Dekorace a oslavy

Frozen party pro děti – dekorace, dezerty a nápady na řemesla

ledová královna party dezert stůl dekorace cupcakes věnec

Ledová královna je skutečným pláčem s dětmi a také s mládeží. To je také důvod, proč je film vybrán jako téma pro různé dětské večírky. Pokud se chystáte uspořádat dětskou oslavu narozenin nebo dokonce dětskou karnevalovou oslavu, pak můžete toto téma navrhnout i svému dítěti. the Zmrazená párty určitě se mu to bude líbit. Obyčejná kostýmní párty je také zábava a přináší malým hostům dobrou náladu.

Frozen Party – Barvy

party-ice-queen-deco-idea-blue-white-purple-krystaly-snow-fun

Frozen Party můžete ozdobit různými způsoby, aby dokonale odrážely téma. Obzvláště důležitá je modrá barva v kombinaci s bílou. Film je o ledu a sněhu, které jsou zastoupeny těmito barvami. Růžová je třetí barva, která odpovídá motivu Frozen. Protože je to barva Anny. Tyto barvy se používají pro dekorace i pro dezerty, jako jsou cupcakes nebo koláče.

Dekorace na večírek ledové královny

party-zmrazené-nápady-dekorace-lucerna-papírové krabice-zlaté-střapce

Světle modré papírové lampiony, které můžete kombinovat s bílou, jsou vhodné jako dekorace pro Frozen Party. Můžete také zavěsit girlandy a domácí střapce a rozdávat konfety v místnosti. Přidejte třpytivé stříbrné a papírové sněhové vločky a dokonalá nálada je zaručena!

Dekorace stolu

ledová královna párty stůl dekorace-běžec stolu-světle modrá-sněhová vločka-papír

To vše platí i pro dekorace stolu na Frozen Party. Světle modrý nebo bílý ubrus s běžcem na stůl v druhé barvě jsou skvělé nápady. Rozdejte také kamínky, které budou napodobovat třpytivý sníh.

Košíčky na dezert

párty s ledovou královnou cupcake-idea-romantická-sněhová vločka-krém

Košíčky jsou oblíbené zejména jako dezerty na dětskou oslavu. Můžete si je upéct sami nebo si je nechat upéct. V našich kategoriích na zimní cupcakes najdete skvělé nápady na design. Sněhové vločky jsou velmi oblíbené. Neutrální zimní košíčky jsou ideální pro večírek ledové královny.

Narozeninový dort

ledová královna párty narozeninový dort-květy-zmrazené-téma-zmrzlina

Pokud slavíte narozeniny, narozeninový dort by samozřejmě neměl chybět. Zde si můžete vybrat neutrální zimní design nebo nechat vyobrazit všechny důležité hrdiny z filmu. Pokud má vaše dítě oblíbenou figuru, může to být samozřejmě také zdůrazněno na dortu pro večírek ledové královny.

Kandovaná jablka nebo jiné ovoce

party-zmrazená-kandovaná-hruška-elsa-postava-balón-nápad

Na dezertním stole by neměly být nabízeny jen sladkosti. Přidejte také nějaké ovoce, které předem pěkně ozdobte. Například můžete použít velké hrušky na výrobu šatů pro Elsa. Kulatý tvar jablek je vhodný pro jednu z Olafových sněhových koulí. Se správnou glazurou a trochou potravinářského barviva můžete také získat barvu, kterou potřebujete.

Večírkové nápoje

párty-ledová královna-punč-bez alkoholu-tmavě modrá-barva-sudové sklo

Pokud máte chuť, můžete také nápoje vybarvit, aby odpovídaly tématu Frozen Party. Nealkoholický punč v modré barvě vypadá mnohem chutněji a zajímavěji. Nápoj podávejte ve skleněné konvici nebo v takovém průhledném sudu, aby si děti mohly nalít samy.

Dárky pro hosty

party-zmrazené-dárek-hosté-nápad-rukavice-modrý-řetěz-sněhová vločka-stříbrná

Pokud se Frozen Party koná v zimě, můžete takové rukavice poskytnout jako dárek pro malé hosty. Pěkný řetěz se sněhovou vločkou také potěší každou dívku. Můžete také přijít s dalšími dárky. Vítězové by měli být také odměněni při společenských hrách.

Mražené obaly

party-zmrazené-tašky-nápad-šťourat-děti-sobí-olaf-koule

Potřebujete vhodný obal, aby si děti mohly dárky, které vyhrály na Frozen Party, snadno odnesly domů. Můžete je také vyrobit společně se všemi dětmi. Vše, co potřebujete, je níže uvedená šablona, ​​kterou si můžete vytisknout. Poté stačí, když je děti vystřihnou, složí a slepí k sobě.

