Dekorace a oslavy

16 nápadů na hry s vodní bombou pro děti nebo párty u bazénu v létě

Návrhy her s vodními bombami pro zábavný bazén a letní párty

Ať už se jedná o párty u bazénu, zahradní párty nebo jednoduché letní odpoledne – vodní bomby se vždy hodí a zajistí skvělou zábavu. Zvláště děti se baví ve vodní bitvě a vypouštějí při tom páru. Hry s vodními bombami si ale užívají nejen děti. I dítě v každém dospělém člověku tajně touží hrát si s vodními bombami. Tak na co ještě čekáte? Kupte si velké množství hlubinných náloží a začněte hned – s rodinou nebo přáteli. Ale nemyslete si, že jsou možné pouze vodní boje. Naopak s vodními bombami lze hrát řadu dalších her. A dnes jsme pro vás dali dohromady seznam kreativních a vtipných nápadů. Budete mít tedy na celé léto dostatečný výběr. Stačí si vybrat jakoukoli hru s vodní bombou a zábava může začít. Zatímco některé jsou vhodnější jako vodní hry pro děti, jiné lze vybrat také pro dospělé nebo si hrát společně.

Water Bombs Game – Kick Water Balloons

Hry s vodními bombami jsou bohaté a zábavné

Tato hra s vodními bombami je připravena poměrně rychle a snadno. Stačí naplnit spoustu balónků vodou, svázat je a rozložit na podlahu. Nyní se na to musíte pokusit šlápnout. Platí: čím jsou balónky plnější, tím snadněji prasknou. Neváhejte a vytvořte hru s vodní bombou, kde proti sobě soupeří dva lidé nebo týmy. Obě strany dostanou stejný počet vodních balónků a kdo je všechny praskne jako první, vyhrává. Některé balónky můžete také záměrně naplnit méně a označit je tečkami. Tyto obtížnější hlubinné pumy vám pak vydělají více bodů. V takovém případě byste měli v daném čase prasknout co nejvíce balónků.

Chytit a hodit

Házení a chytání vodních bomb pro děti i dospělé

Pro tuto hru s hloubkovým nábojem jsou vytvořeny dva týmy. Každý tým dostane dvě mycí mísy (nebo jiné velké nádoby), jednu prázdnou a druhou naplněnou spoustou vodních bomb. Oba týmy stojí ve vzájemné vzdálenosti alespoň 9 metrů. Hranice lze označit, aby bylo snazší je dodržovat. Nyní může vodní boj začít. Každý tým hází bomby na druhého, ale zároveň se musí pokusit bezpečně chytit nepřátelský tým. Ty se shromažďují v prázdné míse a nesmí být znovu vyhozeny. Kdo má na konci v míse nejvíce balónků, vyhrává hru.

Závod v kruhu

V létě je každá hra s vodní bombou vhodná k osvěžení v horku

Pokud hledáte jednoduché vodní hry, které nevyžadují žádnou speciální přípravu, můžete si také vybrat tuto hru s vodními bombami. K tomu vytvoříte týmy po dvou hráčích, kteří mezi sebou musí držet balón s vodou ve výšce žaludku. Takto musí projít předem stanoveným kruhem (nebo rovným úsekem, pokud kruh není možný), aniž by si pomohli rukama. Pokud se balon při běhu rozbije, vezme se nový a musíte začít znovu ze startovní čáry. Pokud je upuštěno, můžete si jej vzít znovu, ale také musíte začít znovu. Podle toho, kolik místa máte k dispozici, může soutěžit několik týmů současně nebo jednotlivě a vy zastavíte čas a poté spočítáte, kdo bezpečně do cíle dovezl nejvíce balónků. Tato hra je vhodná i na pláž.

Společenské hry pro děti i dospělé – hraní nohama

Hry s vodní bombou lze hrát také na večírku pro dospělé

S touto hrou na vodní bomby je zaručeno mnoho smíchu a skvělé zábavy. Jsou vytvořeny dva týmy. Všichni hráči sedí v řadě vedle sebe a tváří v tvář nepřátelskému týmu. Každý tým dostane stejný počet hlubinných náloží na jednom konci řady a prázdný kontejner na druhém konci a hra může začít. Nastavte konkrétní čas (např. 2 nebo 3 minuty). První hráč v řadě vezme z nádoby balón s vodou a postaví ho na nohy. Pomocí nohou se pak toto položí na nohy dalšího hráče a tak dále. Poslední hráč umístí bombu do prázdného kontejneru. Kdo na konci nasbírá nejvíce vodních balónků, vyhrává společenskou hru.

