Dekorace a oslavy

Nápady na výzdobu Ikea – nejkrásnější novinky v katalogu Ikea 2018

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-kolekce-lesklé-momenty

Nový katalog Ikea 2018 je zde. Hodně lze již koupit nebo objednat online. Produkty z poslední kolekce a ty vánoční budou k dispozici od října 2017. Švédský výrobce nábytku jako vždy nabízí mnoho krásných nápadů na bydlení, skvělý nábytek a bytové doplňky, které přesvědčí svou funkčností. Nápadité nápady na výzdobu Ikea navíc opravdu nadchnou všechny kutily. V následujícím textu přinášíme zprávy o našich oblíbených inovacích.

Nápady na výzdobu Ikea: Nové položky a kolekce v katalogu Ikea 2018

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-trendy-barvy-lesklé

Podle hesla katalogu Ikea pro rok 2018: „Vytvořte prostor pro život!“ Vytváří výrobce nábytku nové nápady zařizování a koncepty bydlení, které lze přizpůsobit individuálním potřebám obyvatel. Ikea je známá nápaditým a mimořádně praktickým designem malých místností a letos představuje další multifunkční a prostorově úsporná řešení pro každou část bytu.

Nápady na výzdobu Ikea: lesklé 

Nápady na dekoraci Ikea -katalog-2018-lesklá-zlatá-mosazná-optika

V roce 2018 představila Ikea novou spolupráci v oblasti designu, zavedené stylové linie a zanechala za sebou poselství. Nová kolekce „Shining Moments“ bude k dispozici od srpna 2017. Dominují ušlechtilé tmavé barvy, jako je modrá a zelená, a těžké látky. Tvarově dekorativní předměty ze skla a mosazi vytvářejí elegantní akcenty a vytvářejí obzvláště okouzlující atmosféru. Velmi barevné a pompézní pokoje ve skutečnosti nevypadají „skandinávsky“, ale ukazují nový styl, do kterého se chce Ikea vydat.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Ypperlig 

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-kolekce-seno-ypperlig

Zvláštním bodem v novém katalogu Ikea je kolekce „Ypperlig“, která je spoluprací s dánskou designérskou společností HAY. Rozmanitý sortiment produktů se vyznačuje přímočarým a funkčním designem a plně odpovídá zásadám Ikea pro „poctivé výrobky a za dostupné ceny“.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce sena-ypperlig

Praktické a udržitelné výrobky s jemným barevným schématem odpovídají chápání skandinávského designu. Série obsahuje pohovku s pružinovou matrací, která je opravdu vhodná na spaní, monoblokovou židli vhodnou do interiéru i exteriéru, další malé kusy nábytku, velmi, velmi úzkou lampu a nový styl asi nejslavnějšího produktu Ikea – taška Ikea. Série nábytku bude k dispozici od října 2017.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Stunsig

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-stunsig-povlečení-textil

V létě 2017 se objevila kolekce „Stunsing“. Ikea spolupracovala s designéry a umělci po celém světě a výsledkem je řada poutavých vzorů a kreseb, které jsou vytištěny na jednoduchých, bílých předmětech každodenní potřeby, jako je nádobí, ložní prádlo a textil. Poutavé a neobvyklé tiskové motivy dodají hravý nádech každodennímu životu a určitě začnete svůj den lépe a užijete si více kávu nebo snídani, pokud vás ráno přivítají veselé motivy.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-stunsig-porcelán

Sbírka dělá prohlášení a zaměřuje se na mladé lidi, kteří si chtějí dopřát v každodenním životě více dobré nálady. Kromě nádobí, polštářů, látkových tašek, úložných boxů a skicářů jsou všechny potištěny barevnými a veselými motivy. Opravdu vynikají a stimulují představivost. Některé vypadají jako odrazy našeho prostředí, zanechávají za sebou zprávy, jiné inspirují a vyprávějí o utopických světech. Grafičtí designéři navrhli témata a motivy tak, aby je bylo možné také navzájem kombinovat. To vytváří napětí, které je prostě zajímavé.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Vässad

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-vassad

Kolekce „Vässad“ znamená průmyslové kouzlo a udržitelný design. Je inspirován produkty Ikea z 80. let minulého století a představuje skandinávský život, tentokrát ale v tlumených tónech. Nábytek a bytové doplňky se vyznačují jednoduchým, robustním designem a neutrálním barevným schématem. Dají se báječně kombinovat s kusy nábytku v jiných stylech bydlení a určitě si najdou místo v různých částech bytu nebo, proč ne, v kanceláři.

