Dekorace a oslavy, nápady na vánoční dekorace

Vánoční věnec pro vaše dveře – slavnostní nápady pro pocit srdečného srdce

slavnostní nápady-vánoční věnce-dveře

Stylové příklady, abychom mohli inspirovat vaši kreativitu

Slavnostní vánoční věnec je tradičním symbolem Vánoc a je zavěšen na vstupních dveřích, aby hosty srdečně pozdravil. Zde jsou některé krásné nápady vytvořené předními stylisty a designéry. Není to příliš obtížné, pokud získáte nějaké základní zásoby. Základ lze zakoupit v květinářstvích, řemeslných obchodech nebo na trzích a jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je pěna, sušená tráva a drát. Budete také potřebovat květinový drát k připevnění vašich dekorací k věnci. Existuje mnoho webových stránek, které vás provedou procesem stavby. Našli jsme obzvláště jednoduché pokyny k „saveoncrafts“. Tato organizace vám také poskytne veškerý materiál na výrobu vlastního designového vánočního věnce.

Luxusní vánoční věnec v červené a zlaté barvě

dveřní věnec-červené koule-zlatá stuha

Tento nádherný a luxusní vánoční věnec navrhla Laura Bruen. Obsahuje klasické červené dekorace v různých tvarech a velikostech. Ty jsou připevněny k věnci a vytvářejí senzační a slavnostní věnec pro vaše přední dveře. Přidejte zlatou stuhu pro kontrast s lesklými červenými skleněnými koulemi.

Lesklý vánoční věnec s ozdobami

Vánoční věnec-na-dveře-zelené-větve-ozdoby

Tento krásný vánoční věnec kombinuje třpytivé květiny s vintage ozdobami a vytváří tak neobvyklé a nádherné zobrazení. Středu dodává na zajímavosti obrázek zimní krajiny za věncem. Tento design vytvořil Barbara Ann.

Zdvojnásobte efekt dvěma věnci

Přední dveře vánočního věnce

Pro velkolepý vstup, proč ne dva věnce. Tato fotografie ukazuje nádherné příklady s bohatě zdobenými sametovými a brokátovými stužkami. Každý věnec je ve spodní části ozdoben úchvatnou věncovou mašlí. Chcete -li vytvořit podobný efekt, ozdobte zbytek ozdobami a květinami. Tento design pochází z Leanne Michaels Interiors.

Okouzlující vánoční věnec

zlatý věnec-věnec-bronzová stuha

Pokud máte ve vánočních ozdobách rádi jiskru a půvab, pak vás tento nádherný designový věnec do dveří nadchne. Chcete -li tento efekt znovu vytvořit, transformujte jednoduchý věnec s kovovými ozdobami a barvou ve spreji. Zde uvedený příklad se skládá ze stříkaných šišek, kovové stuhy a listů. Kombinace bronzu, mědi, stříbra nebo zlata vytváří báječný efekt.

Designový vánoční věnec inspirovaný přírodou

Vánoční věnec na dveře-přírodní materiály

Atmosférické nápady na vánoční ozdoby v jídelně

Pokud dáváte přednost přírodnímu vánočnímu věnci, ale bez obětování vlivu, zde je krásný příklad kombinace tradičních materiálů, jako jsou listy magnólie, bobule a šišky, s nečekanějšími prvky, jako jsou artyčoky. Artyčoky dodávají vzrušující tvary a krásnou jemnou barvu.

Kulinářský vánoční věnec pro všechny smysly

Šalvěj-oregano-rozmarýn-vavřínový vánoční věnec

Vánoční věnce nejsou určeny pouze ke vchodovým dveřím. Zde je krásný příklad – krásný, užitečný a ideální pro vánoční pohodu v rušné kuchyni. Kuchyně je rozhodně srdcem domu na Vánoce, takže si tento prostor zaslouží vlastní sezónní proměnu. Jedlý věnec není jen pro fanoušky jídla, vypadá úžasně. Kombinuje šalvěj, oregano, rozmarýn a vavřín – všechny bylinky spojené s Vánocemi.

Vánoční věnec s moderním nádechem

marykay-vánoční věnec-na-dveře-slavnostní-nápady

Tento krásný příklad ukazuje, jak lze tradiční zimní bobule a stálezelené listy smíchat s módními prvky, jako je peří a vzorovaná stuha, a vytvořit tak současnou verzi vánočního věnce.

od Jaz