Párty klobouk

party-led-královna-party-klobouk-udělej si sám-peří-růžová barva

Party klobouky si můžete vyrobit stejně snadno. Místo jedné z níže uvedených šablon můžete také zvolit bílý klobouk, který si děti poté namalují a nalepí na Frozen Party. Tímto způsobem můžete rychle najít něco, co souvisí s divokým tyranem.

Koruna pro Frozen Party

kostýmy na párty-ledová královna-koruna-parohy-udělej si sám-děti-hra

Pro narozeniny pro všechny dívky můžete také vyrobit korunky nebo kombinovat obojí jako alternativu k klobouku. Sobí parohy jsou také skvělým a vtipným nápadem pro večírek ledové královny. Zeptejte se, kdo co upřednostňuje, a pak nechte děti, aby si dělaly své. Poskytli jsme také šablonu k vytištění.

Elsa a Anna se věnují ručním pracím

party-frozen-elsa-anna-princezna-disney-film-téma-narozeniny-karneval

Spolu s dětmi Elsou a Annou můžete také dělat ruční práce. Mohou být použity jako dekorace nebo jako připomenutí večírku pro děti. Figurky jsou vhodné i ke hraní. Mějte na paměti, že pro všechny tyto nápady na řemesla Frozen Party musí být děti dostatečně staré, aby mohly nůžky používat správně a bezpečně.

Kostýmová párty pro malé ledové královny

party-zmrazené-kostým-party-zmrazené-dívky-princezna-šaty

Pokud jste se rozhodli uspořádat kostýmní večírek, děti si zaručeně užijí spoustu zábavy. Ujistěte se, že jste v pozvánce uvedli, že se jedná o večírek ledové královny s kostýmy, aby ostatní rodiče mohli připravit své děti.

Opona ze sněhových vloček

párty-ledová královna-romantický-věnec-opona-dráteník-zeď-ozdobit-sněhové vločky

Taková opona pro večírek ledové královny vypadá velmi romanticky a je také rychle vyrobena. Na pomoc je nejlepší použít razník, protože vykrajování sněhových vloček vlastní by trvalo dlouho. Poté vločky přilepte na tenké stužky nebo provázek. Opona nemusí nutně viset uprostřed místnosti nebo na dveřích. Hodí se také jako dekorace na zeď.

Vyrobte si romantické dekorace

párty-ledová královna-růžice-dráteník-romantický-dopisní papír-skládání-kutilské oslavy

Takové hezké rozety můžete získat jednoduchým složením. Krajkový design a sněhové vločky vyzařují romantiku, kterou původní poznámky ještě více zdůrazňují. Tuto ozdobu na párty s ledovou královnou můžete pověsit volně v místnosti nebo připevnit na zeď.

Nápady na dekorace na zeď ve vzhledu sněhové vločky

párty-zmrazená-stěna-dekorace-nápis-narozeniny-dítě-dezert-modrý-ubrus

Frozen Party by měla vypadat co nejzimněji. Toho je také nádherně dosaženo s takovou nástěnnou výzdobou. Pokud nemáte čas nebo chuť dělat ruční práce, můžete si také snadno koupit takové věci. Takovými špendlíky můžete zdobit košíčky.

Zmrazená párty dekorace

party-led-královna-vědro-fialové-zmrazené-obrázky hrdinů

Jaké zajímavé dekorace lze při troše fantazie vyrobit, že? Zde můžete vidět fialové vědro perforované hezkými květinovými motivy. Do něj byly zapojeny zástrčky vyrobené z papíru a obrázky z filmu.

Ozdobte marshmallow

párty-zmrazený-marshmallow-ozdobit-cukr-modrá-barevná-smarties-dezertní stůl

Marshmallow jsou perfektní bonbóny pro každou párty. Lze s vámi navrhnout celou řadu věcí. Jsou vhodné mimo jiné pro tělo Olaf, ale také pro zimní přízvuk na stole. Cukr obarvěte na modro a ozdobte jím košíčky nebo místo něj použijte modrobílé posypky.

Zdobení košíčků

party-ice-queen-paper-diy-template-cupcake-decoration-blue-snow-theme

Tato šablona vám poskytne zajímavé obálky pro košíčky, kterými je můžete obalit. To se provádí rychle a stále má velký účinek na stůl. Jednoduše si proužky vytiskněte, omotejte kolem košíčku a přebytečný odřízněte. Nakonec oba konce slepte dohromady.

Mražené obaly pro tisk – Elsa a Anna.

Frozen party klobouk vyrobený s výtisky Klikatý vzor a se všemi Hrdinové.

Tinkerovy figury – Elsa a Anna.

Frozen Party – koruny k tisku tady.