Závod na ručníky

Nápad na vodní bomby pro dospělé i děti a na párty nebo víkend

Dejte dohromady dva týmy. Vždy proti sobě soupeří dva hráči z každého týmu. Každý tým dostane stejný počet hlubinných náloží a ručník, který musí oba hráči v každém týmu držet na jednom konci. Další hráč (nebo rozhodčí) umístí doprostřed balón a závod může začít. Oba hráči nyní musí běžet na předem určené místo a zpět bez výbuchu bomby. Jakmile se vrátíte na začátek, vyměňte je s dalšími dvěma hráči. Kdo jako první přinese všechny balony do cíle, vyhrává. Pro dospělé a starší děti lze také nastavit malé překážky, například stoličku, přes kterou musíte přelézt, nebo lištu, pod kterou musíte projít a podobně. Ujistěte se, že země není kluzká, protože se hodně běhá.

Horká brambora

Hot Potato Water Bomb Game je ještě zábavnější než originál

V klasické variantě vstupuje do hry také hudba. Vodní bomba je horká brambora a hází se od jednoho hráče k druhému. Vrhající hráč by měl vyvolat jméno hráče, který má chytit. Pokud „brambora“ spadne na zem, musí ji sebrat jmenovaný hráč a hodit dál. Hluboká nálož se nadále hází, dokud se hudba nezastaví. Každý, kdo pak má v ruce „bramboru“, se popálil a je vyřazen. Totéž platí, pokud balón praskne. Tato hra se stane ještě zábavnější, pokud do balónu vpíchnete malou díru jehlou a poté ji naplníte vodou. Poté z něj na jedné straně vystříkne voda a je stále obtížnější ji při dopadu neprasknout. Alternativně můžete v této hře s vodními bombami vynechat hudbu a upustit ty, kteří prasknou balón. Aby to ale netrvalo příliš dlouho, měly by být vyplněny trochu více.

Vodní bomby si hrají s nosem

Herní nápady pro celou rodinu a přátele v létě

Tuto hru s vodními bombami lze snadno vysvětlit. Bomby musí být vrženy ze startovní čáry na cílovou čáru pouze pomocí nosu. Samozřejmě, kdo je rychlejší, vyhrává. Tuto myšlenku hry lze také implementovat s týmy.

Hry s vodními balónky a vidlemi

Hry pro dětskou párty nebo párty u bazénu s balónky plnými vody

Opět se jedná o závodní hru, která vyžaduje dva (nebo více) týmy. První hráč v každém týmu dostane dvě vidličky, na kterých vyváží vodní balón. Balón lze držet pouze s vidlicemi. Takto musí doběhnout do určitého bodu, otočit se a utéct zpět na startovní čáru, kde jsou vidlice a balón předány dalšímu hráči. Pokud po cestě praskne hloubkový náboj, musíte se vrátit na začátek a začít znovu. Vítězem je tým, jehož hráči nejprve otočili kolo.

Čistá pěna na holení

Hrajte si s vodou na zahradě s nápady pro malé i velké

Potřebujete dvě koule, stojan, na který lze koule položit, aniž by se kutálely, pěnu na holení a samozřejmě vodní bomby. Kuličky se pak vydatně nastříkají krémem na holení a položí na stojan. Cílem této hry s vodním bombardováním je házet balónky na koule a pomocí vody opláchnout holicí pěnu. Za tímto účelem obdrží každý tým míč a spoustu hlubinných náloží. Vyhrává ten, kdo jako první vyčistil svůj míč.

Kluzká hra na házení

Házení hry s vodními balónky pro týmy dvou lidí

Každý si vybere partnera. Oba stojí proti sobě (takže se tvoří dvě řady) a musí si ruce mnout tekutým mýdlem nebo myčkou. Poté si hodí metrem s vodou, což je kvůli mýdlu dost komplikované. Každý, kdo praskne balónem, je vyřazen. Zbývající dvojice se pak každý posune o krok dále od sebe a je znovu hozeno. Takto pokračuje hra s vodními bombami, dokud nezůstane jen jeden pár. Po každém hodu se hráči musí vzdálit jeden nebo více kroků od sebe.

