Dekorace a oslavy

Nápady na výzdobu večírku udělejte sami-návod na skvělou atmosféru večírku

Bez ohledu na to, zda hledáte nápady na výzdobu zahradní párty, na narozeniny nebo jednoduše motto party, existuje mnoho zajímavých nápadů, které si můžete snadno vyrobit sami. Tímto způsobem bude vaše umístění večírku nejen osobnější, ale také vytvoříte jedinečnou dekoraci. Chcete -li si udělat výzdobu večírku sami, můžete použít širokou škálu materiálů, přičemž naše pokyny se specializují hlavně na papír. Vyzkoušejte náš skvělý Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami a ohromte své hosty svými hotovými nápady na domácí dekorace!

Nápady na výzdobu večírku na stůl udělejte si sami

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili plastové brýle-zdobení-washi-pásky-vícebarevné

Tyto plastové brýle jsou nejen skvělou ozdobou grilování. Mohou být také použity pro jiné večírky a jsou také neuvěřitelně snadné. Stačí plastové brýle a washi pásky v různých barvách a s jakýmkoli vzorem. Pro tyto nápady na dekoraci večírků udělejte na každou sklenici proužek v délce obvodu sklenice.

Nápady na výzdobu večírku do obývacího pokoje si udělejte sami

nápady na výzdobu večírků, abyste si vyrobili dekoraci stolu-běžec na stůl-tyčinky na zmrzlinu-lepidlo-barvy

Tento originální běhoun na stůl je vhodný jako dekorace stolu na zahradní párty, ale také do interiéru. Pokud si chcete dekoraci stolu vyrobit sami, stačí vám nanukové tyčinky, barvy a lepicí páska. Nanuky namalujte libovolným způsobem a poté je na zadní straně přilepte lepicí páskou. Pro nápady na výzdobu večírků, které si vyrobíte sami, také stojí za to sbírat různé věci.

Vyrobte si balónkové oblouky a balónkový věnec sami: Pokyny a 32 nápadů

Ruční práce s balónky – 11 nápadů na barevné dekorace, které si vyrobíte sami

Motto párty k vašim 30. narozeninám – 6 nápadů na nezapomenutelný den!

Vlajkový řetěz jako dekorace pro kutily

párty dekorace nápady, jak si vyrobit vlajku-trojúhelníky-barevný-papír-stuha

Vlajkové řetězy jsou klasickou party dekorací a vytvářejí skvělou atmosféru. Proto je a zůstane tak populární. Navíc jej lze rychle a snadno vyrobit jak z papíru, tak z látky. U řetězů s ozdobnými ozdobami si udělejte svépomocí jednoduše vystřihněte trojúhelníky, děrujte otvory na krátké straně a spojte je stuhou.

nápady na výzdobu party, jak to udělat sami nápady-pokyny-věnec-voštinové kuličky

Pohrává si s různými party dekoracemi

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili balónky-ozdobte-věnec-zmrzlinu-kužel-plástev-malý

Párty dekorace si můžete sami ještě usnadnit jednoduchým přepracováním hotových předmětů. Můžete například plnit nebo lepit balónky konfetami nebo bambulkami, zdobit papírové kelímky nebo použít malé voštinové kuličky pro nápady na dekoraci večírků vlastními rukama. Jednoduchý návod, jak vyrobit kužely zmrzliny výše, najdete níže.

Voštinové kuličky pro ruční práce

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili barevné barvy-oslavy-dekorace-ledárny

Zmrzlinové kornouty jsou skvělé nápady na výzdobu večírků, které si můžete udělat sami, pro které můžete použít hotové voštinové kuličky. Alternativně jsou vhodné i velké bambule nebo plstěné koule. Na trychtýř použijte řemeslný papír v jakékoli barvě. Čím barevnější, tím lepší. Ale samozřejmě se hodí i jednobarevná nebo zmrzlina v různých odstínech jedné barvy, pokud se to více hodí k vašemu párty tématu.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili nápad-návod-věnec-léto-ledová koule-zmrzlinový kornout

Nápady na výzdobu večírku, které si vyrobíte sami, jsou vyrobeny z papírových trychtýřů. Do těchto trychtýřů poté přilepte voštinové kuličky. Ujistěte se, že trychtýře mají správnou velikost. Obvod otvoru by měl být menší než průměr kuliček. Poté pomocí jehly provlékněte příze skrz kuličky a vytvořte si tak věnec nebo můžete použít kornouty zmrzliny k dalším nápadům na výzdobu.

Řemesla z hedvábného papíru

nápady na výzdobu večírku, udělejte si to samy

Pokud si věnce vyrábíte sami jako ozdobu, máte na výběr z široké škály modelů. Velmi oblíbené jsou také takové třásňové girlandy, které se hodí na různé večírky. Vše, co potřebujete, je hedvábný papír a nůžky. Nejlepší je udělat spoustu těchto nápadů na zdobení večírků a poté s nimi ozdobit zeď zavěšením na strop.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami-Pokyny pro okrajový věnec

party deco nápady, jak si udělat diy-instrukce-deco-nápady-růžovo-žluté

Tyto typy nápadů na zdobení večírků si udělejte sami skládáním a řezáním. Tímto způsobem získáte proužky s třásněmi, které můžete slepit a vytvořit delší girlandy. Můžete také navzájem kombinovat různé barvy. Pokud girlandy přilepíte nejen ke stropu, ale také k podlaze, můžete je snadno předem zatočit a vytvořit spirály.

