte si vlastní kostýmy pro venku s kabátem - Mary Poppins s kloboukem

Vzhledem k tomu, že Mary Poppins ve filmu nosí různé oblečení, máte docela velký výběr variant: Jen bílá halenka s dlouhým rukávem s černou sukní a černými punčochami ke kostýmu uvnitř nebo s jakýmkoli kabátem venku. Kabát může být také jakékoli barvy, ale měl by vypadat elegantně a pokud možno retro. Existuje však pár doplňků, které by rozhodně neměly chybět, aby postava, kterou chcete vylíčit, byla okamžitě rozpoznatelná:

 • deštník
 • červený motýlek / motýlek / šátek
 • víčko
 • Kabelka nebo malý kufr

Kabáty vás zahřejí a jsou perfektním oblečením pro Mardi Gras v zimě

Nebojte se hrát si s oblečením pro případ, že byste chtěli použít něco, co už máte ve skříni. Například místo kabátu a midi sukně je vhodná i dlouhá sukně s blejzrem. Stále si nejste jisti? Pak máte důvod podívat se na remake a najít svůj oblíbený outfit, který si pak můžete vyrobit sami pro kostýmy venku!

Nápad na kostým Mardi Gras s blejzrem a dlouhou sukní pro Mary Poppins

Nápady na karnevalové kostýmy – Willy Wonka jako hřejivý karnevalový kostým

Willy Wonka se sametovým sakem nebo kabátem v lila, fialové nebo růžové barvě

Nezáleží na tom, zda si vyberete Willyho Wonku z původní filmové adaptace nebo z předělání s Johnnym Deppem, protože v obou verzích nosí Wonka sametový kabát, který vás zahřeje. Ideální nápad, pokud si chcete vytvořit vlastní kostýmy pro venkovní použití. Také potřebujete:

 • víčko
 • stuha
 • Vycházková hůl
 • barevná pánská vesta
 • volitelně: rukavice a sluneční brýle (u varianty Johnny Depp)

Willy Wonka ze staré filmové verze s vycházkovou hůlkou, čepicí a kabátem

Kabát lze také nahradit blejzrem. Paruka může být užitečná, ale není vyžadována. V závislosti na venkovní teplotě můžete pod vestu nosit jakékoli jiné oblečení, aby vám bylo teplo. Kvůli kabátu to nebude vidět.

Vyrobte si astronauty jako kostýmy pro venkovní použití

Nápad na karnevalový kostým pro děti i dospělé - astronaut s kombinézou a páskou

 • Celkově (nejlépe větší než obvykle)
 • gumové holínky
 • Rukavice z gumy nebo imitace kůže
 • Barva ve spreji ve stříbře
 • šedá páska
 • volitelně: velké plastové koule a pěna na helmu, smirkový papír, lepidlo ve spreji

Vyrobte si kosmonautské obleky na karneval se stříbrnou páskou

Boty a rukavice nastříkejte stříbrnou barvou (pokud možno venku) a dejte stranou, aby uschly. Poté na kombinézu nalepte lepicí pásku. Pokud chcete vytvořit nějakou texturu, můžete pod pásku také lepit vlněné nitě. Astronautský oblek tak nebude příliš kluzký. Postupně se propracujte po kouscích, ale nelepte pásku přes zip, aby bylo možné kombinézu stále otevřít.

Spropitné: Mějte na paměti, že kombinéza vás díky pásku opravdu velmi zahřeje. Dále je také o něco užší, a proto se doporučuje větší velikost. Aby mohl vzduch celkově lépe cirkulovat, můžete také přidat několik štěrbin v oblasti paží a nohou.

Vyrobte si vlastní přilbu na karnevalové kostýmy

Tinker doplňky na karneval - nápad a návod na kosmonautskou helmu

Pokud chcete používat přilbu, nemusí být nutně nasazena. Lze jej také nosit pod paží jako doplněk ke kostýmu. To je obzvláště výhodné, pokud si chcete sami vyrobit kostým na poslední chvíli. Abyste si ji oblékli, musíte nejprve zvětšit otvor (dostatečně velký, aby se při nošení dovnitř dostalo dost vzduchu) a okraj dobře obrousit, protože po řezání bude ostrý. Všude také můžete vrtat pomocí vrtáku.

Poté vyrobte límec z pěny a změřte obvod otvoru. Hotové prvky nejprve nastříkejte stříbrnou barvou ve spreji a poté je k sobě fixujete lepidlem ve spreji a poté na kouli. Pomocí pásky lze držet na místě, dokud lepidlo nezaschne.

Vyrobte si bláznivé kostýmy pro sebe – strašák

Vtipní strašáci v džínách a kostkované košili - maskování normálním oblečením

Džíny a košile jsou základem tohoto kostýmu. Kromě toho je tu samozřejmě také slaměný klobouk nebo jiný klobouk. To, co si vezmete pod sebe, je na vás, takže strašáci jsou perfektní jako pouliční karnevalové kostýmy. Ve skutečnosti, pokud si například pod tričko obléknete tlustý svetr, vzhled se stane ještě autentičtějším, protože strašáci jsou také bohatě naplněni slámou.