Soutěž v hodu vodním bombardováním

Barevný věnec z vodních balónků pro hru Pinata s vodními bombami

To má určit, kdo může hodit nejdál. Definujte řádek, ze kterého chcete vrhat. Rozhodčí stojí na druhé straně a sleduje, kde dopadne hlubinný náboj. Bod se pak označí podle potřeby (např. Kužely). Další možností je postavit si různé cíle, které je třeba zasáhnout. Nebo můžete nastavit panel s tečkami. Každý dostane určitý počet hodů a sbírá body. Hra s vodní bombou vyhrává, pokud nasbíráte nejvíce bodů.

Předejte vodní bombu s bradou

Kopání do vodních balónků je velmi populární, stejně jako válcování vodních balónků nosem

Obtížným, ale také velmi zábavným úkolem je předat vodnímu balónu pod bradou dalšímu hráči. Chcete -li to provést, vytvořte dva týmy. První hráči v každém týmu upnou balón startovacím signálem mezi bradu a krk a poté jej musí předat dalšímu hráči, samozřejmě bez použití rukou. Druhý hráč balon zvedne také bradou a tak dále. Pokud bomba vybuchne, začne se znovu nová. Tým, který jako první předal vodní balón poslednímu hráči v týmu, vyhrává hru s vodní bombou.

Tancování židle jinak

Dívka a chlapec si hrají v zahradě na večírku

Princip této hry s vodními bombami je podobný populární párty hře „chair dance“, kromě toho, že nejsou potřeba žádné židle. Místo toho jsou na trávníku rozmístěny vodní balónky – o jednoho méně, než kolik hráčů hraje (např. 10 hráčů = 9 vodních bomb). Nyní hraje hudba a hráči musí běhat v kruhu kolem balónků, zatímco hudba hraje. Jakmile hudba přestane, každý se musí pokusit uchopit balón. Ten, kdo ho nedostal, má 10 sekund na to, aby se schoval nebo utekl, než na něj ostatní vrhnou hlubinné nálože.

Pop balónky hýžděmi

Kupte si příslušenství pro rychlé plnění vodních bomb

Dva týmy, každý dostane stejný počet hlubinných náloží pro tuto hru s hloubkovým nabíjením. Jakmile je vydán startovní signál, hráči se musí pokusit vysadit všechny balónky hýžděmi. Ruce nesmí být používány k držení vodního balónu, ale maximálně k jeho vrácení zpět a umístění, pokud se odvalilo příliš daleko. Vyhrává tým, který nejrychleji vysadí všechny balónky.

Hádací hra

Pořiďte si spoustu vodních bomb a zábava na zahradě může začít

Pro tuto vzrušující hádačku je vybrán hráč, který musí vymyslet předmět, osobu, zvíře nebo něco podobného. Aby zabránil podvádění, musí si napsat, o čem si myslí, nebo to dát rozhodčímu. Hráč také obdrží kontejner plný hlubinných náloží. Nyní se na předmět začínají ptát další otázky, na které lze odpovědět „ano“ nebo „ne“ (např. „Je to zvíře?“, „Je předmět kulatý?“, „Je osoba sportovcem?“ A tak dále). Na každou otázku, na kterou je odpovězeno „ne“, jsou hráči, kteří tuto otázku položí, vyhozena vodní bomba. Pokud odpovíte „ano“, budou opět ušetřeni.

Originální volejbal jako hry s vodní bombou

Nápad na volejbalovou hru s vodními bombami a ručníky

Pro tuto hru s vodním bombardováním je zřízena volejbalová síť. Jsou vytvořeny dva týmy, počet hráčů v každém týmu musí být sudý, aby mohly být vytvořeny páry. Každý pár dostane ručník, který drží za konce. Každému týmu také dejte kontejner plný hlubinných náloží. Rozhodčí nyní umístí vodní balón na jeden z natažených ručníků. Oba hráči pak musí hodit balón přes síť a směrem k druhému týmu. Druhý tým musí znovu chytit bombu ručníkem a znovu ji hodit zpět. Takto hrajete dál, dokud balón buď nespadne na zem, nebo nepraskne. Poté soupeřící tým získá bod a hra pokračuje novým balónkem. Nejlepší je hrát hru s vodní bombou až do 21 bodů, stejně jako ve skutečném volejbalu.

