Dekorace a oslavy

Neobvyklý moderní květinový box

h2o-architects-grass-mirror-flower-box

Začlenění živých rostlin do domácího prostředí je prospěšné na mnoha úrovních. Rostliny jsou krásné, čistí vzduch a přitahují hmyz do městských oblastí. Ačkoli někteří by tento poslední bod neviděli jako žádoucí, je pro ekologickou rovnováhu naší planety velmi důležitý. Zde je výběr moderní květinový box, které vám pomohou rozzářit váš dům, zahradu nebo balkon. Některé mají elegantní, minimalistický vzhled a jiné dodávají vašim rostlinám smysl pro humor a zvláštní osobnost.

Moderní truhlík na květiny pro živé dekorace na zeď

wall-flower-box-idea-urbio

V zahradním designu není problém změnit úroveň záhonů a vytvořit aranžmá podle charakteristik a velikosti vašich dospělých rostlin a květin. V domě, na terase nebo balkoně to není vždy tak snadné. Bílý vícenásobný secí stroj vám umožňuje uspořádat skupinu rostlin dohromady tak, aby byly všechny viděny současně, a to tak, že je zobrazíte na různých úrovních. Je to trochu jako mít doma přenosnou postel. jiný moderní květinový box Zde jsou průhledné a umožňují vám vytvořit atraktivní ohniska, která lze zavěsit na strop jako lucerny. To znamená, že do všech svých obytných prostor můžete vnést hodně zeleně. Některé velmi chytré moderní květinový box jsou navrženy k zavěšení kolejnic na balkon, čímž se vytvoří více prostoru pro vaše oblíbené květiny. Pokud chcete ještě větší univerzálnost, existují příklady, které v případě problému s prostorem fungují také jako malé stoly.

Moderní květinové boxy se stávají osobnostmi

jardin-kube-balkon-box

Mnoho lidí mluví se svými rostlinami a někteří věří, že to rostlinám pomáhá růst a že mají pocity. Někteří návrháři se smyslem pro humor našli způsob, jak dát vašim rostlinám identitu. Co třeba ty malé květináče, které z kaktusů dělají zábavné malé postavičky? Dospělým dětem by se to líbilo, plus skleněné destičky chránící malé prsty před hroty, které nejsou tak zábavné. (zjevně to nejsou hračky a měly by být také uchovávány mimo dosah malých dětí)

Balkonový květináč

balkónové tyče na truhlíky

Pokud opravdu chcete někoho rozesmát, pošlete dárek personalizovaného květináče ozdobeného jeho tváří a ozdobeného hustým zeleným účesem! Ale pozor, tyto nejsou každému po chuti. Pokud máte pochybnosti, vyberte si důmyslný moderní květinový box jako dárek.

od Jaz

bílý vícestěnný květinový box

white-multiple-wall-flower-box-urbio

roztomilé kaktusové květináče

mateo-cibic-roztomilé-květináče

malý-vtipný-kaktus-květináč

zábavný moderní květinový box s tvářemi

legrační-moderní-květinové-truhly-tváře

vtipný-květinový-box-personalizovaný-dárek

zajímavý-prostorově úsporný-nápad

lucerna na truhlík

scluptural-visící-květina-box

skluptural-modern-flower-box