Nápady na výzdobu Ikea, tipy na bydlení a inspirace z nového katalogu Ikea 2018

ikea-deco-nápady-katalog-2018-obývací pokoj-koberce-barvy čalounění

V novém katalogu Ikea je kladen důraz na obývací pokoj, který často obsahuje několik funkcí. V současné době je místnost využívána také jako pracovna, host nebo herna. Nábytek by měl být navržen tak flexibilní a modulární, jak je to jen možné. Ikea má co nabídnout. Nový čalouněný nábytek a úložné systémy vytvářejí více obytného prostoru a působí příjemně. Plní několik funkcí, takže místnost lze rychle převést podle potřeby. Najdete zde také estetické nápady pro dělení místností. V novém katalogu se Ikea věnuje také tématu barevného designu a soužití s ​​barvami. Je třeba rozlišovat mezi dvěma trendy – zařizováním v elegantních, tmavých tónech, jako je modrá, zelená a černá, a pokojovým designem v jemných pastelových odstínech, jako je světle růžová, lososová a meruňková, mátově zelená v kombinaci se světle šedou. Zasvěcený tip pro oba je: mix barev tón v tónu.

Nápady na výzdobu Ikea: jednoduché & barevný

ikea-deco-nápady-katalog-2018-novinky-kolekce-série

V novém katalogu Ikea představuje mnoho stylů bydlení a směle je mísí. To zahrnuje skvělou inspiraci pro každý vkus. Vzrušující barvy, opulentní textilie, skandinávský design jsou kombinovány s moderním barokním nádechem a vytvářejí životní prostředí s individuálním charakterem. Stěny letos nejsou nic jiného než bílé. Útulné kouzlo vyzařuje tlumené zemité tóny a přírodní materiály, jako je borovicové a březové dřevo, mořské řasy a juta. To dává místnosti přirozenou a uvolněnou notu.

Udržitelné nápady dekorace Ikea

ikea-deco-nápady-katalog-2018-udržitelné-samozřejmě

Udržitelné materiály a multifunkční nábytek jsou tím, čím se Ikea odlišuje od ostatních výrobců nábytku. V novém katalogu je představena nová židle s názvem „Odger“, která je vyrobena ze směsi dřeva a 50% recyklovaného plastu. Kromě toho může být instalován snadno a bez nástrojů, ale pomocí funkce zalomení. Dalším novým vrcholem je úložná kombinace „Svalnäs“ vyrobená z obnovitelného bambusového dřeva pro montáž na zeď. V domácích textiliích a čalounění se objevují nové barvy, díky nimž je opravdu elegantní nebo útulný a útulný. K vytvoření klidné a uvolněné atmosféry jsou seskupeny objekty s podobnými barvami. Rostliny slouží jako čerstvé poutače a elektrická zařízení jsou odložena co nejdále.

Nápady na výzdobu Ikea pro zelené bydlení

ikea-deco-nápady-katalog-2018-zelené bydlení

Se životem ve velkých městech stále více lidí touží po větší přírodě a zeleni. Pokojové rostliny jsou skvělým způsobem, jak pozitivně ovlivnit vnitřní klima a emoční pohodu. Jsou to přírodní uvolňovače stresu a nejen čistí vzduch, ale dodávají místnosti barvu a oživují ji. Ikea nabízí několik funkčních řešení, která do vašich čtyř stěn vnesou trochu více přírody. Úložná kombinace „Elvarli“ slouží jako základ pro tuto „obývací stěnu“. Je na ni umístěno několik rostlin v květináčích a již funguje jako druh zelené přepážky.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-rostlinné secí stroje-kontejnery

Ikea navíc nabízí několik nádob a van pro velké i malé rostliny. Vždy v pohybu už není výmluva, protože každý může vytvořit minipoušť s nenáročnými kaktusy, sukulenty a ozdobnými kameny, které vyžadují hodně slunečního světla a málo vody. Existují také samozavlažovací květináče, které péči o rostliny značně usnadňují. Na řízky lze použít speciální nádobu – „Rimforsa“, která vypadá jako skutečný dekorativní předmět. Pro líné nabízí Ikea řadu stálezelených uměleckých děl, která se perfektně obejdou bez zalévání a dokáží vykouzlit svěží, zelenou notu v každé domácnosti.