Věnec z papírových kruhů

nápady na výzdobu večírku, abyste si udělali návod-věnec-modré-tečky-jednoduché

Nápady na výzdobu večírku na míru z papírových kruhů jsou obzvláště rychlé a snadné, pokud si koupíte buď hotové kruhy, nebo použijete punč. V opačném případě stačí použít šablony různých velikostí. Nakonec jsou vystřižené kruhy jednoduše přilepeny na provázek, pomocí kterého můžete takto získanou věnec zavěsit na zeď, okno nebo jinou plochu.

Barevné papírové tečky

párty dekorace nápady udělej si sám tečky-věnec-barevné-konfety-řemeslný papír

Tímto způsobem můžete také navrhovat mobilní telefony. Za tímto účelem jsou girlandy z bodů jednoduše připevněny svisle. Připevněte tyto girlandy k tyči a můžete vytvořit závěsy, které lze použít k ozdobení zdí nebo jako rozdělovače místností. Obecně lze takové papírové kruhy použít pro širokou škálu párty dekorací.

Mobily pro nápady na výzdobu večírků, které si vyrobíte sami

party-dekorace-nápady-udělej si sám-design stolu-dřevěný prsten-výšivka-rám-papírové kruhy

To je také skvělý nápad pro mobilní telefon, který můžete pověsit nad stůl a nadále používat jako ozdobu po večírku. Na prsten jednoduše použijte vyšívací rámeček, který může být kulatý nebo hranatý. Alternativně je vhodný také drát. S touto variantou pro nápady na výzdobu večírků si udělejte sami, aby nebyly girlandy příliš dlouhé, aby nepřekážely jídlu.

Vytvořte si nápady na výzdobu večírku sami pomocí washi pásky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-dort-ozdobit-vlajky-diy-washi-páskové brčka

Zde můžete opět vidět skvělé narozeninové dekorace, na které můžete použít washi pásky. Vytvořte malé vlajky na brčka nebo špejle na kebab. Pokud chcete připravit malé špízové ​​předkrmy jako občerstvení na večírek, můžete také navrhnout tyto špejle s vlajkami a poskytnout tak barevnou dekoraci na podnose nebo talíři.

Nápady s balónky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-balónky-design-plástev-kuličky-girlandy-helium

Už jste viděli několik nápadů na výzdobu večírků, na které používáte balónky. Tady máme další možnost ozdobit balónky. Balónky naplněné heliem můžete snadno ozdobit nejrůznějšími girlandami, které si můžete vyrobit sami. Poté nechte balónky plavat v jakékoli oblasti místnosti jako ozdobu.

Nástěnná dekorace s balónky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-stěna-ozdobit-barevné-balónky-dekorace-články

Nafoukněte balónky různých velikostí, abyste splnili první krok k takovým nápadům na zdobení večírků. Pomocí jehly provlékněte příze skrz uzly balónků, směřujte je různými směry a střídejte velké a malé balónky. Fixujte balónky na místě lepením dohromady lepidlem. Větší otvory můžete vyplnit voštinovými kuličkami. Poté ozdobu připevněte na zeď lepicí páskou.

Jednoduché kuličky vyrobené z papírových proužků

party-dekorace-nápady-udělej si sám-koule-papírové proužky-barevná-sešívačka

Pokud nemáte po ruce voštinové kuličky, můžete alternativně vyrobit kuličky, které nejsou o nic méně atraktivní. Budete potřebovat proužky papíru a sešít konce dohromady, jak je znázorněno na obrázku. Nyní jej můžete zavěsit a použít jej pro různé nápady na výzdobu večírků. Vytvářejte jednobarevné kuličky nebo kombinujte různé proužky papíru mezi sebou.

Originální pohádková světla

party-dekorace-nápady-udělej si sám-světelné řetězy-věnec-papír-cup-tečky-malba-osvětlení

Vaše pohádková světla z vánočního období vypadají méně vánoční a lépe se hodí na večírek, pokud je vybavíte domácími stínidly. K tomuto účelu jsou ideální malé papírové kelímky. Kupte si vzorované varianty pro nápady na výzdobu večírku, které si sami vyrobíte, nebo si je namalujte a navrhněte sami. Propíchněte otvory do země a poté jimi zasuňte žárovky.

Designová zeď s konfety

party-dekorace-nápady-udělej si sám-nástěnná dekorace-konfety-nápis-papír-stick

Nebojte se, pro tyto nápady na výzdobu večírků na párty si nemusíte navrhovat zeď sami. Jednoduše použijete velký list papíru, na který tužkou nakreslíte požadovaný nápis. Potřebujete pouze obrysy písmen, na která můžete také použít šablony. Poté namalujte písmena lepidlem a posypte konfetou. Udělejte to po jednom, po jednom písmenu.

Vyrobte si vlastní tečkovaný ubrus

party-dekorace-nápady-udělej si sám-bílá-ubrus-barva-barevné-tečky-barva

Jednoduché, bílé ubrusy můžete snadno navrhnout tak, aby ladily s večírkem, což jsou nejen skvělé nápady na zahradní párty, ale také skvěle vypadají uvnitř. Nejprve si vyrobte šablony, pomocí kterých poté můžete na textil namalovat libovolný vzor barvou na textil. Skvělé nápady na dekoraci večírku, které si můžete udělat sami, na které můžete také použít bílý list.