Dekorace a oslavy

16 nápadů na hry s vodní bombou pro děti nebo párty u bazénu v létě

Návrhy her s vodními bombami pro zábavný bazén a letní párty

Ať už se jedná o párty u bazénu, zahradní párty nebo jednoduché letní odpoledne – vodní bomby se vždy hodí a zajistí skvělou zábavu. Zvláště děti se baví ve vodní bitvě a vypouštějí při tom páru. Hry s vodními bombami si ale užívají nejen děti. I dítě v každém dospělém člověku tajně touží hrát si s vodními bombami. Tak na co ještě čekáte? Kupte si velké množství hlubinných náloží a začněte hned – s rodinou nebo přáteli. Ale nemyslete si, že jsou možné pouze vodní boje. Naopak s vodními bombami lze hrát řadu dalších her. A dnes jsme pro vás dali dohromady seznam kreativních a vtipných nápadů. Budete mít tedy na celé léto dostatečný výběr. Stačí si vybrat jakoukoli hru s vodní bombou a zábava může začít. Zatímco některé jsou vhodnější jako vodní hry pro děti, jiné lze vybrat také pro dospělé nebo si hrát společně.

Water Bombs Game – Kick Water Balloons

Hry s vodními bombami jsou bohaté a zábavné

Tato hra s vodními bombami je připravena poměrně rychle a snadno. Stačí naplnit spoustu balónků vodou, svázat je a rozložit na podlahu. Nyní se na to musíte pokusit šlápnout. Platí: čím jsou balónky plnější, tím snadněji prasknou. Neváhejte a vytvořte hru s vodní bombou, kde proti sobě soupeří dva lidé nebo týmy. Obě strany dostanou stejný počet vodních balónků a kdo je všechny praskne jako první, vyhrává. Některé balónky můžete také záměrně naplnit méně a označit je tečkami. Tyto obtížnější hlubinné pumy vám pak vydělají více bodů. V takovém případě byste měli v daném čase prasknout co nejvíce balónků.

Chytit a hodit

Házení a chytání vodních bomb pro děti i dospělé

Pro tuto hru s hloubkovým nábojem jsou vytvořeny dva týmy. Každý tým dostane dvě mycí mísy (nebo jiné velké nádoby), jednu prázdnou a druhou naplněnou spoustou vodních bomb. Oba týmy stojí ve vzájemné vzdálenosti alespoň 9 metrů. Hranice lze označit, aby bylo snazší je dodržovat. Nyní může vodní boj začít. Každý tým hází bomby na druhého, ale zároveň se musí pokusit bezpečně chytit nepřátelský tým. Ty se shromažďují v prázdné míse a nesmí být znovu vyhozeny. Kdo má na konci v míse nejvíce balónků, vyhrává hru.

Závod v kruhu

V létě je každá hra s vodní bombou vhodná k osvěžení v horku

Pokud hledáte jednoduché vodní hry, které nevyžadují žádnou speciální přípravu, můžete si také vybrat tuto hru s vodními bombami. K tomu vytvoříte týmy po dvou hráčích, kteří mezi sebou musí držet balón s vodou ve výšce žaludku. Takto musí projít předem stanoveným kruhem (nebo rovným úsekem, pokud kruh není možný), aniž by si pomohli rukama. Pokud se balon při běhu rozbije, vezme se nový a musíte začít znovu ze startovní čáry. Pokud je upuštěno, můžete si jej vzít znovu, ale také musíte začít znovu. Podle toho, kolik místa máte k dispozici, může soutěžit několik týmů současně nebo jednotlivě a vy zastavíte čas a poté spočítáte, kdo bezpečně do cíle dovezl nejvíce balónků. Tato hra je vhodná i na pláž.

Společenské hry pro děti i dospělé – hraní nohama

Hry s vodní bombou lze hrát také na večírku pro dospělé

S touto hrou na vodní bomby je zaručeno mnoho smíchu a skvělé zábavy. Jsou vytvořeny dva týmy. Všichni hráči sedí v řadě vedle sebe a tváří v tvář nepřátelskému týmu. Každý tým dostane stejný počet hlubinných náloží na jednom konci řady a prázdný kontejner na druhém konci a hra může začít. Nastavte konkrétní čas (např. 2 nebo 3 minuty). První hráč v řadě vezme z nádoby balón s vodou a postaví ho na nohy. Pomocí nohou se pak toto položí na nohy dalšího hráče a tak dále. Poslední hráč umístí bombu do prázdného kontejneru. Kdo na konci nasbírá nejvíce vodních balónků, vyhrává společenskou hru.

