Dekorace a oslavy

Motivační dorty pro děti s fondánem – originální nápady pro dívky a chlapce

Motivační dorty pro děti lego-cihly-figurky-narozeninové-svíčkové-dorty

Ať už jde o křest, narozeniny nebo zápis do školy, jsou Motivační dorty pro děti skutečný poutač očí, nepochybně přinese narozeninám velkou radost a inspiruje hosty. V tomto článku vám dáme nápady na skvělé motivové dorty pro dívky a chlapce s originálními a láskyplnými dekoracemi. nechte se inspirovat!

Motivační dorty pro děti – věnujte zvláštním příležitostem osobní dotek láskyplných dekorací

minionová postava fondánový motivový dort

Děti milují zábavné a vzrušující filmy Disney. Sotva existuje dítě, které by nemělo oblíbenou kreslenou postavičku, kterou by je fascinovalo. Lahodný dort s vaším oblíbeným hrdinou rozzáří dětské oči a potěší vaše dítě. Podívejte se na tento minionový dort. Vypadá to skutečně, jako by to právě vypadlo z filmu. Pokud chcete vyzkoušet něco nového a vypustit páru s kulinářskými lahůdkami, můžete toto roztomilé, malé, žluté stvoření napodobit doma. I když nejste profesionální dekoratér, při troše trpělivosti a zručnosti získáte takové motivové dorty pro děti stejně krásné jako na obrázku.

Motivační dorty pro děti – dekorace dortů inspirované různými animačními hrdiny

minions boy narozeninové postavy balónky

Roztomilá figurka Miniona vypadá na první pohled dost komplikovaně, ale skládá se z kulatých dortových základů se smetanovou náplní, které jsou naskládány na sebe. O příchutích se můžete samozřejmě rozhodnout sami. Aby hlava Minion vypadala hezky a zaobleně, musíte upéct koláč ve tvaru kupole a nakonec celý dort potřít žlutým fondánem. Velké sklenice a modré kalhoty můžete také tvarovat z fondánu. Pokud jste v pečení 3D dortů sami ještě začátečníci a netroufáte si, můžete dětem ozdobit dort se čtvercovým motivem, který není v žádném případě méně krásný. Navrhněte dort v barvách Miniona a ozdobte ho několika ozdobnými figurkami Minions.

Recept na duhový dort s pečivem i bez něj

Narozeninový dort pro narozeninové děti – 40 motivů a motivů

Připravte dětem zábavné jídlo s těmito originálními nápady

olaf-sněhové vločky-kulaté-modro-fialové

Děti určitě zaujme pohled na toto lahodné umělecké dílo. Pokud vaše dítě chtělo dort se skvělými postavami z filmu „Ledová královna“, máte k dispozici několik možností, jak vytvořit velmi zvláštní druh dortu. Fantazii se u dortů s motivem Disney meze nekladou. Můžete stavět od jednotlivých filmových postav po filmové scény a dokonce i celé hrady. Tento víceúrovňový dort je například vhodný pro dívky i chlapce.

ledová královna-elsa-anna-olaf-sněhová vločka-motivový dort

Pokryté fondánem a ozdobené cukrovými vločkami přenesete své narozeninové dítě do pohádkového světa. Elsa a Anna, Olaf nebo Sven a Kristoff jsou k dispozici také jako figurky hotových dekorací dortů. Sněhulák Olaf může být také vyroben ze zbytků dortů, ze kterých formujete různé koule a kombinujete je do postavy pomocí stylů dortového popu. K zakrytí můžete použít polevu a k vytvoření obličejových rysů použít marcipán nebo fondán.

princezna-motiv-dort-elsa-ledova kralovna

Malé holčičky budou s měsícem takhle s princeznovským dortem. Do tohoto kopulovitého dortu je vložena panenka Barbie, která ve svých nádherných modrých šatech vypadá fantasticky krásně. Za tímto účelem se pečou koláče, které se pak rozdělí na 5 nebo 6 dortových základů a položí na sebe dortovou náplní. Okraje dvou horních vrstev dortu jsou vytvarovány do šatů. Kulatým vykrajovátkem na cukroví můžete vyříznout díru pro panenku uprostřed všech základen. Barbie můžete obléknout fondánem. Šaty jsou také vyrobeny z fondánového povlaku a podle potřeby zdobeny perlami nebo třpytkami.

