Dekorace a oslavy

Balení nápadů na balicí papír – tipy na balení dárků

Balicí nápady s balicím papírem-dárky-balicí-stuha-šeřík-vzor-šeřík

Dárkový rituál zahrnuje zabalení přítomnosti, což je pro většinu z nás obtížné. Zvlášť když vezmete v úvahu, že propracovaný výtvor bude později za pár minut rozřezán, ztratíte veškerou motivaci. Pak si můžete vzpomenout na to nejlepší na obdržení dárku – zvědavost a očekávání v okamžiku před vybalením. Aby dárek dostal individuální nádech, měl by být nejen pečlivě vybrán, ale také originálně zabalen. Proč vám ulehčujeme úkol pomocí originálních a praktických Balení nápadů balicím papírem.

Balení nápadů balicím papírem – nutné materiály

Balení nápadů balicím papírem-dárky-balicí-drátení-materiály-nůžky

Někteří lidé pečlivě rozbalí své dary, pečlivě rozbalí papír a opatrně odstraní zbytky lepicí pásky, aby mohl být papír později znovu použit. Nikdo si nemyslí, že v balicím papíru je trend, který rok od roku diktuje módní barvy. Po večírku toho obrovské množství skončí v popelnici. Více než 50% ročních prodejů dárkových balíčků pochází z vánočního balení, protože každý ví, že skutečný dárek musí být krásně zabalen. Neexistují však žádné oficiální statistiky Mitteldeutsche Zeitung vypočítává, že pokud je na německého občana vypočítáno pouze 100 gramů, výsledkem je přibližně 8 000 tun starého papíru. Pro ochranu životního prostředí zvolte 100% recyklovatelný balicí papír. V závislosti na konkrétní příležitosti najdete mnoho návrhů recyklovatelného papíru online na Medewo a pomáháme s kreativními možnostmi designu.

Nápady na balení s balicím papírem pro narozeninové oslavy dětí

Balení nápadů s balicím papírem-dárkové balení-dětská narozeninová stuha

Pro dětskou oslavu narozenin by dárek a jeho balení měly být správné a vytvořit spoustu dobré nálady. Raději byste se rozhodli pro vícebarevné papíry, s barevnými motivy nebo se svými oblíbenými kreslenými postavičkami. Vezměte prosím na vědomí, že děti obvykle patří mezi ty impulzivní, kteří se chtějí dostat k obsahu co nejrychleji, a v tomto ohledu by příliš komplikované nápady na balení s balicím papírem dítě jen obtěžovaly. Mašlička nahoře zajistí speciální, slavnostní vzhled, který by mohl být předimenzovaný. Navrhujete to sami s vybraným balicím papírem nebo s jedním z vlastních zbývajících zásob. Pěkně vystřihněte a zafixujte oboustrannou páskou. Nesmí se objevit zbytky lepidla, které jsou matoucí.

Jednoduché nápady na balení s balicím papírem – snadné a efektivní skládání

Balení nápadů balicím papírem-dárky-balení-skládání-kapsa-šik

Pokud poutavé dárkové balení není vhodné pro příležitost nebo osobu, která přijímá dárek, vyberte obyčejný balicí papír nebo dokonce hedvábný papír, který složíte zvláštním způsobem a vytvoříte tak zajímavé efekty. To bude vyžadovat trochu větší kus papíru, protože jeho část se bude několikrát překrývat. Pomocí pravítka přeložte na kratší straně úzký podélný záhyb, pomačkejte jej, podle potřeby akci několikrát opakujte a pro větší stabilitu zafixujte zevnitř lepicí páskou. U každého překrytí si poznamenejte, kolik papíru zbývá a zda bude dostačovat pro zbytek obalu.

