Dekorace a oslavy

Oslavte Silvestra – skvělé nápady pro úspěšnou dekoraci

Silvestrovská oslava Nápady na výzdobu stolu Zlaté pruhy

Jakmile Vánoce skončí, trvají jen pár dní a další festival je za dveřmi. Na Nový rok mnoho lidí využívá této příležitosti a chce oslavit Silvestra s rodinou a přáteli. Samozřejmě zde nesmí chybět ohňostroj, raclette, fondue a sklenka sektu. Minimálně stejně důležitá je však odpovídající dekorace, která se v některých detailech výrazně liší od předchozích vánočních ozdob. Na Silvestra je mnoho domácností modernějších a okouzlujících než o Vánocích, kde tradice a pohodlí hrály důležitou roli. Také v oblasti výzdoby mohou být hosté sebevědomě vítáni třpytivou veselostí Silvestra.

Oslavte Silvestr – přijměte Nový rok s třpytkami a půvabem

Oslavte nový rok šampaňské-láhev-ozdoba-zlato-růžová

Dekorace na Silvestra může být moderní a okouzlující. Konečně na začátku nového roku se na obloze třpytí i barevný ohňostroj. Vzhledem k tomu, že vánoční dekorace jsou na Silvestra ve většině bytů stále umístěny v obývacích pokojích, je výzdoba na Silvestra koncentrovanější na jídelním stole. Zde se slaví v dobré společnosti, což lze podtrhnout typickými dekorativními předměty.

Všechny dekorativní předměty, které se třpytí a lesknou, skvěle ladí se slavnostně vyzdobeným stolem na Silvestra. Patří mezi ně například:

– dekorativní krystaly

– lesklé stužky

– vysoce lesklé svícny a květinové vázy

– Ozdobné předměty ze skla nebo stříbra

Tyto okouzlující dekorativní detaily si přijdou na své, když se obejdete bez klasického bílého ubrusu. Na Silvestra může ubrus sebevědomě nabrat úplně jinou barvu. Černá, fialová nebo bordová červená jsou ideální pro zábavná kola až do pozdních nočních hodin. Pokud nechcete kupovat nový ubrus a dáváte přednost osvědčenému bílému modelu, můžete vytvořit prostírání pomocí akcentů tmavé barvy. Nyní jsou k dispozici v mnoha barvách, jako je stříbrná, šedá nebo černá. Prostírání lze umístit buď na jednotlivá místa, nebo zvýraznit střed uprostřed stolu. Kromě toho je použití prostírání rozumným opatřením, pokud má být ve středu stolu gril na raclette. Kapající tuk neznečistí ubrus a lze jej po párty jednoduše setřít. Podle nabídek ve Witt-Weiden Taková prostírání jsou k dispozici za zhruba 10 eur a v mnoha barvách, které také dobře vypadají v silvestrovských ozdobách.

U sedadel hostů efekt dekorace podtrhuje lesklý porcelán, stříbro a sklo. Podtrhují to ubrousky ve speciální barvě, jako je stříbrná nebo černá. Pokud chcete dát své vlastní dekoraci láskyplný a pohostinný nádech, můžete na každé místo dát malé marcipánové prase nebo nočník se šťastným jetelem, které si hosté mohou po večírku odnést domů.

Oslava Silvestra – zaměřte se na ohňostroj

Silvestr-slavit-stůl-dekorace-nápad-slavnostně-uspořádat

Jak již bylo zmíněno, podle vzoru ohňostroje je navržena krásná silvestrovská dekorace. Každý, kdo už přinesl na stůl spoustu lesku a jiskření, může u ohňostroje dát velmi zvláštní roli u stolu. Skutečné rakety a petardy zde samozřejmě nejsou na místě, protože se nesmí v bytě zapalovat. Rovněž by neměly být používány jako ozdobné předměty, protože samovznícení – například ze svíčky nebo horké mřížky raclette – může způsobit obrovské škody.

Zatímco „skutečný“ ohňostroj je určen k použití pod širým nebem, hostitelé mohou používat domácí ohňostroj Sušenky Přineste na večírek atmosféru večírku. Tyto bonbóny jsou skvělým nápadem na silvestrovskou párty z různých důvodů.

Oslava Silvestra – dekorace venku

Silvestrovské oslavy-mimo-nápady-tipy-zdobení sklenic na šampaňské

Protože se všichni o půlnoci scházejí na zahradě, aby pozdravili Nový rok, vyplatí se zde také vytvořit vhodnou dekoraci. Abyste svým vlastním hostům nabídli útulnou atmosféru, stojí za to postavit si stojící stůl. Každý si zde může odložit skleničky na šampaňské a plně se soustředit na ohňostroj. V závislosti na počasí by měla být k dispozici také střecha. Široký deštník nebo malý pavilon jsou ideální pro to, abyste hostům nabídli suché a útulné místo. V tomto ohledu je však důležité, aby se ohňostroje neodkládaly poblíž obrazovky nebo pavilonu, aby se předešlo požáru nebo zranění osob.

Ve výzdobě jídelního stolu lze pokračovat na vysokém stole. Ozdobné krystaly a lesklé stuhy také tvoří pěkný soubor na malém stole, na který se hosté rádi dívají. Ti, kteří chtějí probudit trochu svátečnější pocity, rozdávají hostům prskavky a na zahradě staví pochodně. Malé plameny koupou zahradu v útulném světle a dodávají uvnitř alespoň trochu tepla.

Oslava Silvestra – slavnostní výzdoba ve zlaté a růžové barvě

Oslavte Silvestr Slavnostní výzdoba stolu-Koktejl-Večírek-Uspořádejte

Oslavte Silvestra – dekorace stolu v jemném barevném schématu

Oslavte novoroční výzdobu stolu-svátečně-udělejte si to sami

Slavnostní výzdoba stolu na Silvestra – šťastný nový rok věnec

Silvestrovské oslavy-černá-bílá-zlatá-ozdoba

Zlaté třpytivé detaily na stole

Nástěnné hodiny na oslavu silvestrovského stolu s dekorací stolu