Multifunkční a prostorově úsporné nápady na dekoraci Ikea pro skladování

ikea-deco-nápady-katalog-2018-funkční-prostorově úsporná kuchyně

Důležitým bodem u produktů Ikea je úspora místa. Kus nábytku nebo bytový doplněk obvykle plní několik funkcí. Jedním takovým je rozdělovač pokojů „Veberöd“, který se používá především v kuchyni, ale nejen pro funkční účely. Zabírá málo místa a vytvoří spoustu úložného prostoru. Hrnce a kuchyňské náčiní lze snadno zavěsit na mřížku. Dole je další možnost uložení – kapsy z 80% bavlny a 20% lnu, kam lze perfektně uložit prostírání a ubrousky.

Nápady na výzdobu Ikea a praktické tipy do koupelny

ikea-dekor-nápady-katalog-2018-koupelnové barvy-trendy

Není neobvyklé, že koupelna má jen několik metrů čtverečních prostoru, na kterém by mělo najít místo několik doplňků a nádobí. Dobrá organizace pomáhá zajistit, aby bylo vše uklizené a připravené na skvělý začátek dne. Skříně, velké nádoby na špinavé prádlo a čerstvé ručníky jsou základem pohodlné koupelny bez ohledu na její velikost.

Nápady na výzdobu Ikea se skvělou zábavou pro ty nejmenší

ikea-deco-nápady-katalog-2018-dětský-nábytek-malí

Kuchyně je možná místnost, kde vždy chcete více prostoru. S přípravou jídla může pomáhat celá rodina a zvědavost dětí je podporována. Zvláštním upozorněním jsou kuchyňská čela „Uddevalla“ vyrobená z recyklovaného dřeva a recyklovaných PET lahví s potahem tabule. Malá výška jednoho z kuchyňských modulů je speciálně navržena pro malé pomocníky. Ikea nabízí nové nápady a řešení, která jsou snadno implementovatelná a dokonce možná bez vrtání – například úložná deska „Laddan“ s přísavkami a prostorem pro „malé“ nádobí.

Nápady na výzdobu Ikea pro školku

ikea-deco-nápady-katalog-2018-dětský-pokojový-úložný-tabule-nástěnný-nátěr

Velkým tématem katalogu Ikea 2018 je dětský pokoj. Je zajištěn větší řád, ale podle individuálních preferencí a pravidel dítěte. Flexibilní skladovací systémy vyrobené z udržitelných materiálů, jako je dřevo nebo recyklovaný plast, které si dítě může organizovat a uspořádat jinak, jim umožňují navrhnout si vlastní prostor. Pro mírně starší děti existují skvělé inspirace šetřící prostor, které optimálně využívají dostupný prostor.

Nápady na dekoraci Ikea pro multifunkční LED osvětlení

ikea-dekorace-nápady-katalog-2018-osvětlení-led-usb-lampa

Dobré světlo je součástí konceptu útulného bydlení a Ikea také nabízí spoustu inovací v této oblasti. Kromě zvláště energeticky úsporných LED světel existují ještě ta s funkcí nabíjení, která zaujmou nejen svou funkčností, ale také designem. „Ikea PS 2017“ je přenosná LED lampa, kterou lze nabíjet přes USB nebo normální zásuvku. Je inspirován starými vlakovými světly, která můžete vzít s sebou kamkoli chcete světlo. „Produkt s nadčasovou funkčností v moderním bydlení,“ říká sama návrhářka Matali Crasset.

Nápady na výzdobu Ikea: prostor pro memorabilie a oblíbené kousky

ikea-deco-nápady-katalog-2018-hlavní body-alternativní nástěnka

To, co mu dodává individuální nádech a mění novou adresu na domov, jsou osobní údaje a drobné položky. Měli byste je ale také udržovat v pořádku a pěkně je prezentovat. Existuje tento skvělý rám „Myrheden“ v mosazné optice s 12 sponami. Je ideální nejen jako malá špendlíková deska, ale také k připevnění drobností a upomínkových předmětů. Několik desek, jako je tato, které jsou navzájem propojeny, lze dokonce použít k oddělení oblastí od sebe.