Motivační dorty pro dívky

dívka-princezna-perla-koruna-kulatá

Okouzlující motivový dort pro děti nemusí být nutně časově náročný. Svou malou princeznu můžete také překvapit tak nádherným dortem, který navrch ozdobíte korunkou nebo diadémem. Snový princeznovský dort vlastně není hoden princezny bez zlata nebo stříbra a bez perel a drahých kamenů. Ozdobte dort perlovým náhrdelníkem a věnujte se korunce. Korunu můžete vyrobit z gumové pasty a ozdobit ji krystaly cukru a perlami. Skutečná malá, filigránská korunová stará dekorace na dort je také skvělý nápad. Pak to zůstane jako skvělá vzpomínka nebo na hraní.

Make-up set-bag-girl-motiv dort

Motivační dorty pro děti jako tato krásná taštička na make-up mohou zaujmout nejen malé slečny, ale i teenagery a ženy. Skvělou taštičku na make-up můžete navrhnout z jednoduchého piškotu a přikrýt fondánem v požadované barvě. Aby taška vypadala realisticky, můžete ostříhat na proužek fondánu a napodobit zip. Naplánujte si trochu více času a z fondánové hmoty vytvarujte různé kosmetické potřeby, z nichž některé dáte do kosmetické taštičky a rozdáte na dort. Lak na nehty, rtěnka, oční stíny a řasenka završí motivový dort pro dívky.

kniha-čajník-černá-krabička-hodiny-dívka-motiv-dort

Motivační dorty pro děti jsou také nepostradatelnou součástí celé dekorace pro různé tematické večírky. Co si myslíte o tomto krásném dortu Alenky v říši divů? Kniha, růžová konvice a hodiny stojí na zlaté pokladničce a přenesou všechny hosty do kouzelného světa. Čajové šálky, klobouk, zlaté klíče nebo hrací karty jsou doplňky, které se perfektně hodí k tématu a lze je znovu vytvořit pomocí fondánu.

Fondant-girl-motiv-dort-sova-fialová

V trendovém sovím vzhledu můžete vykouzlit skvělý dort pro různé příležitosti. Tělo roztomilé sovy můžete sestavit z několika dortových základen, jak je popsáno výše. Poté můžete z hmoty fondánu vystřihnout několik kruhů, které pokryjí tělo barevné sovy. Velké oči, uši, malé drápy a zobák mohou být také vyrobeny z fondánu ve správné barvě. S mašlí na hlavě vypadá malá sova sladce jako cukr. Motiv sovy je krásně variabilní a můžete si jej vytvořit podle vlastních představ.

dívka-kůň-růžová-fialová-narozeninový-motivový dort

Většina dětí a zejména dívek jsou velkými fanoušky koní. Ani u tohoto motivu se fantazii meze nekladou. Můžete navrhnout luční dort s malými modelovanými koňmi nahoře nebo dort vymodelovat jako koňskou hlavu. Motivační dorty pro děti také skvěle vypadají jako normální dorty bez 3D efektů. Zvláště pokud nemáte zkušenosti s motivovými dorty, byl by takový dort zaručeným nápadem. Pomocí šablony můžete vystřihnout koňskou hlavu z gumpasty a také navrhnout hřívu a koňský postroj.