Závod na ručníky

Nápad na vodní bomby pro dospělé i děti a na párty nebo víkend

Dejte dohromady dva týmy. Vždy proti sobě soupeří dva hráči z každého týmu. Každý tým dostane stejný počet hlubinných náloží a ručník, který musí oba hráči v každém týmu držet na jednom konci. Další hráč (nebo rozhodčí) umístí doprostřed balón a závod může začít. Oba hráči nyní musí běžet na předem určené místo a zpět bez výbuchu bomby. Jakmile se vrátíte na začátek, vyměňte je s dalšími dvěma hráči. Kdo jako první přinese všechny balony do cíle, vyhrává. Pro dospělé a starší děti lze také nastavit malé překážky, například stoličku, přes kterou musíte přelézt, nebo lištu, pod kterou musíte projít a podobně. Ujistěte se, že země není kluzká, protože se hodně běhá.

Horká brambora

Hot Potato Water Bomb Game je ještě zábavnější než originál

V klasické variantě vstupuje do hry také hudba. Vodní bomba je horká brambora a hází se od jednoho hráče k druhému. Vrhající hráč by měl vyvolat jméno hráče, který má chytit. Pokud „brambora“ spadne na zem, musí ji sebrat jmenovaný hráč a hodit dál. Hluboká nálož se nadále hází, dokud se hudba nezastaví. Každý, kdo pak má v ruce „bramboru“, se popálil a je vyřazen. Totéž platí, pokud balón praskne. Tato hra se stane ještě zábavnější, pokud do balónu vpíchnete malou díru jehlou a poté ji naplníte vodou. Poté z něj na jedné straně vystříkne voda a je stále obtížnější ji při dopadu neprasknout. Alternativně můžete v této hře s vodními bombami vynechat hudbu a upustit ty, kteří prasknou balón. Aby to ale netrvalo příliš dlouho, měly by být vyplněny trochu více.

Vodní bomby si hrají s nosem

Herní nápady pro celou rodinu a přátele v létě

Tuto hru s vodními bombami lze snadno vysvětlit. Bomby musí být vrženy ze startovní čáry na cílovou čáru pouze pomocí nosu. Samozřejmě, kdo je rychlejší, vyhrává. Tuto myšlenku hry lze také implementovat s týmy.

Hry s vodními balónky a vidlemi

Hry pro dětskou párty nebo párty u bazénu s balónky plnými vody

Opět se jedná o závodní hru, která vyžaduje dva (nebo více) týmy. První hráč v každém týmu dostane dvě vidličky, na kterých vyváží vodní balón. Balón lze držet pouze s vidlicemi. Takto musí doběhnout do určitého bodu, otočit se a utéct zpět na startovní čáru, kde jsou vidlice a balón předány dalšímu hráči. Pokud po cestě praskne hloubkový náboj, musíte se vrátit na začátek a začít znovu. Vítězem je tým, jehož hráči nejprve otočili kolo.

Čistá pěna na holení

Hrajte si s vodou na zahradě s nápady pro malé i velké

Potřebujete dvě koule, stojan, na který lze koule položit, aniž by se kutálely, pěnu na holení a samozřejmě vodní bomby. Kuličky se pak vydatně nastříkají krémem na holení a položí na stojan. Cílem této hry s vodním bombardováním je házet balónky na koule a pomocí vody opláchnout holicí pěnu. Za tímto účelem obdrží každý tým míč a spoustu hlubinných náloží. Vyhrává ten, kdo jako první vyčistil svůj míč.

Kluzká hra na házení

Házení hry s vodními balónky pro týmy dvou lidí

Každý si vybere partnera. Oba stojí proti sobě (takže se tvoří dvě řady) a musí si ruce mnout tekutým mýdlem nebo myčkou. Poté si hodí metrem s vodou, což je kvůli mýdlu dost komplikované. Každý, kdo praskne balónem, je vyřazen. Zbývající dvojice se pak každý posune o krok dále od sebe a je znovu hozeno. Takto pokračuje hra s vodními bombami, dokud nezůstane jen jeden pár. Po každém hodu se hráči musí vzdálit jeden nebo více kroků od sebe.