Vyrobte střapce na věnec

party-dekorace-nápady-udělej si sám-střapce-dráteník-papírový ubrousek-zlatý-růžový-bílý

Co takhle vyrobit si střapce jako nápady na výzdobu? Potom je můžete použít k různým dalším nápadům na výzdobu večírků, jako je například tento hezký věnec na zdobení zdí, oken, stolu nebo židlí. A tato myšlenka je také snadná. Připravte si hedvábný papír, nůžky, horké lepidlo a nit.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami-návod na střapce

party-dekorace-nápady-udělej si sám-hedvábný papír-dráteník-materiály-návod

Nejprve skládejte hedvábný papír podélně. Poté papír znovu složte, aby vznikl čtverec. Nyní musíte naposledy složit papír, pokud chcete vytvořit tyto nápady na výzdobu večírků. Vznikne tak úzký proužek, který následně zpracujete nůžkami.

Designové třásně

party-dekorace-nápady-udělej si sám-řezání papíru-máta-zelená-lemované záhyby

V zásadě jsou střapce vyráběny jako ozdoba na večírek jako okrajová girlanda, ale zde se papír stříhá pouze na jedné straně. Poté jednou papír rozložte, abyste získali čtverec znovu. Pak to jednou rozřízněte uprostřed a rozložte obě části ještě jednou.

Dekorativní střapce z papíru

party-dekorace-nápady-udělej si sám-papír-šťourat-snadné-začátečník-inspirace

Pruhované papírové proužky se potom stočí, jak je znázorněno. Třásně jsou na obou koncích. Vytvořte smyčku a omotejte ji nití, páskou nebo jinou ozdobnou páskou. Nyní můžete smyčku použít k zavěšení střapců jako nápad na výzdobu večírku pro vlastní pěst a mimo jiné vyrobit věnec.

Vyrobte si dekorace na zeď sami z papírových hvězd

party-dekorace-nápady-udělej si sám-udělej-hvězdy-stěna-design-udělej si sám

Určitě existují takové hvězdy, které je možné koupit hotové a se širokou škálou vzorů. Ale koupit může každý! Raději zkuste vyrobit papírové hvězdy sami. S hotovým výrobkem lze vytvořit nádherné nápady na dekoraci večírku. Takže také tato krásná nástěnná dekorace z hvězd různých velikostí.

Pokyny k tvorbě

party-dekorace-nápady-udělej si sám-hvězdy-papír-dráteník-instrukce-řezání-skládání

Na hvězdy budete potřebovat velmi ostrý nůž. Tyto nápady na výzdobu večírků pro kutily nejsou pro děti! K tomu se skvěle hodí koberec. Z jakéhokoli papíru odstřihněte proužek jakékoli šířky a složte jej jako vějíř. Takto získaný horní roh pásu je odříznut pod úhlem, načež přidáte řezací vzory provedením dalších řezů. Nakonec proužek opět roztáhněte a konce slepte dohromady. kompletní!

Voštinové kuličky a střapce

party-dekorace-nápady-udělej si sám-dráteník-voštinové-koule-dekorace-střapce

Voštinové kuličky můžete znovu použít několikrát. Takže pokud máte nějaké připravené, můžete je také navrhnout sami pomocí některých z uvedených nápadů na výzdobu večírků. Zde můžete vidět například skvělý nápad, ve kterém byly na velké koule zavěšeny střapce, papírové stužky a menší voštinové kuličky. Stejně jako u balónků můžete na míče také zavěsit girlandy.

Pěkné papírové květiny

kutilské party dekorace s přístřeškem z hedvábného papíru

Z hedvábného papíru můžete také vyrobit takové pěkné květiny. Stačí na sebe položit několik čtverců, přeložit je na polovinu a v záhybu pak vystřihnout polovinu květiny. Pokud je nyní rozložíte, získáte celou květinu. Nyní sešijte vrstvy květů k sobě offsetovým způsobem a použijte je k vytvoření květiny, kterou můžete použít pro různé nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili sami.

Nápady na výzdobu večírku udělejte sami z květin

party-dekorace-nápady-udělej si sám-květiny-dráteník-návod-hezké-léto

Zde je například květ nalepen na brčko. Můžete jej použít k ozdobení dezertů, jako jste to udělali u vlajek výše, vytvořit kytici, dát květiny do květináčů nebo je použít jako dárky pro hosty. Stačí přijít s různými nápady na výzdobu večírků, abyste se vytvořili a vytvořili na večírku přátelskou a zábavnou atmosféru.

Papírové girlandy s cikcakovým vzorem

party-dekorace-nápady-udělej si sám-barevné-girlandy-skládací-deka-vinobraní-židle-balónky

Tyto girlandy jako nápady na výzdobu večírku, které si vyrobíte sami, jsou malé čtverečky z papíru, které jsou slepeny v horní a dolní části okraje s dalším čtvercem. Tak vzniká tento zajímavý tvar. Použijte papír, který je co nejtenčí. Tkáňový papír je opět skvělý.

Vyrobte si vlastní pompony

party-dekorace-nápady-udělej si sám-pompoms-udělej si sám-šťourat-tutorial

Jako alternativu k voštinovým kuličkám můžete bambulky použít také na nápady na výzdobu večírků svépomocí a dokonce si je můžete vyrobit sami. Složte papír podle popisu pro papírovou hvězdu, ale znovu položte několik vrstev tenkého papíru na sebe, jako jste to udělali pro květinový papír výše. Poté zaoblete okraje a spojte přízi kolem středu pásu nebo pomocí sešívací pistole zabraňte dalšímu sklouznutí papíru. Nyní opatrně stáhněte jednotlivé vrstvy k sobě a vytvarujte z nich kouli.

Vyrobte si stolní dekorace k narozeninám sami: vyrobte si lampiony

Vyrobte si dekoraci stolu na večírek. Vyrobte si lampiony s písmeny sami

Chtěli byste k narozeninám vyrobit stylovou, ale zároveň jednoduchou dekoraci stolu? Pak je další myšlenka právě pro vás. Potřebujete brýle a lepenku různých výšek. Stiskněte velká písmena na lepence a uspořádejte je do sklenic tak, aby tvořila slova. Vložte lampičky do sklenic a už jste vykouzlili krásné osvětlení na sváteční stůl.

