Dekorace a oslavy

Oslavte den Galentina: Nejlepší nápady pro nezapomenutelný dívčí večer!

Únor je známý jako měsíc lásky a za pár dní to bude znovu – Valentýn je za dveřmi. Neexistuje snad žádný jiný svátek, kde by se duchové tolik prolínali – buď se slaví naplno a vy už minimálně měsíc hledáte perfektní dárek pro svého partnera, nebo ho z duše nesnášíte. Pro většinu nezadaných je to nejobávanější období v roce – mnohokrát máme pocit, že každý kromě nás je ve šťastném vztahu. Ale co když už jsi našel lásku? Ve svém nejlepším příteli? Koneckonců, jen málokdo vás zná stejně dobře jako osobu, které můžete kdykoli všechno svěřit. Slyšeli jste o dni Galentina? Koná se 13. února a v Americe se již dlouho stává tradicí. Tento den je o tom, mít se s našimi dívkami dobře a oslavit naše přátelství! Udělejte tedy letos něco speciálního a zjistěte zde, jak můžete oslavit Galentin den!

jaké jsou tipy na plánování brunche na den svatého Valentýna

Galentin den se slaví 13. února, den před Valentýnem. Jen shromážděte dívky, dopřejte si pár koktejlů a něco chutného a dobře se bavte – nezní to jako ideální den? Protože buďme upřímní – můžeme žít bez partnerů, ale bez našich přátel jsme prostě ztraceni. Koneckonců jsou to oni, kdo nás podporuje ve všech vzestupech a pádech, které život přináší, a jsou tu vždy pro nás, bez ohledu na to, jak těžké věci jsou. I když byl svátek původně určen ženám, mohou jej samozřejmě slavit i muži, protože i oni ve svém životě potřebují přátele. Koneckonců, láska k našim přátelům není otázkou pohlaví.

Co je to vlastně Galentin den a jak svátek vznikl?

Uspořádejte tipy na večer pro dívky Oslavte Den Galentines

Galentin den se stal známým díky sérii „Parky a rekreace“, kdy postava seriálu Leslie Knope vysvětluje svůj vynález: „Vždy 13. února necháváme s mými dívkami naše muže doma a dáváme plný plyn.“ Termín je kombinací Valentýna a slova „Gal“ – anglického slova pro přítelkyni. Tento svátek je o oslavě jedinečného pouta, které máme s našimi nejlepšími přáteli – ať už jsme ve vztahu nebo ne. Galentin den je smyšlený svátek (nejsou všechny svátky?), Ale i tak by to byl skvělý doplněk do našeho kalendáře. Galentin den můžete oslavit, jak chcete – ať už tanec, karaoke večer, filmový večer nebo párty ve spánku – vše je povoleno! Pokud byl únor letos běžným měsícem, navrhli bychom, abyste se oblékli a vyrazili ven. Uprostřed výluky to bohužel nepřichází v úvahu. Ale nepropadejte panice – s našimi skvělými nápady můžete stále oslavit své přátelství a užít si spoustu zábavy!

Vyberte si téma pro svoji párty

Holky večer venku, tipy na párty pro Galentinky

S našimi dívkami se vždy bavíme, ale 13. února to musí být něco velmi zvláštního. Pokud chcete oslavit den Galentina, pak musíte absolutně vymyslet skvělé téma – protože jedině tak se stane večer nezapomenutelným. Výběr konkrétního hesla vám umožní soustředit se na ty nejmenší detaily a dekorace a učinit setkání ještě napínavějším a zábavnějším. Se svým nejlepším přítelem se vždy cítíme jako doma. Co třeba klasický spánek? Jen vklouzněte do pohodlného pyžama, lehněte si na gauč a smějte se a pomlouvejte a kecejte o všemožných věcech. Nebo vám chybí restaurace a diskotéky? Poté požádejte své dívky, aby si oblékly své nejkrásnější šaty a vysoké podpatky a podle toho se nalíčily. Ze srandy položte červený koberec a přivítejte je sklenkou sektu.

