Dekorace a oslavy, nápady na vánoční dekorace

Umělý vánoční stromek s moderním designem

Vánoční strom umělé pohádky osvětlení dekorace nápad

Zajímavý umělý vánoční stromeček Nyní můžete mít dřevo, které odpovídá vašemu modernímu interiéru. Architektonické studio BUILD přišlo s inovativním designem, který nejen dobře vypadá, ale je také velmi praktický. Prototyp byl založen na klasickém designu s názvem Frasier Fir, oblíbeném designu umělých vánočních stromků v severozápadní části USA. Model se skládá ze dvou plochých částí, které jsou spojeny posuvnými kolejnicemi a tvoří strom. Tímto způsobem je na jedné straně zaručeno, že montáž je dětská hra, a na druhé straně strom zabírá velmi málo místa. Kompaktní tvar je jednoznačnou výhodou, zejména proto, že strom lze používat mnoho let.

Vánoční stromeček pro moderní výzdobu

moderní-vánoční-strom-červeno-bílá-koule

vánoční strom lze umístit na kuchyňský ostrůvek, do jídelny, ke stolu nebo do obývacího pokoje na nástěnnou jednotku. Můžete jej ozdobit podle svého vkusu – strom má větve se zvláštním tvarem, na které můžete zavěsit koule a vánoční ozdoby. Jeho světle neutrální barva je ideální pro odvážné dekorace. Typicky elegantní apartmány ve skandinávském stylu jsou dokonalým zázemím pro tento design. V tomto případě můžete jako dekoraci použít například zelená víla. Pokud se vám líbí tento design, můžete podobný strom vyrobit z papíru.

 Vánoční stromeček jako dekorace – montáž

moderní-vánoční-strom-sestavit

Snadná montáž od vánoční strom z STAVĚT je velká výhoda – toto můžete postavit prakticky kdekoli. Vzhledem k tomu, že dřevo není zpracováno, bylo by doporučeno jej natřít před vložením před vchodové dveře. Můžete se rozhodnout pro tradiční zelenou barvu nebo pro neobvyklou barvu, jako je fialová, růžová nebo červená. Bílá barva bude vždy vypadat elegantně, zvláště v moderním minimalistickém interiéru pak můžete stromeček ozdobit červenými kuličkami. Pokud fandíte vintage stylu, můžete na něj místo girland zavěsit červenou krajku.

Umělý vánoční strom – montáž

umělé vánoční stromky