Vyrobte si k narozeninám dekorace na stůl: dekorace na dort s balónky

Dekorace stolu pro nápad na narozeninové řemeslo pro věnec z balónků

Vyrobit věnec z balónků není obtížný úkol. Další nápad na ruční práce je skvělý na ozdobu dortu nebo dekoraci stolu. Zkombinujte balónky ve výrazných barvách a vytvořte šťastnou atmosféru u svátečního stolu. Skvělý nápad pro rodiny s malými dětmi, které se budou obzvlášť těšit na barevné dekorace.

Vyrobte si dekorace na stůl k narozeninám sami: dekorace na dortové kravaty s balónky, podrobné pokyny

Vyrobte si věnec z balónků pro výzdobu svého narozeninového stolu

Dekorace stolu na večírky: květiny z krepového papíru

Vyrobte si dekorace k narozeninám sami, vyrobte si květiny z krepového papíru

Také skvělá dekorace stolu na narozeninovou oslavu doma: Tyto velké květiny jsou vyrobeny z krepového papíru a dřevěných špejlí. Nápad na kutilství je super jednoduchý a dobře se hodí i pro úplné začátečníky. Ale protože musíte pracovat precizně, naplánujte si alespoň 2 hodiny na ruční práce.

Dekorace stolu na večírky: ubrus namalujte akrylovými barvami

Malování na ubrus na ozdobu stolu akrylovými barvami

Máte bílý ubrus, který opravdu chcete okořenit? Zde přichází na řadu kreativita. Ubrus namalujte akrylovými barvami ve veselých jarních nuancích a na stůl dejte akcenty. Kontrolní vzory, hvězdy, pruhy a srdce lze připevnit rychle a snadno. Měli byste vytvořit šablonu pro komplikované motivy.

Vyrobte si stolní dekorace k narozeninám sami: vyrobte balónky z lepenky

Vyrobte si snadnou výzdobu narozeninového stolu sami, pohrajte si s papírovými balónky

Kartónové balónky jsou dokonalou dekorací stolu pro dětské narozeninové oslavy. Do malých košíků můžete rozdávat sladkosti a na karton napsat jména dětí. Večírek může začít!

Vyrobte si ozdoby na dort sami ze šicí nitě

Dortové dekorace si sami vytvořte nápad na věnec ze šicí nitě

Další rychlý a stylový nápad na ozdobu dortu, pomocí kterého můžete efektivně okořenit i ten nejjednodušší dort. Rychlé, nekomplikované a v případě potřeby lze znovu použít: Tato ozdoba dortu si zaručeně vyslouží komplimenty.

Jednoduché dekorace ke stolu k narozeninám: Vyrobte si rohy a hlučiče sami z kuchyňských papírových ruliček

Vyrobte si z papírových ručníků stolní dekorace na párty

Mimochodem, rohy a hluk si můžete vyrobit sami z kuchyňské role a balicího papíru a poté je použít jako dekorace na stůl. Atmosféra večírku mezi hosty zaručeně stoupne a večer začínají s dobrou náladou.

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky sami: vyrobte si papírové květiny

Vyrobte si jednoduché dekorace na narozeninový stůl sami, pohrajte si s papírovými květinami

Pokud si chcete k narozeninám vyrobit romantickou výzdobu stolu sami, přijde další nápad. Vytvořte květiny z krepového papíru a uspořádejte je do zvláštních květináčů. Nádherné papírové květiny budou zaručeně vystaveny.

Vyrobte si dekorace na stůl pro dětskou oslavu narozenin: koňský kolotoč

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky pro děti sami, pohrajte si s koňskými kolotoči

Hledáte nápady na dekorace stolu pro děti? Překvapte je koňským kolotočem z papíru, brček a špejlí. Pro tuto myšlenku řemesla budete potřebovat několik figurek koní a horké lepidlo.

Kolotoče drotářů jako dekorace stolu

Dekorace stolu na večírky pro děti vyrábí koňské kolotoče ze stojanů na koláče a brček

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky sami: květiny z lepenky

Snadné dekorace pro narozeninový stůl sami, zabalte květiny z papíru

Papírové květiny hrají hlavní roli v dalším nápadu řemesla. Uspořádané v kornoutech zmrzliny a láskyplně zdobené proužkovaným balicím papírem vypadají obzvláště dobře na svátečním stole.

Vyrobte si černobílé dekorace na párty sami

Vytvořte si vlastní černobílé dekorace na párty z papíru

Nemusí to být vždy pestré: Černobílé party dekorace lze také efektně zinscenovat. Nabízíme vám několik nápadů na dekorace, které můžete snadno implementovat.

Vyrobte si černobílou dekoraci sami

Černobílá dekorace si sama vyrobíte věnec z látky a mramorovacích balónků

Černobílý ubrus a bufet

černobílé dekorace na párty dělají nápady pro pruhované ubrusy sami

Vyrobte si černobílou dekoraci sami: vyrobte si věnec z látky

černobílá dekorace stolu s vhodně zdobeným narozeninovým dortem

Výroba slaměných dekorací – 23 kreativních nápadů na párty dekorace

Letní party dekorace – 6 DIY projektů na koktejlové deštníky

Tip na řemeslnou výrobu: vyrobte papírové květiny – velké papírové jiřiny

Dekorace a oslavy

Nápady na výzdobu večírku udělejte sami-návod na skvělou atmosféru večírku

Bez ohledu na to, zda hledáte nápady na výzdobu zahradní párty, na narozeniny nebo jednoduše motto party, existuje mnoho zajímavých nápadů, které si můžete snadno vyrobit sami. Tímto způsobem bude vaše umístění večírku nejen osobnější, ale také vytvoříte jedinečnou dekoraci. Chcete -li si udělat výzdobu večírku sami, můžete použít širokou škálu materiálů, přičemž naše pokyny se specializují hlavně na papír. Vyzkoušejte náš skvělý Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami a ohromte své hosty svými hotovými nápady na domácí dekorace!