Oslavte den Galentina: Navštivte kurz vaření a organizujte ochutnávku vín

co podávat na brunch doma oslavit den Galentina

Co by nemělo chybět na dívčím večeru? Dobré jídlo a lahodné nápoje, samozřejmě! Místo objednání něčeho z pizzerie za rohem posuňte Galentine’s Day na další úroveň a zúčastněte se virtuální hodiny vaření! Ať už sushi, těstoviny nebo lahodné dezerty – výběr je obrovský a skvělá příležitost naučit se něco nového. Společné vaření je také zábava a nabízí spoustu prostoru pro zábavné konverzace. Udělejte věci ještě zajímavějšími a uspořádejte malou soutěž ve vaření s neznámými přísadami, abyste zjistili, kdo je v kuchyni nejkreativnější. Nikdy nemáte dost vína? Stejně jako víno se přátelství časem zlepšuje. Navštivte své přátelství s jedním Ochutnávka vína doma na. K tomu nemusíte být profesionální someliéři – stačí, když si každý užije pití vína a objevování nových chutí. A abyste nepili nalačno a mohli si zítra připomenout Galentin den, nezapomeňte na svačiny. Čokoláda, pěkně naaranžovaný sýrový talíř a předkrmy dokonale dotvářejí zážitek z vína.

Uspořádejte herní večer

Galentine den oslavuje tipy, dívky večer nápady domů

Naše nejlepší kamarádka nás obvykle zná nejlépe a my jí můžeme svěřit svá největší tajemství. A přesto jsou společenské hry jako „Truth or Dare“ skvělým způsobem, jak přidat dívčím večerům dynamiku. Nebo co kdybyste se podívali, jak dobře se znáte? Každý z vás napíše 10 otázek o sobě se čtyřmi možnými odpověďmi na každou otázku. Poté si navzájem položte otázky a napište své odpovědi. Až budete hotovi, spočítejte, kdo správně zodpověděl většinu otázek a vítěz získá láhev šampaňského.

Co třeba dívčí bleší trh?

Plánování dívčího večera doma Tipy na oslavu Galentinho dne

Všechny ženy na světě znají problém: ve skříních nám visí tolik oblečení, že jsme ho už roky nenosily, ale je prostě příliš dobré ho vyhodit. Proč tedy neslavit Galentin den uspořádáním vlastního blešího trhu? Každý z vás by si měl vytáhnout šatník a vzít si s sebou již vytříděné části. Vždy vám připadaly černé šaty vaší přítelkyně super šik? Kdo ví – možná budete mít štěstí a nakonec ho získáte. Aby byl večer ještě zábavnější, můžete z místnosti udělat módní přehlídku a kousky, které jste si přinesli, představit písničce. A když jsme ve fázi stylingu: Galentine’s Day by byl ideální čas vyzkoušet několik nových líčení a trendů krásy, na které byste jinak neměli čas. Make up podle tutoriálu na YouTube, vyzkoušejte složité vzory nehtů – můžete si navzájem pomáhat a společně se smát svým neštěstím.

Filmovým večerem neuděláte chybu

Den svatého Galentina oslavující nápady na tipy na večerní domácí dívky

Většinu uplynulého roku jste pravděpodobně strávili v pyžamu nebo teplácích. Proč by to mělo být 13. února jinak? Udělejte si pohodlí na gauči a uspořádejte klidný filmový večer. Kýčovité, romantické komedie jsou prostě součástí dívčí noci! Udělejte z toho malou hru společným sledováním milostného dramatu a kdo začne plakat jako první, prohrál.

Oslavte Den Galentina a uspořádejte zábavný karaoke večer

Dívky večer ven nápady domů Galentine tipy na párty

Karaoke párty s našimi nejlepšími přáteli ve vašem vlastním domě bude velká zábava, věřte nám! K tomu nutně nepotřebujete herní konzoli – notebook nebo počítač bude fungovat dobře. Nemáte mikrofony? Pak už jen vezměte lahvičku deodorantu! Bez ohledu na to, zda jde o pop, hard rock, hip hop nebo nejnovější hity – na internetu jistě najdete tu správnou píseň pro každého z vás! Jste vy a vaše dívky velkými fanoušky „Dancing with the Stars“? Pak se přihlaste k jednomu virtuální taneční kurz a připravte se na nezapomenutelný den Galentina! Tanec prospívá naší duši a zbavuje nás napětí a stresu. Dalším skvělým způsobem, jak večer ozvláštnit, by bylo vyzkoušet si nové trendy TikTok a zábavné choreografie.