Soutěž v hodu vodním bombardováním

Barevný věnec z vodních balónků pro hru Pinata s vodními bombami

To má určit, kdo může hodit nejdál. Definujte řádek, ze kterého chcete vrhat. Rozhodčí stojí na druhé straně a sleduje, kde dopadne hlubinný náboj. Bod se pak označí podle potřeby (např. Kužely). Další možností je postavit si různé cíle, které je třeba zasáhnout. Nebo můžete nastavit panel s tečkami. Každý dostane určitý počet hodů a sbírá body. Hra s vodní bombou vyhrává, pokud nasbíráte nejvíce bodů.

Předejte vodní bombu s bradou

Kopání do vodních balónků je velmi populární, stejně jako válcování vodních balónků nosem

Obtížným, ale také velmi zábavným úkolem je předat vodnímu balónu pod bradou dalšímu hráči. Chcete -li to provést, vytvořte dva týmy. První hráči v každém týmu upnou balón startovacím signálem mezi bradu a krk a poté jej musí předat dalšímu hráči, samozřejmě bez použití rukou. Druhý hráč balon zvedne také bradou a tak dále. Pokud bomba vybuchne, začne se znovu nová. Tým, který jako první předal vodní balón poslednímu hráči v týmu, vyhrává hru s vodní bombou.

Tancování židle jinak

Dívka a chlapec si hrají v zahradě na večírku

Princip této hry s vodními bombami je podobný populární párty hře „chair dance“, kromě toho, že nejsou potřeba žádné židle. Místo toho jsou na trávníku rozmístěny vodní balónky – o jednoho méně, než kolik hráčů hraje (např. 10 hráčů = 9 vodních bomb). Nyní hraje hudba a hráči musí běhat v kruhu kolem balónků, zatímco hudba hraje. Jakmile hudba přestane, každý se musí pokusit uchopit balón. Ten, kdo ho nedostal, má 10 sekund na to, aby se schoval nebo utekl, než na něj ostatní vrhnou hlubinné nálože.

Pop balónky hýžděmi

Kupte si příslušenství pro rychlé plnění vodních bomb

Dva týmy, každý dostane stejný počet hlubinných náloží pro tuto hru s hloubkovým nabíjením. Jakmile je vydán startovní signál, hráči se musí pokusit vysadit všechny balónky hýžděmi. Ruce nesmí být používány k držení vodního balónu, ale maximálně k jeho vrácení zpět a umístění, pokud se odvalilo příliš daleko. Vyhrává tým, který nejrychleji vysadí všechny balónky.

Hádací hra

Pořiďte si spoustu vodních bomb a zábava na zahradě může začít

Pro tuto vzrušující hádačku je vybrán hráč, který musí vymyslet předmět, osobu, zvíře nebo něco podobného. Aby zabránil podvádění, musí si napsat, o čem si myslí, nebo to dát rozhodčímu. Hráč také obdrží kontejner plný hlubinných náloží. Nyní se na předmět začínají ptát další otázky, na které lze odpovědět „ano“ nebo „ne“ (např. „Je to zvíře?“, „Je předmět kulatý?“, „Je osoba sportovcem?“ A tak dále). Na každou otázku, na kterou je odpovězeno „ne“, jsou hráči, kteří tuto otázku položí, vyhozena vodní bomba. Pokud odpovíte „ano“, budou opět ušetřeni.

Originální volejbal jako hry s vodní bombou

Nápad na volejbalovou hru s vodními bombami a ručníky

Pro tuto hru s vodním bombardováním je zřízena volejbalová síť. Jsou vytvořeny dva týmy, počet hráčů v každém týmu musí být sudý, aby mohly být vytvořeny páry. Každý pár dostane ručník, který drží za konce. Každému týmu také dejte kontejner plný hlubinných náloží. Rozhodčí nyní umístí vodní balón na jeden z natažených ručníků. Oba hráči pak musí hodit balón přes síť a směrem k druhému týmu. Druhý tým musí znovu chytit bombu ručníkem a znovu ji hodit zpět. Takto hrajete dál, dokud balón buď nespadne na zem, nebo nepraskne. Poté soupeřící tým získá bod a hra pokračuje novým balónkem. Nejlepší je hrát hru s vodní bombou až do 21 bodů, stejně jako ve skutečném volejbalu.