Nápady na výzdobu večírku na stůl udělejte si sami

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili plastové brýle-zdobení-washi-pásky-vícebarevné

Tyto plastové brýle jsou nejen skvělou ozdobou grilování. Mohou být také použity pro jiné večírky a jsou také neuvěřitelně snadné. Stačí plastové brýle a washi pásky v různých barvách a s jakýmkoli vzorem. Pro tyto nápady na dekoraci večírků udělejte na každou sklenici proužek v délce obvodu sklenice.

Nápady na výzdobu večírku do obývacího pokoje si udělejte sami

nápady na výzdobu večírků, abyste si vyrobili dekoraci stolu-běžec na stůl-tyčinky na zmrzlinu-lepidlo-barvy

Tento originální běhoun na stůl je vhodný jako dekorace stolu na zahradní párty, ale také do interiéru. Pokud si chcete dekoraci stolu vyrobit sami, stačí vám nanukové tyčinky, barvy a lepicí páska. Nanuky namalujte libovolným způsobem a poté je na zadní straně přilepte lepicí páskou. Pro nápady na výzdobu večírků, které si vyrobíte sami, také stojí za to sbírat různé věci.

Vyrobte si balónkové oblouky a balónkový věnec sami: Pokyny a 32 nápadů

Ruční práce s balónky – 11 nápadů na barevné dekorace, které si vyrobíte sami

Motto párty k vašim 30. narozeninám – 6 nápadů na nezapomenutelný den!

Vlajkový řetěz jako dekorace pro kutily

párty dekorace nápady, jak si vyrobit vlajku-trojúhelníky-barevný-papír-stuha

Vlajkové řetězy jsou klasickou party dekorací a vytvářejí skvělou atmosféru. Proto je a zůstane tak populární. Navíc jej lze rychle a snadno vyrobit jak z papíru, tak z látky. U řetězů s ozdobnými ozdobami si udělejte svépomocí jednoduše vystřihněte trojúhelníky, děrujte otvory na krátké straně a spojte je stuhou.

nápady na výzdobu party, jak to udělat sami nápady-pokyny-věnec-voštinové kuličky

Pohrává si s různými party dekoracemi

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili balónky-ozdobte-věnec-zmrzlinu-kužel-plástev-malý

Párty dekorace si můžete sami ještě usnadnit jednoduchým přepracováním hotových předmětů. Můžete například plnit nebo lepit balónky konfetami nebo bambulkami, zdobit papírové kelímky nebo použít malé voštinové kuličky pro nápady na dekoraci večírků vlastními rukama. Jednoduchý návod, jak vyrobit kužely zmrzliny výše, najdete níže.

Voštinové kuličky pro ruční práce

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili barevné barvy-oslavy-dekorace-ledárny

Zmrzlinové kornouty jsou skvělé nápady na výzdobu večírků, které si můžete udělat sami, pro které můžete použít hotové voštinové kuličky. Alternativně jsou vhodné i velké bambule nebo plstěné koule. Na trychtýř použijte řemeslný papír v jakékoli barvě. Čím barevnější, tím lepší. Ale samozřejmě se hodí i jednobarevná nebo zmrzlina v různých odstínech jedné barvy, pokud se to více hodí k vašemu párty tématu.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami

nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili nápad-návod-věnec-léto-ledová koule-zmrzlinový kornout

Nápady na výzdobu večírku, které si vyrobíte sami, jsou vyrobeny z papírových trychtýřů. Do těchto trychtýřů poté přilepte voštinové kuličky. Ujistěte se, že trychtýře mají správnou velikost. Obvod otvoru by měl být menší než průměr kuliček. Poté pomocí jehly provlékněte příze skrz kuličky a vytvořte si tak věnec nebo můžete použít kornouty zmrzliny k dalším nápadům na výzdobu.

Řemesla z hedvábného papíru

nápady na výzdobu večírku, udělejte si to samy

Pokud si věnce vyrábíte sami jako ozdobu, máte na výběr z široké škály modelů. Velmi oblíbené jsou také takové třásňové girlandy, které se hodí na různé večírky. Vše, co potřebujete, je hedvábný papír a nůžky. Nejlepší je udělat spoustu těchto nápadů na zdobení večírků a poté s nimi ozdobit zeď zavěšením na strop.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami-Pokyny pro okrajový věnec

party deco nápady, jak si udělat diy-instrukce-deco-nápady-růžovo-žluté

Tyto typy nápadů na zdobení večírků si udělejte sami skládáním a řezáním. Tímto způsobem získáte proužky s třásněmi, které můžete slepit a vytvořit delší girlandy. Můžete také navzájem kombinovat různé barvy. Pokud girlandy přilepíte nejen ke stropu, ale také k podlaze, můžete je snadno předem zatočit a vytvořit spirály.