Nápady na balení s balicím papírem a čirým filmem

Balení nápadů na balicí papír-dárky-balení-valentýnská láska-dárková fólie

Křišťálově čistý film obvykle vypadá příliš jednoduše a výstavní kousky jsou obvykle takto zabaleny. Díky tomu lze velmi kreativní nápady balení kombinovat s balicím papírem. Malé vícedílné dárky a suvenýry si přijdou na své a jsou také kompaktně zabaleny, bez ohledu na tvar a velikost. Stačí pěkná ozdobná stuha, nejlépe saténová stuha nebo něco širšího, čím můžete uvázat pěknou mašličku. Křišťálově čistý film je extrémně odolný proti roztržení a můžete jej použít, pokud má být dárek přepravován několikrát.

Zabalit nápady balicím papírem – dejte atraktivní láhev vína

balení-nápady-balicí-papír-dárky-balit-balení-láhev-balení-dávání

Podobným způsobem můžete postupovat, pokud si chcete dát kvalitní láhev vína nebo jiný nápoj. Případně je zabalte do balicího papíru, zbytek přeložte přes láhev jako vějíř a uprostřed zavažte pěknou mašlí.

Balení nápadů na balicí papír – dárkovou tašku složte sami

balicí-nápady-balicí-papír-dárky-balicí-papírová taška-skládací-šablona

Většina nákupů probíhá v papírových pytlích, když jednorázový plastový sáček již není z ekologických důvodů možný. Bohužel by dárek vypadal přesně jako zboží zakoupené ve spěchu, neosobně a bez jakékoli pozornosti příležitosti nebo osoby. Je to hračka navrhnout si dárkovou tašku z balicího papíru sami pomocí šablony. Dávalo by také smysl podepřít dno tašky lepenkou zevnitř. Pokud chcete také integrovat držadla, upevněte vnitřek kusem lepenky a zvolte extrémně odolný papír proti roztržení.

Originální Balení nápadů s balicím papírem – rostlinný dárek

obaly-nápady-balicí-papír-dárky-balit-rostliny-dávat-květináče

Zvláště na jaře nebo v létě jsou rostlinné dárky vždy dobrým nápadem, jak udělat ženě radost. Navíc si vás určitě bude pamatovat každý den. Aby byla pokojová rostlina krásně prezentována, měla by mít pravdu nejen vybraná odrůda, ale také obal. Pomocí nápaditých nápadů na balení s balicím papírem může být každý květináč krásně představen. Pod něj stačí položit vhodnou podložku nebo talíř s květináčem a sázecí stroj omotat balicím papírem.

Zabalit nápady balicím papírem – malé dárky, velká pozornost

balení-nápady-balicí-papír-dárky-balení-dárkové-krabičky-malé-šperky

Malé věci a šperky jsou věnovány s velkou péčí. Při balení se vyplatí vynaložit větší úsilí. Pomocí šablony snadno vytvoříte malou dárkovou krabičku z malého kousku lepenky. Znovu je zabalte do balicího papíru nebo jednoduše ozdobte výřezy, ze kterých dá balení sváteční poznámku. Zde můžete použít útržky papíru.

Pestrý Nápady na balení s balicím papírem a ozdobnou páskou

samolepky na balení-nápady-balicí-papír-dárky-balicí-dekorační-deko-pásky

Pokud nejste příliš zruční v balení dárků, máte jednu možnost – ozdobit jednoduché balení originálním způsobem. Nejsnadněji to provedete pomocí ozdobných pásek, ze kterých vystřihnete malé figurky, jako jsou trojúhelníky nebo čtverce, a připevníte je k balíčku. Barevné řetízky na drobné vlajky se snadno vyrábějí a používají místo obvyklé ozdobné stuhy.

Nápady na balení s balicím papírem a visačkami – malý větrák složte sami

nápady na balení-balicí papír-dárky-balení-zdobení-zdobení-skládací přihrádky

Malé štítky nebo štítky vypadají obzvláště dobře na jednoduchých nápadech na balení s balicím papírem. Mini-přihrádky snadno složíte z listů papíru podle principu harmoniky. Spojte dva dohromady uprostřed a zafixujte průhledným lepidlem nebo ozdobným provázkem. Dejte jich dohromady několik v různých velikostech a barvách a originálně ozdobte dárek.