Dekorace a oslavy

Jaký dárek pro dívky do školy? To jsou nejlepší nápady!

První školní den je považován za začátek vzrušujícího období pro každé dítě. Malý i jejich rodiče se opravdu těší, co přijde, a často tento den sdílejí s přáteli a příbuznými. Bez ohledu na to, zda se doma koná velká párty nebo se začátek školy slaví v malém kruhu, dárky by neměly chybět. Hledáte aktuálně vhodný dárek pro dívky do školy? Podívejte se na náš článek, kde jsme uvedli nejlepší nápady.

Pocity před nástupem do školy nejsou u všech dětí stejné. Některé děti se na to nesmírně těší, ale jsou i tací, kteří si z toho nejsou příliš jistí. Skvělý dárek pro zápis do školy může pomoci učinit začátek školy pro dítě ještě více vzrušujícím.

Co můžete dát dívce do školy??

Jaké dárky jsou vhodné pro dívky první školní den

Blíží se první školní den v kalendáři pro vaši malou holčičku? Potom se mohou prarodiče, kmotři a přátelé zeptat, jaký dárek mohou dát. Často sami rodiče přemýšlejí, jaký dárek by jejich dítěti udělal radost. Jedním z nejoblíbenějších dárků pro zápis do školy, vhodný pro dívky i chlapce, jsou školní potřeby, které potřebují ke vstupu do školy. Na vrcholu seznamu jsou také další užitečné dárky, jako jsou knihy a vzdělávací hračky. Šperky jsou vhodné i pro dívky, například krásný náramek, který označuje novou fázi života. K dárku by samozřejmě neměla chybět sladěná karta, na kterou můžete napsat milé rčení.

Kdo dává školní kužel?

Kdo dává školní kužel pro zápis do školy

Hned první školní den i nástup do školy na gymnáziu nebo střední škole dostane každé dítě školní kužel. Dříve dávali kmotři školní kužel, ale dnes to dělají spíše rodiče nebo prarodiče. Ostatní hosté na školní zápisové párty mohou také přinést menší tašku, která doplní dárek.

Nejlepší dárky pro dívky do školy

Nejlepší nápady na dárek pro dívky do školy

Přemýšlíte, co dát dítěti, když začne chodit do školy? Zde je přehled nejlepších nápadů na dárky. Většina nápadů jsou rozumné dárky pro zápis do školy, díky nimž je začátek školy ještě více vzrušující. Nechte se inspirovat a udělejte radost školnímu předškolákovi!

Užitečný tip: Pokud chtějí prarodiče, kmotři nebo přátelé rozdat užitečné dárky pro zápis do školy, měli by se nejprve zeptat rodičů, jaké školní potřeby dítě již má a co ještě potřebuje. Tímto způsobem se lze vyhnout špatným nákupům.

1. Aktovka pro žáka prvního stupně

Nápad na dárek pro zápis do školy pro dívky od rodičů nebo prarodičů brašny

Pokud hledáte smysluplné dárky do školy, nemůžete udělat chybu se školními potřebami. Školní brašna je první a možná nejdůležitější věc, kterou by školní startér potřeboval. Dítě to však obvykle dostává jako dárek od rodičů. Než si kmotři nebo prarodiče koupí brašnu, musí to probrat se svými rodiči.

2. Roztomilý budík jako dárek pro zápis do školy

Budík do školy pro dívky, budík s motivem

Do školy musíte brzy vstávat. Budík je proto praktický dárek pro zápis do školy, který je také tematický. Přestože za ranní vstávání jsou zpočátku zodpovědní rodiče, s budíkem na nočním stolku se dítě cítí ještě dospělejší. Můžete si vybrat roztomilý design, který ladí s dekorací dětského pokoje.