Věnec z papírových kruhů

nápady na výzdobu večírku, abyste si udělali návod-věnec-modré-tečky-jednoduché

Nápady na výzdobu večírku na míru z papírových kruhů jsou obzvláště rychlé a snadné, pokud si koupíte buď hotové kruhy, nebo použijete punč. V opačném případě stačí použít šablony různých velikostí. Nakonec jsou vystřižené kruhy jednoduše přilepeny na provázek, pomocí kterého můžete takto získanou věnec zavěsit na zeď, okno nebo jinou plochu.

Barevné papírové tečky

párty dekorace nápady udělej si sám tečky-věnec-barevné-konfety-řemeslný papír

Tímto způsobem můžete také navrhovat mobilní telefony. Za tímto účelem jsou girlandy z bodů jednoduše připevněny svisle. Připevněte tyto girlandy k tyči a můžete vytvořit závěsy, které lze použít k ozdobení zdí nebo jako rozdělovače místností. Obecně lze takové papírové kruhy použít pro širokou škálu párty dekorací.

Mobily pro nápady na výzdobu večírků, které si vyrobíte sami

party-dekorace-nápady-udělej si sám-design stolu-dřevěný prsten-výšivka-rám-papírové kruhy

To je také skvělý nápad pro mobilní telefon, který můžete pověsit nad stůl a nadále používat jako ozdobu po večírku. Na prsten jednoduše použijte vyšívací rámeček, který může být kulatý nebo hranatý. Alternativně je vhodný také drát. S touto variantou pro nápady na výzdobu večírků si udělejte sami, aby nebyly girlandy příliš dlouhé, aby nepřekážely jídlu.

Vytvořte si nápady na výzdobu večírku sami pomocí washi pásky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-dort-ozdobit-vlajky-diy-washi-páskové brčka

Zde můžete opět vidět skvělé narozeninové dekorace, na které můžete použít washi pásky. Vytvořte malé vlajky na brčka nebo špejle na kebab. Pokud chcete připravit malé špízové ​​předkrmy jako občerstvení na večírek, můžete také navrhnout tyto špejle s vlajkami a poskytnout tak barevnou dekoraci na podnose nebo talíři.

Nápady s balónky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-balónky-design-plástev-kuličky-girlandy-helium

Už jste viděli několik nápadů na výzdobu večírků, na které používáte balónky. Tady máme další možnost ozdobit balónky. Balónky naplněné heliem můžete snadno ozdobit nejrůznějšími girlandami, které si můžete vyrobit sami. Poté nechte balónky plavat v jakékoli oblasti místnosti jako ozdobu.

Nástěnná dekorace s balónky

party-dekorace-nápady-udělej si sám-stěna-ozdobit-barevné-balónky-dekorace-články

Nafoukněte balónky různých velikostí, abyste splnili první krok k takovým nápadům na zdobení večírků. Pomocí jehly provlékněte příze skrz uzly balónků, směřujte je různými směry a střídejte velké a malé balónky. Fixujte balónky na místě lepením dohromady lepidlem. Větší otvory můžete vyplnit voštinovými kuličkami. Poté ozdobu připevněte na zeď lepicí páskou.

Jednoduché kuličky vyrobené z papírových proužků

party-dekorace-nápady-udělej si sám-koule-papírové proužky-barevná-sešívačka

Pokud nemáte po ruce voštinové kuličky, můžete alternativně vyrobit kuličky, které nejsou o nic méně atraktivní. Budete potřebovat proužky papíru a sešít konce dohromady, jak je znázorněno na obrázku. Nyní jej můžete zavěsit a použít jej pro různé nápady na výzdobu večírků. Vytvářejte jednobarevné kuličky nebo kombinujte různé proužky papíru mezi sebou.

Originální pohádková světla

party-dekorace-nápady-udělej si sám-světelné řetězy-věnec-papír-cup-tečky-malba-osvětlení

Vaše pohádková světla z vánočního období vypadají méně vánoční a lépe se hodí na večírek, pokud je vybavíte domácími stínidly. K tomuto účelu jsou ideální malé papírové kelímky. Kupte si vzorované varianty pro nápady na výzdobu večírku, které si sami vyrobíte, nebo si je namalujte a navrhněte sami. Propíchněte otvory do země a poté jimi zasuňte žárovky.

Designová zeď s konfety

party-dekorace-nápady-udělej si sám-nástěnná dekorace-konfety-nápis-papír-stick

Nebojte se, pro tyto nápady na výzdobu večírků na párty si nemusíte navrhovat zeď sami. Jednoduše použijete velký list papíru, na který tužkou nakreslíte požadovaný nápis. Potřebujete pouze obrysy písmen, na která můžete také použít šablony. Poté namalujte písmena lepidlem a posypte konfetou. Udělejte to po jednom, po jednom písmenu.

Vyrobte si vlastní tečkovaný ubrus

party-dekorace-nápady-udělej si sám-bílá-ubrus-barva-barevné-tečky-barva

Jednoduché, bílé ubrusy můžete snadno navrhnout tak, aby ladily s večírkem, což jsou nejen skvělé nápady na zahradní párty, ale také skvěle vypadají uvnitř. Nejprve si vyrobte šablony, pomocí kterých poté můžete na textil namalovat libovolný vzor barvou na textil. Skvělé nápady na dekoraci večírku, které si můžete udělat sami, na které můžete také použít bílý list.

Vyrobte střapce na věnec

party-dekorace-nápady-udělej si sám-střapce-dráteník-papírový ubrousek-zlatý-růžový-bílý

Co takhle vyrobit si střapce jako nápady na výzdobu? Potom je můžete použít k různým dalším nápadům na výzdobu večírků, jako je například tento hezký věnec na zdobení zdí, oken, stolu nebo židlí. A tato myšlenka je také snadná. Připravte si hedvábný papír, nůžky, horké lepidlo a nit.