Nápady na výzdobu Ikea s obrázky pro choulostivá místa

ikea-deco-nápady-katalog-2018-nástěnné-obrázky

Kreativně prezentované stěny září v novém světle, aniž by bylo nutné předělat celou místnost. Několik různých obrázků a fotografií lze nádherně připevnit na zeď pro prezentaci v rámečcích. Aby obrazová stěna působila harmonicky a jako ucelený celek, měly by mít něco společného – např. Stejnou barvu, podobný tvar nebo obrazy by měly být všechny černobílé. Na bleších trzích můžete vždy najít zajímavé doplňky do kolekce, kterým lze snadno dát novou barvu.

Minimalistické nápady na výzdobu Ikea

ikea-deco-nápady-katalog-2018-minimalistický-skandinávský-bílý

Ikea zůstává věrná skandinávskému stylu a jako vždy nabízí nové produkty, které se točí kolem tří základních principů minimalistického bydlení: jednoduchosti, krásy a funkčnosti. Často se staré a nové dávají dohromady, aby doplňovaly domov a připomínaly lidem různé fáze života. S malými bytovými doplňky, čalouněním a textiliemi lze do jednoduché místnosti navržené v bílé barvě vnést mnoho barev a individuálního dotyku. Jako u každého interiéru je i zde vyžadována představivost a kreativita.

Nápady na výzdobu Ikea k přestavbě

ikea-deco-nápady-katalog-2018-přestavba-nábytku-luxusu

V neposlední řadě Ikea prosazuje myšlenku, že si za málo peněz můžete dovolit skvělý půvab. Velká část produktů Ikea je jednoduše vybarvena bíle a nabízí tak neomezené možnosti designu. “Glamour nemusí stát mnoho,” říká pařížská návrhářka haute couture Maryam Mahdavi a ve spolupráci s Ikea navrhla ložnici s použitím pouze produktů Ikea. Aby byl redesign vkusný, je obzvláště důležité vytvořit barevnou harmonii. Stěny a strop ve stejné barvě slouží jako dobrý základ a zároveň vytvářejí lehkost a intimitu. Módní návrhář v novém katalogu Ikea 2018 odhaluje další užitečné tipy pro design a „kouzelné“ triky, které platí jak pro módu, tak pro interiérový design.

Dekorace a oslavy

Nápady na výzdobu Ikea – nejkrásnější novinky v katalogu Ikea 2018

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-kolekce-lesklé-momenty

Nový katalog Ikea 2018 je zde. Hodně lze již koupit nebo objednat online. Produkty z poslední kolekce a ty vánoční budou k dispozici od října 2017. Švédský výrobce nábytku jako vždy nabízí mnoho krásných nápadů na bydlení, skvělý nábytek a bytové doplňky, které přesvědčí svou funkčností. Nápadité nápady na výzdobu Ikea navíc opravdu nadchnou všechny kutily. V následujícím textu přinášíme zprávy o našich oblíbených inovacích.

Nápady na výzdobu Ikea: Nové položky a kolekce v katalogu Ikea 2018

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-trendy-barvy-lesklé

Podle hesla katalogu Ikea pro rok 2018: „Vytvořte prostor pro život!“ Vytváří výrobce nábytku nové nápady zařizování a koncepty bydlení, které lze přizpůsobit individuálním potřebám obyvatel. Ikea je známá nápaditým a mimořádně praktickým designem malých místností a letos představuje další multifunkční a prostorově úsporná řešení pro každou část bytu.

Nápady na výzdobu Ikea: lesklé 

Nápady na dekoraci Ikea -katalog-2018-lesklá-zlatá-mosazná-optika

V roce 2018 představila Ikea novou spolupráci v oblasti designu, zavedené stylové linie a zanechala za sebou poselství. Nová kolekce „Shining Moments“ bude k dispozici od srpna 2017. Dominují ušlechtilé tmavé barvy, jako je modrá a zelená, a těžké látky. Tvarově dekorativní předměty ze skla a mosazi vytvářejí elegantní akcenty a vytvářejí obzvláště okouzlující atmosféru. Velmi barevné a pompézní pokoje ve skutečnosti nevypadají „skandinávsky“, ale ukazují nový styl, do kterého se chce Ikea vydat.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Ypperlig 

Nápady na výzdobu Ikea -katalog-2018-kolekce-seno-ypperlig

Zvláštním bodem v novém katalogu Ikea je kolekce „Ypperlig“, která je spoluprací s dánskou designérskou společností HAY. Rozmanitý sortiment produktů se vyznačuje přímočarým a funkčním designem a plně odpovídá zásadám Ikea pro „poctivé výrobky a za dostupné ceny“.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce sena-ypperlig

