Dekorace a oslavy

Dekorace stolu ke křtu – 19 nápadů a návrhů na slavnostní výzdobu

dekorace na stůl ke křtu laskavost dort-holubice-macarons-party

Křest dítěte je pro rodinu zvláštním emocionálním okamžikem a dobrým důvodem k oslavě. Během této první, větší, známější události s malým pozemským občanem, Dekorace stolu ke křtu být odpovídajícím způsobem slavnostní. Chcete jedinečnou dekoraci stolu, která optimálně podtrhne zvláštní příležitost. V následujícím článku představujeme skvělé nápady na láskyplnou dekoraci stolu, která z této párty udělá skvělou a trvalou vzpomínku.

Navrhněte jedinečné dekorace stolu ke křtu a vytvořte nezapomenutelnou atmosféru pro zvláštní příležitost

andělská křídla růžový zlatý dort

Pro úspěšnou dekoraci stolu ke křtu stojí v první řadě za zvážení, jak bude celý barevný koncept vypadat. Než si pořídíte jednotlivé dekorativní prvky na sváteční stůl nebo si je vyrobíte sami, měli byste na ně myslet. jakou barvu bys chtěl ke křtu nejlépe? Při výběru barvy není rozhodující jen pohlaví vašeho dítěte, ale možná také význam jednotlivé barvy. Samozřejmě je povoleno vše, co se vám líbí a co považujete za vhodné. Například pro klasicky prostřený stůl jsou vhodné jemné barvy, například jemná růžová pro dívky nebo světle modrá pro chlapce.

koruna-kříž-pečivo-chlapec-zlato-modrá

Bílá a krémová jsou také oblíbené barvy pro křest, stejně jako zelená a fialová. Bílá barva například představuje čistotu, nevinnost a moudrost, díky čemuž je při této zvláštní příležitosti tak populární. Zelená barva znamená naději a důvěru. Nádherná kombinace bílé a zeleného odstínu vytváří obzvláště čerstvou dekoraci stolu pro křest. Barva lásky, červená, je také velmi vhodná pro dekoraci. Unikátní sváteční výzdoba stolu je výsledkem bílo-červené kombinace. Pro církevní příležitost je vhodná stolní dekorace ke křtu ve fialové barvě, která znamená spiritualitu a ducha.

Základní prvky pro výzdobu stolu ke křtu v kouzelných provedeních

Křest křtu dort sladkosti laskavosti

Pro harmonickou a nádhernou výzdobu stolu potřebujete několik základních prvků, které z ní činí úspěšnou dekoraci stolu. Barevně sladěné látkové ubrousky a páska na stůl by neměly chybět. Vyberte si stuhu na stůl nebo běhoun na stůl z organzy, saténu nebo sizofloru a položte pěkný základ pro zbývající prvky dekorace. V obchodech najdete také motivové stuhy na stůl, které jsou opatřeny květinami, nápisy nebo různými křesťanskými symboly a jsou velmi vhodné.

dort-křest-sladkosti-dekorace-chlapec

Pokud rádi děláte ruční práce, jste zruční a chcete být sami aktivní, můžete si například během chvilky vykouzlit vlastní potištěné pásky na stůl. K tomu si jednoduše musíte připravit šablony požadovaných motivů, pomocí kterých vytisknete závěs stolu barvou na textil. Co si například myslíte o dekoraci stolu ke křtu drobnou a roztomilou rukou nebo stopami vašeho dítěte??

chlapec-křest-medvídek-stůl-dekorace-držák na ubrousek

Pokud jde o výběr ubrousků, všechny možnosti jsou otevřené vaší představivosti. Pokud jsou kromě křtěné osoby zapojeny i další děti a batolata, jsou dobrou volbou barevné a vzorované ubrousky. Rozveselte své malé děti plyšovými medvídky, malými kachničkami, rybičkami, dudlíky nebo barevnými dětskými botičkami. Efektních dekorací stolu ke křtu můžete dosáhnout také pomocí skládaných ubrousků z látky nebo papíru. Oblíbeným motivem stolních dekorací ke křtu, přijímání nebo biřmování je kříž. Na slavnostní skládání ubrousků potřebujete látkový ubrousek 50 cm na 50 cm. Aby se zabránilo nepřesným záhybům, musí ubrousek ležet rovně.