Nápady na výzdobu večírku udělejte si sami-návod na střapce

party-dekorace-nápady-udělej si sám-hedvábný papír-dráteník-materiály-návod

Nejprve skládejte hedvábný papír podélně. Poté papír znovu složte, aby vznikl čtverec. Nyní musíte naposledy složit papír, pokud chcete vytvořit tyto nápady na výzdobu večírků. Vznikne tak úzký proužek, který následně zpracujete nůžkami.

Designové třásně

party-dekorace-nápady-udělej si sám-řezání papíru-máta-zelená-lemované záhyby

V zásadě jsou střapce vyráběny jako ozdoba na večírek jako okrajová girlanda, ale zde se papír stříhá pouze na jedné straně. Poté jednou papír rozložte, abyste získali čtverec znovu. Pak to jednou rozřízněte uprostřed a rozložte obě části ještě jednou.

Dekorativní střapce z papíru

party-dekorace-nápady-udělej si sám-papír-šťourat-snadné-začátečník-inspirace

Pruhované papírové proužky se potom stočí, jak je znázorněno. Třásně jsou na obou koncích. Vytvořte smyčku a omotejte ji nití, páskou nebo jinou ozdobnou páskou. Nyní můžete smyčku použít k zavěšení střapců jako nápad na výzdobu večírku pro vlastní pěst a mimo jiné vyrobit věnec.

Vyrobte si dekorace na zeď sami z papírových hvězd

party-dekorace-nápady-udělej si sám-udělej-hvězdy-stěna-design-udělej si sám

Určitě existují takové hvězdy, které je možné koupit hotové a se širokou škálou vzorů. Ale koupit může každý! Raději zkuste vyrobit papírové hvězdy sami. S hotovým výrobkem lze vytvořit nádherné nápady na dekoraci večírku. Takže také tato krásná nástěnná dekorace z hvězd různých velikostí.

Pokyny k tvorbě

party-dekorace-nápady-udělej si sám-hvězdy-papír-dráteník-instrukce-řezání-skládání

Na hvězdy budete potřebovat velmi ostrý nůž. Tyto nápady na výzdobu večírků pro kutily nejsou pro děti! K tomu se skvěle hodí koberec. Z jakéhokoli papíru odstřihněte proužek jakékoli šířky a složte jej jako vějíř. Takto získaný horní roh pásu je odříznut pod úhlem, načež přidáte řezací vzory provedením dalších řezů. Nakonec proužek opět roztáhněte a konce slepte dohromady. kompletní!

Voštinové kuličky a střapce

party-dekorace-nápady-udělej si sám-dráteník-voštinové-koule-dekorace-střapce

Voštinové kuličky můžete znovu použít několikrát. Takže pokud máte nějaké připravené, můžete je také navrhnout sami pomocí některých z uvedených nápadů na výzdobu večírků. Zde můžete vidět například skvělý nápad, ve kterém byly na velké koule zavěšeny střapce, papírové stužky a menší voštinové kuličky. Stejně jako u balónků můžete na míče také zavěsit girlandy.

Pěkné papírové květiny

kutilské party dekorace s přístřeškem z hedvábného papíru

Z hedvábného papíru můžete také vyrobit takové pěkné květiny. Stačí na sebe položit několik čtverců, přeložit je na polovinu a v záhybu pak vystřihnout polovinu květiny. Pokud je nyní rozložíte, získáte celou květinu. Nyní sešijte vrstvy květů k sobě offsetovým způsobem a použijte je k vytvoření květiny, kterou můžete použít pro různé nápady na výzdobu večírku, abyste si vyrobili sami.

Nápady na výzdobu večírku udělejte sami z květin

party-dekorace-nápady-udělej si sám-květiny-dráteník-návod-hezké-léto

Zde je například květ nalepen na brčko. Můžete jej použít k ozdobení dezertů, jako jste to udělali u vlajek výše, vytvořit kytici, dát květiny do květináčů nebo je použít jako dárky pro hosty. Stačí přijít s různými nápady na výzdobu večírků, abyste se vytvořili a vytvořili na večírku přátelskou a zábavnou atmosféru.

Papírové girlandy s cikcakovým vzorem

party-dekorace-nápady-udělej si sám-barevné-girlandy-skládací-deka-vinobraní-židle-balónky

Tyto girlandy jako nápady na výzdobu večírku, které si vyrobíte sami, jsou malé čtverečky z papíru, které jsou slepeny v horní a dolní části okraje s dalším čtvercem. Tak vzniká tento zajímavý tvar. Použijte papír, který je co nejtenčí. Tkáňový papír je opět skvělý.

Vyrobte si vlastní pompony

party-dekorace-nápady-udělej si sám-pompoms-udělej si sám-šťourat-tutorial

Jako alternativu k voštinovým kuličkám můžete bambulky použít také na nápady na výzdobu večírků svépomocí a dokonce si je můžete vyrobit sami. Složte papír podle popisu pro papírovou hvězdu, ale znovu položte několik vrstev tenkého papíru na sebe, jako jste to udělali pro květinový papír výše. Poté zaoblete okraje a spojte přízi kolem středu pásu nebo pomocí sešívací pistole zabraňte dalšímu sklouznutí papíru. Nyní opatrně stáhněte jednotlivé vrstvy k sobě a vytvarujte z nich kouli.