Další skvělé a vtipné nápady pro perfektní den Galentina!

Den svatého Galentina oslavuje večerní nápady dívek domů

  • Udělejte si malý výlet – Jen proto, že jsou restaurace a bary zavřené, neznamená to, že musíte strávit Galentine’s Day doma. Vydejte se na celodenní výlet a prozkoumejte ulice malého města, které jste vždy chtěli navštívit.
  • Nechte se hýčkat – Společný relax je skvělý způsob, jak společně strávit Galentin den. Dopřejte si nádherný wellness den doma! Dejte si koupel nohou, domácí masku na obličej nebo si navzájem masírujte záda. Užijte si sklenku vína a dívčí večer má úspěch!
  • Funny Selfies – Je pravda, že všichni máme stovky selfie s našimi dívkami. Nejde však o to, vypadat šik, naopak – skupinové selfie by mělo být co nejvíce neobvyklé a vtipné. Pokud jste například levák, použijte make-up pomocí pravé ruky. Nebo zkuste zábavný účes – prostě se zblázněte, jak chcete. Pokaždé, když se podíváte na fotografii, budete se znovu smát!
  • Pište si milostné dopisy – I když to pravděpodobně děláte dost často, Galentine’s Day je ideální příležitostí, jak říct našim přátelům, proč je tak milujeme.
  • Goodie Bags – Chtěli byste dát svým dívkám něco malého na dovolenou? Pak popadněte malé tašky a naplňte je všemi věcmi, které vaše přítelkyně milují.

Valentýnský dárek pro nejlepšího přítele oslavující den Galentina

Dekorace a oslavy

Oslavte den Galentina: Nejlepší nápady pro nezapomenutelný dívčí večer!

Únor je známý jako měsíc lásky a za pár dní to bude znovu – Valentýn je za dveřmi. Neexistuje snad žádný jiný svátek, kde by se duchové tolik prolínali – buď se slaví naplno a vy už minimálně měsíc hledáte perfektní dárek pro svého partnera, nebo ho z duše nesnášíte. Pro většinu nezadaných je to nejobávanější období v roce – mnohokrát máme pocit, že každý kromě nás je ve šťastném vztahu. Ale co když už jsi našel lásku? Ve svém nejlepším příteli? Koneckonců, jen málokdo vás zná stejně dobře jako osobu, které můžete kdykoli všechno svěřit. Slyšeli jste o dni Galentina? Koná se 13. února a v Americe se již dlouho stává tradicí. Tento den je o tom, mít se s našimi dívkami dobře a oslavit naše přátelství! Udělejte tedy letos něco speciálního a zjistěte zde, jak můžete oslavit Galentin den!

jaké jsou tipy na plánování brunche na den svatého Valentýna

Galentin den se slaví 13. února, den před Valentýnem. Jen shromážděte dívky, dopřejte si pár koktejlů a něco chutného a dobře se bavte – nezní to jako ideální den? Protože buďme upřímní – můžeme žít bez partnerů, ale bez našich přátel jsme prostě ztraceni. Koneckonců jsou to oni, kdo nás podporuje ve všech vzestupech a pádech, které život přináší, a jsou tu vždy pro nás, bez ohledu na to, jak těžké věci jsou. I když byl svátek původně určen ženám, mohou jej samozřejmě slavit i muži, protože i oni ve svém životě potřebují přátele. Koneckonců, láska k našim přátelům není otázkou pohlaví.

Co je to vlastně Galentin den a jak svátek vznikl?

