Dekorace a oslavy

Dekorace stolu orchidejí – okouzlující poutač pro svatby a každodenní život

orchidej stůl dekorace skleněná mísa-dekorace kameny-větvička-květiny-pupeny-ubrus-koktejlový stůl

Hledáte okouzlující dekoraci stolu na svatbu nebo na jinou speciální příležitost? Co si myslíte o zdobení stolu pouze krásnými květinami? V tomto článku vám dáme pár skvělých nápadů pro inspiraci, jak s a začít Dekorace stolu orchidejí způsobit wow faktor pro vaše hosty, i když vstoupí do místnosti.

Dekorace stolu orchidejí – exkluzivní květinová dekorace

orchidej stůl dekorace bílá-brýle-ubrus-svíčka-svíčka-zahradní-talíř

Nádherné orchideje jsou mezi stolními dekoracemi velmi oblíbené, a ne náhodou. Inspirují svou skutečnou, jemnou krásou, elegancí a jedinečným vzhledem. Jako dekorace stolu je květ orchideje skromný a vytváří nádherně krásné výtvory. Listy orchideje vypadají velmi odlišně v závislosti na druhu a květy kvetou v různých barvách.

Dekorace stolu orchidejí – elegance se zvláštní symbolikou

orchidej dekorace stolu váza-keramika-bílé větvičky-růžová-fuchsie-květy-šálek kávy

Od světle růžové a fuchsie, přes oranžovou a žlutou, po bílou a černou, je orchidej skutečným uměleckým dílem a přitahuje pozornost všech. Orchideje lze také kombinovat s mnoha dalšími květinami v kytici. Symbolizují krásu, oddanost, vášeň a touhu, a proto jsou také vybíráni pro harmonickou výzdobu stolu při příležitostech, jako jsou svatby, narozeniny nebo křty.

Ozdoby na stůl pro orchideje na svatbu – pěkný barevný šplouch na stole

orchideje stolní dekorace venku-stůl-dlouhé židle-svatební-nádobí-vázy-kytice-fuchsie-bílá

Plánujete venkovní svatbu s velkým počtem hostů? Tento dlouhý stůl na letní svatbě je vyzdoben výhradně krásnými orchidejemi. Jasně zbarvené květiny ve fuchsii jsou bezpochyby opravdovým poutačem. Vázy, které jsou umístěny uprostřed stolu, dodávají skvělý barevný akcent. Jednotlivé květiny, které jsou umístěny na talířích, šikovně navazují na téma dekorace stolu.

Jarní prostírání s kyticí květin 

orchideje stolní dekorace zahrada-středobod-kytice-jaro-pivoňky-sklenice-svíčky

Co si myslíte o takové jarní, slunné dekoraci stolu? Svůj stůl můžete také bez jakéhokoli důvodu navrhnout pomocí květinové dekorace. Pokud trávíte hodně času na zahradě a užíváte si oběd na čerstvém vzduchu, skvělá kytice pivoněk a orchidejí rozzáří stůl a dodá vám dobrou náladu.

Neobvyklé dekorace na stůl s květy orchidejí a hroznů

orchideje-dekorace na stůl-svatba-křest-ubrousky-příbory-sklenice-květiny-truhlík-ovocné hrozny

Pokud hledáte zajímavou dekoraci stolu, která působí rustikálně a kreativně zároveň, můžete naaranžovat dřevěné truhlíky s květinami dle vlastního výběru a umístit je doprostřed stolu. Jednotlivé květy orchidejí ve fialové barvě zabírají barevné motivy a hrozny dělají tuto krásnou kytici jedinečnou.

Romantické a elegantní dekorace na stůl pro svatby

orchidej-výzdoba stolu-svatební váza-gla-fuchsie-sklenice-talíře-příbory-skleněné mísy-květiny-bílá

Sníte o magicky krásné svatbě s individuální výzdobou stolu? Můžete ozdobit střed stolu jemnými lila orchidejemi, které vyčnívají z elegantní skleněné vázy jako vodopád. Krásné, vysoké květinové dekorace na stole pro hosty dokonale ladí s dekorací vázy a s malými kulovitými mísami, v nichž se vznáší bílé květy orchidejí.

Vysoké květinové vázy pro ušlechtilý pohled

orchidej-dekorace na stůl-bílá-váza-skleněný-držák svíčky-nerez-stříbrná-svíčka-talíř-příbor-ubrus

Pokud pro své květinové dekorace zvolíte vysoké skleněné vázy, určitě u svých hostů vytvoříte nadšení. Okouzlující květiny se budou vznášet nad vašimi hlavami a vykouzlí romantickou a sváteční atmosféru. Aby byl hostům umožněn nerušený oční kontakt, měli byste květinové dekorace umístit jasně nad hlavy hostů nebo se rozhodnout pro nízké vázy. Zábavnému rozhovoru tedy nic nestojí v cestě.

Dekorace stolu orchidejí – krásně prezentované květinové kouzlo

orchidej-stůl-dekorace-tabulka-číslo-znamení-svícen-svíčky-květy-bílé-fuchsie-ubrousky

Nejen, že krásné květiny vytvářejí fantastickou dekoraci, vázy, které jsou před očima hostů, mohou být jedinečným poutačem a dotváří celou výzdobu stolu. Tato kulovitá váza, která je nahoře velmi úzká, představuje elegantním způsobem pouze jedinou orchidejovou paniku.