Vyrobte si stolní dekorace k narozeninám sami: vyrobte si lampiony

Vyrobte si dekoraci stolu na večírek. Vyrobte si lampiony s písmeny sami

Chtěli byste k narozeninám vyrobit stylovou, ale zároveň jednoduchou dekoraci stolu? Pak je další myšlenka právě pro vás. Potřebujete brýle a lepenku různých výšek. Stiskněte velká písmena na lepence a uspořádejte je do sklenic tak, aby tvořila slova. Vložte lampičky do sklenic a už jste vykouzlili krásné osvětlení na sváteční stůl.

Vyrobte si k narozeninám dekorace na stůl: dekorace na dort s balónky

Dekorace stolu pro nápad na narozeninové řemeslo pro věnec z balónků

Vyrobit věnec z balónků není obtížný úkol. Další nápad na ruční práce je skvělý na ozdobu dortu nebo dekoraci stolu. Zkombinujte balónky ve výrazných barvách a vytvořte šťastnou atmosféru u svátečního stolu. Skvělý nápad pro rodiny s malými dětmi, které se budou obzvlášť těšit na barevné dekorace.

Vyrobte si dekorace na stůl k narozeninám sami: dekorace na dortové kravaty s balónky, podrobné pokyny

Vyrobte si věnec z balónků pro výzdobu svého narozeninového stolu

Dekorace stolu na večírky: květiny z krepového papíru

Vyrobte si dekorace k narozeninám sami, vyrobte si květiny z krepového papíru

Také skvělá dekorace stolu na narozeninovou oslavu doma: Tyto velké květiny jsou vyrobeny z krepového papíru a dřevěných špejlí. Nápad na kutilství je super jednoduchý a dobře se hodí i pro úplné začátečníky. Ale protože musíte pracovat precizně, naplánujte si alespoň 2 hodiny na ruční práce.

Dekorace stolu na večírky: ubrus namalujte akrylovými barvami

Malování na ubrus na ozdobu stolu akrylovými barvami

Máte bílý ubrus, který opravdu chcete okořenit? Zde přichází na řadu kreativita. Ubrus namalujte akrylovými barvami ve veselých jarních nuancích a na stůl dejte akcenty. Kontrolní vzory, hvězdy, pruhy a srdce lze připevnit rychle a snadno. Měli byste vytvořit šablonu pro komplikované motivy.

Vyrobte si stolní dekorace k narozeninám sami: vyrobte balónky z lepenky

Vyrobte si snadnou výzdobu narozeninového stolu sami, pohrajte si s papírovými balónky

Kartónové balónky jsou dokonalou dekorací stolu pro dětské narozeninové oslavy. Do malých košíků můžete rozdávat sladkosti a na karton napsat jména dětí. Večírek může začít!

Vyrobte si ozdoby na dort sami ze šicí nitě

Dortové dekorace si sami vytvořte nápad na věnec ze šicí nitě

Další rychlý a stylový nápad na ozdobu dortu, pomocí kterého můžete efektivně okořenit i ten nejjednodušší dort. Rychlé, nekomplikované a v případě potřeby lze znovu použít: Tato ozdoba dortu si zaručeně vyslouží komplimenty.

Jednoduché dekorace ke stolu k narozeninám: Vyrobte si rohy a hlučiče sami z kuchyňských papírových ruliček

Vyrobte si z papírových ručníků stolní dekorace na párty

Mimochodem, rohy a hluk si můžete vyrobit sami z kuchyňské role a balicího papíru a poté je použít jako dekorace na stůl. Atmosféra večírku mezi hosty zaručeně stoupne a večer začínají s dobrou náladou.

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky sami: vyrobte si papírové květiny

Vyrobte si jednoduché dekorace na narozeninový stůl sami, pohrajte si s papírovými květinami

Pokud si chcete k narozeninám vyrobit romantickou výzdobu stolu sami, přijde další nápad. Vytvořte květiny z krepového papíru a uspořádejte je do zvláštních květináčů. Nádherné papírové květiny budou zaručeně vystaveny.

Vyrobte si dekorace na stůl pro dětskou oslavu narozenin: koňský kolotoč

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky pro děti sami, pohrajte si s koňskými kolotoči

Hledáte nápady na dekorace stolu pro děti? Překvapte je koňským kolotočem z papíru, brček a špejlí. Pro tuto myšlenku řemesla budete potřebovat několik figurek koní a horké lepidlo.

Kolotoče drotářů jako dekorace stolu

Dekorace stolu na večírky pro děti vyrábí koňské kolotoče ze stojanů na koláče a brček

Vyrobte si dekorace na stůl pro večírky sami: květiny z lepenky

Snadné dekorace pro narozeninový stůl sami, zabalte květiny z papíru

Papírové květiny hrají hlavní roli v dalším nápadu řemesla. Uspořádané v kornoutech zmrzliny a láskyplně zdobené proužkovaným balicím papírem vypadají obzvláště dobře na svátečním stole.

Vyrobte si černobílé dekorace na párty sami

Vytvořte si vlastní černobílé dekorace na párty z papíru

Nemusí to být vždy pestré: Černobílé party dekorace lze také efektně zinscenovat. Nabízíme vám několik nápadů na dekorace, které můžete snadno implementovat.

Vyrobte si černobílou dekoraci sami

Černobílá dekorace si sama vyrobíte věnec z látky a mramorovacích balónků

Černobílý ubrus a bufet

černobílé dekorace na párty dělají nápady pro pruhované ubrusy sami

Vyrobte si černobílou dekoraci sami: vyrobte si věnec z látky

černobílá dekorace stolu s vhodně zdobeným narozeninovým dortem

Výroba slaměných dekorací – 23 kreativních nápadů na párty dekorace

Letní party dekorace – 6 DIY projektů na koktejlové deštníky

Tip na řemeslnou výrobu: vyrobte papírové květiny – velké papírové jiřiny