3. Nástěnné hodiny jako dárek pro dívky do školy

Nástěnné hodiny jako dárek pro zápis do školy naučte se číst hodiny

Mnoho dětí se učí hodiny číst pouze ve škole. Krásné nástěnné hodiny do školky proto mohou být perfektním dárkem. Pro dívky mohou být hodiny klasické růžové s oblíbenými motivy, jako jsou jednorožci a princezny. Ideální jsou ale také neutrální barvy a motivy, které jsou sladěné se zařízením dětského pokoje.

4. Nastavení stolu

Užitečné dárky pro zápis do školy Vybavení stolu a příslušenství

Pokud chcete dát opravdu užitečný dárek, zeptejte se rodiče prvního ročníku, co dalšího ke svému stolu potřebuje. Ať už je to samotný stůl, pohodlná dětská otočná židle nebo odpovídající stolní lampa – tyto dárky budou dítěti dobře sloužit po mnoho let.

5. Personalizovaný obědový box

Zápisový obědový balíček pro dívky

Dárek pro dívky do školy nemusí být něco velkého. Personalizované dárky jsou vždy dobře přijaty a jsou také skvělé do školy. Dítě tak nemůže zamíchat své předměty. Personalizovaný obědový box je skvělý způsob, jak si na vás dívka vždy vzpomene, když přijde polední přestávka. Takový dárek se určitě bude hodit.

6. Penál pro dívky

Personalizované dárky pro žáky prvního stupně Penál pro dívky

Stejně jako obědový box si můžete také přizpůsobit penál. Ale barevný penál, který není personalizovaný, může být také skvělým dárkem. Jen se ujistěte, že děti často dostanou toto příslušenství v kompletní brašně.

7. Dětský deštník s dívčím designem

Zápis do školy pro deštník děvčátka

Co třeba barevný dětský deštník? To se určitě bude hodit v deštivých dnech na podzim a v zimě. Vyberte roztomilý design pro dívky, ale také jej přizpůsobte preferencím dítěte.

8. Knihy pro první čtenáře

Kniha jako dárek k zápisu do školy pro dítě sponzorované dívkami

Pro střelce ABC jsou knihy úžasným dárkem pro zápis do školy. Mnoho žáků z prvních tříd se se čtením seznámí až ve škole a může si pomocí těchto knih procvičit, co se doma naučili. Spolehněte se raději na vtipné historky, které vzbuzují zájem těch nejmenších.

9. Skvělý dárek pro zápis do školy: dětská koule s osvětlením

Dětský glóbus jako smysluplný dárek pro zápis do školy

Každé dítě by mělo mít glóbus. Tímto způsobem může hravou formou objevovat kontinenty a země. Dnes existuje tolik různých modelů, díky nimž je zeměkoule pro ty nejmenší ještě zajímavější. Osvětlený glóbus například není jen vzdělávací nástroj do školy, ale také krásný dekorativní prvek v dětském pokoji. Kromě zemí, moří a oceánů ukazuje osvětlená zeměkoule při zapnutí osvětlení také názvy různých souhvězdí.

10. Tabule s příslušenstvím

Křídová deska pro dárek pro prvňáčky

Křídová tabule ve školce je oblíbená u dětí všech věkových kategorií. Zatímco batolata a děti ze školky na ně malují barevné obrázky, školní děti je mohou využít ke studiu a procvičování. Pokud rodiče dítěte nedovolí doma křídový prach, můžete jim jednoduše dát tabuli a pera jako dárek k zápisu do školy.

11. Pro zábavu po škole: darujte kolečkové brusle jako dárek

Skvělé nápady na dárky pro zápis do školy pro dívčí inline brusle

To, že dítě nastoupí do školy, neznamená, že se už nemůže bavit. Dárkem pro zápis do školy určeným pro volný čas určitě uděláte radost školnímu předškolákovi. Pokud se rozhodnete například pro inline brusle nebo klasické kolečkové brusle, pak jsou zábavná odpoledne se spoustou pohybu na čerstvém vzduchu zaručena.

Registrační dárek pro dívky na střední školu

Dívky se zapsaly na střední školu 5. třídy

Pokud hledáte vhodný dárek pro nástup na střední školu, kromě již zmíněných nápadů existuje ještě několik dalších možností. Abychom se rekvalifikovali do 5. třídy, dárek nemusí být vůbec velký. Radost žákovi páté třídy mohou přinést i malé školní předměty nebo něco osobního.