Husté oblečení pro strašáka a tipy pro líčení

Pokud mají džíny slzy, díry nebo skvrny, tím lépe. Dungarees jsou ještě lepší. Pokud chcete, můžete na rukávy a nohavice přidat slámu (nebo vlněné nitě, které napodobují slámu). Důležitý je také make-up. Prodlužte ústa namalovanými švy a černým make-upem natřete dlouhé řasy na spodní víčko. Červené tváře a nos jsou také součástí, pokud chcete dělat strašáky jako kostýmy pro sebe.

Karnevalový kostým DIY – Frodo z “Pána prstenů”

Kostým Frodo s kutilským pláštěm z plsti

 • zelená plsť
 • Dřevěný prsten (např. Na záclony nebo ubrousky)
 • zlatá barva ve spreji
 • zlatý řetízek nebo stužka
 • Brož ve tvaru listu
 • Vesta, košile, kalhoty

Jednoduchý karnevalový kostým hobit s odpovídajícím příslušenstvím

Z plstěné látky ušijte krátkou pelerínu. Na internetu je mnoho vzorů a návodů pro kutily, které můžete použít a velmi snadno se šijí. Nastříkejte dřevěný prsten zlatou barvou. A s tím už máte přípravy za sebou. Oblečte si košili, vestu a kalhoty a oblékněte pelerínu, která vás příjemně zahřeje. Ideální nápad, pokud si chcete vytvořit vlastní kostýmy pro venkovní použití! Prsten nosíte na krku a pláštěm ozdobíte brož.

Nápady na kreativní kostýmy s pláštěm nebo maskováním

Nápady na kostýmy s pláštěnkami nebo plášti, které vás zahřejí - Červená Karkulka, Batman, Rytíř

Mimochodem, pro chladné dny je vhodný jakýkoli typ kostýmu, který vyžaduje maskování. Je to proto, že vás zahřeje, než byste si mohli myslet. To samé platí pro kožešiny a další kabáty. Dali jsme dohromady několik klasik, ale také více originálních nápadů, které si můžete vybrat, pokud si chcete vyrobit kostýmy pro venkovní použití sami v následujícím seznamu:

 • Červená Karkulka
 • Bat-man
 • čarodějnice
 • Čaroděj (např. Harry Potter)
 • Cruella de Vil
 • upír
 • Vikingové
 • Král královna
 • Rytíř
 • Magneto od X-Mana
 • kmotra víl z Popelky

Vyrobte si dětské kostýmy sami – teplé karnevalové kostýmy pro ženy a dívky

Oblečte se jako jednorožec s tímto návodem na teplé karnevalové kostýmy na pouliční karneval

Jednorožec je velmi oblíbené mystické zvíře, které je velmi oblíbené nejen u dětí, ale i u žen. Pokud hledáte hřejivý karnevalový kostým pro ženy nebo děti, můžete o něm uvažovat a vyrobit si zvířata jako kostýmy pro sebe. Ve videu níže pro vás máme skvělé návody bez šití, které snadno zvládnou i začátečníci.

Aby vás kostým opravdu zahřál, je nejlepší použít oblek, který je buď extra silný, nebo pod nějž nosíte silné oblečení. Budete také potřebovat velké peří boa na hřívu a ocas a malé na roh, bílou a růžovou plsť, zavírací špendlíky, nůžky a horké lepidlo. Místo péřových boa můžete také použít barevné vlněné nitě nebo proužky tylu a přilepit je k bílému oblečení.

Vyrobte si vtipné karnevalové kostýmy sami – Oreo pro kostým partnera

Nápad na přestrojení na karneval nebo Halloween - Oreo pro přátele a milence

Bílé svetry nebo svetry, bílé klobouky a černé kalhoty (nebo stejně bílé) jsou oděvy, které potřebujete, pokud si chcete vyrobit jednoduché, černobílé kostýmy pro sebe. Také získáte:

 • lepenka
 • řezačka
 • papír
 • černá barva ve spreji
 • oboustranná páska nebo horké lepidlo
 • bílý fix

Kreativní partnerský kostým v černé a bílé - DIY sušenky Oreo

Nejprve si z papíru vystřihněte velkou kulatou šablonu. Jako šablonu si vezměte například misku. Pomocí této šablony pak přenesete na karton dva stejně velké kruhy, které následně vyříznete řezačkou na vhodný povrch. Poté venku nastříkejte kruhy sprejem a nechte zaschnout.

Vyrobte oreo sušenky z lepenky, pěny nebo polystyrenu a bílého svetru

Poté je vyžadována trocha kreativity, protože nyní musíte pomocí bílého fixu přenést typické oreo vzory na nyní černý karton. Ale nemusí to být dokonalé. Hotové „sušenky“ poté přilepte na svetry. Jakmile se obejmete, obě sušenky se spojí a vytvoří oblíbenou dvojitou sušenku. A jak všichni víme, mazlení vás zahřeje. Opravdu vtipné kostýmy, že??

Spropitné: Sušenky můžete také vyrobit z pěny nebo polystyrenu. Ale protože jsou těžší, měli byste na ně nasadit stuhy a použít je k jejich navlékání.