Uspořádejte tipy na večer pro dívky Oslavte Den Galentines

Galentin den se stal známým díky sérii „Parky a rekreace“, kdy postava seriálu Leslie Knope vysvětluje svůj vynález: „Vždy 13. února necháváme s mými dívkami naše muže doma a dáváme plný plyn.“ Termín je kombinací Valentýna a slova „Gal“ – anglického slova pro přítelkyni. Tento svátek je o oslavě jedinečného pouta, které máme s našimi nejlepšími přáteli – ať už jsme ve vztahu nebo ne. Galentin den je smyšlený svátek (nejsou všechny svátky?), Ale i tak by to byl skvělý doplněk do našeho kalendáře. Galentin den můžete oslavit, jak chcete – ať už tanec, karaoke večer, filmový večer nebo párty ve spánku – vše je povoleno! Pokud byl únor letos běžným měsícem, navrhli bychom, abyste se oblékli a vyrazili ven. Uprostřed výluky to bohužel nepřichází v úvahu. Ale nepropadejte panice – s našimi skvělými nápady můžete stále oslavit své přátelství a užít si spoustu zábavy!

Vyberte si téma pro svoji párty

Holky večer venku, tipy na párty pro Galentinky

S našimi dívkami se vždy bavíme, ale 13. února to musí být něco velmi zvláštního. Pokud chcete oslavit den Galentina, pak musíte absolutně vymyslet skvělé téma – protože jedině tak se stane večer nezapomenutelným. Výběr konkrétního hesla vám umožní soustředit se na ty nejmenší detaily a dekorace a učinit setkání ještě napínavějším a zábavnějším. Se svým nejlepším přítelem se vždy cítíme jako doma. Co třeba klasický spánek? Jen vklouzněte do pohodlného pyžama, lehněte si na gauč a smějte se a pomlouvejte a kecejte o všemožných věcech. Nebo vám chybí restaurace a diskotéky? Poté požádejte své dívky, aby si oblékly své nejkrásnější šaty a vysoké podpatky a podle toho se nalíčily. Ze srandy položte červený koberec a přivítejte je sklenkou sektu.

Oslavte den Galentina: Navštivte kurz vaření a organizujte ochutnávku vín

co podávat na brunch doma oslavit den Galentina

Co by nemělo chybět na dívčím večeru? Dobré jídlo a lahodné nápoje, samozřejmě! Místo objednání něčeho z pizzerie za rohem posuňte Galentine’s Day na další úroveň a zúčastněte se virtuální hodiny vaření! Ať už sushi, těstoviny nebo lahodné dezerty – výběr je obrovský a skvělá příležitost naučit se něco nového. Společné vaření je také zábava a nabízí spoustu prostoru pro zábavné konverzace. Udělejte věci ještě zajímavějšími a uspořádejte malou soutěž ve vaření s neznámými přísadami, abyste zjistili, kdo je v kuchyni nejkreativnější. Nikdy nemáte dost vína? Stejně jako víno se přátelství časem zlepšuje. Navštivte své přátelství s jedním Ochutnávka vína doma na. K tomu nemusíte být profesionální someliéři – stačí, když si každý užije pití vína a objevování nových chutí. A abyste nepili nalačno a mohli si zítra připomenout Galentin den, nezapomeňte na svačiny. Čokoláda, pěkně naaranžovaný sýrový talíř a předkrmy dokonale dotvářejí zážitek z vína.

Uspořádejte herní večer

Galentine den oslavuje tipy, dívky večer nápady domů

Naše nejlepší kamarádka nás obvykle zná nejlépe a my jí můžeme svěřit svá největší tajemství. A přesto jsou společenské hry jako „Truth or Dare“ skvělým způsobem, jak přidat dívčím večerům dynamiku. Nebo co kdybyste se podívali, jak dobře se znáte? Každý z vás napíše 10 otázek o sobě se čtyřmi možnými odpověďmi na každou otázku. Poté si navzájem položte otázky a napište své odpovědi. Až budete hotovi, spočítejte, kdo správně zodpověděl většinu otázek a vítěz získá láhev šampaňského.

Co třeba dívčí bleší trh?