12. Užitečné věci do školy

Dárek k zápisu do studentského kalendáře základní školy

Děti do školy potřebují spoustu věcí. Dívky jsou ale opravdu nadšené z krásných sešitů, samolepek a penálů. Můžete si poskládat dárkovou krabičku se školními potřebami a naplnit ji užitečnými předměty. Neexistují žádné limity. Co třeba barevný školní kalendář? Dívka si pomocí něj může zapisovat vše důležité o škole. Tužky nebo plnicí pera s gravírováním jména mohou tento užitečný dárek pro rekvalifikaci učinit osobnějším.

13. Pěkné náramkové hodinky

Dárek pro dívky k zápisu do školy Náramkové hodinky Smartwatch

Náramkové hodinky jsou skvělým nápadem na dárek pro dívky do školy. Oproti nástěnným hodinám jsou náramkové hodinky osobnější a nosí se vždy na zápěstí. Analogové hodinky jsou klasikou, ale v tomto věku jsou děti z chytrých hodinek nadšené.

14. Personalizované šperky

Dárek pro dívky k rekvalifikaci náhrdelníku 5 stupňů s gravírováním

Skvělým dárkem od babičky a dědy nebo kmotrů je přizpůsobený náhrdelník nebo náramek. Rytina může odkazovat na novou fázi života nebo jednoduše obsahovat jméno dítěte. Každá mladá dáma má z takového dárku určitě radost.

15. Skvělé pouzdro na telefon

Barevné pouzdro na mobilní telefon jako dárek pro dívky na nástup do školy na střední škole

Děti prostě milují barevná pouzdra na telefony. A měňte je tak často, jak chcete. Pokud chcete předat něco malého pro zápis do školy v 5. třídě, zeptejte se rodičů na značku a model mobilního telefonu a překvapte dívku pouzdrem na mobilní telefon se skvělým designem.

16. Kniha přátelství jako dárek pro zápis do školy

Sladký dárek pro dívky do školy v knize přátelství 5. třídy

Nová škola obvykle znamená nová přátelství. Kniha přátelství je sladký tip na dárek pro dívky po základní škole. Tato kniha plná vzpomínek vám vykouzlí úsměv na tváři i roky po ukončení střední školy.

Vytvořte dárek pro školní zápis pro dívky sami

Vyrobte si dárky do školy sami, držáky pera si udělejte sami

Ačkoli dárky pro zápis do školy jsou obvykle o nových věcech, můžete s trochou řemeslné práce udělat pěkný dárek sami. Na to existuje nespočet nápadů. Od barevných boxů s pery přes jednoduché záložky až po řetězec výpočtů. Tyto dary mohou být malé, ale jsou jedinečné a pocházejí ze srdce. Následuje několik nápadů na drobnosti.

17. Držák pera pro kutily

Zápisový dárek pro dívky vyrábí držáky pera, takže papírové role

Existuje mnoho možností, jak si vyrobit držák pera na stůl sami. K tomu můžete použít prázdné lepenkové tuby, staré plechovky, kartony od mléka, zavařovací sklenice nebo hliněné hrnce. Ozdobte je papírem, třpytkami, kamínky, páskou washi nebo čímkoli chcete a dárek vyrobený vlastními silami je připraven.

18. Vyrobte záložky jako dárek pro zápis do školy

Dárky pro zápis do školy pro dívky si vytvořte záložky sami

Školáci si na čtení teprve zvykají. Můžete také dát záložku, kterou jste sami vyrobili, spolu s knihou, která je vhodná pro věk dítěte. V tomto článku najdete pár nápadů na inspiraci, které si snadno vytvoříte sami.

Samozřejmě to nejsou jediné možnosti domácího dárku. Uvolněte svou kreativitu a vytvořte něco skvělého pro zápis do školy.