Praktické a udržitelné výrobky s jemným barevným schématem odpovídají chápání skandinávského designu. Série obsahuje pohovku s pružinovou matrací, která je opravdu vhodná na spaní, monoblokovou židli vhodnou do interiéru i exteriéru, další malé kusy nábytku, velmi, velmi úzkou lampu a nový styl asi nejslavnějšího produktu Ikea – taška Ikea. Série nábytku bude k dispozici od října 2017.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Stunsig

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-stunsig-povlečení-textil

V létě 2017 se objevila kolekce „Stunsing“. Ikea spolupracovala s designéry a umělci po celém světě a výsledkem je řada poutavých vzorů a kreseb, které jsou vytištěny na jednoduchých, bílých předmětech každodenní potřeby, jako je nádobí, ložní prádlo a textil. Poutavé a neobvyklé tiskové motivy dodají hravý nádech každodennímu životu a určitě začnete svůj den lépe a užijete si více kávu nebo snídani, pokud vás ráno přivítají veselé motivy.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-stunsig-porcelán

Sbírka dělá prohlášení a zaměřuje se na mladé lidi, kteří si chtějí dopřát v každodenním životě více dobré nálady. Kromě nádobí, polštářů, látkových tašek, úložných boxů a skicářů jsou všechny potištěny barevnými a veselými motivy. Opravdu vynikají a stimulují představivost. Některé vypadají jako odrazy našeho prostředí, zanechávají za sebou zprávy, jiné inspirují a vyprávějí o utopických světech. Grafičtí designéři navrhli témata a motivy tak, aby je bylo možné také navzájem kombinovat. To vytváří napětí, které je prostě zajímavé.

Nápady na výzdobu Ikea: kolekce Vässad

ikea-deco-nápady-katalog-2018-kolekce-vassad

Kolekce „Vässad“ znamená průmyslové kouzlo a udržitelný design. Je inspirován produkty Ikea z 80. let minulého století a představuje skandinávský život, tentokrát ale v tlumených tónech. Nábytek a bytové doplňky se vyznačují jednoduchým, robustním designem a neutrálním barevným schématem. Dají se báječně kombinovat s kusy nábytku v jiných stylech bydlení a určitě si najdou místo v různých částech bytu nebo, proč ne, v kanceláři.

Nápady na výzdobu Ikea, tipy na bydlení a inspirace z nového katalogu Ikea 2018

ikea-deco-nápady-katalog-2018-obývací pokoj-koberce-barvy čalounění

V novém katalogu Ikea je kladen důraz na obývací pokoj, který často obsahuje několik funkcí. V současné době je místnost využívána také jako pracovna, host nebo herna. Nábytek by měl být navržen tak flexibilní a modulární, jak je to jen možné. Ikea má co nabídnout. Nový čalouněný nábytek a úložné systémy vytvářejí více obytného prostoru a působí příjemně. Plní několik funkcí, takže místnost lze rychle převést podle potřeby. Najdete zde také estetické nápady pro dělení místností. V novém katalogu se Ikea věnuje také tématu barevného designu a soužití s ​​barvami. Je třeba rozlišovat mezi dvěma trendy – zařizováním v elegantních, tmavých tónech, jako je modrá, zelená a černá, a pokojovým designem v jemných pastelových odstínech, jako je světle růžová, lososová a meruňková, mátově zelená v kombinaci se světle šedou. Zasvěcený tip pro oba je: mix barev tón v tónu.

Nápady na výzdobu Ikea: jednoduché & barevný

ikea-deco-nápady-katalog-2018-novinky-kolekce-série

V novém katalogu Ikea představuje mnoho stylů bydlení a směle je mísí. To zahrnuje skvělou inspiraci pro každý vkus. Vzrušující barvy, opulentní textilie, skandinávský design jsou kombinovány s moderním barokním nádechem a vytvářejí životní prostředí s individuálním charakterem. Stěny letos nejsou nic jiného než bílé. Útulné kouzlo vyzařuje tlumené zemité tóny a přírodní materiály, jako je borovicové a březové dřevo, mořské řasy a juta. To dává místnosti přirozenou a uvolněnou notu.