Svíčky pro romantický nádech

orchidej-dekorace stolu-šik-marocký-svícen-svíčka-šampaňské sklo-růže-květinová váza

S fascinující výzdobou stolu orchidejí, zejména na svatbě, by nemělo chybět teplé světlo svíček. Vyberte si svíčky, které budou ladit s celkovým prostíráním stolu. Ať už se rozhodnete pro skleničky na čajovou svíčku, pilířové svíčky nebo tvarované svíčky, svíčky ve všech variantách jednoduše patří na svatební hostinu.

Ušlechtilý a jednoduchý vzhled ve stříbře

orchidej-dekorace stolu-váza-svíčka-stříbrná-kov-lesklá-šik-židle-stoly-kamínky

Váza ve stříbrném vzhledu a některé lesklé držáky na čajové svíčky vylepšují celou výzdobu stolu a vytvářejí celkový obraz svátečně vyzdobené stolní uniformy. Lesklé příbory završují harmonickou a elegantní výzdobu. Pokud chcete mít více lesku, ale ponechte výzdobu jednoduchou, můžete kolem vázy posypat průhledné ozdobné kamínky.

Podvodní orchidej pro působivou dekoraci

orchidej-dekorace na stůl-svatební brýle-váza-vodní-květy-zahrada-svícen-příbory

Tato dekorace je dobrým příkladem toho, jak pouhá jediná lata orchideje může nabídnout kouzelné prostírání. Panicles orchidejí jsou o něco delší než ostatní květiny a mají několik rovnoměrně rozložených, krásných květin. Chcete -li dát tuto přírodní krásu na výsluní, můžete skleněnou trubičku naplnit vodou pro dekoraci svého stolu s orchidejemi a představit elegantní plovoucí orchideje.

Dekorace stolu orchidejí s plovoucími svíčkami 

orchideje-stolní dekorace-růže-čajová světla-voda-příbory-talíře-ubrousky-světlo svíček

Díky vodě vypadají jemné květy větší a jejich barva ještě lépe vynikne. Pokud chcete, můžete květinovou výzdobu okořenit plovoucí svíčkou a navodit romantickou atmosféru. Jako kontrast můžete také nastavit nižší vázu s jinými květinami.

Prostírání v růžových tónech

orchideje-dekorace stolu

Chcete svému svatebnímu dni dodat barvu? Pokud má květinová výzdoba vaši svatební barvu, můžete také kombinovat různé květiny v jedné barvě nebo květiny s podobnými odstíny. Tím zabráníte tomu, aby stůl vypadal nepořádně a přeplněně.

Hravé dekorace na stůl s malými orchidejemi

orchidej-výzdoba stolu-křest-holchzeit-stůl-číslo-skleničky-svíčky-skleněné vázy-fuchsie

Pokud jste se rozhodli pro nižší vázy, můžete také vytvořit atraktivní kompozici, ve které umístíte několik váz vedle sebe v různých výškách. Vaše výzdoba stolu bude působit živěji.

Rustikální kouzlo a elegance v jednom

orchidej-dekorace stolu

Pokud chcete dekoraci stolu, která vypadá naprosto přirozeně a má rustikální nádech, můžete kombinovat elegantní bílé nebo krémově zbarvené květiny s naplaveným dřevem nebo větvičkami. Tento kousek přírody ještě více podtrhuje nefalšovanou krásu ušlechtilých květin.

Dekorace stolu z přírodních materiálů a květů orchidejí

orchidej-stůl-dekorace-rustikální-naplavené dříví-držák na čajovou svíčku-mech-fuchsie-zelené-dřevo-sklo

Tato nádherná dekorace stolu je zcela inspirována přírodou a představuje úspěšnou kombinaci přírodních materiálů s jejich jedinečným designem a téměř nerealisticky dokonalým vzhledem jemných květin. Barevné květiny osvěží dekoraci a vyniknou.

Ozdobte kroužek na ubrousky květinami

orchidej-výzdoba stolu-talíř-servítka-ubrousek-prsten-květy-pupeny-pohár-příbor

Svou každodenní dekoraci stolu můžete také zpestřit orchidejemi. Nemusí to nutně být kytice květin na stole. Kroužky na ubrousky můžete ozdobit malou orchidejovou latkou nebo jednoduše položit na talíř jednotlivé květiny.

Ohromující květinová krása na stole

orchidej-stůl-dekorace-obývací prostor-jídelní kout-stůl-židle-obrázky-lustr-květiny-bílá

Chcete -li si doma zkrášlit stůl květinovou, šik dekorací, můžete také efektivně naaranžovat orchideje do květináče. Vytvořte barevný kontrast mezi zařízením místnosti a květináčem.

Orchideje v květináči

orchidej-dekorace stolu-obývací pokoj-závěsná světla-skleněná koule-stůl-židle-květináč-dřevěné trámy

Pokud chcete déle obdivovat intenzivní barvy a krásu orchideje, můžete místo květinové vázy použít jako dekoraci stolu květináč. Toto je optimální varianta pro všechny milovníky květin, kteří se nechtějí obejít bez nádherné krásy.