Dekorace a oslavy

Jaký dárek pro dívky do školy? To jsou nejlepší nápady!

První školní den je považován za začátek vzrušujícího období pro každé dítě. Malý i jejich rodiče se opravdu těší, co přijde, a často tento den sdílejí s přáteli a příbuznými. Bez ohledu na to, zda se doma koná velká párty nebo se začátek školy slaví v malém kruhu, dárky by neměly chybět. Hledáte aktuálně vhodný dárek pro dívky do školy? Podívejte se na náš článek, kde jsme uvedli nejlepší nápady.

Pocity před nástupem do školy nejsou u všech dětí stejné. Některé děti se na to nesmírně těší, ale jsou i tací, kteří si z toho nejsou příliš jistí. Skvělý dárek pro zápis do školy může pomoci učinit začátek školy pro dítě ještě více vzrušujícím.

Co můžete dát dívce do školy??

Jaké dárky jsou vhodné pro dívky první školní den

Blíží se první školní den v kalendáři pro vaši malou holčičku? Potom se mohou prarodiče, kmotři a přátelé zeptat, jaký dárek mohou dát. Často sami rodiče přemýšlejí, jaký dárek by jejich dítěti udělal radost. Jedním z nejoblíbenějších dárků pro zápis do školy, vhodný pro dívky i chlapce, jsou školní potřeby, které potřebují ke vstupu do školy. Na vrcholu seznamu jsou také další užitečné dárky, jako jsou knihy a vzdělávací hračky. Šperky jsou vhodné i pro dívky, například krásný náramek, který označuje novou fázi života. K dárku by samozřejmě neměla chybět sladěná karta, na kterou můžete napsat milé rčení.

Kdo dává školní kužel?

Kdo dává školní kužel pro zápis do školy

Hned první školní den i nástup do školy na gymnáziu nebo střední škole dostane každé dítě školní kužel. Dříve dávali kmotři školní kužel, ale dnes to dělají spíše rodiče nebo prarodiče. Ostatní hosté na školní zápisové párty mohou také přinést menší tašku, která doplní dárek.

Nejlepší dárky pro dívky do školy

Nejlepší nápady na dárek pro dívky do školy

Přemýšlíte, co dát dítěti, když začne chodit do školy? Zde je přehled nejlepších nápadů na dárky. Většina nápadů jsou rozumné dárky pro zápis do školy, díky nimž je začátek školy ještě více vzrušující. Nechte se inspirovat a udělejte radost školnímu předškolákovi!

Užitečný tip: Pokud chtějí prarodiče, kmotři nebo přátelé rozdat užitečné dárky pro zápis do školy, měli by se nejprve zeptat rodičů, jaké školní potřeby dítě již má a co ještě potřebuje. Tímto způsobem se lze vyhnout špatným nákupům.

1. Aktovka pro žáka prvního stupně

Nápad na dárek pro zápis do školy pro dívky od rodičů nebo prarodičů brašny

Pokud hledáte smysluplné dárky do školy, nemůžete udělat chybu se školními potřebami. Školní brašna je první a možná nejdůležitější věc, kterou by školní startér potřeboval. Dítě to však obvykle dostává jako dárek od rodičů. Než si kmotři nebo prarodiče koupí brašnu, musí to probrat se svými rodiči.

2. Roztomilý budík jako dárek pro zápis do školy

Budík do školy pro dívky, budík s motivem

Do školy musíte brzy vstávat. Budík je proto praktický dárek pro zápis do školy, který je také tematický. Přestože za ranní vstávání jsou zpočátku zodpovědní rodiče, s budíkem na nočním stolku se dítě cítí ještě dospělejší. Můžete si vybrat roztomilý design, který ladí s dekorací dětského pokoje.