anděl-pečivo-dekorace-postava-holubice

Pokud chcete skládat ubrousek ve tvaru kříže, musíte ho poprvé rozložit a přivést všechny čtyři rohy do středu. Látkový ubrousek opatrně otočte a rohy opět přehněte doprostřed. Opatrně je znovu obraťte a potřetí přeložte všechny rohy směrem ke středu. Otočte látkový ubrousek a vytáhněte pravý dolní a horní levý roh ven. Poté vytáhněte ostatní rohy směrem ven. Pokud nyní složený ubrousek otočíte, požadovaný motiv je dobře vidět. Z ubrousků můžete poskládat další figurky, aby odpovídaly slavnostní příležitosti. Skvěle vypadá například symbol ryby vyrobený ze vzorované látky a má také zvláštní symbolický význam.

běžec na stůl pro křestní dekorace-stůl-křest-stůl

Pro veselý a svěží celkový dojem by květiny neměly chybět na svátečním stole. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro aranžování květin z květinářství nebo si chcete aranžování květin sami navrhnout, je květinová výzdoba stolu pro křest nepostradatelná. Květiny lze symbolicky vnímat jako znak nového života a radosti ze života, což z nich činí dokonalou dekoraci pro každou oslavu.

Křest-dort-růžová-dívka-květinová dekorace

Můžete si vzít jakýkoli druh květin a pěkně je uspořádat v několika jednoduchých krocích. Do malých kulatých nebo hranatých skleněných váz umístěte například zkrácené frézie, růže nebo lilie. Pokud chcete více lesku, můžete sklenice ozdobit malými perlami nebo krajkou. Čím jsou šperky jednodušší, tím lépe vynikne přirozená krása květin. Ve sklenicích můžete také představit jiné květiny s velkými květy, jako jsou pivoňky, chryzantémy a gerbery. Hortenzie také vypadají velmi jemně, ušlechtile a slavnostně.

Křest-dekorace stolu-květina-svíčka-fotografie

Při křtu je křestní svíčka určitě nejvýraznějším symbolem. Samotný design křtící svíčky je obvykle velmi individuální. Nejen symbolika, ale i láskyplná výzdoba svíčky ji činí obzvláště vhodnou pro dekoraci stolu ke křtu. Křtící svíčky jsou obvykle dostatečně silné, aby je bylo možné integrovat do dekorace bez speciálních svícnů.

anděl-stůl-dekorace-dívka-křest-dekorace stolu

Umístěte křestní svíčku doprostřed stolu a možná na stůl rozdělte nějaké lucerny v jemných barvách. Pokud chcete vytvořit originální držáky svíček, můžete použít stará CD, která položíte na stůl štítkem dolů a široké sloupové svíčky v požadované barvě nahoře. Skvělých efektů dosáhnete s vlastními vyrobenými držáky svíček, protože světlo svíček jiskří povrch CD. Můžete si vybrat postavy a motivy s náboženským významem.

křest posypat dekorace květinové party laskavosti

Barevně sladěné bodové dekorace, které ladí se stužkami stolu, opět přebírají téma křtu. Výběr dárků pro dívky a chlapce je téměř nekonečný. Rozptýlené dekorace, jako jsou konfety v podobě kojeneckých lahví, otisků nohou nebo dudlíků, promění sváteční výzdobu stolu ke křtu na speciální poutač. Téma křtu pro dívky se odráží také v drobných ozdobných předmětech, jako jsou vyšívací boty a bundy nebo kameny a květiny ze srdce. Malé rompery v modré barvě, kočárky nebo dětské nápisy jsou vhodnou rozptylovou dekorací na oslavu křtu pro chlapce.