Motivační dorty pro chlapce

dort-vlajka-závodní auto-mcqueen-motivační-dort-chlapci

Každý, kdo chce při zvláštní příležitosti překvapit mladého syna, je s Lightning McQueen rozhodně na dobré cestě. Talentované, mluvící závodní auto je skvělou ozdobou motivových dortů pro děti, díky nimž srdce vašich blízkých buší rychleji. Ozdobte dort žlutou a červenou barvou a položte na něj skutečnou hračku Cars. Vaše dítě bude s dvojitým překvapením zcela spokojeno.

motiv-dort-chlapci-závodní-auta-barevné-děti

Protože se jedná o závodní auta, jsou černobílé vlajky nepostradatelnou součástí dekorace dortu. Některé náhradní pneumatiky pro rychlá auta by samozřejmě neměly chybět. Pokud máte dost zeinu a nějaké zkušenosti s modelováním, můžete navrhnout Hooka, odtahovku, Sally, právníka, Guida, vysokozdvižný vozík nebo jiné figurky ze závodního týmu. Mini motivové dorty s drobnými závodními auty jako ozdoba jsou také originálním nápadem, který okouzlí malé hosty.

tričko-fotbalové hřiště-týmový motiv-dort

Dalším nápadem na motivové dorty pro chlapce jsou fotbalové dorty. Pokud je vaše dítě vášnivým fanouškem fotbalu, můžete navrhnout zelené hřiště s vyznačením, napodobit dres fotbalového týmu jménem a číslem jeho oblíbeného hráče nebo vytvořit fotbal. Dokonalý fotbal, který se replikuje opravdu těžko, je ve skutečnosti relativně snadno vyrobitelný.

hřiště na fotbal-kluk-tričko

Ideální polokouli snadno získáte pečením dortu ve speciálním tvaru nebo v kulaté misce. Chcete -li ozdobit černobílým fondánem, můžete získat pětiúhelníkové nebo šestihranné figury pomocí šablony nebo pomocí speciálního vykrajovátka na fotbal, aby fotbal vypadal jako skutečný. Tento skvělý poutač můžete udělat ještě jedinečnějším vydlabáním malé prohlubně uprostřed polokoule lžičkou a naplněním malými čokoládovými fotbalovými míčky.

sportovní obuv na hřiště pro brankáře

Pokud chcete kulatý dort, musíte sestavit dvě polokoule do jedné. Můžete také zkopírovat švy míče příslušným nožem a v případě potřeby je potřít jedlou práškovou barvou. Fotbalový dort je také jedinečným nápadem na dárek pro malé brankáře. Na míč dejte dvě brankářské rukavice a možná navrhnete další dvě kopačky.

Motivační dorty pro děti s policií jsou také u chlapců neustálým hitem. Pokud chce vaše dítě zajistit zákon a pořádek, můžete uspořádat perfektní narozeniny s mottem policie a překvapit malého policistu dortem s policejním autem. Malé cupcakes s lahodnou polevou v bílé a modré barvě, ozdobené policejní figurkou nebo šerifským průkazem, učiní motto večírku nezapomenutelným. Můžete také vyrobit nádherné dekorace se smetanou a různými krémy.

hasičský sbor-chlapec-narozeninový-dortový motiv

Z hasičů jsou nadšení i malí chlapci, ale i děvčata. Koneckonců, hasiči jsou legendární hrdinové a velké vzory. Ozdobte dort hasičským vozem vybaveným rohy, sirénami a žebříkem. Rozložte na dort trochu oranžovo-červených plamenů a nezapomeňte na požární hadici.

Krycí motivové dorty pro děti s fondánem – na co si dát pozor?

motiv-dorty-děti-chlapci-vícepodlažní-auta-staveniště

V podstatě z každého dortu můžete pro děti vytvořit mnoho nádherně krásných motivových dortů. Piškoty a neplněné koláče jsou velmi stabilní a snadno se krájí, kartáčují a natírají. U dortů s motivy lze dorty také plnit. Pokud se však rozhodnete použít fondán na ozdobu dortu, nesmíte zapomenout, že fondán nesmí přijít do styku s tvarohovou, smetanovou, pudinkovou nebo jogurtovou náplní, protože fondán se může rozpustit.

pes-tlapka-chlapec-kost-postava-krém

Vhodné krémy pro potahování fondánů jsou krémy s vysokým obsahem tuku, jmenovitě ganache nebo mnoho krémů. Na trhu jsou dokonce speciální formy, které vytvářejí koláče s extra dutinou pro krémové náplně, takže fondán je chráněn a nepřitahuje vlhkost.