3. Nástěnné hodiny jako dárek pro dívky do školy

Nástěnné hodiny jako dárek pro zápis do školy naučte se číst hodiny

Mnoho dětí se učí hodiny číst pouze ve škole. Krásné nástěnné hodiny do školky proto mohou být perfektním dárkem. Pro dívky mohou být hodiny klasické růžové s oblíbenými motivy, jako jsou jednorožci a princezny. Ideální jsou ale také neutrální barvy a motivy, které jsou sladěné se zařízením dětského pokoje.

4. Nastavení stolu

Užitečné dárky pro zápis do školy Vybavení stolu a příslušenství

Pokud chcete dát opravdu užitečný dárek, zeptejte se rodiče prvního ročníku, co dalšího ke svému stolu potřebuje. Ať už je to samotný stůl, pohodlná dětská otočná židle nebo odpovídající stolní lampa – tyto dárky budou dítěti dobře sloužit po mnoho let.

5. Personalizovaný obědový box

Zápisový obědový balíček pro dívky

Dárek pro dívky do školy nemusí být něco velkého. Personalizované dárky jsou vždy dobře přijaty a jsou také skvělé do školy. Dítě tak nemůže zamíchat své předměty. Personalizovaný obědový box je skvělý způsob, jak si na vás dívka vždy vzpomene, když přijde polední přestávka. Takový dárek se určitě bude hodit.

6. Penál pro dívky

Personalizované dárky pro žáky prvního stupně Penál pro dívky

Stejně jako obědový box si můžete také přizpůsobit penál. Ale barevný penál, který není personalizovaný, může být také skvělým dárkem. Jen se ujistěte, že děti často dostanou toto příslušenství v kompletní brašně.

7. Dětský deštník s dívčím designem

Zápis do školy pro deštník děvčátka

Co třeba barevný dětský deštník? To se určitě bude hodit v deštivých dnech na podzim a v zimě. Vyberte roztomilý design pro dívky, ale také jej přizpůsobte preferencím dítěte.

8. Knihy pro první čtenáře

Kniha jako dárek k zápisu do školy pro dítě sponzorované dívkami

Pro střelce ABC jsou knihy úžasným dárkem pro zápis do školy. Mnoho žáků z prvních tříd se se čtením seznámí až ve škole a může si pomocí těchto knih procvičit, co se doma naučili. Spolehněte se raději na vtipné historky, které vzbuzují zájem těch nejmenších.

9. Skvělý dárek pro zápis do školy: dětská koule s osvětlením

Dětský glóbus jako smysluplný dárek pro zápis do školy

Každé dítě by mělo mít glóbus. Tímto způsobem může hravou formou objevovat kontinenty a země. Dnes existuje tolik různých modelů, díky nimž je zeměkoule pro ty nejmenší ještě zajímavější. Osvětlený glóbus například není jen vzdělávací nástroj do školy, ale také krásný dekorativní prvek v dětském pokoji. Kromě zemí, moří a oceánů ukazuje osvětlená zeměkoule při zapnutí osvětlení také názvy různých souhvězdí.

10. Tabule s příslušenstvím

Křídová deska pro dárek pro prvňáčky

Křídová tabule ve školce je oblíbená u dětí všech věkových kategorií. Zatímco batolata a děti ze školky na ně malují barevné obrázky, školní děti je mohou využít ke studiu a procvičování. Pokud rodiče dítěte nedovolí doma křídový prach, můžete jim jednoduše dát tabuli a pera jako dárek k zápisu do školy.

11. Pro zábavu po škole: darujte kolečkové brusle jako dárek

Skvělé nápady na dárky pro zápis do školy pro dívčí inline brusle

To, že dítě nastoupí do školy, neznamená, že se už nemůže bavit. Dárkem pro zápis do školy určeným pro volný čas určitě uděláte radost školnímu předškolákovi. Pokud se rozhodnete například pro inline brusle nebo klasické kolečkové brusle, pak jsou zábavná odpoledne se spoustou pohybu na čerstvém vzduchu zaručena.

Registrační dárek pro dívky na střední školu

Dívky se zapsaly na střední školu 5. třídy

Pokud hledáte vhodný dárek pro nástup na střední školu, kromě již zmíněných nápadů existuje ještě několik dalších možností. Abychom se rekvalifikovali do 5. třídy, dárek nemusí být vůbec velký. Radost žákovi páté třídy mohou přinést i malé školní předměty nebo něco osobního.