Plánování dívčího večera doma Tipy na oslavu Galentinho dne

Všechny ženy na světě znají problém: ve skříních nám visí tolik oblečení, že jsme ho už roky nenosily, ale je prostě příliš dobré ho vyhodit. Proč tedy neslavit Galentin den uspořádáním vlastního blešího trhu? Každý z vás by si měl vytáhnout šatník a vzít si s sebou již vytříděné části. Vždy vám připadaly černé šaty vaší přítelkyně super šik? Kdo ví – možná budete mít štěstí a nakonec ho získáte. Aby byl večer ještě zábavnější, můžete z místnosti udělat módní přehlídku a kousky, které jste si přinesli, představit písničce. A když jsme ve fázi stylingu: Galentine’s Day by byl ideální čas vyzkoušet několik nových líčení a trendů krásy, na které byste jinak neměli čas. Make up podle tutoriálu na YouTube, vyzkoušejte složité vzory nehtů – můžete si navzájem pomáhat a společně se smát svým neštěstím.

Filmovým večerem neuděláte chybu

Den svatého Galentina oslavující nápady na tipy na večerní domácí dívky

Většinu uplynulého roku jste pravděpodobně strávili v pyžamu nebo teplácích. Proč by to mělo být 13. února jinak? Udělejte si pohodlí na gauči a uspořádejte klidný filmový večer. Kýčovité, romantické komedie jsou prostě součástí dívčí noci! Udělejte z toho malou hru společným sledováním milostného dramatu a kdo začne plakat jako první, prohrál.

Oslavte Den Galentina a uspořádejte zábavný karaoke večer

Dívky večer ven nápady domů Galentine tipy na párty

Karaoke párty s našimi nejlepšími přáteli ve vašem vlastním domě bude velká zábava, věřte nám! K tomu nutně nepotřebujete herní konzoli – notebook nebo počítač bude fungovat dobře. Nemáte mikrofony? Pak už jen vezměte lahvičku deodorantu! Bez ohledu na to, zda jde o pop, hard rock, hip hop nebo nejnovější hity – na internetu jistě najdete tu správnou píseň pro každého z vás! Jste vy a vaše dívky velkými fanoušky „Dancing with the Stars“? Pak se přihlaste k jednomu virtuální taneční kurz a připravte se na nezapomenutelný den Galentina! Tanec prospívá naší duši a zbavuje nás napětí a stresu. Dalším skvělým způsobem, jak večer ozvláštnit, by bylo vyzkoušet si nové trendy TikTok a zábavné choreografie.

Další skvělé a vtipné nápady pro perfektní den Galentina!

Den svatého Galentina oslavuje večerní nápady dívek domů

  • Udělejte si malý výlet – Jen proto, že jsou restaurace a bary zavřené, neznamená to, že musíte strávit Galentine’s Day doma. Vydejte se na celodenní výlet a prozkoumejte ulice malého města, které jste vždy chtěli navštívit.
  • Nechte se hýčkat – Společný relax je skvělý způsob, jak společně strávit Galentin den. Dopřejte si nádherný wellness den doma! Dejte si koupel nohou, domácí masku na obličej nebo si navzájem masírujte záda. Užijte si sklenku vína a dívčí večer má úspěch!
  • Funny Selfies – Je pravda, že všichni máme stovky selfie s našimi dívkami. Nejde však o to, vypadat šik, naopak – skupinové selfie by mělo být co nejvíce neobvyklé a vtipné. Pokud jste například levák, použijte make-up pomocí pravé ruky. Nebo zkuste zábavný účes – prostě se zblázněte, jak chcete. Pokaždé, když se podíváte na fotografii, budete se znovu smát!
  • Pište si milostné dopisy – I když to pravděpodobně děláte dost často, Galentine’s Day je ideální příležitostí, jak říct našim přátelům, proč je tak milujeme.
  • Goodie Bags – Chtěli byste dát svým dívkám něco malého na dovolenou? Pak popadněte malé tašky a naplňte je všemi věcmi, které vaše přítelkyně milují.

Valentýnský dárek pro nejlepšího přítele oslavující den Galentina