Udržitelné nápady dekorace Ikea

ikea-deco-nápady-katalog-2018-udržitelné-samozřejmě

Udržitelné materiály a multifunkční nábytek jsou tím, čím se Ikea odlišuje od ostatních výrobců nábytku. V novém katalogu je představena nová židle s názvem „Odger“, která je vyrobena ze směsi dřeva a 50% recyklovaného plastu. Kromě toho může být instalován snadno a bez nástrojů, ale pomocí funkce zalomení. Dalším novým vrcholem je úložná kombinace „Svalnäs“ vyrobená z obnovitelného bambusového dřeva pro montáž na zeď. V domácích textiliích a čalounění se objevují nové barvy, díky nimž je opravdu elegantní nebo útulný a útulný. K vytvoření klidné a uvolněné atmosféry jsou seskupeny objekty s podobnými barvami. Rostliny slouží jako čerstvé poutače a elektrická zařízení jsou odložena co nejdále.

Nápady na výzdobu Ikea pro zelené bydlení

ikea-deco-nápady-katalog-2018-zelené bydlení

Se životem ve velkých městech stále více lidí touží po větší přírodě a zeleni. Pokojové rostliny jsou skvělým způsobem, jak pozitivně ovlivnit vnitřní klima a emoční pohodu. Jsou to přírodní uvolňovače stresu a nejen čistí vzduch, ale dodávají místnosti barvu a oživují ji. Ikea nabízí několik funkčních řešení, která do vašich čtyř stěn vnesou trochu více přírody. Úložná kombinace „Elvarli“ slouží jako základ pro tuto „obývací stěnu“. Je na ni umístěno několik rostlin v květináčích a již funguje jako druh zelené přepážky.

ikea-deco-nápady-katalog-2018-rostlinné secí stroje-kontejnery

Ikea navíc nabízí několik nádob a van pro velké i malé rostliny. Vždy v pohybu už není výmluva, protože každý může vytvořit minipoušť s nenáročnými kaktusy, sukulenty a ozdobnými kameny, které vyžadují hodně slunečního světla a málo vody. Existují také samozavlažovací květináče, které péči o rostliny značně usnadňují. Na řízky lze použít speciální nádobu – „Rimforsa“, která vypadá jako skutečný dekorativní předmět. Pro líné nabízí Ikea řadu stálezelených uměleckých děl, která se perfektně obejdou bez zalévání a dokáží vykouzlit svěží, zelenou notu v každé domácnosti.

Multifunkční a prostorově úsporné nápady na dekoraci Ikea pro skladování

ikea-deco-nápady-katalog-2018-funkční-prostorově úsporná kuchyně

Důležitým bodem u produktů Ikea je úspora místa. Kus nábytku nebo bytový doplněk obvykle plní několik funkcí. Jedním takovým je rozdělovač pokojů „Veberöd“, který se používá především v kuchyni, ale nejen pro funkční účely. Zabírá málo místa a vytvoří spoustu úložného prostoru. Hrnce a kuchyňské náčiní lze snadno zavěsit na mřížku. Dole je další možnost uložení – kapsy z 80% bavlny a 20% lnu, kam lze perfektně uložit prostírání a ubrousky.

Nápady na výzdobu Ikea a praktické tipy do koupelny

ikea-dekor-nápady-katalog-2018-koupelnové barvy-trendy

Není neobvyklé, že koupelna má jen několik metrů čtverečních prostoru, na kterém by mělo najít místo několik doplňků a nádobí. Dobrá organizace pomáhá zajistit, aby bylo vše uklizené a připravené na skvělý začátek dne. Skříně, velké nádoby na špinavé prádlo a čerstvé ručníky jsou základem pohodlné koupelny bez ohledu na její velikost.

Nápady na výzdobu Ikea se skvělou zábavou pro ty nejmenší

ikea-deco-nápady-katalog-2018-dětský-nábytek-malí

Kuchyně je možná místnost, kde vždy chcete více prostoru. S přípravou jídla může pomáhat celá rodina a zvědavost dětí je podporována. Zvláštním upozorněním jsou kuchyňská čela „Uddevalla“ vyrobená z recyklovaného dřeva a recyklovaných PET lahví s potahem tabule. Malá výška jednoho z kuchyňských modulů je speciálně navržena pro malé pomocníky. Ikea nabízí nové nápady a řešení, která jsou snadno implementovatelná a dokonce možná bez vrtání – například úložná deska „Laddan“ s přísavkami a prostorem pro „malé“ nádobí.