12. Užitečné věci do školy

Dárek k zápisu do studentského kalendáře základní školy

Děti do školy potřebují spoustu věcí. Dívky jsou ale opravdu nadšené z krásných sešitů, samolepek a penálů. Můžete si poskládat dárkovou krabičku se školními potřebami a naplnit ji užitečnými předměty. Neexistují žádné limity. Co třeba barevný školní kalendář? Dívka si pomocí něj může zapisovat vše důležité o škole. Tužky nebo plnicí pera s gravírováním jména mohou tento užitečný dárek pro rekvalifikaci učinit osobnějším.

13. Pěkné náramkové hodinky

Dárek pro dívky k zápisu do školy Náramkové hodinky Smartwatch

Náramkové hodinky jsou skvělým nápadem na dárek pro dívky do školy. Oproti nástěnným hodinám jsou náramkové hodinky osobnější a nosí se vždy na zápěstí. Analogové hodinky jsou klasikou, ale v tomto věku jsou děti z chytrých hodinek nadšené.

14. Personalizované šperky

Dárek pro dívky k rekvalifikaci náhrdelníku 5 stupňů s gravírováním

Skvělým dárkem od babičky a dědy nebo kmotrů je přizpůsobený náhrdelník nebo náramek. Rytina může odkazovat na novou fázi života nebo jednoduše obsahovat jméno dítěte. Každá mladá dáma má z takového dárku určitě radost.

15. Skvělé pouzdro na telefon

Barevné pouzdro na mobilní telefon jako dárek pro dívky na nástup do školy na střední škole

Děti prostě milují barevná pouzdra na telefony. A měňte je tak často, jak chcete. Pokud chcete předat něco malého pro zápis do školy v 5. třídě, zeptejte se rodičů na značku a model mobilního telefonu a překvapte dívku pouzdrem na mobilní telefon se skvělým designem.

16. Kniha přátelství jako dárek pro zápis do školy

Sladký dárek pro dívky do školy v knize přátelství 5. třídy

Nová škola obvykle znamená nová přátelství. Kniha přátelství je sladký tip na dárek pro dívky po základní škole. Tato kniha plná vzpomínek vám vykouzlí úsměv na tváři i roky po ukončení střední školy.

Vytvořte dárek pro školní zápis pro dívky sami

Vyrobte si dárky do školy sami, držáky pera si udělejte sami

Ačkoli dárky pro zápis do školy jsou obvykle o nových věcech, můžete s trochou řemeslné práce udělat pěkný dárek sami. Na to existuje nespočet nápadů. Od barevných boxů s pery přes jednoduché záložky až po řetězec výpočtů. Tyto dary mohou být malé, ale jsou jedinečné a pocházejí ze srdce. Následuje několik nápadů na drobnosti.

17. Držák pera pro kutily

Zápisový dárek pro dívky vyrábí držáky pera, takže papírové role

Existuje mnoho možností, jak si vyrobit držák pera na stůl sami. K tomu můžete použít prázdné lepenkové tuby, staré plechovky, kartony od mléka, zavařovací sklenice nebo hliněné hrnce. Ozdobte je papírem, třpytkami, kamínky, páskou washi nebo čímkoli chcete a dárek vyrobený vlastními silami je připraven.

18. Vyrobte záložky jako dárek pro zápis do školy

Dárky pro zápis do školy pro dívky si vytvořte záložky sami

Školáci si na čtení teprve zvykají. Můžete také dát záložku, kterou jste sami vyrobili, spolu s knihou, která je vhodná pro věk dítěte. V tomto článku najdete pár nápadů na inspiraci, které si snadno vytvoříte sami.

Samozřejmě to nejsou jediné možnosti domácího dárku. Uvolněte svou kreativitu a vytvořte něco skvělého pro zápis do školy.