anděl-zelený-chlapec-dívka-dort

Při křtu pomůžou karty s malým místem vašim hostům rychle najít místo, kde by mohli sedět společně s hosty, se kterými si mohou dobře popovídat. Kreativně navržené karty míst mohou být také součástí dekorací stolu ke křtu. Navrhněte karty se jmény hostů podle svého vkusu a v souladu se zbytkem dekorace. Pořiďte si kvalitní stavební papír a navrhněte karty míst jako dvojitou kartu nebo ve formě dítěte nebo kolébky. Popusťte uzdu své fantazii a oživte vlastní karty míst s osobním odkazem na příslušného hosta.

Photo boy křest strana upřednostňuje pozvání

Kromě jména můžete znázornit něco, co danou osobu charakterizuje nebo co ráda dělá. Velmi pěkně vypadají například drobné kartičky s obálkami. Pokud si chcete karty míst vyrobit sami, můžete je jednoduše navrhnout jako kroužky na ubrousky. Karty tedy nezabírají žádné další místo u stolu. Mnoho vašich hostů si ponechá karty hezkého místa jako suvenýry. Koneckonců je pro každého z vašich hostů velkým potěšením, že se může zúčastnit tak jedinečné příležitosti.

Křest na cukr-mandlový pytel

Pokud chcete překvapit své hosty a nabídnout něco hezkého, můžete přemýšlet o malých dárcích pro hosty. Tato tradice je stále oblíbenější a je to příjemná příležitost, jak poděkovat hostům za nádhernou oslavu a za dárky pro vaše dítě. Jedná se o velmi malé dárky, které mají spíše symbolický charakter. Pro každého hosta si můžete připravit sušenky s pořekadly, získat prsteny na klíče nebo malé figurky andělů nebo třeba darovat něco ručně vyrobeného.

kříž-třpyt-stůl-dekorace-křest

Cukrové mandle v modré barvě pro chlapce a růžové pro dívky jsou obzvláště oblíbené jako hostské laskavosti. Zabalte proslulé křestní mandle do organzových sáčků nebo malých bonboniér a ozdobte malými štítky nebo samolepkami svými slovy díků. Pěkné dárky pro hosty dodají celému stolu ozdobu, která něco zaručí a zanechá skvělou vzpomínku na vaše přátele a příbuzné.

cross-decoration-organza-bag-cross-sweets

Sladké lahůdky, které jsou láskyplně a barevně zdobené, jsou ideální pro výzdobu stolu ke křtu. Malé občerstvení, jako jsou mini vdolky, dorty nebo macarons, je vynikající prstové jídlo, které lze krásně prezentovat. Vaši hosté k němu mají přístup kdykoli a dopřejí si sladké pokušení. Podlahy s několika patry vypadají dobře na svátečním stole a nabízejí skvělý výběr sušenek. Můžete například nabídnout makronky na úzkých podlouhlých talířích nebo z nich postavit barevnou věž. Pokud chcete sofistikovaně prezentovat malé, lahodné dortové kuličky na špejli, můžete použít speciální stojan na popcake nebo pochoutky podávat v dekorativních zednických dózách.

dekorace stolu-křest-koruna-zlato-modrá

Pokud chcete dekoraci stolu dodat zvlášť individuální nádech křtu, můžete do dekorace zahrnout velmi osobní dekorativní prvek. Strom přání pro osobu, která má být pokřtěna, je například skvělou příležitostí pro hosty, aby představili dítěti svá osobní přání. Nechte své kreativitě volný průběh a navrhněte si strom snů podle svých vlastních představ.

křest na pozvání-anděl-stužka

Krásná rostlina, na kterou si hosté mohou připojit poznámky se svými přáními, je skvělým nápadem na výzdobu stolu ke křtu. Originální je také vykouzlit strom snů přímo na ubrusu. Jednoduše na něj namalujte strom a nechte své hosty a všechny své hosty napsat svá přání na větve kreativního stromu snů.