Nápady na výzdobu Ikea pro školku

ikea-deco-nápady-katalog-2018-dětský-pokojový-úložný-tabule-nástěnný-nátěr

Velkým tématem katalogu Ikea 2018 je dětský pokoj. Je zajištěn větší řád, ale podle individuálních preferencí a pravidel dítěte. Flexibilní skladovací systémy vyrobené z udržitelných materiálů, jako je dřevo nebo recyklovaný plast, které si dítě může organizovat a uspořádat jinak, jim umožňují navrhnout si vlastní prostor. Pro mírně starší děti existují skvělé inspirace šetřící prostor, které optimálně využívají dostupný prostor.

Nápady na dekoraci Ikea pro multifunkční LED osvětlení

ikea-dekorace-nápady-katalog-2018-osvětlení-led-usb-lampa

Dobré světlo je součástí konceptu útulného bydlení a Ikea také nabízí spoustu inovací v této oblasti. Kromě zvláště energeticky úsporných LED světel existují ještě ta s funkcí nabíjení, která zaujmou nejen svou funkčností, ale také designem. „Ikea PS 2017“ je přenosná LED lampa, kterou lze nabíjet přes USB nebo normální zásuvku. Je inspirován starými vlakovými světly, která můžete vzít s sebou kamkoli chcete světlo. „Produkt s nadčasovou funkčností v moderním bydlení,“ říká sama návrhářka Matali Crasset.

Nápady na výzdobu Ikea: prostor pro memorabilie a oblíbené kousky

ikea-deco-nápady-katalog-2018-hlavní body-alternativní nástěnka

To, co mu dodává individuální nádech a mění novou adresu na domov, jsou osobní údaje a drobné položky. Měli byste je ale také udržovat v pořádku a pěkně je prezentovat. Existuje tento skvělý rám „Myrheden“ v mosazné optice s 12 sponami. Je ideální nejen jako malá špendlíková deska, ale také k připevnění drobností a upomínkových předmětů. Několik desek, jako je tato, které jsou navzájem propojeny, lze dokonce použít k oddělení oblastí od sebe.

Nápady na výzdobu Ikea s obrázky pro choulostivá místa

ikea-deco-nápady-katalog-2018-nástěnné-obrázky

Kreativně prezentované stěny září v novém světle, aniž by bylo nutné předělat celou místnost. Několik různých obrázků a fotografií lze nádherně připevnit na zeď pro prezentaci v rámečcích. Aby obrazová stěna působila harmonicky a jako ucelený celek, měly by mít něco společného – např. Stejnou barvu, podobný tvar nebo obrazy by měly být všechny černobílé. Na bleších trzích můžete vždy najít zajímavé doplňky do kolekce, kterým lze snadno dát novou barvu.

Minimalistické nápady na výzdobu Ikea

ikea-deco-nápady-katalog-2018-minimalistický-skandinávský-bílý

Ikea zůstává věrná skandinávskému stylu a jako vždy nabízí nové produkty, které se točí kolem tří základních principů minimalistického bydlení: jednoduchosti, krásy a funkčnosti. Často se staré a nové dávají dohromady, aby doplňovaly domov a připomínaly lidem různé fáze života. S malými bytovými doplňky, čalouněním a textiliemi lze do jednoduché místnosti navržené v bílé barvě vnést mnoho barev a individuálního dotyku. Jako u každého interiéru je i zde vyžadována představivost a kreativita.

Nápady na výzdobu Ikea k přestavbě

ikea-deco-nápady-katalog-2018-přestavba-nábytku-luxusu

V neposlední řadě Ikea prosazuje myšlenku, že si za málo peněz můžete dovolit skvělý půvab. Velká část produktů Ikea je jednoduše vybarvena bíle a nabízí tak neomezené možnosti designu. “Glamour nemusí stát mnoho,” říká pařížská návrhářka haute couture Maryam Mahdavi a ve spolupráci s Ikea navrhla ložnici s použitím pouze produktů Ikea. Aby byl redesign vkusný, je obzvláště důležité vytvořit barevnou harmonii. Stěny a strop ve stejné barvě slouží jako dobrý základ a zároveň vytvářejí lehkost a intimitu. Módní návrhář v novém katalogu Ikea 2018 odhaluje další užitečné tipy pro design a „kouzelné“ triky, které platí jak pro módu, tak pro interiérový design.